Jump to content

[Návod] Jak vložit obrázky na fórum?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Karlie #1 Posted 04 July 2014 - 04:39 PM

Associate eSports Manager

• WG Staff
  • 29 battles
  • 48

Mnohdy je potřeba k některým soutěžím či návodům nahrát obrázky, a jelikož naše fórum dovoluje nahrání pouze 5MB, je zde návod, jak nahrát obrázky na fórum bez omezení pomocí obrázkového hostingu.

Jako obrázkový hosting jsem vybral imageHosting.cz, který je relativně rychlý, dostupný naprosto všude a je zdarma. Samozřejmě můžete využít i jiné webové stránky jako například imgur.comTinyPic.com a mnoho dalších.

1) Standardní rozehraní webové stránky imageHosting.cz. Pro vybrání obrázku klikněte na tlačítko "Choose File".

2) Otevře se vám okno, ve kterém si můžete zvolit obrázek, který chcete nahrát. V mém případě se jedná o snímek z World of Warplanes. Obrázek zvolíte dvojklikem levého tlačítka myši. Nebo tlačítkem "Open(v českém prostředí Windows - Otevřít).

3) Pro nahrání obrázku klikněte na velké tlačítko "Nahrát". Je možné, že nahrávání bude trvat delší dobu (vše záleží na rychlosti vašeho internetu). 

4) Po úspěšném nahrání obrázku se objeví nová stránka, která bude obsahovat nadhled obrázku a možnosti sdílení. Vás ovšem zajímá tlačítko "Plná velikost" v pravém horním rohu obrazovky. 

5) Opět se objeví nová stránka, tentokrát pouze s obrázkem, který byl nahrán. Nyní můžete zkopírovat adresu obrázku. 

6) Se zkopírovaným odkazem obrázku pokračujte na naše fórum, otevřete si téma, do kterého chcete obrázek vložit a vyberte možnost vložení obrázku do příspěvku. 

7) Po otevření nového okna vložte odkaz do kolonky "URL" a klikněte na tlačítko "OK". 

Obrázek by se měl objevil v okně, do kterého píšete text. Pokud tomu tak je, můžete příspěvek odeslat. 

xxxFIREFOXxxx #2 Posted 08 December 2015 - 11:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 11620 battles
  • 1,314
Ak ked tomu tak nie je ? Vsetko som spravil podla navodu, odklikol ok a nic.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

ClearEvil #3 Posted 09 December 2015 - 11:05 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 401 battles
  • 515
Ten link  to nevezme? Dej ho sem normálně.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

PIXELOVY_TANK #4 Posted 10 April 2016 - 06:14 AM

Private

• Player
  • 11066 battles
  • 8

U kroku 6 se mi nezobrazuje moznost vlozit obrazek,jen textove zalezitosti

arathorrn #5 Posted 10 April 2016 - 10:29 AM

First Sergeant

• Player
  • 28380 battles
  • 1,786
  • [TFCZ]

View PostHamsaShivan, on 10 April 2016 - 06:14 AM, said:

Máš to přepnuto do plného režimu? Jestli máš jen mobilní tak tam to políčko chybí. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

esprit_cz #6 Posted 11 April 2016 - 06:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 41747 battles
  • 5,127
  • [SCRY]

View PostHamsaShivan, on 10 April 2016 - 06:14 AM, said:

Někdy to nejde ani v plném režimu. Alespoň mě na mobil. zařízení. Skopíruj odkaz a vlož ho do textu

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users