Jump to content

Match Maker

• Please log in to reply
683 replies to this topic

GeneralLitter3D #21 Posted 17 March 2015 - 05:25 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23240 battles
  • 617
 Skvely MM ... 5TD u supera ...

roztomilymedvidek #22 Posted 19 March 2015 - 12:25 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

Další ukázka jak je to stupidně naprogramované :izmena:

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

esprit_cz #23 Posted 05 April 2015 - 07:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 38417 battles
  • 4,908
  • [SCRY]
Dnes je to smesne, jake je  slozeny tymy! S VIII. a VII. tanky bojuji III. a IV. !!! To  uz JE FAKT hovadina

Edited by esprit_cz, 05 April 2015 - 07:42 AM.

DeltaIndiaDelta #24 Posted 05 April 2015 - 08:34 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
MM automat dává rozpětí o 2 tiery. Pokud jsi někde viděl osmičku a čtyřku, musela to být četa. V tom případě za to ale můžou hráči té čety (oba rukou společnou a nerozdílnou), tak nadávej jim.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

roztomilymedvidek #25 Posted 05 April 2015 - 09:29 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]
No když si je nějaký chytrák veme do skupiny.

barbasCZ #26 Posted 21 April 2015 - 07:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19563 battles
  • 95
  • [SCRY_]
MM jako řemen...jak to dopadlo je asi jasný :facepalm: 

Sysel19 #27 Posted 22 April 2015 - 03:23 PM

Sergeant

• Player
  • 20859 battles
  • 313
Mohu dolozit, ze tvrzeni wotb o tom, ze MM provadi jakousi rotaci v umisteni tanku konkretniho tieru tak, aby stridal pozice top/bottom tieru, je lzive. Prave jsem odehral 19 her s T-150 (tier 6). Ani jednou jsem nebyl top tier, nejpriznivejsi MM jsem mel rozpeti 5-7 (cca 20%), pres 50% her bylo v rozpeti 6-8 ( Tiger 2, Ferdinand, IS-3 atd...). Zbytek tier 6-7. Takze tak .... 10 her bylo vyher, 7 proher a 2 remizy. A to jsem se fakt nadrel a obvykle nastrilel nejvic (kdyz vase osmicky nastrili 0, je to fakt povzbuzujici :facepalm:).

Edited by Sysel19, 22 April 2015 - 03:31 PM.

T-34 / KV -1 / IS-3 I  IS-7 I  T-150 / KV-3 IS-8 T-54 I  T-62A /  Obj.704  / Obj.268

sysel20 #28 Posted 27 April 2015 - 03:39 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5589 battles
  • 111

Pri 25 hrach s KV-3 pouze jedna hra na topu. WOTB v MM znevyhodnuje hrace s vyexpenymi tanky a lepsimi vsledky. To dela proto, aby trolove zustali ve hre a dal utraceli prachy. Proto se musi lepsi hraci drobne pridusit ....Navic na anglickem foru jsem cetl, ze dobremu hraci MM nalozi do tymu kupu neumetelu, takze on to vetsinou sam neustrili. Bohuzel je to pravda, staci se podivat na statistiky spoluhracu. MM dobre vi, co a proc dela. No a tohle je pro wotb dulezitejsi, nez aby odstranoval bugy ve hre.

Ode mne wotb nic ale nedistane, akorat tak mizernou recenzi :arta:

PS. Poprve jsem tohle zaznamenal a overil na snure her s T-34/85

Edited by sysel20, 27 April 2015 - 05:41 PM.

Tuvoc #29 Posted 27 April 2015 - 04:49 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 725
  • [SCRY_]

Jojo taky se mi ligika MM nezda...Mam cerstve koupenyho Ferdu...Mam na nem druhy motor,druhy delo,top pasy a nyni 80% posadku...Na tomto tanku jsou pro me X tier bitvy na dennim poradku...Jednou cca za pet az sest bitev me to teda hodi na tier 8 bitvu aby se nereklo a pak zase hezky pekne peklo na X tieru...Vzhledem k tomu v jakym stavu Ferdu mam si asi dovedete predstavit jaky v takovych bitvach podavam vykony...Nabitej gold je pro me nutnosti abych aspon neco prostrelil...A je celkem humus ze za topovy delo pozaduji 63,7K expu...

Tohle se mi jeste s zadnym tankem nestalo...A pripadam si jak nejvetsi camper pac nez se nekam doplazim tak je pomalu po bitve... :(

Edited by Tuvoc, 27 April 2015 - 04:49 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

roztomilymedvidek #30 Posted 27 April 2015 - 05:11 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

Čím vyšší verze hry, tím horší matchmaking pro hráče..

Počítám, že je to schválně, aby z hráčů wargaming vytáhnul prachy..

Kapitan_Ondrej #31 Posted 27 April 2015 - 05:38 PM

Sergeant

• Player
  • 21174 battles
  • 365
  • [SCRY]

View PostTuvoc, on 27 April 2015 - 05:49 PM, said:

Jojo taky se mi ligika MM nezda...Mam cerstve koupenyho Ferdu...Mam na nem druhy motor,druhy delo,top pasy a nyni 80% posadku...Na tomto tanku jsou pro me X tier bitvy na dennim poradku...Jednou cca za pet az sest bitev me to teda hodi na tier 8 bitvu aby se nereklo a pak zase hezky pekne peklo na X tieru...Vzhledem k tomu v jakym stavu Ferdu mam si asi dovedete predstavit jaky v takovych bitvach podavam vykony...Nabitej gold je pro me nutnosti abych aspon neco prostrelil...A je celkem humus ze za topovy delo pozaduji 63,7K expu...

Tohle se mi jeste s zadnym tankem nestalo...A pripadam si jak nejvetsi camper pac nez se nekam doplazim tak je pomalu po bitve... :(

Přesně kvůli tomuhle jsem dal ferdu k ledu...

sysel20 #32 Posted 02 May 2015 - 12:26 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5589 battles
  • 111
Tak jsem dosel definitivne k potvrzeni faktu, ze MM manipuluje skladby tymu. Po kazde hre s KV-3 ( 5 dni v kuse) jsem poctive skedoval statistiky spoluhracu v tymu. At jsem delal co jsem delal, z 58% wr jsem se s kv-3 na tomto uctu nedostal (na druhem mam s kv-3 cca 65%, zato celkove wr pod 52%). Spoluhraci meli celkove wr vzdy tak 40-45 % wr, vyjimecne do 55 %, nikdy 60 % jako mam ja. Obdobne meli mizerne ostatni statistiky, podle mne nakonec dulezitejsi nez cely wr. Obcas jsem to uhral, vetsinou ne. Prekonat se to da cetami, nebo ( a tomu 100% verim) calovanim za premiaky a podobne blbosti (calujes, mame te za to radi, tak te prece nebudeme nas... abys nedejboze neprestal calovat a hrat - z ceho bychom zili ? :-)). Pro neplatici socku jako ja z toho plyne jen to, ze muze statistiky hodit za hlavu. Ony mohou byt matematicky spravne, ale vstupy do nich jsou ovlivnene manipulacemi MM, ktery ovlivnuje vysledky bitev namichanim tech "spravnych" tymu (spravnych oro wotb a jejich kasicku:-)). Parafraze citatu W.Churchilla - "verim jen te statistice, kterou jsem zfalsoval ja sam". Veskere statistiky jsou jen k tomu, aby hrace ponoukaly k vylepsovani jejich vysledku (coz je vcelku logicke a vetsina tomu doopravdy podlehne). Predpokladam, ze i ony jsou z dilny wotb - nejen ty primo ve hre. Takze jen skromny navrh - neberte statistiky vazne a nenechte sebou od wotb manipulovat.

Edited by sysel20, 02 May 2015 - 02:44 PM.

roztomilymedvidek #33 Posted 02 May 2015 - 01:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

Generování matchmakingu je rozsáhlá věc, v každé online hře je nějaká výhoda pro platící hráče, wargaming sice říká, že zde mají všichni stejné podmínky, jenže já vím už dávno, že to je nesmysl.

A jsme u matchmakingu, do rozlosování bitvy se v bere v potaz kde co a to včetně toho KDO KOLIK DO HRY SYPE.

Samozřejmě je tato informace skytá a nikdo vám ji oficiálně nepovrdí, je to něco jako výrobní tajemství přísad.

Poté co matchmaking vygeneruje hru, nastává další postup výrobního tajemství a to je SYSTÉM PRŮSTŘELŮ A ODRAZŮ.

Systém průstřelů a odrazů generuje podle něčeho vaši úspěšnost zda zasáhnete či odrazíte, velký podíl mají na tom protihráčovy finanční transakce do wargamingu.

Hráči co do hry dávají velké sumy a nezáleží zda kupují premium tanky či něco jiného, jsou zvýhodňováni matchmakingy a systémem odrazů a průstřelů.

Tak vznikají marně snažící se hráči co mají WR 45% a míň a dotovaní hráčí co mají WR 63% a víc (čísla jsou pouze orientační ).

Systém co generuje hru takto svému platícímu hráči dává skryté výhody v podobně dobře generovaných matchmakingů a systému průstřelů a odrazů.

Každá online hra zvýhodňuje hráče co do hry sypou, protože když je hráč zvýhodněn, tak si řekne, twl to je boží gameska, no další výplatu dám wargamingu..

Tímto nijak neobviňuju wargaming, to co dělá je zcela normální, dělají to tak všechny firmy co generují model FREE TO PLAY (PAY TO WIN).

Edited by roztomilymedvidek, 02 May 2015 - 01:40 PM.

Petr_168 #34 Posted 02 May 2015 - 02:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23645 battles
  • 78
  • [A60SQ]

View Postroztomilymedvidek, on 02 May 2015 - 01:37 PM, said:

Generování matchmakingu je rozsáhlá věc, v každé online hře je nějaká výhoda pro platící hráče, wargaming sice říká, že zde mají všichni stejné podmínky, jenže já vím už dávno, že to je nesmysl.

A jsme u matchmakingu, do rozlosování bitvy se v bere v potaz kde co a to včetně toho KDO KOLIK DO HRY SYPE.

Samozřejmě je tato informace skytá a nikdo vám ji oficiálně nepovrdí, je to něco jako výrobní tajemství přísad.

Poté co matchmaking vygeneruje hru, nastává další postup výrobního tajemství a to je SYSTÉM PRŮSTŘELŮ A ODRAZŮ.

Systém průstřelů a odrazů generuje podle něčeho vaši úspěšnost zda zasáhnete či odrazíte, velký podíl mají na tom protihráčovy finanční transakce do wargamingu.

Hráči co do hry dávají velké sumy a nezáleží zda kupují premium tanky či něco jiného, jsou zvýhodňováni matchmakingy a systémem odrazů a průstřelů.

Tak vznikají marně snažící se hráči co mají WR 45% a míň a dotovaní hráčí co mají WR 63% a víc (čísla jsou pouze orientační ).

Systém co generuje hru takto svému platícímu hráči dává skryté výhody v podobně dobře generovaných matchmakingů a systému průstřelů a odrazů.

Každá online hra zvýhodňuje hráče co do hry sypou, protože když je hráč zvýhodněn, tak si řekne, twl to je boží gameska, no další výplatu dám wargamingu..

Tímto nijak neobviňuju wargaming, to co dělá je zcela normální, dělají to tak všechny firmy co generují model FREE TO PLAY (PAY TO WIN).

Konspirační teorie? :teethhappy::teethhappy:

Petr_168 #35 Posted 02 May 2015 - 02:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23645 battles
  • 78
  • [A60SQ]
Já znám několik hráčů co mají zakoupeny od Wargamingu snad všechny prémiové tanky+prémiový účet, kupují si 100% posádku a expí tanky za goldy, aby měli tank hned ve fullu a stejně hrají dost podprůměrně-stěžují si stejně na MM jaky my zde všichni.

Edited by Petr_168, 02 May 2015 - 02:22 PM.

blaikcz #36 Posted 02 May 2015 - 02:23 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5473 battles
  • 162
  • [ISAF]

View PostPetr_168, on 02 May 2015 - 04:17 PM, said:

To asi teorie nebude.

Petr_168 #37 Posted 02 May 2015 - 02:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23645 battles
  • 78
  • [A60SQ]

View Postblaikcz, on 02 May 2015 - 02:23 PM, said:

To asi teorie nebude.

Tak  co to tedy je, když to není teorie? :)

Edited by Petr_168, 02 May 2015 - 02:45 PM.

roztomilymedvidek #38 Posted 02 May 2015 - 03:05 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

View PostPetr_168, on 02 May 2015 - 02:17 PM, said:

Hrál jsem hru Dark Orbit a byl jsem svědkem zkorumpovaného týmu moderátorů, adminů a podpory.

Byl jsem super moderátor  a na podpoře hry Drakensang online (viděl jsem veškeré tajemství výrobce, jako člen týmu k tomu máte přístup).

Do Blitzu jsem dal taky pár tisíc, vidím co to se mnou ve hře dělá a když to porovnám s hráči co nedali ani korunu, mám v tom jasno.

Jednoduše řečeno vím jak to v těch to typech her chodí, všichni se drží jednoho zaručeného modelu:

Dej hráčům zadarmo hru, ale nenápadně ho tlač kupovat si ve hře nějaké výhody a tím pádem hráč zaplatí víc než kdyby jsi hru prodával jako dvd za příklad 1000kč.

Kdyby tento model nefungoval, tak nebudou miliony online her založených na tomto modelu.

Edited by roztomilymedvidek, 02 May 2015 - 03:11 PM.

Petr_168 #39 Posted 02 May 2015 - 03:25 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23645 battles
  • 78
  • [A60SQ]

View Postroztomilymedvidek, on 02 May 2015 - 03:05 PM, said:

Hrál jsem hru Dark Orbit a byl jsem svědkem zkorumpovaného týmu moderátorů, adminů a podpory.

Byl jsem super moderátor  a na podpoře hry Drakensang online (viděl jsem veškeré tajemství výrobce, jako člen týmu k tomu máte přístup).

Do Blitzu jsem dal taky pár tisíc, vidím co to se mnou ve hře dělá a když to porovnám s hráči co nedali ani korunu, mám v tom jasno.

Jednoduše řečeno vím jak to v těch to typech her chodí, všichni se drží jednoho zaručeného modelu:

Dej hráčům zadarmo hru, ale nenápadně ho tlač kupovat si ve hře nějaké výhody a tím pádem hráč zaplatí víc než kdyby jsi hru prodával jako dvd za příklad 1000kč.

Kdyby tento model nefungoval, tak nebudou miliony online her zaležených na tomto modelu.

Já už v tom mám taky pár tisíc. Začal jsem si kupovat prémiový účet a prem. tanky až když jsem měl něco okolo 8K bitev odehraných a nezpozoroval jsem, že by se mi nějak zlepšil MM. Říkal jsem si taky, že když si koupím osmičku prémiák, tak ta hra s ním bude o něco snažší, než s klasickou osmou, ale mám pocit, že hrát s prémiákem je těžší (mám 3). MM mám asi podobnej podle těch popisů vás hráčů na foru. Jak zde píše např. TechDiver, mám podobnou zkušenost-jeden den vyhraji snad všechno a další den samá prohra a to nijak neměním taktiku, hraji pořád stejně. že bych se vždycky každej druhej den špatně vyspal??? :facepalm:

Jinak určitě funguje nějakej marketing, o tom nepochybuji...

Edited by Petr_168, 02 May 2015 - 03:27 PM.

sysel20 #40 Posted 02 May 2015 - 04:17 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5589 battles
  • 111
Male doplneni. Ze vsech mych spoluhracu mel pouze jediny wr pres 50%. Lahudkovym hracem pro wotb je samozrejme onen s IS-6, co hrdinsjy nastrilel celou 0. Tento hrac se normalne vysplhal pouze na tier 5, do osmeho se dostal zakoupenim premiovych IS-6 a T34. Co dodat :-). Anglicke forum na to ma prima nazev - walletwarrior, v prekladu neco jako penezenkovy valecnik. No a ergo kladivko tohle je cilova skupina wotb, o nic jineho nez o tu penezenku (otevrenou :-)) prece nejde. :playing:

Attached Files

• Attached File   image.jpg   132.51K

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users