Jump to content

Několik dotazů naprostého nováčka ve světě WoT Blitz

• Please log in to reply
79 replies to this topic

Tuvoc #41 Posted 30 January 2015 - 03:18 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

View Postkamireines, on 30 January 2015 - 11:28 AM, said:

Ze stiham tolik her?NO,když dostanu zásah tak vyskocim ze hry a jedu jiným tankem hru..

No někdy se vyplatí,kór nováčkům,po smrti sledovat hru dál v roli pozorovatele,přepínat mezi tanky...Hodně se z toho můžeš naučit...Když je ve hře hráč se stejným tankem jako máš ty,můžeš se podívat jak s ním hraje...Když u protivníka vidíš tank se kterým máš problém,můžeš se podívat co na něj platí...Nebo se mrkneš na různá místa mapy a můžeš najít pro tebe zajímavá místa,na to při hře s vlastním tankem moc času nemáš...Zabere to sice trochu času,ale získáš tak hodně velké zkušenosti...Skákáním z tanku na tank z tebe bude jen nějaká rychlokvaška a budeš pro tým spíš na obtíž...

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

TechDiver #42 Posted 30 January 2015 - 04:31 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13079 battles
  • 860
  • [SCRY]
Navic co tank to jiny styl hrani. Pokud skaces z ht na mt ci td, tak nemas sanci neco poradnyho uhrat. Ja odjezdim x-nasobky a pak jezdim jednim tankem a delam presne to, co pise tuvoc. Porad je co se ucit a to i po par tisicich bitvach. Vcera mi treba kamos ukazal mistecko, kam bych nikdy nejel a pritom je to supr sniper post pro muj obj268

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

Bersekr1412 #43 Posted 31 January 2015 - 09:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11139 battles
  • 21

View PostTuvoc, on 30 January 2015 - 03:18 PM, said:

No někdy se vyplatí,kór nováčkům,po smrti sledovat hru dál v roli pozorovatele,přepínat mezi tanky...Hodně se z toho můžeš naučit...Když je ve hře hráč se stejným tankem jako máš ty,můžeš se podívat jak s ním hraje...Když u protivníka vidíš tank se kterým máš problém,můžeš se podívat co na něj platí...Nebo se mrkneš na různá místa mapy a můžeš najít pro tebe zajímavá místa,na to při hře s vlastním tankem moc času nemáš...Zabere to sice trochu času,ale získáš tak hodně velké zkušenosti...Skákáním z tanku na tank z tebe bude jen nějaká rychlokvaška a budeš pro tým spíš na obtíž...

S tym musim suhlasit, ja som sa tiez tak naucil hrat. Treba sledovat lepsich hracov a ucir sa od nich. Ale niekomu nepomoze nic.

DeltaIndiaDelta #44 Posted 01 February 2015 - 05:38 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
Blbé je, když se nováček po smrti kouká na jiného zoufalce, který s HT kempí někde za bukem. To se pak fakt hodně naučí. :trollface:
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

esprit_cz #45 Posted 24 February 2015 - 07:59 AM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]
Zdravim, tak jsem si tu trochu pocetl. To co me konkretne zajima, jsem se nedozvedel! Mozna, ze jsem to i prehledl! Jedna se mi o to, jak jsou tu vedene bitvy, lepe receno slozeni tymu. To, ze jdu do boje s V. lehkym tankem proti VII. tezkym tankum jsem se sice dozvedel, ale prijde mi to smesne. Je sice hezke delat pozorovatele, pruzkumnika, ale taky mi to prijde trochu jako sebevrazebna akce. Dale nechapu, co tam mam delat s V. tezkym tankem proti takovym kolosum jako je Tiger apod.!  Vzdyt maji jednou tak vetsi zivotnost! Rovnou si muzu zaparkovat tank nekam do rohu a jit si v klidu vypit kafe. Kdyz se totiz na me vrhne VII tezky tank, ani si neskrtnu! Mozna ho jen skrabnu. A s tou uzasnou rychlosti tanku ho neobjedu, ani neutecu, jak to delam s lehkymi tanky. Prijde mi to trochu nespravedlive bojovat s tanky o 2 tridy vyssi. 
Dale by me zajimalo, na tanku mam maskovaci sit a k tomu jeste stojim v krovi, bez hnuti a presto jsem objeven!!!
Bavime se tu ted o hre na Androidu!

konias74 #46 Posted 24 February 2015 - 08:19 AM

Sergeant

• Player
  • 27589 battles
  • 385

View Postesprit_cz, on 24 February 2015 - 07:59 AM, said:

Zdravim, tak jsem si tu trochu pocetl. To co me konkretne zajima, jsem se nedozvedel! Mozna, ze jsem to i prehledl! Jedna se mi o to, jak jsou tu vedene bitvy, lepe receno slozeni tymu. To, ze jdu do boje s V. lehkym tankem proti VII. tezkym tankum jsem se sice dozvedel, ale prijde mi to smesne. Je sice hezke delat pozorovatele, pruzkumnika, ale taky mi to prijde trochu jako sebevrazebna akce. Dale nechapu, co tam mam delat s V. tezkym tankem proti takovym kolosum jako je Tiger apod.!  Vzdyt maji jednou tak vetsi zivotnost! Rovnou si muzu zaparkovat tank nekam do rohu a jit si v klidu vypit kafe. Kdyz se totiz na me vrhne VII tezky tank, ani si neskrtnu! Mozna ho jen skrabnu. A s tou uzasnou rychlosti tanku ho neobjedu, ani neutecu, jak to delam s lehkymi tanky. Prijde mi to trochu nespravedlive bojovat s tanky o 2 tridy vyssi. 
Dale by me zajimalo, na tanku mam maskovaci sit a k tomu jeste stojim v krovi, bez hnuti a presto jsem objeven!!!
Bavime se tu ted o hre na Androidu!

Takový je MM, +-2 tiery, s tím nic neuděláme. Musíš tomu přizpůsobit hru. Ještě k té maskovačce. To jí máš na tom KV-1? To je špatně samozřejmě, na HT maskovačka nepatří. Navíc každý tank má jiný camo faktor a těžké tanky ho mají nejhorší.

Dělat průzkumníka je těžké, ale pokud máš dobrý tým, tak můžeš rozhodnout bitvu. Problém je s tím dostat spoluhráče s kouskem mozku v hlavě.

Přidávám screenshot ze hry s IS-3 v tier 10 bitvě. Dnes ráno se mi povedly dvě takové bitvy. Tahle byla na Rockfieldu. Nijak jsem nekempil, jel jsem nahoru na kopec, kde jsem byl v první linii nebo těsně za ní, využíval silně pancéřované věže IS-3 a nakládal. Nakonec největší dmg z obou týmů a nejvíc xp.

Samozřejmě se nedá srovnávat KV-1 a IS-3, ale hra by měla být podobná. Připoj se k top tier tankům tvého týmu. Drž se za nimi, když se dostanou do kontaktu s nepřítelem, využívej je jako krytu (hlavně je neblokuj, když couvají;) a snaž se střílet, když enemy nabíjí. Snadněji se to řekne než udělá, ale jde to. Určitě je to lepší než kempit někde za kamenem. Nakonec tě za tím šutrem stejně zničí, když budeš hrát aktivně, tak aspoň něco nastřílíš.:B A vždy se snaž využívat nejlepší vlastnosti tanku.

Samozřejmě to vždy nevyjde a brzy skončíš rozstřílený na hadry, ale i z toho mám lepší pocit než stát někde za kamenem. 

Attached Files

• Attached File   IS-3 with 10.tier.jpg   98.39K

Edited by brumowski, 24 February 2015 - 08:32 AM.

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

Tuvoc #47 Posted 24 February 2015 - 08:51 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

View Postbrumowski, on 24 February 2015 - 08:19 AM, said:

Takový je MM, +-2 tiery, s tím nic neuděláme. Musíš tomu přizpůsobit hru. Ještě k té maskovačce. To jí máš na tom KV-1? To je špatně samozřejmě, na HT maskovačka nepatří. Navíc každý tank má jiný camo faktor a těžké tanky ho mají nejhorší.

Dělat průzkumníka je těžké, ale pokud máš dobrý tým, tak můžeš rozhodnout bitvu. Problém je s tím dostat spoluhráče s kouskem mozku v hlavě.

Přidávám screenshot ze hry s IS-3 v tier 10 bitvě. Dnes ráno se mi povedly dvě takové bitvy. Tahle byla na Rockfieldu. Nijak jsem nekempil, jel jsem nahoru na kopec, kde jsem byl v první linii nebo těsně za ní, využíval silně pancéřované věže IS-3 a nakládal. Nakonec největší dmg z obou týmů a nejvíc xp.

Samozřejmě se nedá srovnávat KV-1 a IS-3, ale hra by měla být podobná. Připoj se k top tier tankům tvého týmu. Drž se za nimi, když se dostanou do kontaktu s nepřítelem, využívej je jako krytu (hlavně je neblokuj, když couvají;) a snaž se střílet, když enemy nabíjí. Snadněji se to řekne než udělá, ale jde to. Určitě je to lepší než kempit někde za kamenem. Nakonec tě za tím šutrem stejně zničí, když budeš hrát aktivně, tak aspoň něco nastřílíš.:B A vždy se snaž využívat nejlepší vlastnosti tanku.

Samozřejmě to vždy nevyjde a brzy skončíš rozstřílený na hadry, ale i z toho mám lepší pocit než stát někde za kamenem. 

Krásně napsáno ....Líp bych to asi nenapsal....

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

esprit_cz #48 Posted 24 February 2015 - 10:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]

Nepatrim mezi ty co kempuji, snazim se tu hru uzit. Ale presne, je to o tom co rikas. Vse je v tymu. Mokrat se mi stalo, ze bojuji se 3 a vice tanky a myslis, ze ti nekdo pomuze! Cekaji, az nekdo vyzere to nejhorsi a pak si sliznou smetanku.

Jinak, beru to jako hru, ale to co jsem popisoval mi bere elan a nadceni pro hru. Jeste se da pochopit hra s tanky o tridu vyssi, ale dve uz je fakt moc!

Jeste dotaz. Kde a jak zjistim, jak tank vytunit napr. maskovaci siti

Edited by esprit_cz, 24 February 2015 - 11:18 PM.

roztomilymedvidek #49 Posted 25 February 2015 - 12:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

Vybavení

Munice

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

esprit_cz #50 Posted 26 February 2015 - 07:56 AM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]
Diky za odpoved a osvetu

Edited by esprit_cz, 26 February 2015 - 07:56 AM.

esprit_cz #51 Posted 01 March 2015 - 10:27 AM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]

Tenhle muj osobni nazor by se dal spise nazvat POSTREH naprosteho novacka. Tuhle hru AKTIVNE hraji necely mesic. Puvodni nadceni pro hru se pomalu meni v totalni zklamani a nechut. Dokud mydlite I. az IV. uroven / tridu tanku, tak vas ta hra bavi. Ma to nejaky smrnc, akci. Ale razem kdy vstoupite do V. sekce, vse se meni! Uz jak jsem psal o post vyse, s V. tanky uplne bezne bojujete se VII. Kdyby se to stalo jednou za cas, asi bych to i presel, ale ono je to skoro pravidlo a tak jsem zacal trochu hledat, cist a ptat se. Na urcite moje otazky se mi dostalo odpovedi na dalsi ne! Proste jsou veci mezi nebem a zemi, ktere vam lezi v hlave a tak jsem rozjel svuj vlastni pruzkum. A zaver! Od V. tridy tanku se tato hra stava komercni zalezitosti. Jde o to v cloveku neco vyvolat, aby se co nejrychleji posunul co nejvyse a svoje nezdary v boji nejakym zpusobem vyrovnal. Jakou roli v bitve s V. lehkym tankem se VII. se doctete! Ale jak je to s ostatnimi tanky? Lehke tanky jsou rychle, svizne, ze TK utecete, objedete, ale pri vystrelu temer nezranite! Bez podpory tymu, coz je vetsinou bezne, jste v pi...Pokud se nenalepite na nejakeho kolegu a v jeho stinu bojujete. Ale svym zpusobem je to marna snaha. Zbyva vam jen, uteci a nekde zakempovat, nebo spachat kamikaze. Pro cloveka jako ja, ktery ma rad hru, akci, napeti, je tenhle styl hry nudny. A tak se dostavate na rozcesti. 1. Bud vas ta hra znechuti a jdete hledat jinou. 2. Budete bojovat s nizsi urovni. 3. Pustite zilou, aby jste si zaplatili premium ucet nebo koupili zlataky, aby jste se rychleji posunuli jinam. Ale nevim, jestli vam to bude neco platne! Ja si poridil VI. tanky a po jednom dni opet bezne bojuji s VIII. kolosy, ktere sotva skrabnu! A tady jsem se zarekl, ze do tehle hry nevrazim ani korunu! Mnozi vi, jak je v tehle fazi drahe, kupovat vybaveni a doplnky k tanku. A i kdyz si tim projdete u nekterych tanku nemate proste sanci a jste tam, kde jste byli!

A me ted zajima jedna vec! Nekde jsem cetl, kolik milionu lidi tuhle hru hraje! At mi nikdo netvrdi, ze nejde priradit tanky stejne urovne, max. sem tam o tridu vyssi! Ja si klidne o tu sekundu dele pockam, nez to ten servr najde a priradi. Stejne se mi to ted po aktualizaci silene seka, ze se motam na miste jako zaklety prd v lucerne.

Edited by esprit_cz, 01 March 2015 - 10:33 AM.

Martin_Katerina #52 Posted 01 March 2015 - 10:54 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 13618 battles
  • 103
  • [SCRY]

View Postesprit_cz, on 01 March 2015 - 10:27 AM, said:

Tenhle muj osobni nazor by se dal spise nazvat POSTREH naprosteho novacka. Tuhle hru AKTIVNE hraji necely mesic. Puvodni nadceni pro hru se pomalu meni v totalni zklamani a nechut. Dokud mydlite I. az IV. uroven / tridu tanku, tak vas ta hra bavi. Ma to nejaky smrnc, akci. Ale razem kdy vstoupite do V. sekce, vse se meni! Uz jak jsem psal o post vyse, s V. tanky uplne bezne bojujete se VII. Kdyby se to stalo jednou za cas, asi bych to i presel, ale ono je to skoro pravidlo a tak jsem zacal trochu hledat, cist a ptat se. Na urcite moje otazky se mi dostalo odpovedi na dalsi ne! Proste jsou veci mezi nebem a zemi, ktere vam lezi v hlave a tak jsem rozjel svuj vlastni pruzkum. A zaver! Od V. tridy tanku se tato hra stava komercni zalezitosti. Jde o to v cloveku neco vyvolat, aby se co nejrychleji posunul co nejvyse a svoje nezdary v boji nejakym zpusobem vyrovnal. Jakou roli v bitve s V. lehkym tankem se VII. se doctete! Ale jak je to s ostatnimi tanky? Lehke tanky jsou rychle, svizne, ze TK utecete, objedete, ale pri vystrelu temer nezranite! Bez podpory tymu, coz je vetsinou bezne, jste v pi...Pokud se nenalepite na nejakeho kolegu a v jeho stinu bojujete. Ale svym zpusobem je to marna snaha. Zbyva vam jen, uteci a nekde zakempovat, nebo spachat kamikaze. Pro cloveka jako ja, ktery ma rad hru, akci, napeti, je tenhle styl hry nudny. A tak se dostavate na rozcesti. 1. Bud vas ta hra znechuti a jdete hledat jinou. 2. Budete bojovat s nizsi urovni. 3. Pustite zilou, aby jste si zaplatili premium ucet nebo koupili zlataky, aby jste se rychleji posunuli jinam. Ale nevim, jestli vam to bude neco platne! Ja si poridil VI. tanky a po jednom dni opet bezne bojuji s VIII. kolosy, ktere sotva skrabnu! A tady jsem se zarekl, ze do tehle hry nevrazim ani korunu! Mnozi vi, jak je v tehle fazi drahe, kupovat vybaveni a doplnky k tanku. A i kdyz si tim projdete u nekterych tanku nemate proste sanci a jste tam, kde jste byli!

A me ted zajima jedna vec! Nekde jsem cetl, kolik milionu lidi tuhle hru hraje! At mi nikdo netvrdi, ze nejde priradit tanky stejne urovne, max. sem tam o tridu vyssi! Ja si klidne o tu sekundu dele pockam, nez to ten servr najde a priradi. Stejne se mi to ted po aktualizaci silene seka, ze se motam na miste jako zaklety prd v lucerne.

Zatim jedine co to zbyva aby jsi nehral tier +2 je dostat se az nahoru a hrat tierX. Je to cesta dlouha ale uci te jak ovladat tanky ktere jsou stale pomalejsi ve vsem vcetne strelby a musis rozvazovat  kam a jak. Do tehle hry jsem nevrazil ani cent a presto jsen nahore. Konecne nehraju proti tier +1,2. Jen cas a trpelivost. A pravda aktualizace se "povedla" GRRRRRRRRR. Tolik padu pri nacitani jsem nezazil za celou dobu meho hrani jako poslednich par dni. Ne neni to mym pristrojem s malou pameti. Tak hodne uspechu.

[/url]

barbasCZ #53 Posted 01 March 2015 - 11:40 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19613 battles
  • 95
  • [SCRY_]
Ani mi tak nevadí tier +2 jako nespolupracujicí team...to je daleko větší problém a je úplně jedno na které úrovni hraješ...bohužel.

roztomilymedvidek #54 Posted 01 March 2015 - 02:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

View Postesprit_cz, on 01 March 2015 - 10:27 AM, said:

Poradím ti za které tanky se mi dobře hraje a dá se vydělat..

Pokud chceš investovat do hry, tak si kup tank T34 (třída 8), s ním se dá vydělat za hru až 140 000 kreditů a pokud nenastřílíš nic a zničí tě, tak nikdy neproděláš.

Pokud nechceš investovat do hry, tak si kup tanky:

Cruiser IV (třída 3) -lehký tank se kterým se výborně hraje

KV1S (třída 6) -výborný těžký tank

VK 30.02M (třída 6) -výborný střední tank

IS (třída 7) -výborný těžký tank

Tiger I (třída 7) -výborný těžký tank

Tyto tanky ti vydělají kredity na 100%, dobře se za ně hraje a jsou výborné na svou třídu.

Edited by roztomilymedvidek, 01 March 2015 - 02:27 PM.

esprit_cz #55 Posted 02 March 2015 - 06:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]

Něco mám rozjetý takovým směrem. Ale asi si mě moc nepochopil! Mě nejde o to vydělávat, ale hrát vyrovnanou hru! Nad tím se tu rozčiluji. Když boj, tak rovnocený +/-.  A ne jako do ringu postvit dítě proti dospělému člověku! Já vím, že si tím asi kažký prošel a že je to jen hra. Má sloužit k zábavě a né k mindráku, nechuti a nevím k čemu ještě. I když v realitě  je někdy život taky pěkný boj bez pravidel

Edited by esprit_cz, 02 March 2015 - 07:02 PM.

roztomilymedvidek #56 Posted 02 March 2015 - 08:01 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

Já si na to stěžuju už dlouho a doteď mi žádný moderátor ani admin neodpověděl, ti sou tu jen na to, aby hrabali výhody do hry (různé bonusy mají a věř tomu že velké )

Na většinu stížností zde nidko nereaguje, pořádají jen stupidní soutěže o pár stovek goldů, za které si stejně nic nekoupíš, protože ta suma je trapně malá.

Matchmaking losuje úplně na [Edited], čím vyšší patch tím víc na [Edited].

Nezapomeň že taky někteří hráči nemají vylepšené tanky na max.

Systém odrazů nefunguje jak by měl, někdy ti nadržuje a jindy jde proti tobě, prostě nemůžeš vyhrát.

No a poslední kapitola jsou lidi co nespolupracují, ty jim píšeš na chatu BACK (zpět) a ten tupec jede furt stejně, ale těch případů je víc.

Hra padá hráčům nebo jim laguje nebo schválně nehrají a čekají až jak dopadne bitva.

Pokud se ti sejde: matchmaking na [Edited]+máš v týmu nevylepšené tanky+systém odrazů je proti tobě+nespolupracují [Edited]+hra padá či schválně nehrají:

TAK NEMŮŽEŠ VYHRÁT I KDYBY SES ROZKRÁJEL.

Ano chápu, že ne pokaždé se hráči bitva vydaří, já taky občas něco [Edited]..

Edited by cNNk, 03 March 2015 - 11:55 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

esprit_cz #57 Posted 02 March 2015 - 08:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]

Tak ted uz mi to je nejak jasne. Jen si mi potvrdil, co jsem si myslel. Ale da se o tom hodne pocist na netu, jak se ta hra zku... a stala se ryze biznisem.

Doctes se i to, jak si stari veterani vybojovali tezkou cestu az nahoru. A pak si par zelenacu koupi silne tanky, ktere ty pak dostanes do tymu. Staci ti v tymu par takovych zelenacu, a koncis, i kdyz si ostrileny veteran. Hodne lidi nechape, ze tohle je tymova hra! Ze tu nikdo nekope sam za sebe, ale vysvetluj to blbci. Vis, kolikrat ja uz se o tom presvedcil? A to hraji chvilku. To same je s likvidaci tanku. Ty se z nekym ser... a kdyz uz zbyva par procent zivota, vzdy nekdo vystrci nos, aby si slizl smetanu. Bohuzel, tak to je a asi i porad bude.

Edited by esprit_cz, 02 March 2015 - 08:21 PM.

BloodEagle__ #58 Posted 04 March 2015 - 09:20 PM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 13679 battles
  • 70

Jedna rada pro všechny nováčky.Nesnažte se mít za měsíc tier X ,protože pak vás to přestane bavit (nepůjde vám to,protože na vyšších tierech hraje mnohem více zkušených hráčů) ,jelikož tuto hru ještě neumíte a nemáte dostatečné zkušenosti s hraním této hry. Zůstaňte déle na 1. - 5. tieru ,kde je také plno nezkušených hráčů. Tuto chybu dělá plno lidí,kteří si myslí,že tier X znamená kvalitu hráče ve hře. Toto pravda určitě neni. 
A pokud se tu bavíme o začátcích ve hře prosim vás nekupujte si prémiové tanky pokud nemáte více jak 2000 bitev.Stejně vám ten tank nepůjde a akorát to budete kazit týmu,protože to ještě neumíte (každej jsme se to museli naučit :izmena: ;)

S pozdravem:

Lampy6

Edited by Lampy6, 04 March 2015 - 09:25 PM.

esprit_cz #59 Posted 05 March 2015 - 07:10 AM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]

Muze mi nekdo prosim osvitit, jakto, že jsem vcera mel celkovy pocet zkusenosti 39 tis. a dnes po nekolika bitvach najednou jen 36!!! Koukam, ze tahle hra je jeden velky poradny bordel.

A mam dalsi postreh. VI. stihac tanku, co sotva skrabne tank. Uz fak nevim s cim a jak hrat!

Edited by esprit_cz, 05 March 2015 - 07:10 AM.

esprit_cz #60 Posted 05 March 2015 - 07:20 AM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]

View PostLampy6, on 04 March 2015 - 09:20 PM, said:

Jedna rada pro všechny nováčky.Nesnažte se mít za měsíc tier X ,protože pak vás to přestane bavit (nepůjde vám to,protože na vyšších tierech hraje mnohem více zkušených hráčů) ,jelikož tuto hru ještě neumíte a nemáte dostatečné zkušenosti s hraním této hry. Zůstaňte déle na 1. - 5. tieru ,kde je také plno nezkušených hráčů. Tuto chybu dělá plno lidí,kteří si myslí,že tier X znamená kvalitu hráče ve hře. Toto pravda určitě neni. 
A pokud se tu bavíme o začátcích ve hře prosim vás nekupujte si prémiové tanky pokud nemáte více jak 2000 bitev.Stejně vám ten tank nepůjde a akorát to budete kazit týmu,protože to ještě neumíte (každej jsme se to museli naučit :izmena: ;)

S pozdravem:

Lampy6

Ono ucit se a poznat, je sileny rozdil. Myslim si, ze tech zkusenosti mam az moc na to, abych mohl uz konecne poskocit vyse. Hraji pres mesic cca 3 hod. i vice denne. Je to malo?

Pochopil jsem, ze z vyssim tankem se meni taktika boje, ale k cemu mi to je, kdyz je souboj nevyrovnan! O to mi tu celu dobu jde. Ze do nekoho mydlim o stosest, zepredu, zezadu, AP nebo HE munici a sotva ty tanky skrabnu nebo ty zasahy jsou tak nepatrne, ze bych na to potreboval cely den, abych ho zlikvidoval. On se otoci a jednou ranou je pomalu po me. A nekdy i je jednou ránou. Je tohle spravedlivy a vyrovnany boj!? Asi trochu blbost, co se vymyka lidskemu zdravemu rozumu.

Edited by esprit_cz, 05 March 2015 - 07:23 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users