Jump to content

Neco pro zacatek

• Please log in to reply
44 replies to this topic

esprit_cz #1 Posted 18 May 2015 - 08:47 AM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,380
  • [SCRY]

Zdravim. Nevim, zda jsem natolik opravnen se svymi zkusenostmi rozdavat rady. Ale nekdy mi mozek urcite veci nebere. Tim myslim chovani hracu. A tak touto cestou se budu nekterym snazit promluvit do duse, i kdyz si myslim, ze u nekoho to je zcela zbytecna vec!

Rozhodne stoji za to, nez vyjedete do bitvy, neco si o hre precist. Napr. post od Bubaka - Znej svoji roli na bitevnim poli. Velice slusne napsane.

1. Meli by jste vedet, za co se plati! Od spotrebnich dopnku, opravy az k munici. Proc to pisu? Nekreri lamy sotva vyjedou, uz maji pulku munice vybouchanou. A nekolikat jsem byl svedkem, ze v rozhodujici bitve vam ta munice dojde. Je to velice smesne. Dal se potom nedivte, ze jste skoro nic nevidelali. S postupem tieru stoupa i cena munice.

2. MM udajne pozna umyslny, ci neumyslny zasah spoluhrace a penalizuje za to. Nevim. Nikdy jsem to nezkousel. Prijde mi supidni strilet do spoluhrace, i kdyz me se..., ze nejsilnejsi tank v tymu jde kempovat nebo se z nejakeho duvodu nezapoji do hry.

3. Nikam nespechejte za koupi vyssiho tanku! Z pocatku je to sranda, ale postupne se vam prestane darit. Nemate zkusenosi a inteligentni MM se vas snazi jen hnat dopredu. Jen do toho budete strkat penize a nervy v kyblu. Jen to podporuje vasi frustraci a nechud. Stejne nakonec zjistite, ze k tomu nemate dostate zkusenosti. A tak je to i s premiovymi tanky. Sice se u nich neda asi ani prodelat, ale zase kazite hru tem zkusenejsim.

4. Navazuje na 3. bod. Cca do VII. urovne tak nejak vydelavate. Pak prijde zdrcujici rana s prodelky, kdy naklady jsou vyssi nez zisk, i kdyz bitvu vyhrajete.

5. Ja se ridim odvekym pravidlem, v jednote je sila. A je to pravda. WOT je tymova hra. Nic pro solisty! A dva a vic je porad lepsi nez jeden!

6. Supidni obsazeni zaklany hned v zacatku bitvy. Mozna rychla cesta k vitezstvi. A nebo taky tzv. rychla smrt. Vetsina zakladen neposkytuje dostatecne kryti. Uz z logickeho hlediska je cely tym jak na strelnici. Staci jeden tank, co vidi vesechny a ostatni vas zkryti zmasakruji behem par vterin.

7. Uzasny MM vas casto zacne vsunovat mezi spolubojovniky o dve tridy vyssi. Neztracejte hlavu a hned neutikejte z bitvy, i kdyz si myslite, ze tam nemate co delat. Nekdy i maly a slaby parazit dokaze pekne potrapit obra nebo ho i slozit.

8. Kemping. Uplne uzasna vec. Nekdy uzitecna, jindy totalne na pi... A v tom je ta strategie hry. Musite vedet, kdy a s jakym tankem se to od vas ocekava. Uplne me vytoci, kdyz to delaji nejsilnejsi tanky v tymu a zenou za sebe ty slabsi dopredu. Rozhodne to neni o tom zaparkovat na celou bitvu na jedno misto a cekat, kdy nahodou okolo vas projede nepritel nebo, ze vam ho kolegove odhali. Musite si uvedomit, ze jste podporou v tymu a musite pomahat jeden druhemu! Je to logicke. Zarve jeden, druhy... a nakonec zustanete sami proti presile. Zaverem stejne zdechnete. Nebo se protivniku podari obsadit zakladnu bez vaseho pricineni.

9. Mise. Z meho hlediska nejvetsi blbost, co mohla prijit. Rozklada to tym a zisk smesny. Ja je ignoruji. Plnim je spis nahodne a nevedomky.

To je asi tak vse, co me v tehle chvili napada a co me stve u nekterych hracu. Je na kazdem, jak si to vezme k srdi a jak se s mymi nazory ztotozni

Edited by esprit_cz, 06 June 2015 - 05:39 AM.

DeltaIndiaDelta #2 Posted 18 May 2015 - 09:40 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Snaha dobrá a cení se, ale obávám se že vyjde naprázdno. Ti, kteří sem chodí a čtou, si nejspíš už nějaký podobně formulovaný návod přečetli. Ti, kteří sem nechodí (a z jejichž řad se rekrutují osoby, na které svůj text cílíš;), si to nepřečtou a budou hrát furt stejně. Možná jsem jenom pesimista, ale zatím jsem nenašel výjimky, které by to bořily.

Kromě toho:

View Postesprit_cz, on 18 May 2015 - 09:47 AM, said:

2. MM udajne pozna umyslny, ci neumyslny zasah spoluhrace a penalizuje za to.

a) MM nic nepozná. Zkratka MM znamená MatchMaker a to je mechanismus, který sestaví týmy do bitvy.

b) Friendly fire je zcela deaktivován, takže je jedno co kdo pozná, všechno je ignorováno.

View Postesprit_cz, on 18 May 2015 - 09:47 AM, said:

6. Supidni obsazeni zaklany hned v zacatku bitvy. Mozna rychla cesta k vitezstvi. A nebo taky tzv. rychla smrt. Vetsina zakladen neposkytuje dostatecne kryti. Uz z logickeho hlediska je cely tym jak na strelnici. Staci jeden tank, co vidi vesechny a ostatni vas zkryti zmasakruji behem par vterin.

Jsou mapy (např. Padající říčka), na kterých je rychlé obsazení základny jednou z legitimních a velmi účinných taktik. Pokus o obsazení základny protivníka rozhodí, zpanikaří, soustředí jeho pozornost bokem. Což se zrovna při tuhých bitvách o most na té mapě velmi hodí.

Ale musí se to udělat s mozkem, ne tam tupě najet a čekat kdo mě sejme. Je třeba tam najet s tankem, který dokáže v případě potřeby rychle zmizet, ten tank musí mít nějaký support, který odrazí případný pokus o flank, a stále je potřeba, aby hlavní síly soustředily útok jinde a odpoutávaly pozornost od obsazované základny.

Takže opět - tým, tým, tým. Nic jiného nevyhraje.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

esprit_cz #3 Posted 18 May 2015 - 10:24 AM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,380
  • [SCRY]

Jde jen o pokus. Myslim si, ze ke cteni se vrhnou az kdyz uz je pozde. Vsichni se z pocatku hned rozjedou a nejake forum neresi. K tomu se uchyli s prvnimi nezdary, pokud se rovnou na to nevybodnou.
Jinak s tim MM a penalizaci jsem to nekde cetl. I ve vypisu je kolonka poskozeni spoluhrace. Ale jak jsem uvedl, nikdy jsem to nezkousel. Krom teda nahody, ze ti do rany vjede rozvasneny kolega.
U obsazeni zaklady jsem taky psal, ze nekdy dobra a strategicka volba. Ale je to o umisteni,kryti a hl. tymu. U te mapy, co si uvedl, je to mozne. Kolem hodne budov. U ostatnich to neni az tak moc realne. Ale netvrdim, ze to nejde!

Rozhodne taktika a spravne nacasovani hraje velkou roli. A dulezity je tym. Pokud je to samy solista, co nepozna kde by mel byt, neudelas vubec nic

Edited by esprit_cz, 18 May 2015 - 10:27 AM.

Sariel_ #4 Posted 18 May 2015 - 11:43 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

kemping není nikdy užitečnej

cap používám maximálně jako návnadu pro nepřítele, ne na výhru bitvy, radši zdechnout a prohrát s velkou dmg než vyhrát s ničím.

A upřímně, ano snaha se cení, ale myslím že ještě nejsi na takové úrovni abys mohl radit ;)

Edited by KometaBrnoMihi, 18 May 2015 - 11:49 AM.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

esprit_cz #5 Posted 18 May 2015 - 12:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,380
  • [SCRY]

Co clovek, to jiny nazor. Nikde jsem nepsal at uz, okamzite obsazeni zakladny nebo kemping jsou spatne nebo dobre veci! Vse je zalezitost strategie a momentalni situace a ne herni navod. Kdyz jsem v tymu v prvni polovine jezdim temer v prvni linii. Kdyz jem na konci, prilepim se k silnejsim spoluhracum. Nikdy nekempuji pokud mi to situace v boji dovoli. Jako napr., ze moje zivotnost se pomalu rovna nule. Ale porad se snazim byt tymu prospesny a ne, ze si tam jdu ustlat a cekat, jak bitva dopadne.

Nezalozil jsem tenhle post, abych si hral na pana chytreho, nebo dokonaleho a nekomu vleval moudrost do hlavy! Jsem prumerny hrac s prumernymi vysledky a nestydim se za to.Jen jsem zde sdelil svoje postrehy a nazory, nad kterymi se mozna nekdo zamysli. Chapu, ze kazdy razi jinou taktiku boje. A jak vite, jedinec diru do sveta neudela.

Uprimne, cekal jsem podporu, ne ledovou sprchu

Edited by esprit_cz, 18 May 2015 - 03:01 PM.

esprit_cz #6 Posted 18 May 2015 - 01:09 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,380
  • [SCRY]

View PostKometaBrnoMihi, on 18 May 2015 - 11:43 AM, said:

cap používám maximálně jako návnadu pro nepřítele, ne na výhru bitvy, radši zdechnout a prohrát s velkou dmg než vyhrát s ničím.

A upřímně, ano snaha se cení, ale myslím že ještě nejsi na takové úrovni abys mohl radit ;)

Sorry, bez urazky... ale koukam, ze ti to vic keca, nez hraje.

roztomilymedvidek #7 Posted 18 May 2015 - 02:08 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

View PostKometaBrnoMihi, on 18 May 2015 - 11:43 AM, said:

Větší blbost sem tu dlouho nečetl :facepalm:

Za určitých okolností je dobrá každá taktika, když se dobře zakempuje celý tým, tak není lehké ho porazit. :izmena:

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

Sariel_ #8 Posted 18 May 2015 - 04:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postroztomilymedvidek, on 18 May 2015 - 02:08 PM, said:

Větší blbost sem tu dlouho nečetl :facepalm:

Za určitých okolností je dobrá každá taktika, když se dobře zakempuje celý tým, tak není lehké ho porazit. :izmena:

Když se zakempuje celej tým tak je to banda retardů kteří nejsou schopni nic nastřílet a radši je odtama sám vytlačím než abych se musel dívat na bandu debilů jak kempí s medkama a heavynama. Kempení je pro lamy co neumí hrát v první linii.

View Postesprit_cz, on 18 May 2015 - 01:09 PM, said:

Sorry, bez urazky... ale koukam, ze ti to vic keca, nez hraje.

Co tím básník myslel?

esprit_cz #9 Posted 18 May 2015 - 07:03 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,380
  • [SCRY]

View PostKometaBrnoMihi, on 18 May 2015 - 04:18 PM, said:

Nechci to nejak vic rozebirat. 

feeder11 #10 Posted 19 August 2015 - 04:09 AM

Private

• Player
  • 992 battles
  • 1
  • [TNOCZ]
Ahoj,jak tak koukam tak jsou vsechna fora stejná!Misto poradnych rad jak hrát a poradit nam zacatecnikum tak se tady hádáte. Kdo by mi chtel opravdu poradit piste mi do zpráv, děkuji...

esprit_cz #11 Posted 19 August 2015 - 05:42 AM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,380
  • [SCRY]

View Postfeeder11, on 19 August 2015 - 04:09 AM, said:

Ahoj,jak tak koukam tak jsou vsechna fora stejná!Misto poradnych rad jak hrát a poradit nam zacatecnikum tak se tady hádáte. Kdo by mi chtel opravdu poradit piste mi do zpráv, děkuji...

Ono to bude tím, že každý razíme jinou taktiku boje! Poznal jsem to v četách. S někým se jezdí úplně luxusně, že není potřeba ani komunikovat, jak se vzájemně doplňujete. S jinými je to jako by se snad podkali dva začátečníci.

Všeobecný návod neexistuje. To by bylo moc jednoduché a všichni by byli dobří. To co by si měl vědět se dočtetš zde na fóru a zbytek je jen a jen na tobě

Edited by esprit_cz, 19 August 2015 - 05:48 AM.

Sariel_ #12 Posted 19 August 2015 - 12:30 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postfeeder11, on 19 August 2015 - 05:09 AM, said:

Jak rekl esprit, je to o stylu. Pro me jsou camperi neuzitecnej odpad a pohrdam jimi. A jsi si jistej, ze zrovna ty bys dovedl nekomu po 200 bitvach radit?

TechDiver #13 Posted 19 August 2015 - 02:04 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]

View Postfeeder11, on 19 August 2015 - 05:09 AM, said:

například zde máš odkazy na návody pro začátečníky (při použití google a trochu snahy najdeš milión dalších)

a abys neřekl, že se tady k nováčkům chováme ošklivě, tak tady máš od StopCry! dárek ....

Základní pravidlo, které by se mělo vytesat do kamene zní "snažit se přežít až do konce!"
Jak to ale udělat... takhle ...

1) nenajíždět na soupeře a počkat si až si přijede pro ránu on
2) být trpělivý (trpělivost je vaše silná zbraň, využijte ji)
3) úhlovat se předkem vždy k nejsilnějšímu soupeři
4) využívat terénní nerovnosti, krýt si vanu (spodní část tanku) a svá slabá místa
5) osvojit si angling (úhlováni), sidescraping (úhlování s tím, že si kryji předek za překážku), juking (dynamické úhlování dle pohybu soupeřova děla) a peek-a-boo (vystřelit, schovat se, vystřelit)
6) využívat jeden tank soupeře jako živý štít pokud je soupeř v přesile (lepší když vás bude střílet jen jeden než když vás bude střílet víc tanků najednou)
7) dorážet důsledně tanky soupeře protože pouze zničený tank nepřítele vám neublíží (tank s 1 HP je stejně nebezpečný jako tank s plným životem)
8) vztekat se nepomáhá, dejte si pauzu ... s klidnou hlavou se hraje lépe
9) couvat v případě, že do vás chce někdo narazit a nemáte k tomu vhodný tank (snížíte rychlost nárazu a tím i obdržen poškozeni)
10) schovat se mimo dohled soupeře pokud jsem odhalen (platí primárně pro TD a MD na střední a dlouho vzdálenost), počkat až zmizím z mapy a až pak pokračovat dál v jízdě/útoku (ideální styl hry pro tanky s dobrým camo bonusem) => soupeř se na vás nedokáže zaměřit

TIP: počítejte do pěti a budete mít jistotu, že přestanete "svítit"
TIP: chcete-li hrát fair play, hrajte HT; chcete-li škodit, napadat soupeře ze zákrytu, vjíždět jim do zad, hrajte MT

Zdrojem byla primárně tato videa, která jsem si upravil k obrazu svému (v angličtině).

Edited by TechDiver, 15 October 2015 - 02:23 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

esprit_cz #14 Posted 28 August 2015 - 06:05 AM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,380
  • [SCRY]

Mám pocit, že to tady i někde jinde nikdo nečte! Každý vezme tank a prohání se s ním tak dlouho dokud narazí na problém! Pak jsem přijde brečet. Ještě lépe, že si stěžuje u WG. Základem celé hry jsou vaše schopnosti a schopnosti týmu! MM, je třešničkou na dortu.

Já už fakt nevím, jak to někomu nalít do hlavy. Včera jsem projel tolik nesmyslných bitev díky noobům v týmu. Spousta hráčů nezná ani ty základní věci!!! Což je docela dost smutné od VII. tieru výše. Nebudu popisovat taktiku boje. O tom bylo napsáno i natočeno dost videií. Jen rozdám pár těch minimálních a základních rad, co by asi měl každý hráč vědět a znát, když tuhle hru jakýmikoli způsobem plácá.
Začnu asi tímto:
- Myslíte si, že jste bouráci, když ukazujete, že máte prachy tím, že si pořídíte vyšší tiery než sahají vaše zkušenosti? Ve WOTB není frajer ten, kdo ma X. tank v garáži, ale kdo s ním umí hrát! A to platí všeobecně u všech tierů a typů tanků. Není lepší být "king" na V. tieru, než loser na vyšším tieru? Sáhněte si do svědomí, zda vás takové hraní baví?
Vývojový strom není pro srandu králíkům. Na každý tier jsou potřeba zkušenosti! Pokud tedy chcete utápět prachy ve hře, dělejte to smyslně. Např., že si koupíte 100% posádku. Vyzkoumáte tank. Odehrajte alespoň těch xxx bitev, co je potřeba na zkušenosti na další tier.
- Další věc, která mi vyráží dech! A to, že někdo stojí, jak trotl na otevřeném prostranství a hraje ruskou ruletu. Buď dám jeho nebo on - oni mě! Proberte se! Tahle hra je o vítězství a hl. přežití!!! Očividně někdo takový nic nečetl nebo neviděl žádné video o taktice úhlování apod. Když už je to na vás tak složité, vryjte si do toho květáku jednu věc! "Vždy stůjte - natočte se proti silnějšímu tieru alespoň čelem!" Nejlépe, aby jste stříleli přes přední roh vašeho tanku! I když proti vám stojí nějaká plechovka, kterou hravě přestřílíte, kryjte se. Pořád jsou ve hře další protivníci, kde se i kapka života může hodit! Tak že, vypálit a ukrýt se.
- Mapa: Vypozoroval jsem, že spousta hráčů ani neví k čemu je! Ukazuje dění v bitvě. S ní teď budou souviset další odstavce!
- Nikdy nikam nejezděte sami! Né pokaždé se to může vyplatit. Pak je i zbytečné volat i o pomoc, když na mapě vidíte, že je váš tým na druhé straně. Málo kdo a kdy vám přijede někdo na pomoc, protože je zcela logické, než se k vám dostane, je po vás a on bude další terč.
- kemp: i tato technika vyžaduje hlavu i patu. K tomu slouží i mapa. Když vidíte, že všichni nepřátelé jsou na druhé straně, stejně jako celá bitva, kam z nějakého důvodu nevidíte, tak se musíte přesunout! Osmý tank se vám ukáže! Musíte si uvědomit, že jste součástí týmu, který vás potřebuje! Vy necháte ve štychu je, kdo potom pomůže vám!? Další věc. Čím dále jste od týmu, tím se více vystavujete nebezpečí medkům nepřítele. Zůstane v tom sami bez podpory týmu.

- obsazení základny: Je to stejné jako s kempením! Uvědomte si, kde tu základnu chcete obsadit a kdy ji chcete obsadit! Když už razíte takovou taktiku, tak alespoň na takových mapách, kde nebudete jako na střelnici a vidíte na mapě, že vás tým podpoří a chrání! Já tomu os. říkám rychlá smrt. 
- bobkaři: To je můj název pro hráče, co se bojí, či spíše neumí hrát. Když už jste se dali na WOTB, musíte počítat s tím, že to občas nepřežije. Nějaký kempením nebo klepáním se za nějakým rohem se tuhle hru nikdy nenaučíte hrát! Musíte si uvědomit, stejně jako kepaři, že váš tým vás potřebuje! Není to o tom, že to vystřílíte, ale že tým podpoříte. Já to děl a dělám tak, že se nalepím na top tier a snažím se mu pomoci.
- vzájemná pomoc: je důležité, aby jste si vzájemně pomáhali. Tohle je týmová hra! Je logické, když umře 1, 2 a další, že to nebude mít dlouhého trvání a dojde i na toho kempaře a boba a za bukem! Snažte se soustředit palbu vždy na jeden tank a takto likvidovat jeden za druhým. A vždy je dorážet! I protihráči se směšným životem může pořád dost uškodit

- Neustále přepínejte odstřelovací režim, aby jste viděli, co se děje kolem vás. K tomu slouží i mapa, aby jste se nemuseli otáčet, kde se co děje. Podstatnou věcí je, nelepit se někomu na zadek! Každý se potřebuje krýt i top heavy tank, tak mu nebraňte v couvání!

- Když už se rozhodnete přejet takové strategické místo, jako je např. most, vrchol kopce, tak ho přejeďte. Nebo to alespoň vezmě u kraje, ať může projet další, když si to rozmyslíte. Vystvujete tak jejen sebe, ale i spoluhráče za vámi lehkou kořistí!

Edited by esprit_cz, 28 August 2015 - 07:08 AM.

DeltaIndiaDelta #15 Posted 28 August 2015 - 06:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
To je marný. Hrách už dávno došel a stěna je stejně netknutá jako předtím.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

esprit_cz #16 Posted 28 August 2015 - 06:50 AM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,380
  • [SCRY]

View PostDeltaIndiaDelta, on 28 August 2015 - 06:35 AM, said:

To je marný. Hrách už dávno došel a stěna je stejně netknutá jako předtím.

Ten vztek musel z mě ven. Možná to jsou marné výstřely do tmy... možná to někomu pomůže

xxxFIREFOXxxx #17 Posted 28 August 2015 - 07:17 AM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Dide, pekne a pravdivo povedane. Mne osobne by stacilo, keby mi aspon lamy neblokovali ustup...hra zo vcerajska: zostali sme 2:2, hadajte kam sa postavil spoluhrac???.:(

Edited by xxxFIREFOXxxx, 28 August 2015 - 07:19 AM.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Sariel_ #18 Posted 28 August 2015 - 01:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Taky je dulezite, nez zacne bitva se misto vypisovani hovadin radsi podivat co ma vas tym za tanky a co ma nepritel za tanky, podle toho se uz da odhadnout kam nepritel pojede a nemusite tak najet do situace sam proti 5

Edited by Sariel_, 28 August 2015 - 01:10 PM.

esprit_cz #19 Posted 28 August 2015 - 06:42 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,380
  • [SCRY]

View PostSariel_, on 28 August 2015 - 01:10 PM, said:

Taky je dulezite, nez zacne bitva se misto vypisovani hovadin radsi podivat co ma vas tym za tanky a co ma nepritel za tanky, podle toho se uz da odhadnout kam nepritel pojede a nemusite tak najet do situace sam proti 5

Tak by to mělo být. Ale když už vidíš, že neznají ani základy, tak tohle už je pro ně až moc vysoká škola!

suchosucho #20 Posted 08 September 2015 - 09:52 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 68730 battles
  • 777
  • [CB-CZ]

vcera ma dojal tankista na t34  8 tier v hre som mal stastie a spravil som nieco vyse4000 dmg kym ma dostli ostal blackprince s 15 hp a tiger 2 s asi60 hp a on do konca 1 minuta on ich ma za budovov a draw game kua s plnymi hp bol pokakany dvakrat vystrelit. potom pozriem na jeho profil a odohranych 87 hier no garaz plna kupovanych tankov sakra premiove tanky vyssich tierov by mali byt dovolene kupit az po tom co dosiahol ten tier s normalnym tankom.

apropo zboznujem ked sa najslabsi tank vyberie obsadit zakladnu odkrytu z kazdej strany. pociatocne obsadenie zakladne sa pri mojich par hrach oplatilo tak asi v 15% co sa tyka campu niesom proti ak to nie su haevy tanky top tieru v hre a tiez nie scouti cize td ale rozumne. no a samozrejme ak to niekto cita sledujte na zaciatku ake enemaci maju tanky a preboha mapa nieje  na paradu:-):-):-)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users