Jump to content

Sd kart hatası acil yardım..

• Please log in to reply
3 replies to this topic

pirinces #1 Posted 13 June 2015 - 08:04 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 1
merhaba  arkadaşlar  benim ssorunum, tableti in hafızası çok düşük ve wot blitz i kuramıyorum. Bu yüzden sd card aldım, fakat bu sefer de oyun sd kartı görmüyor.. SD karta kurmak için seçenek çıkıyor tıklayınca tekrar dene diye yazı çıkıyor ve ne yapsam olmadı.. Lütfen destek.. 

X_T_E_R_M_I_N_A_T_O_R_TR #2 Posted 05 August 2015 - 10:00 AM

First Sergeant

• Player
  • 17028 battles
  • 1,061
Bazı tabletler de ve oyunlar da hafıza sorunu olduğun da SD karta yüklemek istersen yüklenmez..yüklense de oyun hata verir açılmaz..dediğim gibi bazı yüksek gb oyunlar cihazın kendi bellek hafızasın da aktif olurlar..bence tabletini oyunun istediği ve yer kapladığı gb kadar boşalt yer aç yükle oyunu derim sorun kalkar.

WW2_Sturzkampfflugzeug #3 Posted 01 September 2015 - 01:08 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 28016 battles
  • 133
  • [CLTR]
Android cihazlarda taktıgın SD card'a APP yani uygulama yükleyemessin.Sadece fotograf video müzik gibi şeyler yükleyebilirsin..Terminatörün'de dedigi gibi ana hafıza miktarından bazı şeyler silip oyuna yer açabilirsin

WW2_Sturzkampfflugzeug #4 Posted 09 September 2015 - 12:08 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 28016 battles
  • 133
  • [CLTR]

View PostSinan_46, on 01 September 2015 - 09:54 PM, said:

Hayır androidde oyunun datası dediğimiz dosyaları vardır bunlar sd kartada yüklenebilir aynı şekilde uygulamalarda sd karta yüklenebilir ve ben wot blitzin datasını sd kartıma indirdim böyle bir şey var oluyor.Şimdi arkadaşım öncelikle şu soruyu sorayım senin cihaz sd kartını gördümü?

Tüh..Eski telefonumda uygulama yüklerim diye SD card almıştım ama yükliyememiştim birtürlü..Oluyorsa gerçekten içime oturur verdiğim para :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users