Jump to content

Hraju Kráčející Válečné Roboty..

• Please log in to reply
78 replies to this topic

roztomilymedvidek #61 Posted 02 December 2015 - 07:10 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

View Postjindrich73, on 02 December 2015 - 04:08 PM, said:

evidentně tam je super komunita, když nám to všechno musíš jít vykládat tady. Napiš všem v té tvojí zbožňované hře odkaz tady na tohle fórum, ať si máte kde pokecat a podělit se o videa, návody apod.

Super komunita je všude jen ji musíš najít..

Téma je v offtopicu pro ty hráče co nechtějí cpát do předražené hry peníze proto aby si kvalitně zahráli, protože pokud necpeš moc kvalitně si nezahraješ, musíš expovat to co nechceš, aby ses dostal k tomu co chceš a to je OPRUZ, to byl jeden z důvodů proč už tanky nehraju..

Do Blitzu jsem dal pár tisícovek pro zkvalitnění herního zážitku a do robotů jsem nedal ani kačku, protože tam to není potřeba, herní zážitek je výborný i bez cpaní tisíců do hry..

Malá praktická ukázka:

V robotech si šetřím na premium robota Rogatka, který stojí 2500 zlata (600kč), našetřím si na něj pouze hraním cca za týden.

Za jak dlouho si v Blitzu našetříš na na premium tank v hodnotě 600kč pouze hraním(převeď si to na zlato)???

Edited by roztomilymedvidek, 02 December 2015 - 07:12 PM.

Sariel_ #62 Posted 02 December 2015 - 07:22 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Já jsem do Blitzu nenarval ani tu tisícovku a stejně ten zážitek mám a s vyděláváním nemám problém. Takže chyba bude asi někde jinde.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

xxxFIREFOXxxx #63 Posted 02 December 2015 - 07:28 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314

Sarieli, ale ty si top hrac. My ostatni musime pustit perie.

Ja osobne mam nonstop premiovy ucet a kupene 2 tanky. Is6 a t34 premium. To mi staci, aby som hral pomerne luxusne a kupoval tanky.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

roztomilymedvidek #64 Posted 02 December 2015 - 07:45 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

View PostSariel_, on 02 December 2015 - 07:22 PM, said:

Já jsem do Blitzu nenarval ani tu tisícovku a stejně ten zážitek mám a s vyděláváním nemám problém. Takže chyba bude asi někde jinde.

O vydělávání teď nejde, nečteš co píšu, říkám že pokud do hry necpeš prachy musíš hrát za tanky které tě nebaví jen proto že chceš svůj vysněný tank na konci vývojového stromu.

Zážitek nemáš, pěkně kecáš, luxus je přeskočit tanky co tě nebaví a místo toho hrát s tím co tě baví..

Zážitek toho jak hraješ jen za to co tě baví bez cpaní peněz nikdy nezískáš, hra je nastavená tak aby tě nutila hrát stovky či tisíce bitev za tanky co tě nebaví, protože přece chceš svůj vysněný tank a necpeš peníze tak musíš hrát za to co nechceš -> nejhorší je že tank musíš standartně vylepšit což je opruz a zábava tak klesá až někam na bod mrazu.

U robotů si jen koupíš robota, dáš do něj zbraně a paříš a paříš jak šílenec, když tě robot omrzí přehážeš zbraně a zas paříš a paříš, když tě omrzí level robota zvedneš jeho level a matchmaking ti naservíruje hráče se stejným levelem, takže pohodička.

Můžeš mít až 5 stejných robotů v jedné formaci, každý může mít jiné či stejné zbraně, nebo můžeš hrát třeba se stejným typem robota na různých levelech, ta volnost je nádherná.

Edited by roztomilymedvidek, 02 December 2015 - 07:48 PM.

Sariel_ #65 Posted 02 December 2015 - 08:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Tak sorry, ty asi víš líp než já, jestli mám nějakej "zážitek" nebo ne. proč bych měl hrát tanky který mě nebaví? Jedinej tank kterej mě nebavil byla T110E5, tak jsem ji prodal a šel hrát něco jinýho. Easy.

roztomilymedvidek #66 Posted 02 December 2015 - 09:14 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

View PostSariel_, on 02 December 2015 - 08:53 PM, said:

Tak sorry, ty asi víš líp než já, jestli mám nějakej "zážitek" nebo ne. proč bych měl hrát tanky který mě nebaví? Jedinej tank kterej mě nebavil byla T110E5, tak jsem ji prodal a šel hrát něco jinýho. Easy.

Hrál jsem tu hru a pokud nemáš volné expy na přeskakování, tak musíš hrát za tanky co nechceš, volnost by byla ,kdyby jsi se podíval na vývojový strom a mohl si koupit ihned jakýkoliv tank z toho stromu, třeba na tieru 7 bez nutnosti hrát a expovat předešlých 6 tanků.

Hra je nastavená tak aby jsi si to musel protrpět nebo vývojáři zaplatíš a trpět nemusíš...

Nejhorší je ale že až máš svůj vysněný tank, tak ti třeba nesedne a ty si řekneš: Expuju jak osel celou linii a tier 10 je šrot..

To není zábava ale porod.

Hra je těžce založená na systému pay 2 win, sice tě do toho nikdo nenutí, jenže když neplatíš tvůj herní zážitek klesá a ty si hru nemůžeš užít tak jak bys chtěl..

Roboti tě nijak netlačí do premium účtu (jen malé výhody) ani do premium robotů (žádné výhody) ani do premium zbraní (žádné výhody).

Dostáváš herní měnu za výhru, za to když hodně hraješ a za splnění dvou úkolů denně.

Já to hraju proto, že mě hra dává tolik odměn a nic po mě nechce..

A to sem nezmínil továrnu na speciální měnu, kde si kupuješ speciální zbraně a roboty, která se ti generuje prakticky zadarmo  a furt..

Sariel_ #67 Posted 02 December 2015 - 09:27 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Aha takže dle tebe by bylo lepší, kdyby si každej hňup s 0 bitvama mohl koupit rovnou desítku a kazit tam hru ostatním...

roztomilymedvidek #68 Posted 02 December 2015 - 10:08 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

View PostSariel_, on 02 December 2015 - 09:27 PM, said:

Aha takže dle tebe by bylo lepší, kdyby si každej hňup s 0 bitvama mohl koupit rovnou desítku a kazit tam hru ostatním...

Koukám že máš nosánek pěkně nahoru..

Další věc co v robotech není jsou ty trapné statistiky co deprimují hráče když se jim nedaří a když se hráčům daří jejich nosánek stoupá až do nebe..

A přitom je ta statistika úplně k ničemu, nic si za to ve hře nekoupíš..

V robotech je jen celkové skóre které se sčítá až do měsíčního, takže svoji šikovnost proměníš za menší či větší dárky, což je efektivnější než krmit svoje ego tím že máš 70% winrate, to je ti stejně k ničemu.

Každý hňup si může koupit vysoké tiery ve formě premium tanků, takže hra ti brání hrát zadarmo se standartníma tankama (nemůžeš jít hned na tier 8), ale

,můžeš si za peníze koupit tier 8 premium tank ,což se rovná model plať a užívej si nebo neplať a trp.

Edited by roztomilymedvidek, 02 December 2015 - 10:11 PM.

85swatMT #69 Posted 03 December 2015 - 08:09 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3366 battles
  • 763
  • [CZSK]

Kazdy model ma svoje za a proti. Podla mna nie je dobre ak rychlo a lahko nieco ziskas, nevazis si to. Je vseobecne zname, ze clovek si vazi peniaze viac ak na nich tvrdo makal. tak isto si clovek vazi uspech ak na nom tvrdo makal. Samozrejme su vynimky, ale to su len vynimky. Nebolo by vobec dobre ak by v Blitze mohol kazdy hrat hned za tank ktory chce, prisiel by o vela zabavy a driny, vdaka ktorej si bude novy tank viac uzivat.

Na druhu stranu, je pravda, ze WG nas velmi slabo odmenuje, skor taha peniaze. Na vyssich tieroch sa velmi tazko zaraba. Fialovych muzickov je minimum, preto su unicum ale vacsina sa trapi, lebo aj ked sa zadari bitka, su v minuse, tam treba urcite nieco spravit. Dalej je malo sutazi, alebo eventov, kde moze clovek nieco ziskat. Najviac ma stve, ze clovek ked ma vyexpeny tank, tak si nevie zamenit xp na free xp, jedine so zlatom...to je jasne tahanie penazi. Kludne by sa to dalo aj bez zlata. dat nejaky kurz a umoznit zamenu, ludom by to pomohlo.

Chcelo by to nejaku strednu cestu, resp. zobrat z kazdeho modelu to dobre :)

Sariel_ #70 Posted 03 December 2015 - 09:41 AM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Postroztomilymedvidek, on 02 December 2015 - 11:08 PM, said:

Koukám že máš nosánek pěkně nahoru..

Další věc co v robotech není jsou ty trapné statistiky co deprimují hráče když se jim nedaří a když se hráčům daří jejich nosánek stoupá až do nebe..

A přitom je ta statistika úplně k ničemu, nic si za to ve hře nekoupíš..

V robotech je jen celkové skóre které se sčítá až do měsíčního, takže svoji šikovnost proměníš za menší či větší dárky, což je efektivnější než krmit svoje ego tím že máš 70% winrate, to je ti stejně k ničemu.

Každý hňup si může koupit vysoké tiery ve formě premium tanků, takže hra ti brání hrát zadarmo se standartníma tankama (nemůžeš jít hned na tier 8), ale

,můžeš si za peníze koupit tier 8 premium tank ,což se rovná model plať a užívej si nebo neplať a trp.

anoo mam nosanek hrozne nahoru a kazdej den si honim triko nad svyn winratem, ted jsi to uhodl :great:

Anebo je to spis tak, ze mi ty zavidis, ze? Kdyz mas jeste potrebu mi pod videa psat, ze hraju jako osel, to to jenom dokazuje. Je mi naprosto jedno jak tvoji robutci funguji, ale nenavazej se porad do Blitzu, jenom protoze tobe nesel tak, jak by sis představoval. Asi ze sebe rad delas saska, z reakci muzes videt, ze to tu nikoho nezajima a tim, ze to tu budes sdilet nic neziskas. No ale evidente si nemas s kym povidat, kdyz to musis sdilet tady. Timto ukoncuju debatu s tebou.

Selly77 #71 Posted 03 December 2015 - 09:44 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19112 battles
  • 93
  • [SCRY]

Hlavně tohle vlákno už mělo být dávno LOCK...

Debata totálně o ho... protože nikoho tady nějaký natvrdlý robot nezajímá!!!

DeltaIndiaDelta #72 Posted 03 December 2015 - 11:45 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Já bych to sice nenapsal až tak ... nediplomaticky, nicméně pravdou je, že dle mého názoru tady to téma nemá co dělat. Pokud někoho přestanou bavit tanky, tak si určitě náhradu najde i sám.

Ano, první příspěvek jsem si zvědavě přečetl a na video jsem se podíval. Kdyby Méďa s tou osvětou nepokračoval, tak bych to bral jako v pořádku. V této fázi mi to už ale přijde docela otravné.

Edited by DeltaIndiaDelta, 03 December 2015 - 11:48 AM.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

roztomilymedvidek #73 Posted 03 December 2015 - 03:04 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]
To je diskuze o jiné hře v offtopicu, no prostě jednoduše řečeno WWR jsou ve všem daleko lepší :trollface:

roztomilymedvidek #74 Posted 04 December 2015 - 06:49 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 9466 battles
  • 604
  • [MDK]

Za 7 dnů mám ZDARMA premium robota v hodnotě 600kč.

Statistika robota:

http://faq.wwr.mobi/...icles/203576252

Edited by roztomilymedvidek, 04 December 2015 - 06:50 PM.

esprit_cz #75 Posted 04 December 2015 - 07:39 PM

First Sergeant

• Player
  • 30173 battles
  • 3,965
  • [SCRY]

View PostDeltaIndiaDelta, on 03 December 2015 - 11:45 AM, said:

Já bych to sice nenapsal až tak ... nediplomaticky, nicméně pravdou je, že dle mého názoru tady to téma nemá co dělat. Pokud někoho přestanou bavit tanky, tak si určitě náhradu najde i sám.

Ano, první příspěvek jsem si zvědavě přečetl a na video jsem se podíval. Kdyby Méďa s tou osvětou nepokračoval, tak bych to bral jako v pořádku. V této fázi mi to už ale přijde docela otravné.

Naprosto souhlasím. První zmínku o robotech beru, ale v téhle fázi je to už otravný. Nemyslím si, že někoho takhle zlomíš nebo otočíš na svoji stranu. A jestli si myslíš, že vykřikováním, že WOTB je a bude o penězích, nějak někoho odradíš nebo mu to zhnusíš, jsi na velkém omylu. Ti hráči jsem totiž vůbec nechodí! A když, myslí si něco o zadní části těla. K tomu musí dojít sami!

DeltaIndiaDelta #76 Posted 05 December 2015 - 12:59 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View Postroztomilymedvidek, on 04 December 2015 - 07:49 PM, said:

...

Jako svědci Jehovovi. :facepalm:
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

ClearEvil #77 Posted 05 December 2015 - 02:16 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 504

Diskuse o jiných hrách je povolená, viz vlákna o WT a AW na WoT fóru. Jinde ale hráči diskutují, radí si, dohadují se a srovnávají hry. Tady jen jeden provozuje jakousi propagační samomluvu.

Dávám tomu ještě chvilku, maximálně dvě...

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

ClearEvil #78 Posted 16 August 2016 - 11:50 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 504
Tak to vypadá, že WG vyšlo roztomilemumedvidkovi vstříc http://hybridwars.net/

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

MadSkunk #79 Posted 16 August 2016 - 01:33 PM

First Sergeant

• Player
  • 18649 battles
  • 1,253
  • [-B2D-]
A co tam na nej ceka? Za pul roku rozbijou pravidla pro munici a strelbu, zkazi takticky propracovany lokace, rozdaji lidem neprustrelnyho robota, kteryho nic neprobije a zacne se tam akorat prohravat.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users