Jump to content

Match Maker

• Please log in to reply
683 replies to this topic

Petr_168 #41 Posted 02 May 2015 - 04:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23648 battles
  • 78
  • [A60SQ]

View Postsysel20, on 02 May 2015 - 04:17 PM, said:

Male doplneni. Ze vsech mych spoluhracu mel pouze jediny wr pres 50%. Lahudkovym hracem pro wotb je samozrejme onen s IS-6, co hrdinsjy nastrilel celou 0. Tento hrac se normalne vysplhal pouze na tier 5, do osmeho se dostal zakoupenim premiovych IS-6 a T34. Co dodat :-). Anglicke forum na to ma prima nazev - walletwarrior, v prekladu neco jako penezenkovy valecnik. No a ergo kladivko tohle je cilova skupina wotb, o nic jineho nez o tu penezenku (otevrenou :-)) prece nejde. :playing:

Tak jasně, správně by to mělo být tak, že by ty např.osmičkový prémiáky měl být uzamčený až do té doby, než hráč získá nějaké zkušenosti- tzn. třeba míl odjetých pár tisíc bitev, nebo mít už zkušenosti s klasickýma osmičkama, ale WG to pochopitelně nikdy neudělá kvůli tomu co zde popisuješ. Pak to tak vypadá, když má někdo cca tisíc bitev, v garáži max 4-5 tier a třeba T34. Takovej hráč je v týmu jen do počtu-s tím se snad setkal už každý z vás co má něco odehráno.

Jsou samozřejmě i světlé výjimky co např. už dřív hráli klasický WoT, ale s těma se setkávám málo.

Edited by Petr_168, 02 May 2015 - 04:43 PM.

fjutik #42 Posted 04 May 2015 - 08:22 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30368 battles
  • 584
  • [SCRY]

No ja jsem platici hrac a vzdy jak neco zakoupim, tak se mi WR rapidne zlepsi a jak dlouho nic nekoupim, tak se zase vrati tam kde bylo. Po posledi koupy s papirakem T30 jsem mel WR 78% no hralo se mi jedna basen. Jak uz jsem se blizil k vyexpeni T110E4 tak jsem zacal neskutecne prohravat. MM otresnej, nic jsem nemohl trefit. WR padlo na 54%. Po vyexpeni T110E4 porad s T30 prohravam. A to nemluvim oT110E4. Sklamani vetsi nez u E100. WR mam 41% tragedie. Porad mi MM hazi o jednu X v tymu protihracu vic. Pri stejnem slozeni MM jsem schopen nastrilet vic s T30 nez s T110E4. Stejne jsem to mel u jinejch tanku. V 9 tieru se super hraje, MM je ok a jak vyexpim 10, je to na pic..u. 

Pro me z toho plyne, ze uz zadnou 10 neexpim. Staci mji co mam a nohe max do 9. 

A to co bylo tento vykend, to byl MM masakr!!!! Taky jsem sledoval, co jsem dostaval do tymu a co meli protihraci. Uz dlouho jsem tolik neprohraval a to dost casto 6:0 dokonce 7:0. Jako kdybych hral proti botum. Vzdy byli o krok ve predu a vedeli, kde jsme a kde zautocime. 

Edited by fjutik, 04 May 2015 - 09:25 AM.

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

janobohdal #43 Posted 04 May 2015 - 08:26 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26127 battles
  • 74
  • [SCRY]
Tento víkend bol masaker, tak na hubu som ešte nedostal. 

BubakGS #44 Posted 04 May 2015 - 09:25 AM

Sergeant

• Player
  • 4875 battles
  • 405
  • [SCRY_]
..souhlas se Syslem (dvojitym) a medvedem. To neni konspiracni teorie - to mam taky overeno zaplacenim WG a sbiranim premiaku (mam skoro vsechny). Hlavni cil WG neni, abychom se (slusne hrajici hraci) bavili, ale aby oni dojili prachy.  Chvili jsem tady nebyl, protoze jsem dostal banana za roztrzku s tech podporou, kdy na mem oficialne podporovanem zarizeni update 1.8 proste nesel...... (medvidek vi). Ted uz jsem to nejak poladil (i diky medvedovi), tak zase budu snad hrat.... 

Diplomatic Officer of StopCry!  WoT Blitz CZ-SK clan.

TechDiver #45 Posted 04 May 2015 - 12:20 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13074 battles
  • 860
  • [SCRY]

View PostBubakGS, on 04 May 2015 - 10:25 AM, said:

Chvili jsem tady nebyl, protoze jsem dostal banana za roztrzku s tech podporou, kdy na mem oficialne podporovanem zarizeni update 1.8 proste nesel...... 

Cos jim provedl, že ti dali ban? Málo jsi pěl ódy na jejich dokonalost a bezchybnost hry? :)

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

BubakGS #46 Posted 04 May 2015 - 12:25 PM

Sergeant

• Player
  • 4875 battles
  • 405
  • [SCRY_]

View PostTechDiver, on 04 May 2015 - 01:20 PM, said:

Cos jim provedl, že ti dali ban? Málo jsi pěl ódy na jejich dokonalost a bezchybnost hry? :)

... ale, byli tak dlouho ticho, az jsem prestal byt definitivne diplomat...   Nicmene, asi se i tak neco stalo, protoze probehl jeden pidi update - aspon na mem zarizeni. Vcera jsem dokoncil ladeni a po par factory resetech mi to dneska zacalo fungovat - zatim docela normalne. FPS je v norme, lagy zatim zadne a vypadavani ovladacich tlacitek (nejvice strelba / joystick) jsem taky zatim nepozoroval.   Je fakt ze jsem doma ladil i vsechno ostatni - i routery na net.....   ...no a uz mam zase i funkcni TS, tak snad to chvili vydrzi.

Wunderpepi #47 Posted 04 May 2015 - 09:08 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 17583 battles
  • 619
Když tě systém hry chce srazit, tak tě srazí. A je jedno, jestli platíš prémiák nebo ne. Mně to připadá stejný. Mně už jsou výsledky v týhle hře naprosto ukradený, protože jsem ztratil motivaci cokoli dělat. Když se na to soustředím a mám dobrý výsledky, tak vytáhnu WR třeba o 0,7% jenom proto, aby mě za pár dní hra srazila dolů o 0,9 prostě a jednoduše tím, že jednu bitvu za druhou prohrávám 1:7 do jedné minuty. Nedá se stím dělat absolutně nic. Tahle hra funguje úplně stejně jako hrací automaty. Hraju čím dál tím míň. Zapnu to, odehraju tři bitvy a znechuceně to zavírám. Ze zábavný hry už je jenom ubíjející rutina a to mě nebaví.

TrolLoLX #48 Posted 04 May 2015 - 09:13 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 566 battles
  • 849
  • [VIN]

Dneska sem hral cetu s vyjimecne dobrym hracem a nemuzu si pomoct ale.. Dali sme asi 50 her ( +-) za celej vecer. A pocitali sme kolikrat se vytvori vybalancovany zapas. A dopadlo to spatne.

3x jsme meli o 1 top tier vice

4x to bylo na tiery vybalancovany 

Zbytek? Furt permanentne mel nepritel vic toptieru. I takovy nechutnosti jako my, 2 T43, misto 2 T8 toptier tanku. Vetsinu sme diky skillu vyhrali, ale bylo to vo nervy.

TL;DR Neni v MM aspekt 'skill hrace'?????

Edited by TrolLoLX, 04 May 2015 - 09:14 PM.

Goro_bily_pes #49 Posted 04 May 2015 - 09:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14766 battles
  • 75
  • [ARMCZ]
... Treba ze me budete mít srandu, ale ve svém veku to unesu:-) přestal jsem se trápit neustálým sledování WR , podívám se tak jednou,  max  2x za tyden jak to vypada, ale prvotní přepínání na statistiky po kazde prohrané bitvě jsem se zkratka odnaucil... Vždycky hraju jen s jedním tankem dokud vyhrávam a po první prohře teprve menim za jiny tank a takhle to točim dokud nemám odjete vícenásobky u všech tanku ktere expim... Někdy se stane ze na některých tancích ani vice násobek neodjedu,protože se mi dařilo s tanky předchozími... Nejsem tak frustrovanej z opakovaných porážek na jednom tanku ( taky jsem zažíval smolne série 10 proher na stejném tanku) a je to fakt deprese... Navíc častým přepínáním mezi tanky ( dřív jsem se snažil nejdřív odjet vicanasobky) nez jsem se naladil na konkrétní tank, často jsem uz jel tank vyžadující uplně jiny herní styl a dostal jsem pres tlamu....zkratka mam svůj systém hry a baví me to , protože nedostávám tolik na frak... 

fjutik #50 Posted 05 May 2015 - 05:00 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30368 battles
  • 584
  • [SCRY]
To je to, bavi te to, protoze nedostavas porad na frak. Ale me nebavi, kdyz vidim, ze WOT se rozhodlo poslat mi z 30 her 3 vytezne. To je tak okate, az to boli. Ani menit tanky nepomaha a to jich mam celkem dost. Vsude sama prohra. Je zajimave, ze vcera uz to bylo zase ok. Tak jsem se dostal na WR pred vykendem. Takze vcera se darilo, ale to uz je videt po MM, ze se zadari. 

Edited by fjutik, 05 May 2015 - 06:03 AM.

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

Goro_bily_pes #51 Posted 05 May 2015 - 06:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14766 battles
  • 75
  • [ARMCZ]

fjutik, on 05 May 2015 - 05:00 AM, said:

To je to, bavi te to, protoze nedostavas porad na frak. Ale me nebavi, kdyz vidim, ze WOT se rozhodlo poslat mi z 30 her 3 vytezne. To je tak okate, az to boli. Ani menit tanky nepomaha a to jich mam celkem dost. Vsude sama prohra. Je zajimave, ze vcera uz to bylo zase ok. Tak jsem se dostal na WR pred vykendem. Takze vcera se darilo, ale to uz je videt po MM, ze se zadari. 

Koukal jsem, ze hodně jezdíš 10. Tier, ale moc nehrajes v cete. Pak jsi hrozné závislý na kvalitě tymu, protože jeden dobry hráč s bandou trollu stejne nic  nezmuze... Tak pravil někdo kdo ma zatím vyzkoumany jeden  devitkovy tank:B ve WOTB. Jinak uz jsem desítky taky hrál... 

sergejbubko #52 Posted 05 May 2015 - 07:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 15148 battles
  • 60
  • [SCRY]

View Postfenmetrazin, on 04 May 2015 - 09:08 PM, said:

Když tě systém hry chce srazit, tak tě srazí. A je jedno, jestli platíš prémiák nebo ne. Mně to připadá stejný. Mně už jsou výsledky v týhle hře naprosto ukradený, protože jsem ztratil motivaci cokoli dělat. Když se na to soustředím a mám dobrý výsledky, tak vytáhnu WR třeba o 0,7% jenom proto, aby mě za pár dní hra srazila dolů o 0,9 prostě a jednoduše tím, že jednu bitvu za druhou prohrávám 1:7 do jedné minuty. Nedá se stím dělat absolutně nic. Tahle hra funguje úplně stejně jako hrací automaty. Hraju čím dál tím míň. Zapnu to, odehraju tři bitvy a znechuceně to zavírám. Ze zábavný hry už je jenom ubíjející rutina a to mě nebaví.

Mám na to podobný názor. Výsledky mě sice zajímají, lhal bych, kdybych tvrdil opak. Naprosto se stotožňuji s posledníma větama. Mám to posledních několik dní stejné. Bohužel stejné to bylo u WoT. Tam jsem ale vydržel hrát dýl. Jak jsem přál téhle hře, aby nedopadla jako WoT, tak se nestalo. Úroveň hry značně klesla a vyrovnala se WoT mnohem za kratší čas, než jsem předpokládal. Zábava skončila. Je to škoda, hra měla velký potenciál, který zabila hamižnost Wargamingu a absolutní ignorace hráčů volajících po lepší hratelnosti a ne množství obsahu.

Petr_168 #53 Posted 05 May 2015 - 07:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 23648 battles
  • 78
  • [A60SQ]

View Postfjutik, on 04 May 2015 - 08:22 AM, said:

No ja jsem platici hrac a vzdy jak neco zakoupim, tak se mi WR rapidne zlepsi a jak dlouho nic nekoupim, tak se zase vrati tam kde bylo. Po posledi koupy s papirakem T30 jsem mel WR 78% no hralo se mi jedna basen. Jak uz jsem se blizil k vyexpeni T110E4 tak jsem zacal neskutecne prohravat. MM otresnej, nic jsem nemohl trefit. WR padlo na 54%. Po vyexpeni T110E4 porad s T30 prohravam. A to nemluvim oT110E4. Sklamani vetsi nez u E100. WR mam 41% tragedie. Porad mi MM hazi o jednu X v tymu protihracu vic. Pri stejnem slozeni MM jsem schopen nastrilet vic s T30 nez s T110E4. Stejne jsem to mel u jinejch tanku. V 9 tieru se super hraje, MM je ok a jak vyexpim 10, je to na pic..u. 

Pro me z toho plyne, ze uz zadnou 10 neexpim. Staci mji co mam a nohe max do 9. 

A to co bylo tento vykend, to byl MM masakr!!!! Taky jsem sledoval, co jsem dostaval do tymu a co meli protihraci. Uz dlouho jsem tolik neprohraval a to dost casto 6:0 dokonce 7:0. Jako kdybych hral proti botum. Vzdy byli o krok ve predu a vedeli, kde jsme a kde zautocime. 

Tak s tímto mám zase já opačnou zkušenost a to z nedávné doby. Koupil jsem si tank prémiák T34 a po cca 60ti bitvách jsem měl s ním WR 28%...to jsem snad nikdy s ničím v začátcích neměl. Kdykoliv mě to dalo do desítek, nebo devítek (prostě nebyl jsem na topu) tak prohra.

Edited by Petr_168, 05 May 2015 - 07:54 AM.

Petr_168 #54 Posted 05 May 2015 - 08:10 AM

Lance-corporal

• Player
  • 23648 battles
  • 78
  • [A60SQ]

View Postsergejbubko, on 05 May 2015 - 07:53 AM, said:

Mám na to podobný názor. Výsledky mě sice zajímají, lhal bych, kdybych tvrdil opak. Naprosto se stotožňuji s posledníma větama. Mám to posledních několik dní stejné. Bohužel stejné to bylo u WoT. Tam jsem ale vydržel hrát dýl. Jak jsem přál téhle hře, aby nedopadla jako WoT, tak se nestalo. Úroveň hry značně klesla a vyrovnala se WoT mnohem za kratší čas, než jsem předpokládal. Zábava skončila. Je to škoda, hra měla velký potenciál, který zabila hamižnost Wargamingu a absolutní ignorace hráčů volajících po lepší hratelnosti a ne množství obsahu.

Přesně tak. S tvým názorem a názorem fenmetrazina  naprosto souhlasím.

Edited by Petr_168, 05 May 2015 - 09:44 AM.

fjutik #55 Posted 05 May 2015 - 12:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 30368 battles
  • 584
  • [SCRY]

View Postfenmetrazin, on 04 May 2015 - 09:08 PM, said:

Pravda.Asi si na to musim zacit zvykat. 

View PostGoro_bily_pes, on 05 May 2015 - 06:37 AM, said:

Koukal jsem, ze hodně jezdíš 10. Tier, ale moc nehrajes v cete. Pak jsi hrozné závislý na kvalitě tymu, protože jeden dobry hráč s bandou trollu stejne nic  nezmuze... Tak pravil někdo kdo ma zatím vyzkoumany jeden  devitkovy tank:B ve WOTB. Jinak uz jsem desítky taky hrál... 

Z toho poctu mojich her bylo cca 100 v cete. Je problem sehnat nekoho do cety, hraju od rana 8 do 12.30 a na public foru ochotnych moc neni. Uz jsem si dokonce poridil 3 a  5 tier, ale s nima me to nebavi. Fakt, ze se az tak do cety nehrnu, 3-4x se na forum zeptam a kdyz nic, tak hraju sam. Je to i mensi zodpovednost. Nejsem zase nic extra, to vis, ve stari to uz moc nejde a reflex taky nic moc :D  Moje posledni PC hra byla na Commodoru 64 ;-)

Edited by fjutik, 05 May 2015 - 12:10 PM.

Petr

TechDiver #56 Posted 05 May 2015 - 01:13 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13074 battles
  • 860
  • [SCRY]

View Postsergejbubko, on 05 May 2015 - 08:53 AM, said:

Jednoznačně souhlasím. Jediné co to může změnit jsou klanové války a klanové akce. Změnil by to i přístup WG ke hře samotné, ale to je bohužel naprosto utopistická představa.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

BubakGS #57 Posted 05 May 2015 - 03:43 PM

Sergeant

• Player
  • 4875 battles
  • 405
  • [SCRY_]
Souhlas s vyse recenym.

Wunderpepi #58 Posted 05 May 2015 - 03:45 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 17583 battles
  • 619

View Postfjutik, on 05 May 2015 - 07:00 AM, said:

Ono nejde ani tak o výhry. Aspoň mně ne. Jako je nuda prohrávat za minutu 1:6, tak je stejná nuda takhle vyhrávat. Zažil jsem skvělý bitvy, který jsem nakonec prohrál a mizerný bitvy, co jsme vyhráli s prstem v nose.

Sariel_ #59 Posted 05 May 2015 - 06:33 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Uprimne, misto ustavicnyho stezovani si na mm byste radsi sledovat hru a snazit se zahrat i proti vyssim tierum. JDE TO. Pokud mate tank ktery vydrzi i rany vyssich tieru jako treba T29/T32 a dalsi, tak neni vubec problem kdyz najdete pozici. Jinak se snazte drzet za top tierama, nechat je chytat rany, prosze je pouzivat jako zivy kryt. Samozrejme vsechno zavisi na konkretni situaci. Tim ze si budete stezovat nic nevyresite, ve dřívějších patchích byl mm mnohem neuprosnejsi napr. proti sestkam. Staci pouzit mozek a zahrat jde. Mne mnohem vic vadi kdyz s osmickou mezi desitkama dam treba 2500 dmg a desitky si daji 0-1000 dmg a prohrajem. Nebojte se nabit gold kdyz nemate sanci penetrovat. 

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

Wunderpepi #60 Posted 05 May 2015 - 06:49 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 17583 battles
  • 619

View PostKometaBrnoMihi, on 05 May 2015 - 08:33 PM, said:

Uprimne, misto ustavicnyho stezovani si na mm byste radsi sledovat hru a snazit se zahrat i proti vyssim tierum. JDE TO. Pokud mate tank ktery vydrzi i rany vyssich tieru jako treba T29/T32 a dalsi, tak neni vubec problem kdyz najdete pozici. Jinak se snazte drzet za top tierama, nechat je chytat rany, prosze je pouzivat jako zivy kryt. Samozrejme vsechno zavisi na konkretni situaci. Tim ze si budete stezovat nic nevyresite, ve dřívějších patchích byl mm mnohem neuprosnejsi napr. proti sestkam. Staci pouzit mozek a zahrat jde. Mne mnohem vic vadi kdyz s osmickou mezi desitkama dam treba 2500 dmg a desitky si daji 0-1000 dmg a prohrajem. Nebojte se nabit gold kdyz nemate sanci penetrovat. 

Jj a mířit na weakspoty a dát si protistřepinovku a vinutý pružiny a bude všechno v pohodě...:bajan:

Edited by fenmetrazin, 05 May 2015 - 06:53 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users