Jump to content

Jazyk

• Please log in to reply
3 replies to this topic

DzanoJames #1 Posted 24 July 2014 - 11:09 PM

Private

• Player
  • 1518 battles
  • 6

Ocenil by som keby sa  zmena jazyka menila v hre v nastaveniach a nie podla      ipadu  narodnej volby    robi to problemy

Slovensko ma problem  ze   musim na ipade nastaveniach  narodnej volby dat  Jazyk Cestinu   a az potom ked pustim hru je cestine

a tato volba mi rozbije  cele pisanie   a  aj  v  apple storu  mi  nechce vyhladvat  veci ktore zadam     poprosim o  OPRAVU  

Dakujem

Edited by DzanoJames, 24 July 2014 - 11:10 PM.

Ellendway #2 Posted 27 July 2014 - 10:35 AM

Corporal

• Player
  • 23 battles
  • 42
Předal jsem celý problém dále. Děkujeme za zpětnou vazbu. 

DeltaIndiaDelta #3 Posted 13 October 2014 - 07:07 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostDzanoJames, on 25 July 2014 - 01:09 AM, said:

Ocenil by som keby sa  zmena jazyka menila v hre v nastaveniach a nie podla      ipadu  narodnej volby    robi to problemy

Slovensko ma problem  ze   musim na ipade nastaveniach  narodnej volby dat  Jazyk Cestinu   a az potom ked pustim hru je cestine

a tato volba mi rozbije  cele pisanie   a  aj  v  apple storu  mi  nechce vyhladvat  veci ktore zadam     poprosim o  OPRAVU  

Dakujem

+1

Jenom bych ještě dodal, že bych tam velmi rád viděl zvlášť možnost nastavení jazyka rozhraní a zvlášť možnost jazyka voiceover. Rozhraní si klidně nechám česky, ale ty zvuky bych raději slyšel anglicky.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

TechDiver #4 Posted 13 October 2014 - 08:53 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13120 battles
  • 860
  • [SCRY]
mně by se líbilo, aby hlášky posádky byly v jazyce národa, za jehož tank jedu - tž. když pojedu s obj268 budu slyšet hlášky v ruštině, pokud s Tigerem, tak v němčině... rozhraní klidně v češtině ... pokud jde o mapy, ty doporučuji nepřekládat a nechat v originálním znění (geografické názvy se obecně nepřekládají tž bych názvy map chápal jako geografické názvy a nepřekládal je)

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users