Jump to content

Match Maker

• Please log in to reply
683 replies to this topic

JeremySenior #1 Posted 22 July 2014 - 05:29 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15709 battles
  • 172
  • [HO-LO]
Ahoj bojovníci! Rád bych věděl co říkáte zlopověstnému MM (vybírá tanky do her)? Je to tu podobné jako ve WOT na PC, ale myslím, že pokud jdete do hry s pátým nebo šestým tierem, tak vás(nás) stroje o dva stupně výš roznesou na kopytech. Na PC je šance být aspoň trochu dobrým soupeřem, ale v WOTB je to marný boj... Připadá mi, že ten rozdíl v odolnosti a výkonu je přehnaný.  Já jezdím zatím do šestého tieru, až se dopinožím výš tak třeba změním názor :-) Co si o tom myslíte vy?

Edited by JeremySenior, 22 July 2014 - 05:31 PM.

Turiion #2 Posted 23 July 2014 - 07:48 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3308 battles
  • 84

MM funguje asi podobně, jako na PC. Bitvy s protivníkem, který je o dva tiery výš nejsou radostné, ale stejně se cítí soupeři, co jsou dva tiery pod tebou :justwait:

Když už se ale do takový bitvy dostanu, tak se snažím bojovat do posledního člena posádky .. posledního náboje .. posledního hp :izmena:

Je lepší nechat se zabít tankem o dva tiery výš než prohrát bitku s tlupou lam :teethhappy:

Wunderpepi #3 Posted 23 July 2014 - 08:55 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 15631 battles
  • 532
Rozdíl je v tom, že tady ještě víc platí, že když top tiery nic nezahrajou, tak se bitva vyhrát nedá. Navíc mapy jsou malý, což je lepší pro těžký tanky, protože jejich pomalost není tak velkej problém jako na PC. Třeba pětkový bitvy většinou vyhraje ten tým, kterej má ve svých řadách KV-1, pokud jí neřídí někdo, kdo jenom stojí a točí věží kolem dokola.

JeremySenior #4 Posted 23 July 2014 - 11:27 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 15709 battles
  • 172
  • [HO-LO]

View PostTuriion, on 23 July 2014 - 08:48 AM, said:

MM funguje asi podobně, jako na PC. Bitvy s protivníkem, který je o dva tiery výš nejsou radostné, ale stejně se cítí soupeři, co jsou dva tiery pod tebou :justwait:

Když už se ale do takový bitvy dostanu, tak se snažím bojovat do posledního člena posádky .. posledního náboje .. posledního hp :izmena:

Je lepší nechat se zabít tankem o dva tiery výš než prohrát bitku s tlupou lam :teethhappy:

Měl jsem už párkrát cukání utopit tank, to když jsem viděl, že hraju úplně na chvostu a proti T29, IS3, ale ono to asi tady není tak jednoduché jako ve Wot :-) Mám těžké tanky (pomalé) a pokoušet se trefit až z kraje mapy není pro mne. Nechám se vyhecovat, jedu do mely, ale i když jsem opatrný, tak mně sejmou razdva (několikrát jen na raz :-)  )

View Postmentolka99, on 23 July 2014 - 09:55 AM, said:

Rozdíl je v tom, že tady ještě víc platí, že když top tiery nic nezahrajou, tak se bitva vyhrát nedá. Navíc mapy jsou malý, což je lepší pro těžký tanky, protože jejich pomalost není tak velkej problém jako na PC. Třeba pětkový bitvy většinou vyhraje ten tým, kterej má ve svých řadách KV-1, pokud jí neřídí někdo, kdo jenom stojí a točí věží kolem dokola.

To máš pravdu! Problém taky je, že když vyrazíš sám a nemáš tam spolubojovníka, tak většinou brzy skončíš, stačí dva proti tobě, kteří ti budou střídavě rozbíjet pás a klofat až tě uklofou. To se mi několikrát stalo a tak se snažím zůstat v hejnu, i když se mi to nelíbí.

Turiion #5 Posted 23 July 2014 - 09:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3308 battles
  • 84
Mě taky naštve, když ani pátá rána neprobije KV-1, ale abych kvůli tomu nadával na MM, to mi přijde moc. Nadávám kámošům v četě, když jezdí, jako lamy :veryhappy:

PictusCZ #6 Posted 12 August 2014 - 10:44 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 2372 battles
  • 149

View PostJeremySenior, on 22 July 2014 - 06:29 PM, said:

Ahoj bojovníci! Rád bych věděl co říkáte zlopověstnému MM (vybírá tanky do her)? Je to tu podobné jako ve WOT na PC, ale myslím, že pokud jdete do hry s pátým nebo šestým tierem, tak vás(nás) stroje o dva stupně výš roznesou na kopytech. Na PC je šance být aspoň trochu dobrým soupeřem, ale v WOTB je to marný boj... Připadá mi, že ten rozdíl v odolnosti a výkonu je přehnaný.  Já jezdím zatím do šestého tieru, až se dopinožím výš tak třeba změním názor :-) Co si o tom myslíte vy?

Jezdím taky do šestýho tieru a beru to prostě jako součást hry. Někdy jsem s pětkou proti sedmičkám, jindy zase mám pětku a proti mně je trojka. Šance být trochu dobrým soupeřem je podle mě stejná ve WoT na PC i ve WoTB. Jo, jasně, že člověk si musí dávat bacha a nehnat se do mely a hrát trochu "zanďoura", ale mám na iPadu pár screenů, kdy jsem třeba s VK3001H byl v bitvě proti sedmičkám a ačkoliv jsem tam byl s pětkovým tankem, měl jsem nejvyšší nástřel v bitvě ze všech hráčů... Jasně, kdybych si proti těm ISkám, JPantherům a Tigerům hrdinně vyjel, dostanu do rypáku, ale to už je o osobní disciplíně, ne o MM :-)

A včera si mě třeba v M4ce luxusně vyzobnul boreček v T82. Vyjel jsem si takhle na rovinku... bouchnul mi ji houfnicí do pásů a ještě za tři kilča... Za chvíli přiletěla další, to už jsem ho konečně uviděl, ale než jsem ho zaměřil, tak zalez... chvíli počkal, pak vylezl znovu a když jsem jel do úkrytu lízat si rány, tak mi poslal třetí do zadnice a šel jsem do háje. Tolik asi k tomu, že člověk nemůže být důstojným soupeřem o dva tiery vyšším tankům ;-)

Herní HW: iPad mini retina 32GB

Stroje: M26 Pershing || E-75 || T-127 || T-25 || Hetzer || T20

Jsem fanoušek německé techniky, ale VK3002M je peklovehikl...

Sysel19 #7 Posted 14 August 2014 - 05:30 AM

Sergeant

• Player
  • 20742 battles
  • 313

Postřeh z vlastní praxe:

Udělal jsem si tabulku se svými stroji a jejich výkony a vyznačil v každém parametru ten nejlepší v daném tieru. Nejlépe mi vyšel VK 36.01 H (kanón 7,5/5,5 Waffe 0725, rychlost palby 9,75/min, průraznost AP 118-198, efektivita střelby 66 %, výdrž 1100, dohled 240 m (+ doplňkové vybavení)) - i jsem ho v jiném vláknu docela chválil. Ale ejhle, ze statistik vyplynulo, že s ním dosahuji nejhorších výsledků ze všech tanků, co mám - na jedno své zničení zničím jen 0,8 protivníka. Tak jsem to začal sledovat a zjistil jsem, že mne MM z 90 % posílá do bitev skoro výlučně jako nejslabší tank ve hře. Nejsem tak dobrý hráč, abych to těm silnějším i tak nandal (abstrahuji od týmových výsledků) ... Přitom s jinými tanky mi to při střetech i s vyššími tiery vcelku jde, nepřipadám si jako úplný otloukánek. Takže jsem sám sebe přesvědčil, že za tím není moje neumětelství :smiles:, ale že MM tento tank staví do neférových podmínek (??). VK jsem střelil a pořídil KV-1S ...

T-34 / KV -1 / IS-3 I  IS-7 I  T-150 / KV-3 IS-8 T-54 I  T-62A /  Obj.704  / Obj.268

PictusCZ #8 Posted 14 August 2014 - 10:58 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 2372 battles
  • 149
Můžu se zeptat, jaký "statistický vzorek" tady zminuješ, neboli, kolik bitev jsi s VK3601H odehrál? Mně přijde přinejmenším prapodivné brát jako směrodatný ukazatel poměr vlastních smrtí a zničení nepřítele - když už, tak bych zkoumal spíš průměrnou nastřílenou damage za bitvu a vztahoval ji k HP vlastního tanku, neboli "nastřílím alespoň určitý násobek vlastních HP". Ono udělat tři "fragy" za bitku tím, že dorazíš tři nepřátele, kterým zbývá 100 HPček, může týmu pomoct daleko míň, než nastřílet 700 HP a udělat ten kill jen jeden...

Sysel19 #9 Posted 14 August 2014 - 11:40 AM

Sergeant

• Player
  • 20742 battles
  • 313

Pokusím se o serióznější odpověď, k tomu se dostanu ale až v neděli (podívám se do statistik). Že poměr vlastních smrtí a zničení nepřítele je měřítko přes palec, s tím souhlasím. Vřele souhlasím s poslední větou o přínosu pro tým. Tvůj přístup ke zkoumání je jeden z více možných a také může být vypovídající. Pokud bychom se pokoušeli jít dál, museli bychom začít zohledňovat složení týmů na obou stranách, individuálně nastřílené výsledky a každou bitvu. Do toho ale nepůjdu, zůstanu u toho palce a citovky - jestli dostávám či nedostávám na pr... až přespříliš, či nikoli (než bych na to vymýšlel vzorec, tak si raději odjezdím pár koleček:smiles:

Je neděle, tak doplňuji. Pictus (dále) má pravdu, moje měřítko přes palec je fakt přes palec. Lepší je dmg, ale pak asi jen v rámci jednoho tieru. Srovnávat škody po tigerovi se škodami po hetzerovi by nebylo fair.

Prostě jsem VK střelil, protože mne to s ním nebavilo:smiles:. Podrobnější důvody jsou :

a) nenaučil jsem se plně využívat jeho schopností

b) nemanipuluji se složením týmu,abych měl materiální převahu a snadněji vítězil

c) nebyl jsem dost trpělivý, abych počkal, až mne MM bude sázet do "příjemnějšího prostředí"

d) na VK mi nezáleželo, byl přestupní stanicí k tigerovi

e) je to buď zcela výmysl tvůrců hry, anebo pouhý prototyp a na to já nejsem

P.S. MM je v tom fakt nevinně

Edited by Sysel19, 17 August 2014 - 02:25 PM.

T-34 / KV -1 / IS-3 I  IS-7 I  T-150 / KV-3 IS-8 T-54 I  T-62A /  Obj.704  / Obj.268

PictusCZ #10 Posted 14 August 2014 - 12:16 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 2372 battles
  • 149
Ale tak to jasně, že někde to musíme zaříznout, protože jinak bychom z toho zešíleli :-) Prostě jen chci říct, že je dobrý se podívat na to, kolik bitev jsem odjel a kolik z toho bylo těch "nefér vysokých", když to přeženu. Já jsem s některými tanky taky měl sérii bitev, kdy mě to valilo pořád proti tankům +2 tiery, ale po tom zase přišla série bitev, kdy jsem byl top tier nebo to bylo +1 nade mnou a hrálo se v pohodě. Je fakt, že MM je takový "black box" a nikdo do něj pořádně nevidíme, ale že by si autoři zasedli zrovna na 3601H se mi prostě až tak úplně nezdá, občas prostě člověk čapne horší losy, to je fakt. Ale 3601H je dobrý tip, zrovna jsem ho nedávno koupil, tak ho budu sledovat a uvidíme, jestli dojdu k tomu samému :-) Budu si dělat "čárky na papír", kdy jsem ryl čumák v zemi na chvostu sestavy a kdy jsem byl v horní půlce :-)

svk_filip #11 Posted 14 August 2014 - 10:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2642 battles
  • 22
  • [GANS]
3601 (H) tiez mam s tymto tankom velmi dobre vysledky. Najpr som mal kv1s a som si oblubil tento tank kvoli delu a relativne dobremu pancieru. Ale ako som mal VKcko tak som nasiel noveho maznacika :3 Vk ma oproti kv1s "sikovne delo" rychost zameriavania a nabiania, malinko lepsia presnost. Toto vsetko vam dovoluje hrat akcnejsie a aj ma to viacej bavi. Pri kv1s som pocitoval ze brzda bola NABIANIE, mohol som si aj zdriemnut ale vk... Vk 3601 H je bomba a odporucam kazdemu.

iPad mini / hram iba tazke tanky! Vyskum: IS-8, Tiger 2, M6

JeremySenior #12 Posted 29 January 2015 - 09:55 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 15709 battles
  • 172
  • [HO-LO]

Kamarádi tankáni! Víte jak jsme říkali tankistům na vojně v Písku? Černý hadice! A syčelo se na ně. Nebylo v tom nic rasistickýho, byla to jen narážka na jejich černý hadry. Na nás radisty se zase pípalo :trollface:

To už je ztraceně dávno.... Zpět k tématu:

Včera jsem byl frustrován devíti porážkami z deseti her...MM se činil, s IS8 jsem byl v dolní části týmu, protivníci desítkový, kolegové výtečně kempili, když je někdo utnul, tak si našli čas na sdělení, že jsme všichni idioti. Párkrát (cca 2 - 3x) se mi povedlo být v žebříčku mezi horními, ale výsledek nevalný, i já jsem hrál jak ponocný. Prostě dream serie, asi je něco na slunci....

DeltaIndiaDelta #13 Posted 29 January 2015 - 01:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostPictusCZ, on 14 August 2014 - 11:58 AM, said:

Ono udělat tři "fragy" za bitku tím, že dorazíš tři nepřátele, kterým zbývá 100 HPček, může týmu pomoct daleko míň, než nastřílet 700 HP a udělat ten kill jen jeden...

Správně jsi napsal může. Ale stejně tak to může být rozhodující dobrý krok. Tudíž není obecně platná rada honit se za HP, je třeba střílet tam, kde je to takticky lepší. Např. když vidím, že spoluhráče obtěžují dva tanky, jeden má 1400HP a druhý 120HP, do kterého to naperu? No samozřejmě že do toho skoromrtvého. Protože kdybych šel po HP, tak na spoluhráče budou pořád střílet dva, takhle jednoho sundám hned a přicházející dmg rázem klesá na polovinu.

Ano, pokud někdo cíleně provádí cherrypicking, je to zmetek. Ale často se jako cherrypicking označuje to, že někdo viděl situaci tak, jak jsem ji popsal výše. Ve výsledku můžeme mít hráče, který udělal 5000 dmg a žádný kill, a druhého, který udělal 1000 dmg a 5 killů. Kdo přispěl k vítězství více? Pokud neshlédneme video té hry, nedá se to jednoznačně stanovit.

Ale abych se vrátil k problematice MM.

To že MM sestavuje hru podle toho, jak jsem s daným tankem úspěšný, to jsem si všimnul už dávno. Asi nejmarkantněji jsem to zažil na aktuálně zkoumané řadě ruských HT končící IS6, momentálně jsem u ST-I. Když vezmu ST-I, tak prvních asi 10 her, to jsem jej měl ještě v podstatě v základu, jsem byl skoro vždy top tank a jel jsem proti sedmičkám, osmičkám. Jak mi stoupal WR a vylepšoval jsem tank, MM se podstatně zhoršil a nyní je to téměř 9/10 her tak, že jedu proti 4-5 desítkám, zbytek devítky a sem-tam jedna osmička. WR jde pochopitelně dolů, z původních přes 90% jsem nyní na něco kolem 70%.

Na druhou stranu, všiml jsem si že to platí i obráceně, resp. že bývám i na druhé straně problematiky. Když třeba hraju s Pantherem a mám hru proti devítkám, v průběhu zjistím, že jsou to hráči kteří mívají často základní nebo jenom málo vylepšené tanky, takže i s tím Pantherem tam jsem užitečný, pokud něco na začátku zásadně nepo.eru.

Mám-li to zhodnotit z dlouhodobého pohledu, tak si myslím že MM se snaží být spravedlivý. Občas se mu to nepovede díky jeho chybnému rozhodnutí, ale většina vyloženě hnusných her má příčinu v hráčích, ne v MM.

Edited by didhfzshf, 29 January 2015 - 01:57 PM.

TechDiver #14 Posted 29 January 2015 - 02:04 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]

no obecně by mělo platit, že:

1) všichni střílí do jednoho cíle, dokud není mrtví 

2) soupeře dorazím i když má jen 1% HP (i tank s 1% HP  dá stejnou dmg jako tank na 100%); několikrát jsem zažil, že tým neřešil  tank s malým počtem HP a ten se nám pak odvděčil za tuto laskavost tím, že nám zrubal pár našich comrades

Edited by TechDiver, 29 January 2015 - 02:05 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

TechDiver #15 Posted 29 January 2015 - 02:13 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]

View Postdidhfzshf, on 29 January 2015 - 02:48 PM, said:

To že MM sestavuje hru podle toho, jak jsem s daným tankem úspěšný, to jsem si všimnul už dávno. Asi nejmarkantněji jsem to zažil na aktuálně zkoumané řadě ruských HT končící IS6, momentálně jsem u ST-I. Když vezmu ST-I, tak prvních asi 10 her, to jsem jej měl ještě v podstatě v základu, jsem byl skoro vždy top tank a jel jsem proti sedmičkám, osmičkám. Jak mi stoupal WR a vylepšoval jsem tank, MM se podstatně zhoršil a nyní je to téměř 9/10 her tak, že jedu proti 4-5 desítkám, zbytek devítky a sem-tam jedna osmička. WR jde pochopitelně dolů, z původních přes 90% jsem nyní na něco kolem 70%.

Tohle pozoruje určitě každý, moje otázka je, jestli je to správně. Proč bych měl být penalizován za to, že mám s daným tankem dobrý wr? A nevztahuje se to jen na wr tanků, ale i na celkový wr. Já hraji v drtivě většině sám bez čet a můj dlouhodobý WR se pohybuje 58%-56%. Každý ví, jak těžko se mění celkový WR byť jen o jedno procento. Vypozoroval jsem, že jakmile se dostanu přes 58% začne se mi nedařit a WR klesá. Když se dostanu někde pod 57% začne to jít. Hraji stejné tanky, nezměnil jsem herní styl, nic. MM tedy jistě počítá nejen s wr jednotlivého tanku, ale i s celkovým wr. Osobně si ale nemyslím, že je to dobře. Pokud toto mám MM zohledňovat, tak ať losuje týmy jejichž hráči mají podobné statistiky a ne hráče, kteří mají na jedné straně wr nad 60% a na straně druhé třeba pod 45%

Edited by TechDiver, 29 January 2015 - 02:14 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

konias74 #16 Posted 29 January 2015 - 02:44 PM

Sergeant

• Player
  • 22865 battles
  • 385

View PostTechDiver, on 29 January 2015 - 02:04 PM, said:

no obecně by mělo platit, že:

1) všichni střílí do jednoho cíle, dokud není mrtví 

2) soupeře dorazím i když má jen 1% HP (i tank s 1% HP  dá stejnou dmg jako tank na 100%); několikrát jsem zažil, že tým neřešil  tank s malým počtem HP a ten se nám pak odvděčil za tuto laskavost tím, že nám zrubal pár našich comrades

Přesně tak, i tank s jedním HP má dělo a může škodit. Teď přesně se mě i celém týmu vymstilo, že jsem nesesmahl waffentragera s 300 HP, ale raději vystřelil na STA 1 s full HP, samozřejmě ve WOT na PC, ale podstata je stejná. Já jel s T30 (US TD 9.tier s alfou 750 HP). Říkal jsem si, že wafflovače  (GE TD) dorazím pak, ale zamotal jsem se do boje s dalšími tanky, které jsme sice zničili, ale wafflovač nám kapnul základnu. Co bylo platné, že jsme je rozstříleli a já měl přes 5K dmg, porážka jak vyšitá.

Také se občas (nebo častěji:)) dostanu do situace, kdy mě zbyde okolo 20 HP na začátku bitvy. Pak tedy začnu hrát opatrně a leckdy to vyjde tak, že nastřílím ještě 2-3K dmg, třeba nedávno se mi to povedlo s jedním TD na PC. Takže určitě sejmout jakýkoliv tank na dohled, byť má jen jedno HP:).

K MM se ani nevyjadřuji. Na fóru PC verze má topic k MM několik set stran:teethhappy:. Je to stejné jako tady, nevyvážené týmy z hlediska zkušeností hráčů a podobně. Ale stejně jako dostávám do týmu špatné hráče, tak dostávám zase i dobré a protivník je slabší. Myslím, že se to dá přežít.:B

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

JeremySenior #17 Posted 03 February 2015 - 01:01 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 15709 battles
  • 172
  • [HO-LO]
Tak jsem zjistil, že s IS7 není moc lehký hrát (zatím jsem tomu nepřišel na kloub a chuť, možná později) a začal jsem jinou větev. Koupil jsem T-150 a byl jsem příjemně překvapený: Ve stocku mne MM házelo do třetího místa, deset výher v řadě, medaile, sláva! Zpyšněl jsem, koupil nový motor, protože ploužit se desítkou je na infarkt a pořídil nový lauf. A ejhle! Rázem jsem byl v očích MM děsně silnej a šup se mnou hezky dospodu proti IS3, Ferdovi a podobným . A co teď? Tank pomalej jak chcíplá mrcha, zepředu osmičkovej tier neprostřelí, než nějakýho enemáka objede, tak je bitva většinou rozhodnutá... Dneska zkusím fintu a doufám, že to nikdo nebonzne MM! Dám si zpět slabý motor i základní lauf, třeba mne zase začne dávat na špici :trollface: A pokud to nevyjde, tak holt budu dlouho trpět, ale ke svému vysněnému ST1 se dohrabu! 

DeltaIndiaDelta #18 Posted 03 February 2015 - 02:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
Tak hlavně se nesnaž vytrénovat posádku. Já jsem si takhle liboval u Black Prince, ale protože posádka šla nahoru moc pomalu, tak jsem neodolal a obětoval pár zlaťáků na trénink z 82% na 100%. Bác ho, teď jezdím *každou* hru proti devítkám. A už to nejde vrátit.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

konias74 #19 Posted 03 February 2015 - 04:27 PM

Sergeant

• Player
  • 22865 battles
  • 385

Ha, tak to dělám něco špatně. Se stock IS-3 jsem nějak často s devítkama:). Ale někdy se zadaří. Tři zničené devítky a jedna osmička. 

Attached Files

• Attached File   Screenshot_2015-02-03-15-42-49(1).png   531.01K

Skončil jsem s hraním této,  kdysi výborné,  hry. Tak teď už je to doufám definitivní konec...

JeremySenior #20 Posted 04 February 2015 - 11:53 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 15709 battles
  • 172
  • [HO-LO]
Tak jsem zjistil, že MM není tak blbý/é. Zřejmě je mu putna co máš namontovaný, ale to co máš vyzkoumaný. No nic, já vím, že to byl blbý nápad, ale někdo musí říct, že tudy cesta nevede! Ještě se pochlubím, že včera jsem se poprvé (obvykle nic nepíšu) potkal s cenzurou. Napsal jsem jednomu slovanovi, který schován za šutrem čekal, až mne enemáč roztřílí, proč tam jen čumí a šup, už tam byly hvězdy, asi to znamená třeba turecky něco příšerného:teethhappy: 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users