Jump to content

Hoşgeldiniz!

• Please log in to reply
No replies to this topic

VanessaIves #1 Posted 25 June 2014 - 10:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1906 battles
  • 81

Herkese merhabalar,

Uzun süredir beklenen World of Tanks Blitz lansmanı ile forumumuz da açılmış bulunmakta. Hepiniz hoşgeldiniz!

Ben Ishtara. Türkiye Topluluk Yöneticisiyim. 1 yıldır Wargaming Paris ofisinde çalışıyorum. Türkiye Topluluk Takımımız şu an üç kişiden oluşuyor: ben ve Türkiye Topluluk Koordinatörlerimiz olan vuque ve ennoia. Amacımız sizlerle iletişim halinde olup, hepimizin oynayıp sevdiği bu oyunu, forum üzerinden de eğlenceli hale getirmek.

Forum kullanımını herkes için kolaylaştırmak adına Türkiye Topluluk Yöneticisi olarak buraya bazı bilgileri not düşmek istiyorum.

Oyun kurallarını İngilize olarak bu link üzerinden okuyabilirsiniz. Öncelikle bu forum Wargaming'e ait olup, Wargaming'in forum dahilinde uygulanmasını beklediği bazı forum kuralları var. Forum kurallarını da İngilizce olarak bu link üzerinden okuyabilirsiniz. Forum kurallarını ihlal etmenin belli yaptırımları vardır ve forum kurallarına uymadığını düşündüğünüz yorumları yorumun altındaki "report" seçeneği ile raporlayabilirsiniz. Forum dahilindeki kural ihlalleri ile forum moderatörlerimiz eulash ve JustBe ilgilenmektedirler.

Oyunu oynamak için bilmeniz gereken her şey portalımızda bulunmaktadır. Oyuna başlamadan önce portalımızı ziyaret etmenizi öneririz.

Oyun içerisinde veya forum içerisinde altın veya ödül kazanabilmek için de yarışmalarımızın olduğu sayfayı takip etmenizi öneririz. Lansmanımızla birlikte ilk yarışmamız başladı bile!

Herkese tekrardan hoşgeldiniz demek istiyorum, umarım yukarıda paylaştığım linkler sizin için faydalı olmuştur.

İyi forumlar ve iyi savaşlar komutanlar!

Ishtara

Edited by Ishtara, 09 June 2015 - 10:38 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users