Jump to content

Aloha EU Server

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

WildNoseHair #1 Posted 25 August 2015 - 03:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3194 battles
  • 41
Včera jsem generované serveru EU a výsledek testu je slušná synchronizací z Havaje . Myslím, že budu hrát dál na serveru EU. Aby však bylo možné udržet vyhrát, musím se naučit pole zdravý rozum zde. Pokud můžete mi poradit nebo dát tip na " dopravní pravidla " V Evropě , bude mimořádně užitečné. Nebo pokud někdo zájem si se mnou hrát , dej mi přátelům Žádost . Viz v bitevním poli .

Mahalo

DeltaIndiaDelta #2 Posted 25 August 2015 - 09:34 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostWildNoseHair, on 25 August 2015 - 04:02 AM, said:

Včera jsem generované serveru EU a výsledek testu je slušná synchronizací z Havaje . Myslím, že budu hrát dál na serveru EU. Aby však bylo možné udržet vyhrát, musím se naučit pole zdravý rozum zde. Pokud můžete mi poradit nebo dát tip na " dopravní pravidla " V Evropě , bude mimořádně užitečné. Nebo pokud někdo zájem si se mnou hrát , dej mi přátelům Žádost . Viz v bitevním poli .

Mahalo

Tip #1: Don't use automatic translator. Never. :trollface: Some of us speak English. Or use English section of this forum.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

ClearEvil #3 Posted 25 August 2015 - 12:55 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512

Hawaii is fine. Google translate not.
Try  English Speaking Community

Lock

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users