Jump to content

Několik dotazů naprostého nováčka ve světě WoT Blitz

• Please log in to reply
79 replies to this topic

konias74 #61 Posted 05 March 2015 - 08:07 AM

Sergeant

• Player
  • 27654 battles
  • 385

View Postesprit_cz, on 05 March 2015 - 07:20 AM, said:

Ono ucit se a poznat, je sileny rozdil. Myslim si, ze tech zkusenosti mam az moc na to, abych mohl uz konecne poskocit vyse. Hraji pres mesic cca 3 hod. i vice denne. Je to malo?

Pochopil jsem, ze z vyssim tankem se meni taktika boje, ale k cemu mi to je, kdyz je souboj nevyrovnan! O to mi tu celu dobu jde. Ze do nekoho mydlim o stosest, zepredu, zezadu, AP nebo HE munici a sotva ty tanky skrabnu nebo ty zasahy jsou tak nepatrne, ze bych na to potreboval cely den, abych ho zlikvidoval. On se otoci a jednou ranou je pomalu po me. A nekdy i je jednou ránou. Je tohle spravedlivy a vyrovnany boj!? Asi trochu blbost, co se vymyka lidskemu zdravemu rozumu.

Předesílám, že tím si prošel každý hráč WoT. Prostě je MM +-2 a nikdo s tím nic neudělá. Pořád si někdo stěžuje, že bojuje proti vyšším tierům, ale stejně tak přeci bojuješ jako top tier a s šestkou likviduješ nebohé čtyřky.

Proč si nikdo nestěžuje, že je to nefér, když dá čtyřku pomalu na ránu dolů.

Ale abych jen planě nekecal, můžeme dát četu. Tak jestli chceš, ozvi se ve hře.

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

DeltaIndiaDelta #62 Posted 05 March 2015 - 08:36 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View Postesprit_cz, on 05 March 2015 - 08:20 AM, said:

tech zkusenosti mam az moc na to, abych mohl uz konecne poskocit vyse

...

do nekoho mydlim o stosest, zepredu, zezadu, AP nebo HE munici a sotva ty tanky skrabnu nebo ty zasahy jsou tak nepatrne, ze bych na to potreboval cely den, abych ho zlikvidoval

S 1500 bitvama *nemáš* dost zkušeností a ten další úryvek tvého příspěvku to potvrzuje. Úloha tanků nižších tierů, zejména pokud mají menší palebnou sílu, není sestřelovat největší cíle na mapě. Právě proto, že jim buď ani neublíží, nebo by to trvalo věčnost. Zkušenost hráče se pozná mimo jiné tak, že poté, co uvidí nalosovanou sestavu týmů, dokáže během pár sekund správně určit svoji úlohu a tu hraje.

Ano, někdy to je peklo a naprd, protože zbytek týmu hraje úplně špatně. Ale to se nedá nic dělat a řešením není hrát taky špatně.

locomachine #63 Posted 05 April 2015 - 01:19 PM

Private

• Player
  • 22043 battles
  • 6
Touhle frustrací jsem trpěl v americkém stromu, ten je z propagandistických příčin logicky nejslabší, tanky jsou papírové, pomalé, vybavené vzduchovkami. Tak jsem přešel na angličany a němce a je to o dost lepší. Je mi jasné, že ruský strom je OPOP, ale do toho nejdu.

tommyvercetti_1 #64 Posted 03 May 2015 - 08:29 PM

Sergeant

• Player
  • 4591 battles
  • 320

View PostJanGottwald, on 14 July 2014 - 01:02 PM, said:

Zdravím. Měl bych několik dotazů k této hře. Zatím jsem se snažil některé informace vygůglit, ale jelikož o WoT Blitz toho zatím moc není a oproti WoT normálnímu je odlišné, nechci zbytečně studovat něco z normálního WoT, když to potom ve hře nenajdu.

1. Jaký národ byste mi jako nováčkovi doporučili? Co jsem zatím sledoval jen tak podle vzhledu, nejvíc se mi líbí německá technika. Dočetl jsem se, že ruská je zase nejlepší a nejdostupnější pro nováčky, ale nikdy jsem ruské věci neprožíval. Vždy jsem ve hrách hrál za USA, ale zde se mi prostě líbí Němci a nemůžu si pomoct.

2. Mám momentálně několik tanků USA a nechápu hlavně vlastnosti střelby. Jeden můj tank má zásobník na 5 nábojů, což je skvělé pro rychlou střelbu, ale některé musí nabíjet po každé střele. Toto je vlastnost tanku, nebo nějakého vylepšení? Občas totiž vidím hráče, že mají tak rychlou střelbu, že tank po sobě vypálí třeba 4 salvy strašně rychle a já čumím kde to vzal. Je tato informace někde uvedena před nákupem tanku, nebo v jeho statistikách? 

3. Celkově bych si rád nastudoval nějaké materiály. Má cenu zabřednout do WoT informací, nebo je lepší počkat až bude něco pro WoT Blitz?

4. Jde ve hře zobrazit nějaká historie tanku? Myslím jako historické informace o vzniku tanku atd...

5. Jde vypnout informace o FPS a Pingu na obrazovce?

Díky

Ja by som ti odporucil ruske tanky su vsetky dobre az na su-cka a t150 a zasobnik na 5 nabojov- to je gulomet, ale su aj poloautomaticke kanony ktore palia jednu strelu za 2sec ale tie salvy za sebou to je gulomet- gulomet ma mensu preraznost takze sa otoc predkom a polka sa odrazi.

JakoubekMiki01 #65 Posted 11 June 2015 - 02:33 PM

Private

• Player
  • 8886 battles
  • 1
  • [CALM]
Podle mě jsou ruské tanky vyrovnány pancířem a dělem, trochu i rychlostí.

Edited by JakoubekMiki01, 11 June 2015 - 02:33 PM.

esprit_cz #66 Posted 12 June 2015 - 06:37 PM

First Sergeant

• Player
  • 42359 battles
  • 5,149
  • [SCRY]

View Posttommyvercetti_1, on 03 May 2015 - 08:29 PM, said:

Ja by som ti odporucil ruske tanky su vsetky dobre az na su-cka a t150 a zasobnik na 5 nabojov- to je gulomet, ale su aj poloautomaticke kanony ktore palia jednu strelu za 2sec ale tie salvy za sebou to je gulomet- gulomet ma mensu preraznost takze sa otoc predkom a polka sa odrazi.

Nechapu, proc si vykopal rok starou vec? Ten clovek takovou dobu cekat nebude na odpoved

tommyvercetti_1 #67 Posted 27 June 2015 - 04:48 PM

Sergeant

• Player
  • 4591 battles
  • 320

View Postesprit_cz, on 12 June 2015 - 06:37 PM, said:

Nechapu, proc si vykopal rok starou vec? Ten clovek takovou dobu cekat nebude na odpoved

A vies ze ani neviem?,ale asi som sa nudil.

machyo2012 #68 Posted 21 October 2015 - 01:48 PM

Private

• Player
  • 10769 battles
  • 2
  • [CZK_]
Je ňejak možny zaplat na blitz paysafecard

xxxFIREFOXxxx #69 Posted 21 October 2015 - 07:15 PM

First Sergeant

• Player
  • 12184 battles
  • 1,314
  • [SK766]
Kamos, najjednoduchsie je skusit vlozit taku platobnu moznost do google play. Ak ti to gplay zoberie, tak tu moznost mas, lebo vo wotb platis vsetko cez gplay.:coin:

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Aeliniak #70 Posted 18 May 2016 - 09:45 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 6297 battles
  • 163
  • [BAR0N]

Ahoj, chtěla bych si vylepšit své statistiky. Docela dlouho mě vrtá hlavou, proč mám "přesnost 77.8%“. Co to znamená? A proč jde nahoru, tak pomalu? Nějak si myslím, že mi to zhoršují tanky, se kterými jsem to vzdala př:T18

Není to tak?

flakk_cz #71 Posted 18 May 2016 - 10:05 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]

Ahoj. Když na Vánoce WG rozdalo premium tank, který má zásobník, tak moje přesnost klesla dolů. Hrál jsem s ním hodně, ale dost střel minulo. 

Takže podle mého názoru, přesnost ti zhoršují takovéto tanky, pokud s nimi hraješ. 

A jestli s nimi nehraješ, tak holt střílíš mimo :) 

SokarSG #72 Posted 18 May 2016 - 10:08 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290

View PostAeliniak, on 18 May 2016 - 10:45 AM, said:

Ahoj, chtěla bych si vylepšit své statistiky. Docela dlouho mě vrtá hlavou, proč mám "přesnost 77.8%“. Co to znamená? A proč jde nahoru, tak pomalu? Nějak si myslím, že mi to zhoršují tanky, se kterými jsem to vzdala př:T18

Není to tak?

pozri sa na svoje štatistiky: http://wotbstars.com...&geo=EU&lng=eng

a v stlpci Hit rate maš uvedenú presnosť striel, tam je vidieť že od tier 8 máš peknú úspešnosť nad 80%, štatistiku ti ničia nizke tiery a zásobníky

xxxFIREFOXxxx #73 Posted 18 May 2016 - 10:10 AM

First Sergeant

• Player
  • 12184 battles
  • 1,314
  • [SK766]
Presnost znamena presne to, kolko striel trafis a naopak s kolko strelami vyories krtky. V tvojom pripade si zo 1.000 vystrelenych nabojov trafila 778 x, a zbytok bol vedla.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

puzzini #74 Posted 18 May 2016 - 10:19 AM

First Sergeant

• Player
  • 43203 battles
  • 1,422
  • [LEREN]

View PostAeliniak, on 18 May 2016 - 09:45 AM, said:

Není to tak?

mam to podobne, ale mozno je to aj tym, ze nie vzdy mi hra ide plynulo

Edited by puzzini, 18 May 2016 - 10:19 AM.

arathorrn #75 Posted 18 May 2016 - 10:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 28429 battles
  • 1,786
  • [TFCZ]

View PostAeliniak, on 18 May 2016 - 09:45 AM, said:

Není to tak?

Osobně mám přesnost poměrně dobrou a u tebe to bude opravdu těmi nižšími tiery. Nic si s toho nedělej, vynahrazuješ to jinými přednostmi. Možná se můžeš pomalu vracet k těm tankům kde to máš blbě. Oprava to vyřeší. Hodně štěstí a na brzkou shledanou. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

Aeliniak #76 Posted 18 May 2016 - 10:54 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 6297 battles
  • 163
  • [BAR0N]

Já to nechapem! Teď jsem odjela pár her s T18. WR tohoto tanku bylo posunuté na 50% a přesnost na 60%, což je o dost víc, než jsem měla. Však celková přesnost šla o 0,01 dolu...:izmena:

View PostSokarSG, on 18 May 2016 - 10:08 AM, said:

pozri sa na svoje štatistiky: http://wotbstars.com...&geo=EU&lng=eng

a v stlpci Hit rate maš uvedenú presnosť striel, tam je vidieť že od tier 8 máš peknú úspešnosť nad 80%, štatistiku ti ničia nizke tiery a zásobníky

Hmm, znamená to, že se musím vrátit k low tieru. :/

SokarSG #77 Posted 18 May 2016 - 11:09 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290

View PostAeliniak, on 18 May 2016 - 11:54 AM, said:

Já to nechapem! Teď jsem odjela pár her s T18. WR tohoto tanku bylo posunuté na 50% a přesnost na 60%, což je o dost víc, než jsem měla. Však celková přesnost šla o 0,01 dolu...:izmena:

Hmm, znamená to, že se musím vrátit k low tieru. :/

k tej T18, ked si z 100 striel trafila 65 tak za tomáš 65% hit rate (pokial si mala pred tým dajme tomu 40% tak to potom išlo rapídne hore na súčastných 60% ) ale ty máš celkovú HitRate 70% čiže tých 65rán zo 100 výstrelov ti celkovú presnosť ponížilo, lebo stále je to pod tvojou hranicou priemeru

ono sa vraciať nemusíš, nikto ťa nenúti :) pokial ti záleží na HR tak si vyber tank s ktorým za bitku čo najviac krát vystrelíš, ale už musíš byť precízna aby si sa čo najviakrát aj trafila, čiže zbitočne budeš hrať s tankami tipu KV-2 kde si vystrelíš tak 3x za hru, to aj ked trafíš všetky tri tak ti to tvoj problém s HR nevyrieši lebo musiš odohrať aspon 300 takých bitiek. Taktiež je nezmysel brať najaké rýchlopalné kulomety ked už samo o sebe to na meter vzdialený terč polovicu striel vypáli niekde úplne mimo... takže nájsť nejaký optimálny stred

Ale celkovo nechápem naháňanie sa za Hit Rate, samozrejme je príjemné ked je to číslo čo najvyššie, ale v prvomrade je dôležitý celkový výkon, radšej nevystrelím alebo vystrelím v rýchlosti niekam preč, ako by som mal ostať stáť a domierovať len aby som trafil čo najpresnejšie a pritom dostanem 3 zbytočné rany... proste treba len nájsť to svoje optimum, ako som ti už hore písal, od tieru 8 máš tu presnosť v takom všeobecnom priemere (tj nad tých 80%) takže tam sa poberáš správne

Aeliniak #78 Posted 18 May 2016 - 11:22 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 6297 battles
  • 163
  • [BAR0N]

View PostSokarSG, on 18 May 2016 - 11:09 AM, said:

k tej T18, ked si z 100 striel trafila 65 tak za tomáš 65% hit rate (pokial si mala pred tým dajme tomu 40% tak to potom išlo rapídne hore na súčastných 60% ) ale ty máš celkovú HitRate 70% čiže tých 65rán zo 100 výstrelov ti celkovú presnosť ponížilo, lebo stále je to pod tvojou hranicou priemeru

ono sa vraciať nemusíš, nikto ťa nenúti :) pokial ti záleží na HR tak si vyber tank s ktorým za bitku čo najviac krát vystrelíš, ale už musíš byť precízna aby si sa čo najviakrát aj trafila, čiže zbitočne budeš hrať s tankami tipu KV-2 kde si vystrelíš tak 3x za hru, to aj ked trafíš všetky tri tak ti to tvoj problém s HR nevyrieši lebo musiš odohrať aspon 300 takých bitiek. Taktiež je nezmysel brať najaké rýchlopalné kulomety ked už samo o sebe to na meter vzdialený terč polovicu striel vypáli niekde úplne mimo... takže nájsť nejaký optimálny stred

Ale celkovo nechápem naháňanie sa za Hit Rate, samozrejme je príjemné ked je to číslo čo najvyššie, ale v prvomrade je dôležitý celkový výkon, radšej nevystrelím alebo vystrelím v rýchlosti niekam preč, ako by som mal ostať stáť a domierovať len aby som trafil čo najpresnejšie a pritom dostanem 3 zbytočné rany... proste treba len nájsť to svoje optimum, ako som ti už hore písal, od tieru 8 máš tu presnosť v takom všeobecnom priemere (tj nad tých 80%) takže tam sa poberáš správne

Ono to vypadá hrozně, když mám na papíře červeným napsané, tak nízké HR. "To je jako kdybych dostala ve škole za 3". :ohmy:

Chápu to dobře, že u všech tanku musím mít HR +80%? Pokud jsem dneska zvládla jezdit s T18(kde jsem měla WR 32%), tak zvládnu i ty ostatními tanky. :D

SokarSG #79 Posted 18 May 2016 - 11:35 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290

View PostAeliniak, on 18 May 2016 - 12:22 PM, said:

Ono to vypadá hrozně, když mám na papíře červeným napsané, tak nízké HR. "To je jako kdybych dostala ve škole za 3". :ohmy:

Chápu to dobře, že u všech tanku musím mít HR +80%? Pokud jsem dneska zvládla jezdit s T18(kde jsem měla WR 32%), tak zvládnu i ty ostatními tanky. :D

nie, ty môžeš mať s každým tankom trebars aj 30% HR ale malý počet výstrelov, a potom ti stačí s jedným mať 90% ale na nom už musíš mať omnoho viac celkových a zároven aj úspešných striel

nezáleží že na jednom máš 10% na druhom 20% atd. Ale záleží aký máš priemer celkovo, a či si celkový HR budeš vylepšovať postupne na všetkých tankoch čo majú zlú HR, alebo si nájdeš jeden-dva presné tanky a tam budeš mať trebars aj 90% ale zato s vyšším počtom bitiek a samozrejme aj počtom výstrelov

Dodsson #80 Posted 24 May 2016 - 09:21 AM

Sergeant

• Player
  • 13791 battles
  • 478

View PostAeliniak, on 18 May 2016 - 11:22 AM, said:

Tank s gulometom ti dokaže pokašlat aj celkové štatistiky lebo chrlí každu bitku desiatky výstrelov a vyše tretinu netrafí ..

Darmo budeš mat s KV1 presnost na 90%, a vystrelíš za bitku 10 x, ked na takej T7 vysypeš 200 výstrelov, z toho 70 vedla...Ako sa to premietne do celkovej štatistiky si vieš predstavit..

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users