Jump to content

Neco pro zacatek

• Please log in to reply
44 replies to this topic

85swat85 #21 Posted 08 September 2015 - 12:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1544 battles
  • 49
  • [PLKRS]
suchosucho, napis prosim nejake dobre tipy na M8A1 - ja som sa s nim strasne trapil a ty si riadny deep purple :) Mam druhe konto (nemam miesto v garazi) a chcem t49 a musim opät cez M8A1 a uz teraz sa bojim :) a navyse ju aj trosku oslabili v 2.1

Also playing as 85swatMT

suchosucho #22 Posted 10 September 2015 - 02:03 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 63926 battles
  • 770
  • [CB-CZ]

View Post85swat85, on 08 September 2015 - 12:23 PM, said:

suchosucho, napis prosim nejake dobre tipy na M8A1 - ja som sa s nim strasne trapil a ty si riadny deep purple :) Mam druhe konto (nemam miesto v garazi) a chcem t49 a musim opät cez M8A1 a uz teraz sa bojim :) a navyse ju aj trosku oslabili v 2.1

no nekempuj bud druha lajna a najdi si miesto kde mozes vystrelit a zacuvat kym nabijas ostatne je na superovi a hlavne je to o hrani:-):-):-) m8 je dost rychla takzesa da byt prvy na vyhodnom mieste. hlavne rozmyslaj:-):-) musis poznat ostatne tanky teda priblizne aky maju dmg acisimozes dovolit nechat ho ta trafit:-):-) no zaklad vsetkeho je hrat a to vela :-) a hlavne pomahaj ostatnym ale nie za cenu tvojho znicenia. to ze je to td neznamena ze mas kempit vyuzivaj jeho rychlost viac ti neviem poradit

esprit_cz #23 Posted 10 September 2015 - 02:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 31611 battles
  • 4,133
  • [SCRY]

View Post85swat85, on 08 September 2015 - 12:23 PM, said:

Promiň, taková menší zvědavost. Myslíš, už mít dva účty je při pohledu do budoucnosti nějak výhodné? Já třeba chápu, že nejsi výdělečně činný. Nemáš rodiče mecenáše nebo je za tím jiné přesvědčení. Ale jak to budeš řešit v budoucnu, až si budeš chtít třeba pořídit prémiový tank nebo PÚ! To si to budeš kupovat 2x nebo si házet korunou?

A co ti u M8 nejde? A T49 bych ti zatím nedoporučoval. Je rychlý, střílí jako ďábel, ale na svůj tier je to papírový tank, co prostřelí kde co. Jak si teď nadšený, tak budeš hrozně zklamaný, protože u něj musíš jezdit a jezdit

Edited by esprit_cz, 10 September 2015 - 03:01 PM.

xxxFIREFOXxxx #24 Posted 10 September 2015 - 02:54 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314

View PostSariel_, on 28 August 2015 - 01:10 PM, said:

Taky je dulezite, nez zacne bitva se misto vypisovani hovadin radsi podivat co ma vas tym za tanky a co ma nepritel za tanky, podle toho se uz da odhadnout kam nepritel pojede a nemusite tak najet do situace sam proti 5

Hm, len aku taktiku zvolite ked vas team zvoli strategiu rozkopnuteho mraveniska ? A nedajboze rovnaku strategiu zvolia reds. To je potom tazke nieco predpokladat. Myslim ,ze v tej situacii je najlepsie mat poruke mincu. :coin:

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

DeltaIndiaDelta #25 Posted 10 September 2015 - 05:15 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostxxxFIREFOXxxx, on 10 September 2015 - 03:54 PM, said:

Hm, len aku taktiku zvolite ked vas team zvoli strategiu rozkopnuteho mraveniska ? A nedajboze rovnaku strategiu zvolia reds.

Tak to je náhodou výborná situace, protože se ti s největší pravděpodobností spotnou nepřátelé všude možně. Takže taktika - najít sniper post a sypat to tam co se do nich vejde. Samozřejmě taky záleží, v čem zrovna jseš. ;) Třeba pokud jsi top tier heavy, tak máš být jeden z prvních mravenců toho rozkopnutého mraveniště. :P

Edited by DeltaIndiaDelta, 10 September 2015 - 05:17 PM.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

suchosucho #26 Posted 10 September 2015 - 05:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 63926 battles
  • 770
  • [CB-CZ]

View PostxxxFIREFOXxxx, on 10 September 2015 - 02:54 PM, said:

Hm, len aku taktiku zvolite ked vas team zvoli strategiu rozkopnuteho mraveniska ? A nedajboze rovnaku strategiu zvolia reds. To je potom tazke nieco predpokladat. Myslim ,ze v tej situacii je najlepsie mat poruke mincu. :coin:

taktika vtedy nikdy nechod sam:-):-):-) min dvaja najlepsie cela parta a jeden po druhom dole:-)

85swat85 #27 Posted 11 September 2015 - 08:17 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1544 battles
  • 49
  • [PLKRS]

View Postesprit_cz, on 10 September 2015 - 02:53 PM, said:

Promiň, taková menší zvědavost. Myslíš, už mít dva účty je při pohledu do budoucnosti nějak výhodné? Já třeba chápu, že nejsi výdělečně činný. Nemáš rodiče mecenáše nebo je za tím jiné přesvědčení. Ale jak to budeš řešit v budoucnu, až si budeš chtít třeba pořídit prémiový tank nebo PÚ! To si to budeš kupovat 2x nebo si házet korunou?

A co ti u M8 nejde? A T49 bych ti zatím nedoporučoval. Je rychlý, střílí jako ďábel, ale na svůj tier je to papírový tank, co prostřelí kde co. Jak si teď nadšený, tak budeš hrozně zklamaný, protože u něj musíš jezdit a jezdit

Mam po 30ke, zarabam, ale mam rodinu a do tejto hry nechcem dat ani euro, takze PU mam len ak su akcie a PT nebude nikdy :) Pri mojom pocte hier, ktore si mozem popri rodine a praci dovolit skoncim niekde v 6. tiere, hore ani nepojdem, max tak 7 ale vyssie urcite nie. Ak dam za vecer 10 hier tak to je vynimocna situacia :) Ale mam nazor, ze kazda praca ma svoju mzdu, takze mozno po case kupim nejaky PT nech ma nieco aj WG za snahu ma zabavit a odreagovat :)

No a jedno konto mam na tazke US a ZSSR tanky a druhe na medka. Nebavilo ma vkuse hrat len T1 heavy a KV1 a nejake TD a nemal som uz slot na ine tanky, tak som si zalozil druhe konto, kde hram za medka. Cize dane konto hram podla aktualnej nalady, ci chcem jazdit alebo zapasit v tazkej vahe :) Tu T49 nechcem teraz, len viem ze casom musim prejst cez M8 a suchosucho mal super statistiku tak som sa opytal. V podstate som zistil aj ja ze z M8 sa musim hybat, len niekedy som to prehanal s aktivitou a rychlo som sa porucal, este neovladam dobre postavenie a krytie. Kazdopadne dakujem za rady.

Also playing as 85swatMT

suchosucho #28 Posted 11 September 2015 - 09:18 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 63926 battles
  • 770
  • [CB-CZ]

View Post85swat85, on 11 September 2015 - 08:17 AM, said:

Mam po 30ke, zarabam, ale mam rodinu a do tejto hry nechcem dat ani euro, takze PU mam len ak su akcie a PT nebude nikdy :) Pri mojom pocte hier, ktore si mozem popri rodine a praci dovolit skoncim niekde v 6. tiere, hore ani nepojdem, max tak 7 ale vyssie urcite nie. Ak dam za vecer 10 hier tak to je vynimocna situacia :) Ale mam nazor, ze kazda praca ma svoju mzdu, takze mozno po case kupim nejaky PT nech ma nieco aj WG za snahu ma zabavit a odreagovat :)

No a jedno konto mam na tazke US a ZSSR tanky a druhe na medka. Nebavilo ma vkuse hrat len T1 heavy a KV1 a nejake TD a nemal som uz slot na ine tanky, tak som si zalozil druhe konto, kde hram za medka. Cize dane konto hram podla aktualnej nalady, ci chcem jazdit alebo zapasit v tazkej vahe :) Tu T49 nechcem teraz, len viem ze casom musim prejst cez M8 a suchosucho mal super statistiku tak som sa opytal. V podstate som zistil aj ja ze z M8 sa musim hybat, len niekedy som to prehanal s aktivitou a rychlo som sa porucal, este neovladam dobre postavenie a krytie. Kazdopadne dakujem za rady.

este jedna rada taka mala pozri si tu popis map dost to pomoze ked poznas mapu a dobre miesta na nej. ja mam par svojich oblubenych :-):-) len casto sa o ne musim s niekym pobit teda s nejakym enemakom:-):-):-)

DeltaIndiaDelta #29 Posted 11 September 2015 - 09:56 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View Post85swat85, on 11 September 2015 - 09:17 AM, said:

mozno po case kupim nejaky PT nech ma nieco aj WG za snahu ma zabavit a odreagovat

Mno, s tím odměňováním WG bych byl opatrný :D ale ono to má celé ještě i ekonomickou stránku věci. Chci, aby mě hra bavila. A aby mě bavila, tak nechci trávit celé hodiny tím, že budu expit tanky od nejhorší posádky a nejhorších modulů. To se dá tak do tieru 5, ale od 6 nahoru už to je docela časově náročné. Takže raději vezmu pár peněz a narvu to jednak do PU (více expů), jednak do PT (příjem kreditů), jednak do konverze free xp z toho PT (ještě více expů do výzkumu). Výsledkem je, že sice utratím nějaké eura, ale ušetřím čas, za který bych těch eur vydělal víc, kdybych jej věnoval práci. A jako bonus se nemusím vztekat nad nevyzkoumaným tankem (nebo ne dlouho).

To je můj přístup, který někteří lidé nenávidí a nadávají do gold noobů a wallet warriorů, ale to je čistě jejich problém. Já v tom vidím úsporu.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

suchosucho #30 Posted 11 September 2015 - 10:46 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 63926 battles
  • 770
  • [CB-CZ]
delta mas pravdu:-):-) tiez som sa vykaslal na pomale zbieranie xp a sem tam si doprajem pu i nejaky goldik:-):-):-) stve ma ked niekto v t95 mi nadava do gold nooba a sedi v frontalne nepriestrelnom tanku:-):-) teda pre 8 tiery co caka ze budem dingat kym ma on odstreli? na to su predsa heaty ci nie? a neviem preco gold ammo ved to ide na ukor zisku za hru a ak prehrajes je zisk na hou..:-) tak radsej vyhram s mensim ziskom ako prehrat v minuse:-)

esprit_cz #31 Posted 11 September 2015 - 11:10 AM

First Sergeant

• Player
  • 31611 battles
  • 4,133
  • [SCRY]

View Post85swat85, on 11 September 2015 - 08:17 AM, said:

Je to tvůj názor, tvoje přesvedčení a já ti ho neberu. Každý to má nějak postavený. A každý hraje podle svých možností a schopností. Rozhodně je na 1 místě rodina, práce a tanky někde na konci žebříčku.

Nepovažuji se za mecenáše WG. Strkám do hry minimum peněz, protože nejsem až natolik spokojen s politikou WG a hlavně funkčností hry! Ale vše je to tak, jak popisuje Delta. Teď máš jiný názor, protože jsi dole. A os. ti nevěřím, že skončíš max. na VII. tieru. S jídlem roste chuť. Ale budiž. Jen, aby si se potom diky tomu někde nezakopal.

Jinak máš všude od zdejšího fóra až po YouTube spousty návodů, jak hrát. Není to přesný herní manuál! 1) každý hraje jinak a v tom se ty musíš najít! 2) hráčům do hlavy nevidíš a nikdy nevíš, koho, co osvítí nebo jak je dobrý, či špatný hráč. A zaručený úspěch je v týmu, kterého jsi ty součástí!

Řeknu ti, kde děláš chybu! Učíš se jezdit se všemi typy tanků. Což sice někomu nedělá problém, ale mě os. ano. A tobě nejspíš taky! Drž se jednoho typu tanků a nauč se poznávat, co který tank snese, vydrží. To je základ

Rada závěrem: zbav se slova "chci!" Nauč se hrát a pak mysli na tanky, které chceš. Drž se těch, které ti jdou. Tak jak hraješ teď, budeš pořád na stejném místě nebo se budeš hýbat strašně pomalu! Učíš se totiž 3 herní styly!

Edited by esprit_cz, 11 September 2015 - 11:37 AM.

brouzdalka #32 Posted 25 October 2015 - 09:33 AM

Private

• Player
  • 12392 battles
  • 1
  • [SCK]
Díky kluci za tolik dobrych rad, neco uz jsem odehral,ale zjistil jsem ze ne vsechno vlastne delam dobre. Tak snad uz budu lepsi spolubojovnik nez doposavad. Bombarďákům zdar !!

85swatMT #33 Posted 11 November 2015 - 02:44 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3366 battles
  • 763
  • [CZSK]
esprit, musim chlapsky priznat, ze som urobil blbost s tym druhym uctom...uz hram len na nom...hram tak malo bitiek, ze 2 konta nemam sancu uzivit, navyse som ziskal goldy za rise of continents takze som kupil 2 garaze a 1 garaz mam za britske tds, takze mam dost garaze. Zbytocne som prisiel o nahranu xp a musel som nanovo hrat s niektorymi tankami... Na druhu stranu som prehodnotil, ktorym smerom sa budem uberat a zistil som, ze TDs v mojom pripade nema vyznam hrat, ze to vobec neviem a mam tym padom priestor pre ine tanky. Zistil som aj, ze niektore tanky, ktore som nenavidel su teraz vyborne, lebo hram s nimi uplne inak.

esprit_cz #34 Posted 11 November 2015 - 05:29 PM

First Sergeant

• Player
  • 31611 battles
  • 4,133
  • [SCRY]

View Post85swatMT, on 11 November 2015 - 02:44 PM, said:

Vím o čem mluvím. U tohodle účtu jsem skazil začátek a chtěl ho poslat k ledu. Ale pak jsem si řekl, proč se znova trápit, co už vlastně mám! Začal jsem hrát na 2 účtech a to se nedalo. Zvlášť, když přišla nějaká akce. Snažil jsem ti to říci, ale na to musíš přijít sám! Teď to víš. Já si občas koupím ten malý balíček s goldy. Cca 1x za 1,5 měsíce. Stojí 122,-, což není žádná katastrofa a v životě jsem přišel o více. Z toho čas od času koupím nějaké místo v garáži, když je akce. Jinak to strkám do posádky na IX. a X. tieru. Když zbyde, jde to na PÚ. Nechce se mi sponzorovat WG

athenas84 #35 Posted 10 May 2016 - 03:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15195 battles
  • 76
  • [TFCZ]

Nechcem zakladať nový topic preto sa spýtam tu.

Môžem sa niekde pozrieť aké bitky som odohral povedzme za poslednú hodinu a kto bol so mnou v tíme?

DeltaIndiaDelta #36 Posted 10 May 2016 - 04:39 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View Postathenas84, on 10 May 2016 - 04:15 PM, said:

Nechcem zakladať nový topic preto sa spýtam tu.

Môžem sa niekde pozrieť aké bitky som odohral povedzme za poslednú hodinu a kto bol so mnou v tíme?

Veřejně ne. Můžeš se podívat na tom zařízení, na kterém jsi je odehrál, je na to záložka v sekci Novinky.

athenas84 #37 Posted 10 May 2016 - 05:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15195 battles
  • 76
  • [TFCZ]

Ďakujem.

Dnes mi nejaký fešák vypisoval aký som noob a moroon, neschopný ustrielať KV-1 a ani za boha som z neho nedostal ktorá to bola bitka.

esprit_cz #38 Posted 10 May 2016 - 11:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 31611 battles
  • 4,133
  • [SCRY]

View Postathenas84, on 10 May 2016 - 05:49 PM, said:

Ďakujem.

Dnes mi nejaký fešák vypisoval aký som noob a moroon, neschopný ustrielať KV-1 a ani za boha som z neho nedostal ktorá to bola bitka.

To chce chladnou hlavu. Takových chytrých mistrů potkáš mraky. Totálně je ignoruji

jyrka_v #39 Posted 22 May 2016 - 10:53 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 17670 battles
  • 245
  • [ARGO]

Video z hraní nízkého tieru. Nahrál jsem to z mého vedlejšího účtu, na kterém hraju jen na mobilu. Třeba to bude užitečné. 

Mapa byla Doly - tam je klíčové být první na kopci, kdo se tam dostane, tak obvykle vyhraje. Heavy podporují medka, jsou schované za horizontem u základny a dobíjí. Co s TD nevím, nehraju je a nemám je rád :)

Pokud jede heavy z druhé strany než já, tak je výhodné se schovat mezi kameny u základny a dělat paseku zboku. Jen je třeba dát pozor na střelbu od majáku na druhé straně vody. 

Tak a teď chyby, které můžete vidět (a budu rád za doplnění;):

1. Rychlé tanky nejedou na kopec. A to ani z jedné strany.

2. Opravdu není dobrá taktika přejet kopec a nechat se rozstřílet nepřítelem, jak to udělal Cruiser. S lehkým tankem tak dlouho nemůže přežít. 

3. Minuta 1:16 - měl jsem přednostně trefovat Luchse - je to tady toptier, tudiž nejvíc nebezpečný, místo něj jsem trefoval 3. tier

4. Minuta 1:26 - vyjel jsem, aniž bych měl nabito. Moje častá chyba

5. Minuta 1:38 - vyjel jsem zbytečně moc, měl jsem nejdříve dodělat ten načatý tank aneb mrtvý tank nestřílí. 

6. Minuta 2:03 - ačkoliv mi zakempený Luchs zmizel, měl jsem tam prásknout jednu ránu na původní místo. Pak mi způsobil hodně starostí. 

7. Minuta 2:13 - měl jsem si všimnout, že do mě střílí někdo, koho nevidím. V zápalu boje mi to nedošlo. Lepší řešení by bylo vyjet na kopec a pokračovat z něj.

8. Minuta 2:37 - tady jsem dostal hroznou nakládačku a nebylo vidět odkud. Evidentně střílely nejméně dva tanky. Z vyšších tierů jsem zvyklý, že campery na druhé straně vidím, takže mi to nedošlo, ale mělo. 

9. Minuta 3:29 - zmátlo mě, že nic nevidím. Nicméně se tak vystavovat je dost blbost. 

10. Minuta 4:51 - tady dávat povel k obsazení základny dává smysl. Jinak se ten zakempenej zmetek nezvedne a nevěřil jsem, že ho s tím zbytkem životů dostaneme ven. Chtěl jsem zůstat krytý na kopci a v klidu ho dodělat, zatímco pojede vyhnat Lutze ze základny. Jenomže to by Luchs musel poslechnout. Tohle nás mohlo stát vítězství. 

Závěrem obecné poučení: každý tank má svou roli. A pokud ji nebudete dodržovat, tak to dopadne blbě. Nekrýt se s lehkými tanky je velmi rychlá cesta do garáže, stejně je špatné nebýt coby top tier heavy v první linii. O modelu střelení do vrabců, který tady byl vidět, ani nemluvě. 

No a teď to video: 

Edited by jyrka_v, 22 May 2016 - 10:55 AM.

BobiSK #40 Posted 13 July 2016 - 10:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2084 battles
  • 55

View Postsuchosucho, on 08 September 2015 - 10:52 AM, said:

vcera ma dojal tankista na t34  8 tier v hre som mal stastie a spravil som nieco vyse4000 dmg kym ma dostli ostal blackprince s 15 hp a tiger 2 s asi60 hp a on do konca 1 minuta on ich ma za budovov a draw game kua s plnymi hp bol pokakany dvakrat vystrelit. potom pozriem na jeho profil a odohranych 87 hier no garaz plna kupovanych tankov sakra premiove tanky vyssich tierov by mali byt dovolene kupit az po tom co dosiahol ten tier s normalnym tankom.

apropo zboznujem ked sa najslabsi tank vyberie obsadit zakladnu odkrytu z kazdej strany. pociatocne obsadenie zakladne sa pri mojich par hrach oplatilo tak asi v 15% co sa tyka campu niesom proti ak to nie su haevy tanky top tieru v hre a tiez nie scouti cize td ale rozumne. no a samozrejme ak to niekto cita sledujte na zaciatku ake enemaci maju tanky a preboha mapa nieje  na paradu:-):-):-)

Bohužiaľ niekedy musíme campiť (s heavinou alebo medkom) aj my rozumnejší. Pretože ísť sám je samovražda. Minule som hral bitku, kde obidva tímy boli zakempené. Dopredu som vyšiel len ja a ešte jeden enemák, ktorého som dal. Ale nakoniec som ich sám rozstrieľal a kolegovia mi žrali killy. Mapa: Doly

To najlepšie z mojej garáže:

IS-3, T-34-85, VK 30.02 D, T-34, T49 a iné...

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users