Jump to content

Pouštní písky - základní taktiky k mapám

Pouštní písky mapy taktiky

• Please log in to reply
34 replies to this topic

esprit_cz #21 Posted 29 August 2015 - 05:39 PM

First Sergeant

• Player
  • 38367 battles
  • 4,907
  • [SCRY]
Já teda nevím, ale os. jsem poznal, že ta hra šla od prázdnin úplně jiným směrem, než byla před tím! Netvrdím, zda za tím jsou děti, či zásah WG do MM! Možná obojí! Nevím. Jediné, co vím, že se čety nedali téměř hrát a více se mi dařilo samostatně. Mě se líbí, jak každý tvrdí, že se musí koukat na sebe! To ano, ale sám proti proudu se plavat nedá. K čemu mi je, když nastřílím ze všech nejvíce, když zbytek týmu je jeden noob vedle druhého. Nevím, jak kdo je zkušený hráč, ale já víc jak 3 tanky najednou nedám. Někdy jsou problém i 2.

Edited by esprit_cz, 29 August 2015 - 05:40 PM.

DeltaIndiaDelta #22 Posted 29 August 2015 - 05:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostSariel_, on 29 August 2015 - 12:41 PM, said:

kdyz uz to jsou nejaky deti treba pod 10 let, tak je nemas v tymu jenom ty, ale i nepritel a tam jsou pro tebe free damage. Takze to nemuze zapricinit pokles statistik.

Ale já jsem o poklesu statistik nic nenapsal. ;) Popravdě, mé statistiky jsou už dlouhodobě tak nějak stabilní, resp. v mírném trvalém nárůstu. Mluvil jsem o úrovni hraní, tzn. to, jak celkově hodnotím mé pocity z toho, jak jednotlivé hry probíhají, jaké taktiky tým volí, jak se jednotliví hráči chovají. A zcela jednoznačně tvrdím, že s nástupem prázdnin to je výrazně horší. A pokud je hraní výrazně horší během prázdnin a současně vím, že během prázdnin mají školou povinná dítka volno, plyne z toho poměrně jednoduchý logický závěr. Říká se tomu Occamova břitva. :)
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

Wunderpepi #23 Posted 29 August 2015 - 06:01 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 17247 battles
  • 617

View Postesprit_cz, on 29 August 2015 - 07:39 PM, said:

Já teda nevím, ale os. jsem poznal, že ta hra šla od prázdnin úplně jiným směrem, než byla před tím! Netvrdím, zda za tím jsou děti, či zásah WG do MM! Možná obojí! Nevím. Jediné, co vím, že se čety nedali téměř hrát a více se mi dařilo samostatně. Mě se líbí, jak každý tvrdí, že se musí koukat na sebe! To ano, ale sám proti proudu se plavat nedá. K čemu mi je, když nastřílím ze všech nejvíce, když zbytek týmu je jeden noob vedle druhého. Nevím, jak kdo je zkušený hráč, ale já víc jak 3 tanky najednou nedám. Někdy jsou problém i 2.

Zkrátka zase další smradi dostali za vysvědčení nový tablet nebo telefon od Huhuwai nebo Levohno. A od toho se vše odvíjí.:teethhappy:

Sariel_ #24 Posted 29 August 2015 - 06:37 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postesprit_cz, on 29 August 2015 - 06:39 PM, said:

Musíš hrát tak, aby ses do takové pozice nedostal. Samozřejmě ne vždy to jde, ale většinou ano.

View PostSysel19, on 29 August 2015 - 05:21 PM, said:

:trollface:

View Postfenmetrazin, on 29 August 2015 - 07:01 PM, said:

Zkrátka zase další smradi dostali za vysvědčení nový tablet nebo telefon od Huhuwai nebo Levohno. A od toho se vše odvíjí.:teethhappy:

Budu se těšit v bitvě pánové, takovým, jako jste vy, vždycky rád nastřílím.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

Sysel19 #25 Posted 29 August 2015 - 07:13 PM

Sergeant

• Player
  • 20859 battles
  • 313

View PostSariel_, on 29 August 2015 - 07:37 PM, said:

Musíš hrát tak, aby ses do takové pozice nedostal. Samozřejmě ne vždy to jde, ale většinou ano.

Melodramaticke, ale zabavne - pis dal :trollface::trollface::child:

Edited by Sysel19, 30 August 2015 - 11:40 AM.

T-34 / KV -1 / IS-3 I  IS-7 I  T-150 / KV-3 IS-8 T-54 I  T-62A /  Obj.704  / Obj.268

Wunderpepi #26 Posted 29 August 2015 - 08:21 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 17247 battles
  • 617

View PostSariel_, on 29 August 2015 - 08:37 PM, said:

Ale klidně, mně to nevadí. Jenom pochybuju, že při tom minimálním počtu bitev, co teď hraju, mě vůbec někdy potkáš.:teethhappy:

Edited by fenmetrazin, 29 August 2015 - 08:21 PM.

esprit_cz #27 Posted 30 August 2015 - 05:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 38367 battles
  • 4,907
  • [SCRY]

View PostSariel_, on 29 August 2015 - 06:37 PM, said:

Z logického hlediska se o to snažím. Ale je to těžký, když po minutě je půlka týmu v garáži

janobohdal #28 Posted 02 September 2015 - 12:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25643 battles
  • 74
  • [SCRY]

Sariel, keby si si poriadne prečítal syslov post nemusela tu vzniknúť tato FW.  Takéto bitky sú rovnaké ako vajce, vajcu. Stratég zavelí: všetci púšť a hrrr dopredu.  HT minútu váhajú a potom idú do púšte. To náš stratég je už v garáži, ich TD na postoch a ty sa zo svojho spawnu stihneš dostať tak akurát za koľaje. Tam ťa hneď nasvietia MT súpera. Schovať sa tam moc nedá, ujsť sa nedá. A kedže tvoji spoluhráči sa ukazujú v plnej kráse a najlepšie bokom, tak ostávaš sám a už len čakáš na nevyhnutné. 

Riešenie je len na začiatku písať a dúfať, že poslúchnu teba a nie tragéda, pardon stratéga. 

Sariel_ #29 Posted 02 September 2015 - 12:41 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postjanobohdal, on 02 September 2015 - 01:17 PM, said:

Sariel, keby si si poriadne prečítal syslov post nemusela tu vzniknúť tato FW.  Takéto bitky sú rovnaké ako vajce, vajcu. Stratég zavelí: všetci púšť a hrrr dopredu.  HT minútu váhajú a potom idú do púšte. To náš stratég je už v garáži, ich TD na postoch a ty sa zo svojho spawnu stihneš dostať tak akurát za koľaje. Tam ťa hneď nasvietia MT súpera. Schovať sa tam moc nedá, ujsť sa nedá. A kedže tvoji spoluhráči sa ukazujú v plnej kráse a najlepšie bokom, tak ostávaš sám a už len čakáš na nevyhnutné. 

Riešenie je len na začiatku písať a dúfať, že poslúchnu teba a nie tragéda, pardon stratéga. 

Ty sis měl spíš pořádně přečíst to na co jsem reagoval. Šlo mně o to "9-ti letý" stratég, protože toto nezálěží na věku, může tak zavelet kdokoliv. A navíc taktika, že pojedou všichni do pouště není vůbec špatná, většinou se takto vyhraje, pokud se to zavčasu zatlačí. V 95% bitvách vyhrává tým, který se nerozdělil a jel dohromady jednou stranou.

DeltaIndiaDelta #30 Posted 02 September 2015 - 12:46 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Problém je, že medka se spawnují na poušti rovnou, kdežto HT/TD většinou někde za domy. Pak z toho vzniká typický lemming-train, kdy si do pouště jedou tanky pro smrt jeden po druhém.

A že vyhrává tým, který se nerozdělil - no, těmi procenty bych si až tak jistý nebyl. Ale pravdou je, že je rozhodně lepší chcípnout ve skupině než o samotě. :trollface:

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

SokarSG #31 Posted 02 September 2015 - 01:33 PM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290

ako všade, tak aj tu rozhoduje v prvom rade MM, pokial maš výhodu v medkach (tzn. 3 vs 2 medka, respk. lepší tier mediek) tak ti stačí s HT podržať mesto a počkať na medka aby po prečistení púšte vtrhli súperovím HTčkam do boku/zo zadu, tým ich dostaneš do krížovej paľby. Lenže aj to si vyžaduje mať HT čo niečo podržia a niečo aj vydržia a odrazia. S  IS líniou, alebo ak máš viacej TD v týme, tak toho veľa nepodržiš. Ak máš v týme rýchle HT (spomínanú IS líniu) alebo pohiblivé TDčká tak nie je na škodu skúsiť prejsť cez púšť, ale tým musí isť v kope, nie ako prasce na porážku pekne za sebou.

Naposledy ma na tejto mape rozosmial Tiger1 šplhajúci sa na camper post, dostal 3 rany, 2x som mu to dingol a bol v garáži. Ich KV-4 sa plazila púšťou a MT boli rozosiate všade :D dostali 7:1 a pre mna s KV-4 to boli zdarma 4 kill a mistrovský odznak 1-triedy :)

janobohdal #32 Posted 02 September 2015 - 01:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25643 battles
  • 74
  • [SCRY]
Je to hlavne o MM, a prepáč ale ak niekto vypisuje po tom čo chcípol s nulou do chatu, že sú moroni, camperi, noobovia a podobne sú proste decká, či len vekom, alebo mentálne to je jedno. Súhlasím, že taktika všetci púšť býva úspešná, ale mt musia  počkať na ht a dt. Musia však byť tak, aby nemohli enemy nasvietiť hneď celý tím. 

Sariel_ #33 Posted 02 September 2015 - 03:14 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View PostDeltaIndiaDelta, on 02 September 2015 - 01:46 PM, said:

Problém je, že medka se spawnují na poušti rovnou, kdežto HT/TD většinou někde za domy. Pak z toho vzniká typický lemming-train, kdy si do pouště jedou tanky pro smrt jeden po druhém.

A že vyhrává tým, který se nerozdělil - no, těmi procenty bych si až tak jistý nebyl. Ale pravdou je, že je rozhodně lepší chcípnout ve skupině než o samotě. :trollface:

View Postjanobohdal, on 02 September 2015 - 02:48 PM, said:

Je to hlavne o MM, a prepáč ale ak niekto vypisuje po tom čo chcípol s nulou do chatu, že sú moroni, camperi, noobovia a podobne sú proste decká, či len vekom, alebo mentálne to je jedno. Súhlasím, že taktika všetci púšť býva úspešná, ale mt musia  počkať na ht a dt. Musia však byť tak, aby nemohli enemy nasvietiť hneď celý tím. 

jano vlastně odpověděl...nepřítel má v poušti taky jenom medka, takže to není chození pro smrt jeden po druhým, stačí si počkat na ty heaviny

E_M_P_I_R_E #34 Posted 30 December 2017 - 05:19 PM

Private

• Player
  • 7201 battles
  • 4
Dobrá hádka :) mimochodem kolik let vám je... Hádáte se tu jako malé děti všichni 

Slovenskoooooooooo #35 Posted 30 December 2017 - 07:14 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 12598 battles
  • 610
  • [CB-CZ]

View PostE_M_P_I_R_E, on 30 December 2017 - 06:19 PM, said:

Dobrá hádka :) mimochodem kolik let vám je... Hádáte se tu jako malé děti všichni 

LastPost 02 September 2015 - 04:14 PM

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users