Jump to content

Konkurs fotograficzny: Ulotna chwila mobilizacji!

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

Gepard_PH #1 Posted 25 June 2014 - 12:39 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 91

Konkurs fotograficzny: Ulotna chwila mobilizacji!

Każdy z nas miewa chwile, gdy zajmując się codziennymi sprawami, przychodzi do głowy myśl: “Fajnie by było zagrać teraz w World of Tanks Blitz!”  

Skoro Blitz to gra na urządzenia przenośne, zaczęliśmy się zastanawiać, jakie byłoby najbardziej niesamowite i zdumiewające miejsce, w którym można w nią grać?

Jak chcemy znaleźć odpowiedź na to pytanie? Oczywiście, przy pomocy konkursu!

Jak wziąć udział

W tym konkursie chcemy zobaczyć jak gracie w World of Tanks Blitz w najbardziej nietypowych i ciekawych miejsach, jakie tylko uda się Wam znaleźć!

Wystarczy, że zamieścicie zdjęcie lub zestaw zdjęć przedstawiających Was podczas gry w World of Tanks Blitz na Waszym urządzeniu iOS w tym wątku na forum. Upewnijcie się, że Wasze zgłoszenie jest zgodne z zasadami konkursu umieszczonymi poniżej.

Konkurs trwa od 26 czerwca aż do 24 lipca, więc nie musicie się spieszyć!

Nagrody

• W konkursie nagrodzone zostanie 50 osób z całej Europy.
  • Osoby na miejscach od 1 do 10 otrzymają czołg V poziomu T-25, miejsce w garażu, 1500 złota oraz 7 dni konta premium.
  • Osoby na miejscach od 11 do 20 otrzymają czołg III poziomu T-15, miejsce w garażu, 1000 złota oraz 5 dni konta premium.
  • Osoby na miejscach od 21 do 50 otrzymają 1000 złota oraz 3 dni konta premium.

Powodzenia, Dowódcy! Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia nietypowych i interesujących miejsc, w których gracie w World of Tank Blitz!

Zasady konkursu

• Zgłoszenie udziału w konkursie musi zawierać zdjęcie lub zestaw zdjęć przestawiających Was podczas gry w World of Tanks Blitz na Waszym urządzeniu iOS.
  • Zgłoszenie musi zawierać przynajmniej jedno zdjęcie, na którym widoczne jest wybrane przez Was miejsce oraz wyraźnie widoczny jest World of Tanks Blitz podczas gry.  
    • Zdjęcia osób korzystających z urządzeń iOS w różnych miejscach, na których nie jest widoczna włączona gra World of Tanks Blitz nie zostaną dopuszczone do konkursu. (Na przykład to zdjęcie nie zostałoby dopuszczone do konkursu.)
  • Nadesłane na konkurs zdjęcia nie mogą zawierać treści niezgodnych z zasadami regulaminu forum, np. nagości lub nieprzyzwoitych treści.
  • Konkurs trwa od 26 czerwca 2014 do godziny 23:59 CEST 24 lipca 2014.
  • Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze głosowania członków Zespołu ds. Społeczności Wargaming EU. O kolejności miejsc zdecyduje liczba punktów zdobyta w głosowaniu.
  • Każdy gracz może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku, gdyby uczestnik konkursu nadesłał więcej zgłoszeń, do konkursu dopuszczone zostanie jedno zgłoszenie nadesłane najpóźniej.
  • Nagrodę może otrzymać tylko osoba nadsyłająca zgłoszenie, bez względu na liczbę osób przedstawionych na zdjęciach.
  • Bez względu na ilość zdjęć nadesłanych w zgłoszeniu, każdy uczestnik może wygrać tylko raz.
  • Każde zdjęcie może zostać nadesłane na konkurs tylko raz. W przypadku, gdyby to samo zdjęcie zostało nadesłane na konkurs wielokrotnie, dopuszczone zostanie tylko pierwsze zgłoszenie.
  • Nadesłane zgłoszenie nie może być potem edytowane. Zgłoszenia edytowane nie zostaną dopuszczone do konkursu.
  • Dozwolone wymiary zdjęć to: nie mniej niż 640 na 480 pikseli oraz nie więcej niż 1920 na 1080 pikseli.
  • W konkursie mogą brać udział wszyscy gracze World of Tanks Blitz na urządzenia iOS posiadający ważne konto Wargaming lub konto Game Center. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na udział w konkursie.
  • Biorąc udział w konkursie:
    • zgadzacie się na użycie i opublikowanie Waszej pracy przez Wargaming.net.
    • zobowiązujecie się nie zgłaszać materiałów objętych prawami autorskimi, wcześniej publikowanych lub stojących w sprzeczności z zasadami i regulaminami Wargaming.
    • potwierdzacie, że jesteście autorami zgłaszanej przez Was pracy.

Apple, the Apple logo, iPad, and iPhone are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. App Store is a service mark of Apple Inc.

Arhonik #2 Posted 01 July 2014 - 07:11 PM

Private

• Player
  • 111 battles
  • 3

Zdjęcia już mam tylko zupełnie nie wiem jak je mam zamieścić w poście. Może jakaś podpowiedź? :)

Edited by Arhonik, 01 July 2014 - 07:12 PM.

Vielo #3 Posted 02 July 2014 - 03:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 27 battles
  • 26
To bardzo proste, wystarczy użyć pełnego edytora postów (More Reply Options). Na dole, pod oknem edycji posta, jest napis "Attach Files". Pod nim znajduje się przycisk 'Choose Files', za pomocą którego wskazuje się zdjęcie, które chce się zamieścić. Po jego wybraniu należy kliknąć 'Add to Post' i to wszystko :)

Arhonik #4 Posted 02 July 2014 - 06:35 PM

Private

• Player
  • 111 battles
  • 3

Dzięki bardzo za podpowiedź. Tak więc oto moje zdjęcia z wycieczki do lasu z WoT Blitz:

CAM01197 - Kopia.jpg CAM01205 - Kopia.jpg CAM01208 - Kopia.jpg CAM01218 - Kopia.jpg

MarcinTriebs #5 Posted 14 July 2014 - 07:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1563 battles
  • 32
Co wybrać? World of Tanks czy Finał Mundialu? Dobrze że jest Blitz :p

Attached Files

• Attached File   IMG_2738.jpeg   356.79K

MarcinTriebs #6 Posted 14 July 2014 - 11:36 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1563 battles
  • 32
teraz tak sobie myślę że pospieszyłem się z tym, mam jeszcze jedną fotkę z Tankiem, podobnie jak Arhonik :p

Hacker_Likson #7 Posted 19 July 2014 - 12:10 PM

Private

• Player
  • 375 battles
  • 1

Moje najlepsze wakacje u babci w Polsce. Ja robiłem zdjęcia ale mój syn grał ponieważ nie dałem rady robić 2rzeczy naraz.

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

tom_i_am #8 Posted 22 July 2014 - 11:04 AM

Private

• Player
  • 5941 battles
  • 2

To i ja coś wrzucę w tym wątku :)

Z góry przepraszam za słabą jakość zdjęć.

Wiem że to luźne podejście do tematu konkursu , ale może komuś te zdjęcia przypadną do gustu.

Attached Files

• Attached File   DSC01786.JPG   193.94K
  • Attached File   DSC01790.JPG   240.49K
  • Attached File   DSC01795.JPG   233.77K
  • Attached File   DSC01796.JPG   230.15K
  • Attached File   DSC_1579.JPG   227.3K
  • Attached File   DSC_1599.JPG   230.19K
  • Attached File   DSC_1609.JPG   244K
  • Attached File   DSC_1620.JPG   237.52K

entere30 #9 Posted 23 July 2014 - 05:13 PM

Private

• Player
  • 688 battles
  • 2

Wakacyjnie nad morzem, tak się spiekłem na plaży że trzeba było uciec do cienia i sie trochę schłodzić.

ale oczywiście przy okazji mieć z tego przyjemność;)

Attached Files

• Attached File   image.jpg   253.7K
  • Attached File   image.jpg   284.7K
  • Attached File   image.jpg   231.07K
  • Attached File   image.jpg   270.09K
  • Attached File   image.jpg   273.25K

Vielo #10 Posted 25 July 2014 - 10:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 27 battles
  • 26
Konkurs został zakończony wczoraj o 23:59. Przechodzimy do fazy zbierania i oceny prac, wyniki będą w przyszłym tygodniu. Dziękujemy za udział w konkursie, niektórzy z was wykazali się sporą kreatywnością :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users