Jump to content

Konverze zkušeností s prémiovým tankem na volné

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Riky808 #1 Posted 31 July 2014 - 09:35 PM

Private

• Player
  • 1784 battles
  • 8

Zdravím,

dnes jsem si koupil prémiový tank, ale nikde nemůžu najít, kde si s ním získané zkušenosti převedu na zkušenosti volné, jak je napsáno v informacích k prémiovým tankům ("Eltiní" stav umožňuje konverzi všech zkušeností, získaných s tímto tankem, na volné zkušenosti). 

Dále se chci zeptat, proč se mi neobjevil ve složce VÝZKUMu mezi tanky a co se stane, když ho prodám za kredity - můžu si ho pak zase za kredity koupit? 

svk_filip #2 Posted 31 July 2014 - 10:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2642 battles
  • 22
  • [GANS]
Ahoj, ak predas premiovi tank tak ho musis znova kupit za zlate alebo sa da support poziatat o vratenie ALE musis mat volny slot (garaz), kredity za kolko si ho predal a vsetko co k tomu patri. POZOR tato moznost je jednorazova na 1 ucet. Takto je to vo WOtku PC ale tu by to malo byt podobne. Preto si to over cez niakeho clena WG staf

iPad mini / hram iba tazke tanky! Vyskum: IS-8, Tiger 2, M6

maho325 #3 Posted 31 July 2014 - 10:45 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 16693 battles
  • 154
  • [CB-CZ]

Zapomněli Ti říci (nebo sis nevšiml) že ke konverzi zkušeností na volné potřebuješ zlaťáky (a to v docela "drahém" kurzu). Takže v garáži si klikneš do pravého horního rohu buď na volné zkušenosti nebo na nákupní vozík a pak konverzi a zadáš kolik chceš konvertovat zkušeností, nebo za kolik zlaťáků. 

Ale pokud do toho nerveš skutečné peníze na nákup zlaťáků tak doporučuji případné malé množství zlaťáků ušetřit na užitečnější věci, například garázová mista (a to já ještě čekám zda je někdy nedají do slevy jako ve WoT pro PC).

iPad mini model MF432NF/A, ver.: 9.3.5

Tanks: E50M, E100, Leopard PTA, Tiger I, Jagdpanther II,  VK 30.01 (H)

Premium : Löwe, Pz.Kpfw IV hydrostat.

Turiion #4 Posted 01 August 2014 - 07:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3316 battles
  • 84

Než si premium tank pořídíš dobře si to rozmysli, není úplně nejlepší nápad kupovat ho a pak prodat za kredity. Navíc k němu dostaneš i místo v garáži, takže to je taky výhoda. Pokud tank dostaneš v nějaké akci, jako byl beta test nebo jsou zítřejší narozeniny, tam asi takový výčitky při prodeji mít nemusíš, ale stejně platí .. dvakrát měř a jednou prodávej :coin:

Jestli chceš měnit volné expy tanku na free expy, tak bych počkal na nějakou akci, kdy vylepší směnný kurz (nedávno taková byla), jinak bych asi goldy šetřil na nějaké zásadnější věci, jak píše maho

Riky808 #5 Posted 01 August 2014 - 08:28 AM

Private

• Player
  • 1784 battles
  • 8

Lol, tak to je záchvat, čekat jsem přesně něco takového, nějaký "oj*b na lidi" - aneb u informací a popisů napsáno doslova: ""Eltiní" stav umožňuje konverzi všech zkušeností, získaných s tímto tankem, na volné zkušenosti" - takže člověk jako já si koupí tank za reálné peníze a očekává, že to, kvůli čemu si platil peníze a četl opravdu tak bude, ale ne, oni zatají podstatnou část, která úplně v popisku u elitních tanků chybí. Správně by to mělo být alespoň: ""Eltiní" stav umožňuje konverzi všech zkušeností, získaných s tímto tankem, za ZLATÉ, na volné zkušenosti.", nebo nějak tak, ale tak, jak to je teď, je to pěknej poděl. 

K ostatním otázkám - děkuji za odpověď, přesto nechápu, proč tank, za který si člověk jednou zaplatí peníze, nemůže ho mít jako ostatní free tanky kdykoli znova ke smontování. 

Díky :/ jediné štěstí, že jsem si nekoupil Löwa, to bych teď byl pěkně naštvaný, když bych podle inzerce hry měl "možnost konverze všech zkušeností s tímto tankem na volné", ale přitom po pravdě by se nic takového nedělo a utratil bych mnohonásobně více reálných peněz.

Turiion #6 Posted 01 August 2014 - 11:25 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3316 battles
  • 84
Možná ještě jedna věc k premiovým vozidlům a to je podle společné pro WoT i pro Blitz. Tyhle vozidla se kupují spíš kvůli výdělku kreditů než kvůli převodu na free expy. Ono na vyšších tierech je docela makačka tank živit, takže je lepší v garáži jeden "money maker" a tím živit nákladný provoz a vydělávat na další stroje :justwait:

Riky808 #7 Posted 01 August 2014 - 04:00 PM

Private

• Player
  • 1784 battles
  • 8
Jn, to je pravda, tak alespoň že tak... ale v tom popisku informací u prémiových tanků by tam mělo být napsáno, že je to zlaté a ne tak, jak je to tam. 

PictusCZ #8 Posted 19 August 2014 - 09:00 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 2372 battles
  • 149
Lidi já furt nevím, co se tu kolem toho řeší. V té větě, kterou tady označujete za "ojeb na lidi", není nikde slovo "zdarma" nebo "bez dalších poplatků". To, že můžeš u elitního tanku veškeré XP co s ním získáš převést na volné expy, je pravda. Nemusíš totiž nejdřív "expit" všechno co na daném tanku máš k vyzkoumání a utápět získané xp ve výzkumu. Ale vono je jednodušší hned honem fofr rychle rychle nalejt peníze do premáku a pak se divit, co? Přitom by stačilo se jen zeptat... Nevím, asi už to nevidím dost s nováčkovským odstupem, ale mě ta věta nijak k myšlence, že by vlastní konverze měla probíhat zdarma, nenavádí, sorry...

Herní HW: iPad mini retina 32GB

Stroje: M26 Pershing || E-75 || T-127 || T-25 || Hetzer || T20

Jsem fanoušek německé techniky, ale VK3002M je peklovehikl...

PeteerS #9 Posted 04 October 2015 - 08:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3267 battles
  • 14

Může mě někdo poradit jak prodat prémiový tank který jsem dostal např. LPT apod.?

Nemám tam nikde možnost sell, u normálních tanků to je ve výzkumu modulů ale tady u prémiáků není možnost vlézt do modulů. Díky

Major_Kuffenbach_ #10 Posted 04 October 2015 - 08:13 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 28949 battles
  • 540
  • [CB-CZ]

View PostPeteerS, on 04 October 2015 - 08:09 PM, said:

Může mě někdo poradit jak prodat prémiový tank který jsem dostal např. LPT apod.?

Nemám tam nikde možnost sell, u normálních tanků to je ve výzkumu modulů ale tady u prémiáků není možnost vlézt do modulů. Díky

No nevím, mě to jde. Do modulů se podívám a možnost prodat zlatý tank tam mám. 

esprit_cz #11 Posted 04 October 2015 - 08:25 PM

First Sergeant

• Player
  • 45805 battles
  • 5,257
  • [SCRY]

View PostGaijincz, on 04 October 2015 - 08:13 PM, said:

No nevím, mě to jde. Do modulů se podívám a možnost prodat zlatý tank tam mám. 

Souhlas

PeteerS #12 Posted 04 October 2015 - 08:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3267 battles
  • 14

Tak nevím, jsou to ty tanky které se dostávali za určité výročí třeba Hydra atd. LPT, to mě nejde prodat.

xxxFIREFOXxxx #13 Posted 04 October 2015 - 08:29 PM

First Sergeant

• Player
  • 20392 battles
  • 1,314
  • [CB-CZ]

View PostPeteerS, on 04 October 2015 - 08:09 PM, said:

jednoducho, kliknes VYSKUM ,dostanes sa do vyvojoveho stromu jednotlivych narodov, kliknes na narod z ktoreho je ten premiovy tank. Ten tank budes mat zvyrazneny na zlto, ze ho vlastnis. Kliknes nan a ked sa ti zobrazi , tak dole vpravo mas cervene tlacitko predat.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

PeteerS #14 Posted 04 October 2015 - 08:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3267 battles
  • 14
to chápu, ale problém je v tom že třeba LPT tam vůbec není v tom stromě proto mě to nejde prodat...........jinak bych to prodal jako jakýkoliv jiný tank.........

PeteerS #15 Posted 04 October 2015 - 08:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3267 battles
  • 14

už to mám - lama.o)

v technologickém stromu nejsou protože tyhle tančíky za odměnu se nedají koupit, ale když klidnu vedle tlačítka bitva, tak tam je upgrade a tam je prodej.o)

takže super

akorát hra otravuje že nemůžu prodat tolik tanků v jeden den, je tam limit, tak po půlnoci, jinak jsem od toho moc nečekal, WOT mám už dohrané(tier 10), ale je to fajně

Tuvoc #16 Posted 04 October 2015 - 08:49 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

View PostPeteerS, on 04 October 2015 - 09:36 PM, said:

...WOT mám už dohrané(tier 10), ale je to fajně

Tohle je tvuj druhy ucet?...Pac tezko budes mit WOT ,,dohrane" pri 57 bitvach...Jinak jestli povazujes hru dohranou v momente kdy vyexpis vsechny desitky tak je to skoda...A navic se divim ze jsi o tom tlacitku nevedel,pac jsi musel prodavat tanky behem hry...Nebo se pletu?...A nebo nas tu tahas za nos...:trollface:

Edited by Tuvoc, 04 October 2015 - 08:49 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

PeteerS #17 Posted 04 October 2015 - 08:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3267 battles
  • 14

Ve wot mám 15k bitev šéfe.o)

a neboj 10ky mám ve WOT a hooodně odehráno.

Dneska jsem to začal hrát, jen tak z legrace a je to docela fajn, chodil jsem vždy pomocí technologického stromu takže jsem si tlačítka nevšiml až nyní

Tuvoc #18 Posted 04 October 2015 - 09:28 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]

View PostPeteerS, on 04 October 2015 - 09:53 PM, said:

Ve wot mám 15k bitev šéfe.o)

a neboj 10ky mám ve WOT a hooodně odehráno.

Dneska jsem to začal hrát, jen tak z legrace a je to docela fajn, chodil jsem vždy pomocí technologického stromu takže jsem si tlačítka nevšiml až nyní

Aha sory...Ja si nevsiml toho drobneho detailu...A to ze pises o PC verzi...Jsem z toho Blitzu uplne zblblej....Tak to potom jo...Pri poctu bitev jaky mas ty v Blitzu jsem taky hledal,kde je tl. Prodat...Jeste jednou sory...

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

DeltaIndiaDelta #19 Posted 05 October 2015 - 07:43 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostPeteerS, on 04 October 2015 - 09:36 PM, said:

WOT mám už dohrané(tier 10)

Pardon, ale to jako vážně? Já jsem myslel, že dosažením tier 10 teprve ta správná zábava má začít.:ohmy:
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

85swatMT #20 Posted 05 October 2015 - 09:07 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3376 battles
  • 763

Na prevod xp z elitneho tanku na volne xp nepotrebujes premiovy tank, staci ti, ze mas vyskumany obyc tank aj vsetky jeho moduly a vyskumany dalsi tank v poradi, tam uz nemusis mat vsetky moduly a nemusis ho mat ani kupeny za kredity. Ten obyc tank sa zmeni na elite a jeho xp moze prevadzat. Skoda, ze je to len za zlato, mohli dat aj za kredity, nejaky nevyhodny kurz, ale aspon nieco...

https://na.wargaming...on-premium-tank

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users