Jump to content

Wersja 2.0 – dyskusja ogólna

• Please log in to reply
44 replies to this topic

znaczek95 #21 Posted 14 August 2015 - 08:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18679 battles
  • 13

View Postlukaaaasz007, on 11 August 2015 - 04:09 PM, said:

To nie wina Lolka mi na Lolku jak jest wszystko ok 59-60 fps trzyma gra jest niby zoptymalizowana według wydawcy pod Lolka wiec nie ma znaczenia 4.4 Czy 5.0 Po prostu wina leży po stronie gry jej optymalizacji skoki fos lagi wczoraj miałem zblokowany pad w grze, opóźniające strzały i całkowita nowość zegar gry był opóźniony o około  2 min k.. pierwszy raz cos takiego widziałem!!!! zwykłe oszustwo z strony WG bo inaczej nazwac sie tego nie da... zresztą nie pierwszy raz, czyli u mnie do końca bitwy pokazywało 2.30 min gdzie faktycznie było 30sec. i tak zrobiłem remis zostałem sam prawie ful HP z Pattonem na strzał ze gość uciekał a ja bylem w HT stanąłem na capie patrząc na zegar myślę niech se ucieka zrobię raz od wielkiego dzwona okupanta, ale nagle sypia się na czacie teksty go no Times go go noob itd. myślę k..., co jest mi pokazuje ponad 2 min do końca bitwy mija jakieś 30 sec i nagle koniec bitwy remis no do wielkiego chu.... Co to ma być!!!!

Ogólnie mało czasu dają na rozgrywke. 7 minut często nie wystarcza jak wychodzi epicka bitwa to czesto remis bo nie zdążyłem zniszczyć ostatniego, już kończyłem przeładowanie a tu koniec czasu...

znaczek95 #22 Posted 14 August 2015 - 08:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18679 battles
  • 13

View Postlukaaaasz007, on 11 August 2015 - 04:09 PM, said:

To nie wina Lolka mi na Lolku jak jest wszystko ok 59-60 fps trzyma gra jest niby zoptymalizowana według wydawcy pod Lolka wiec nie ma znaczenia 4.4 Czy 5.0 Po prostu wina leży po stronie gry jej optymalizacji skoki fos lagi wczoraj miałem zblokowany pad w grze, opóźniające strzały i całkowita nowość zegar gry był opóźniony o około  2 min k.. pierwszy raz cos takiego widziałem!!!! zwykłe oszustwo z strony WG bo inaczej nazwac sie tego nie da... zresztą nie pierwszy raz, czyli u mnie do końca bitwy pokazywało 2.30 min gdzie faktycznie było 30sec. i tak zrobiłem remis zostałem sam prawie ful HP z Pattonem na strzał ze gość uciekał a ja bylem w HT stanąłem na capie patrząc na zegar myślę niech se ucieka zrobię raz od wielkiego dzwona okupanta, ale nagle sypia się na czacie teksty go no Times go go noob itd. myślę k..., co jest mi pokazuje ponad 2 min do końca bitwy mija jakieś 30 sec i nagle koniec bitwy remis no do wielkiego chu.... Co to ma być!!!!

Ogólnie mało czasu dają na rozgrywke. 7 minut często nie wystarcza jak wychodzi epicka bitwa to czesto remis bo nie zdążyłem zniszczyć ostatniego, już kończyłem przeładowanie a tu koniec czasu...

Kuio #23 Posted 15 August 2015 - 12:26 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 21239 battles
  • 729
Też uważam, że powinna być minuta więcej czasu :)

Mój kanał o WOT Blitz: https://www.youtube....ZxwN8KdDo_VyQYg

JanOnuca #24 Posted 15 August 2015 - 07:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2940 battles
  • 45

Praktycznie nie ma żadnej korzyści z tego, że czołg ma status tzw elitarny. Wymiana dośw. takiego czołgu na wolne dośw. za złoto jest nieopłacalne, gdyż lepiej zaoszczędzić złoto i kupić czołg premium.

Proponuję, aby pojazdy elitarne nabywały większy procent wolnego dośw. niż pojazdy zwykłe. (nie 5% a np 10%). To miałoby sens. :)

znaczek95 #25 Posted 17 August 2015 - 07:58 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18679 battles
  • 13

O tak to byłby świetny pomysł, ale podejrzewam że wargaming nie wprowadził by takiego czegoś bo wtedy nastąpił by spadek kupna złota (na wymianę wolnego doświadczenia z czołgów elitarnych) i straty z tym związane. Chodź mogliby wprowadzić taki czasowy bonus (jak np. bonus na zarabianie) w postaci boosta na zbieranie wolnego doświadczenia.

polo_loco #26 Posted 18 August 2015 - 07:56 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 32644 battles
  • 228
  • [EXE]

Mapa Oaza. Raczej nikt z updejterów nie wjechał na nią w fazie testów w T95. Jak wiadomo ten super mobilny TD nie potrzebuje zupełnie ochrony w terenie, a dzięki szybkości łatwo przerzuca się z miejsca na miejsce. Teraz chcąc pozbyć się 20k kredytów wystarczy trafić nim do oazy i jest duza szansa, że przez cały zywot nie uda się nawet raz strzelic do przeciwnka, za to stojąc jak murzynska pyta na pustyni, przyjmie się pełen zestaw pocisków od konkurencji. To jest PORAZKA. Wywalcie te mape z losowan T95, bo to jest zwykle złodziejstwo. Od startu rozgrywki, T95 jest w stanie dojechać do pierwszej skały z prawej (pusto wokół i mozliwosc strzału zasłaniają niskie wydmy), albo do wioski (jak wiemy T95 jest zbudowany do kluczenia pomiedzy domami), albo w lewo do wąwozu, gdzie chyba Crusaderem mozna go udupić. Pozniej juz są w zasiegu konkurenci i zaczyna sie dorzynanie słonia. Nie wiem jak jest z bazy po przeciwnej stronie, bo na 10 losowan ani razu na nią nie trafiłem. Moze jej nie ma? 

Generalnie, gratulacje za tę modernizację. 

PS. do Kamienca od 3 dni nie trafiłem ani razu. Widocznie tam T95 juz ma bana.

Edited by polo_loco, 18 August 2015 - 07:57 AM.

IxSEE_YOU #27 Posted 18 August 2015 - 08:41 AM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 22566 battles
  • 1,235

View Postpolo_loco, on 18 August 2015 - 08:56 AM, said:

Mapa Oaza. Raczej nikt z updejterów nie wjechał na nią w fazie testów w T95. Jak wiadomo ten super mobilny TD nie potrzebuje zupełnie ochrony w terenie, a dzięki szybkości łatwo przerzuca się z miejsca na miejsce. Teraz chcąc pozbyć się 20k kredytów wystarczy trafić nim do oazy i jest duza szansa, że przez cały zywot nie uda się nawet raz strzelic do przeciwnka, za to stojąc jak murzynska pyta na pustyni, przyjmie się pełen zestaw pocisków od konkurencji. To jest PORAZKA. Wywalcie te mape z losowan T95, bo to jest zwykle złodziejstwo. Od startu rozgrywki, T95 jest w stanie dojechać do pierwszej skały z prawej (pusto wokół i mozliwosc strzału zasłaniają niskie wydmy), albo do wioski (jak wiemy T95 jest zbudowany do kluczenia pomiedzy domami), albo w lewo do wąwozu, gdzie chyba Crusaderem mozna go udupić. Pozniej juz są w zasiegu konkurenci i zaczyna sie dorzynanie słonia. Nie wiem jak jest z bazy po przeciwnej stronie, bo na 10 losowan ani razu na nią nie trafiłem. Moze jej nie ma? 

Generalnie, gratulacje za tę modernizację. 

PS. do Kamienca od 3 dni nie trafiłem ani razu. Widocznie tam T95 juz ma bana.

Kamieniec jest losowana tylko do vii tierów włącznie 

Mój kanał na YouTube 

https://www.youtube....Brw?app=desktop

FanPage: www.facebook.com/jaro105blitz 

polo_loco #28 Posted 19 August 2015 - 09:01 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 32644 battles
  • 228
  • [EXE]
Wkurwiłem sie już na maksa. Macie w dupie jednego czy 5 klientow grajacych t95 na tej jebanej oazie, OK, ale jestescie zwyklymi zlodziejami i oszustami. Zaplacilem za konto premium realnymi pieniedzmi i gram kurwa T95! Nie było info, że w wersji 2.0 t95 jest ZABRONIONY, bo jakis nerd wysrał modernizacje mapy pod swojego ulubionego meda albo cos z IV tieru. Pomijam, ze po waszej zasranej aktualizacji losuje głównie 4 mapy (copperfield, castylia, swiątynia i nadrzecze). Oaza na T95 jest NIEGRYWALNA. Czemu co iles losowan mam tracic pieniadze za wasze pomysly?? Mega kutasizm. Prosze o przekazanie mojej wyważonej opinii. W dupie mam komu, tak jak wy mnie. Zlodzieje,

prodanger #29 Posted 19 August 2015 - 10:30 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1399 battles
  • 59

View Postpolo_loco, on 19 August 2015 - 09:01 AM, said:

Wkurwiłem sie już na maksa. Macie w dupie jednego czy 5 klientow grajacych t95 na tej jebanej oazie, OK, ale jestescie zwyklymi zlodziejami i oszustami. Zaplacilem za konto premium realnymi pieniedzmi i gram kurwa T95! Nie było info, że w wersji 2.0 t95 jest ZABRONIONY, bo jakis nerd wysrał modernizacje mapy pod swojego ulubionego meda albo cos z IV tieru. Pomijam, ze po waszej zasranej aktualizacji losuje głównie 4 mapy (copperfield, castylia, swiątynia i nadrzecze). Oaza na T95 jest NIEGRYWALNA. Czemu co iles losowan mam tracic pieniadze za wasze pomysly?? Mega kutasizm. Prosze o przekazanie mojej wyważonej opinii. W dupie mam komu, tak jak wy mnie. Zlodzieje,

Kupno konta premium nie oznacza, ze będziesz osiągał lepsze wyniki, bo to zależy od twoich umiejętności. Poprostu może przestań grać T95 jak Ci się źle nim gra albo zmień taktykę jak Ci nie wychodzi bo narazie widzę, że zwalasz winę na kogoś innego za to, że źle Ci się gra T95. W taki sposób napewno nic nie osiągniesz a wystarczy wziąć się w garść i lepiej grać.

polo_loco #30 Posted 19 August 2015 - 12:19 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 32644 battles
  • 228
  • [EXE]

Prodanger, na T95 zrobilem ponad 1000 gier i gra sie nim zajebiscie (zwlaszcza majac wsparcie) i nie opowiadaj mi co sie ma na koncie premium, a czego nie. Chodzi o to, że przez zmodyfikowanie terenu ten pojazd nie jest w stanie fizycznie niczego tam zrobic bo

1. jest za wolny

2. nie ma sie gdzie schowac

3. nie ma skad oddac strzalu z dystansu (do czego, jak poucza samo Wargaming, najlepiej nadają się TD)

Skoro jest dostepny w grze, bez uwagi w regulaminie, że na Oazie jest wylącznie celem do rozjebki i swiadomie sie na to godze, to chce miec pełnowartosciową grę. Bez względu czym chce grac. Bo mogę i za to płacę. Mapa jest gówniana. Wąwozy i góry, oraz chałupy. Nie ma gdzie wjechac, zeby miec przeglad pola. Staniesz w bazie, to cie wszyscy rozstrzelają w 10 sekund. To jest duży SZIT. Ale to kwestia gustu. Natomiast T95 jest w takiej konfiguracji uposledzony technicznie przez autora gry i dostawcę. To tak jakby ci dali tam łódkę i powiedieli - wez sie w garsc i lepiej graj. I no offence, dzięki za dobre rady i sugestie, ale mam 9000 więcej bitew niż ty na koncie i nie kupowałem sobie czołgów za kase. 

prodanger #31 Posted 19 August 2015 - 02:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1399 battles
  • 59

Gdzie niby na tym koncie mam czołg premium za kasę?  Jeśli mówisz o PZIV hydrostat. to chce Cię uświadomić, ze ten czołg był nagrodą za beta testy. Pozatym nie wiem czy to jest twoje pierwsze konto czy grałeś w PC. Natomiast na PC przegrałem swoje i wiem swoje. Jeśli ilość bitew, by świadczyła o tym kto jest dobry w te grę a kto nie to byś był dobry, natomiast tak to nie działa. Mówisz ze masz 9000 więcej bitew czyli krótko mówiąc mówisz ze masz większe doświadczenie i wiedzę ode mnie, natomiast nie widzę tego po twoich wynikach które robisz czołgami czyli coś jest nie tak.

Piszesz ze T95 gra ci się świetnie, natomiast T110E3 które jest lepsze od T95 bo jest przedewszystkim twardsze oraz szybsze, osiągasz niemalże taki sam wynik. A powiem ci jedno T110E3 w dobrych rękach staje się zabójca na bliskim dystansie, wystarczy tylko opracować dobra taktykę i grac z glowa a wszystko bedzie mozliwe. A medy jak to medy prawie zawsze wygrywają z TD i tak jest też i na PC dlatego TD nigdy się nie jeździ samemu.

polo_loco #32 Posted 19 August 2015 - 07:42 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 32644 battles
  • 228
  • [EXE]

Super. Gratki. Prawdopodobnie jestem kiepski. Ale problem jest taki, ze na kazdej innej mapie jestem wystarczajaco kiepski, a na oazie nie mam szansy. Ta modernizacja jest jeszcze bardziej kiepska niz ja. Po co sa te dwa "cyce" w prawym gornym rogu? Na wznesienia nie mozna wjechac. Takie miejsce do jezdzenia w kolko? Pętla tramwajowa? 

Wawóz przez srodek co ma zalatwiac? Wjedziesz tam i tylko z gory cie naparzać. Mozesz medem latac w te i nazad. Wydmy z obu stron mapy sa bezsensu. Maja ksztalt uniemozliwiajacy ukrycie sie i strzelanie zza szczytu (np t29). Nie wjedziesz na nie, bo z miejsca jestes na widelcu, wiec znow strzelanka w korytarzu. Szczurzy labiryncik. Zabudowania? Sa prawie na kazdej mapie- na Kastylii, w Porcie (przystani ktos nie widzial), Malinowce, pustynnej itd. Poprzednia mapa nie byla szczytem, ale byla grywalna i w miare ciekawa. Ta wersja jest big szitem. 

Edited by polo_loco, 19 August 2015 - 08:18 PM.

prodanger #33 Posted 19 August 2015 - 11:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1399 battles
  • 59

View Postpolo_loco, on 19 August 2015 - 07:42 PM, said:

Super. Gratki. Prawdopodobnie jestem kiepski. Ale problem jest taki, ze na kazdej innej mapie jestem wystarczajaco kiepski, a na oazie nie mam szansy. Ta modernizacja jest jeszcze bardziej kiepska niz ja. Po co sa te dwa "cyce" w prawym gornym rogu? Na wznesienia nie mozna wjechac. Takie miejsce do jezdzenia w kolko? Pętla tramwajowa? 

Wawóz przez srodek co ma zalatwiac? Wjedziesz tam i tylko z gory cie naparzać. Mozesz medem latac w te i nazad. Wydmy z obu stron mapy sa bezsensu. Maja ksztalt uniemozliwiajacy ukrycie sie i strzelanie zza szczytu (np t29). Nie wjedziesz na nie, bo z miejsca jestes na widelcu, wiec znow strzelanka w korytarzu. Szczurzy labiryncik. Zabudowania? Sa prawie na kazdej mapie- na Kastylii, w Porcie (przystani ktos nie widzial), Malinowce, pustynnej itd. Poprzednia mapa nie byla szczytem, ale byla grywalna i w miare ciekawa. Ta wersja jest big szitem. 

Wiesz jak coś Ci nie pasuje to nie musisz grać a jeśli chcesz grać to musisz się z czymś takim pogodzić. W przyszłości może zmienia ta mapę a może nie czas pokaże, a narazie jak denerwujesz się podczas gry T95 to odpuść go aż coś zmienia i będzie grywalny.

polo_loco #34 Posted 20 August 2015 - 07:11 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 32644 battles
  • 228
  • [EXE]

Człowieku ZAPŁACIŁEM PIENIĘDZMI za towar - grę na koncie premium w WOT BLITZ. Dostaję produkt, w którym z powodu gównianego wykonania nie mogę używać czołgu, jakim gram najczęściej. Gdybym mógł tą syficzną mapę wyłączyć z losowań, to ok, ale NIE WIEM na jaką mapę mnie wylosuje. Czyli nie mogę WCALE grać T95, żeby co któreś losowanie nie być jedynie widzem i tracić kredyty, a tego jakoś w liście zmian nikt nie wpisał. Nawet nie ruszenie sie ze startu i tak mnie kosztuje, bo w przypadku przegranej zapłacę za odbudowę czołgu. 

Pytałem czy ktokolwiek przetestował te mape na T95, ale admini czy inne guru co tu zarządza w tej kwestii miało tylko do powiedzenia, że mapa kamieniec jest losowana tylko do VII tieru (co tez oczywiscie jest zajebistym bonusem - wykluczenie jednej mapy z puli jak ktos gra wyzej). Wnerwia okradanie mnie z pieniedzy i tyle. Dziekuje ci za cenne rady, żeby zmienic taktyke, ze nie musze grac jk mi nie lezy, albo że musze sie wziąć w garść. Wziałem wszystkie do serca i od dzisiaj bede lepszym człowiekiem.

IxSEE_YOU #35 Posted 20 August 2015 - 07:31 AM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 22566 battles
  • 1,235
Jezu, nie bd zmieniać całej mapy bo ty nie masz miejsca do kampy (i dobrze). To raz. Dwa zawsze możesz pojechać do miasta. Obecnie jest tam ruch. 3 możesz przestać
grać T95 i darować nam czytania twojego płaczu.
Czy ty myślałeś, że kupno konta premium pomoże Ci w omijaniu Oazy? No serio, tak to nie działa.
I tak btw nikt ci go kupować nie kazał :)

Mój kanał na YouTube 

https://www.youtube....Brw?app=desktop

FanPage: www.facebook.com/jaro105blitz 

polo_loco #36 Posted 20 August 2015 - 08:02 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 32644 battles
  • 228
  • [EXE]

O, dzieki za wiazaca odpowiedz. Widze, ze nadajesz sie do dyplomacji. Zdobyles moje serce i wdziecznosc. Rozumiem, ze jak wcisniecie plac z trawy od granicy do granicy, to jeszcze mniej bedzie szansy na kampienie i bedzie wiecej ruchu. Czytac nie masz obowiazku, wiec pozwol sobie poczuc radość przed zblizajaca sie podróżą i sp******aj. Tez umiem byc dyplomatą ;)

I tak btw. odpowiadać, też ci nikt nie kazał, więc następnym razem jak już uporasz sie z zawiłością klawiatury, miej coś do powiedzenia. Contributorze. ;)

JrTanker #37 Posted 20 August 2015 - 01:28 PM

Sergeant

• Player
  • 12346 battles
  • 457

bobo_loco marudzisz gorzej jak baba. 

Najlepiej jak się nie umie ogarnąć zbiornika to prosić o noob mode wg :-D , pod pretekstem płacenia za premke :-D 

Nspisz do Serba to ci odpowie odpowiednio do twojego marudzenia, może dla blitza i ciebie zrobi wyjątek :-D 

Edited by JrTanker, 20 August 2015 - 01:29 PM.

madlyr #38 Posted 20 August 2015 - 01:44 PM

Sergeant

• Player
  • 12027 battles
  • 463
Proponuję mniej emocji i wycieczek. To w końcu gra i ma sprawiać fun a nie antagonizować wściekać. Więcej szacunku dla siebie na forum, a agresję wyładowujemy na wirtualnym placu (lepszym lub gorszym).

Lista bugów:

• Znikające pociski
  • Bezsensowne rykoszety
  • Nadal nie naprawiony problem przewijania czatu
  • Nadal nie naprawiony problem z zamrożonym sterowaniem (trzeba oderwać ręce od ekranu i wraca do normy)
  • Opóźnienie w czacie w grze oraz klanowym
  • Po wyjechaniu zza przeszkody typu ściana budynku często szarpie kamerą

madlyr #39 Posted 20 August 2015 - 01:52 PM

Sergeant

• Player
  • 12027 battles
  • 463

Wracając do tematu. Rzeczywiście aktualizacja 2.0 wzniosła sporą monotonię i nudę w losowaniach map. Grając kilkoma czołgami przeważnie dostaję podobne, maksymalnie 3-4 różne mapy dla danego typu czołgu. Poprzednio była znacznie większa różnorodność. Nie wiem, jak Wam, ale mi to nie odpowiada i jeśli takich jest więcej, to powinniśmy wywrzeć presję, żeby mapy nie były tak mocno powiązane z poziomem i modelem czołgu. Po to są takie tematy i mam nadzieję, że feedback, ten rzeczywisty, a nie inwektywy dociera do WG.

Mogę się domyślać, że celem takiego przypisania była chęć ograniczenia wariacji model czołgu/mapa w związku ze sporą rewolucją związaną z wprowadzeniem ustawień graficznych. Zapewne dla programistów ta wersja jest poligonem do zebrania danych, na jakich urządzeniach i mapach sprzęt wyrabia się. Mam przynajmniej taką nadzieję. Ciekaw jestem, na ile poprawi się całość w wersji 2.1. Proces dotarcia mapy / detale / poziom detalu / sprzęt musi trochę potrwać. 

Lista bugów:

• Znikające pociski
  • Bezsensowne rykoszety
  • Nadal nie naprawiony problem z zamrożonym sterowaniem (trzeba oderwać ręce od ekranu i wraca do normy)

madlyr #40 Posted 20 August 2015 - 02:01 PM

Sergeant

• Player
  • 12027 battles
  • 463

Zbiorę może uwagi na temat mapy OAZA uwagi:

- brak miejsc do ostrzału większego pola dla TDków oddalonych na tyle blisko od pól startowych, aby możliwe było dojechanie do nich w sensownym czasie dla tych powolnych; ew. zarzut, że po zmianie pojawi się campienie będzie na obecnej mapie IMHO mocno naciągany, bo ukształtowanie terenu jest takie, że b. łatwo schować się, TDki są jednak dyskryminowane na tej mapie,

- kształt wydm utrudniający wystawienie wieży - obecnie ciężko jest znaleźć miejsce, aby to zrobić, wierzchołki są zbyt ostre i powoduje to konieczność wyjechania mocno i odsłonięcie słabego dołu - dyskryminuje to np. amerykańskie czołgi, myślę, że można niektóre fragmenty z jednej i drugiej strony lekko spłaszczyć (łagodniejszy łuk samego wierzchołka wydmy), aby wyrównać nieco szanse.

Jeśli są jeszcze jakieś konkretne uwagi, dodajcie swoje poniżej. 

Lista bugów:

• Znikające pociski
  • Bezsensowne rykoszety

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users