Jump to content

İngiliz destroyer sınıfı

• Please log in to reply
21 replies to this topic

_PUSAT_ #21 Posted 23 October 2015 - 01:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16999 battles
  • 79
ben bukadar rezil bi tank daha gormedim,nisan alma suresi,mermi dolum suresi,zirhi,isabet orani berbat otesi,hesapta tanki cevirmeden topu cevirebiliyoruz ama tareti az saga sola cevirince aim kabak cicegi gibi aciliyor,sonra bekleki ufalsin.bu bekleme sirasindada koskocaman zirhsiz bi hedef oldugumuz icin karsinda 8  9 10 kim olursa olsun attigi her mermiyi yiyoruz sekme acisi falan hikaye nasil durursan dur deliyorlar.masrafi desen kullum zarar bi tank e100 bu tankin yaninda melek gibi kalir.3500 damage yaptigim macta toplam 3 isabetli 2de iska toplamda 5 mermi yaktim.cok cok az bir hasar aldim ve yanlis hatirlamiyorsam 10 15k kredi zararla bitirdim maci.ksiacasi tortoise nekadar mukemmelse bu tankda bi okadar rezalet.umarim en kisa zamanda bir iylestirmeden gecer.

berkeemrecengiz #22 Posted 27 October 2015 - 12:25 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24063 battles
  • 620
  • [ALF4]
At7 de boşluklu zırh falanmı var. İsu152 ile ön tarafı bembeyaz görünüyor, ama 2 mermi attım tam karşıdan ve yakından, birisi ortanın ortasına, diğeri ortanın soluna, ikiside sekti. Hep yukardaki çıkıntıya atarım ama nasıl olsa deler diye attım... Delmedi :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users