Jump to content

Wersja 2.0 – dyskusja ogólna

• Please log in to reply
44 replies to this topic

prodanger #41 Posted 20 August 2015 - 02:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1399 battles
  • 59

View Postmadlyr, on 20 August 2015 - 02:01 PM, said:

Zbiorę może uwagi na temat mapy OAZA uwagi:

- brak miejsc do ostrzału większego pola dla TDków oddalonych na tyle blisko od pól startowych, aby możliwe było dojechanie do nich w sensownym czasie dla tych powolnych; ew. zarzut, że po zmianie pojawi się campienie będzie na obecnej mapie IMHO mocno naciągany, bo ukształtowanie terenu jest takie, że b. łatwo schować się, TDki są jednak dyskryminowane na tej mapie,

- kształt wydm utrudniający wystawienie wieży - obecnie ciężko jest znaleźć miejsce, aby to zrobić, wierzchołki są zbyt ostre i powoduje to konieczność wyjechania mocno i odsłonięcie słabego dołu - dyskryminuje to np. amerykańskie czołgi, myślę, że można niektóre fragmenty z jednej i drugiej strony lekko spłaszczyć (łagodniejszy łuk samego wierzchołka wydmy), aby wyrównać nieco szanse.

Jeśli są jeszcze jakieś konkretne uwagi, dodajcie swoje poniżej. 

ja grałem T29 na oazie i dobrze mi się grało miałem gdzie grać zawsze na wieżę tylko trzeba trochę pokombinować a nie iść na latwizne. Póki tego nie zmienia jeśli wogole zmienia trzeba sobie radzić i myśleć. 

JrTanker #42 Posted 20 August 2015 - 07:11 PM

Sergeant

• Player
  • 12346 battles
  • 457

View Postmadlyr, on 20 August 2015 - 02:01 PM, said:

Zbiorę może uwagi na temat mapy OAZA uwagi:

- brak miejsc do ostrzału większego pola dla TDków oddalonych na tyle blisko od pól startowych, aby możliwe było dojechanie do nich w sensownym czasie dla tych powolnych; ew. zarzut, że po zmianie pojawi się campienie będzie na obecnej mapie IMHO mocno naciągany, bo ukształtowanie terenu jest takie, że b. łatwo schować się, TDki są jednak dyskryminowane na tej mapie,

- kształt wydm utrudniający wystawienie wieży - obecnie ciężko jest znaleźć miejsce, aby to zrobić, wierzchołki są zbyt ostre i powoduje to konieczność wyjechania mocno i odsłonięcie słabego dołu - dyskryminuje to np. amerykańskie czołgi, myślę, że można niektóre fragmenty z jednej i drugiej strony lekko spłaszczyć (łagodniejszy łuk samego wierzchołka wydmy), aby wyrównać nieco szanse.

Jeśli są jeszcze jakieś konkretne uwagi, dodajcie swoje poniżej. 

Tdki, większość wysoko tierowych, nie są do kampienia w krzakach, jak by były to by nie miały takiego pancerza i były by mobilniejsze.

Problem nie w mapie a w podejściu do gry tdkiem.

LoCkDoWn777 #43 Posted 21 August 2015 - 06:34 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29831 battles
  • 96
  • [ENVOY]
Zgadzam się  pustynne mapa się pogorszyła ale daje do myślenia. A może niech dodadzą stare te co były i by były dwie mapy więcej???

madlyr #44 Posted 21 August 2015 - 10:58 AM

Sergeant

• Player
  • 12027 battles
  • 463

View Postwojatti, on 21 August 2015 - 06:34 AM, said:

Zgadzam się  pustynne mapa się pogorszyła ale daje do myślenia. A może niech dodadzą stare te co były i by były dwie mapy więcej???

Niegłupi pomysł, w sumie Oaza stara i nowa to kompletnie inna bajka. Kamieniec... obawiam się, że przy dawnej ilości krzaków i drzew nie uciągnie tego naped zoptymalizowana iOS pod najmocniejszego iPad'a.... Cóż, taka optymalizacja w 2.0. Być może dlatego siekiera poszła w ruch w wersji 2.0?

Lista bugów:

• Znikające pociski
  • Bezsensowne rykoszety
  • Nadal nie naprawiony problem przewijania czatu
  • Nadal nie naprawiony problem z zamrożonym sterowaniem (trzeba oderwać ręce od ekranu i wraca do normy)
  • Opóźnienie w czacie w grze oraz klanowym
  • Po wyjechaniu zza przeszkody typu ściana budynku często szarpie kamerą

Sabra_Rebel #45 Posted 26 August 2015 - 12:30 PM

Private

• Player
  • 29192 battles
  • 6
  • [LGBT]

Upgrade.

Edited by EdwardSwiszczypala, 11 December 2015 - 12:16 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users