Jump to content

Stejný název klanu!

• Please log in to reply
52 replies to this topic

Ivana_Drago #21 Posted 19 January 2016 - 02:14 PM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469

View PostjeronisimoF, on 18 January 2016 - 04:24 PM, said:

Nepřijde sakra wg trochu blbé,že může být xxx klanů kteří mají stejné jméno????!!!To jako mám ted uplně zbytečně a ne mojí chybou,zaplatit 1500goldů,alespon za zmenu zkratky?To mi příjde trošku nefér!A může mi někdo ze zdejších kingů,alespon napsat něco k tomu???Třeba vyliž si p...alespon bych věděl jestli na to někdo vůbec kouká a zajímá se o nové vlákno.Nebo budu muset [Editováno] aby si toho nekdo [Editováno] všiml?!!

Ahoj,

věc se má tak, že systém nedovoluje registraci 2 klanů se stejným názvem. V případě, že se někdo pokouší zaregistrovat název, který už je v databázi klanových názvů evidován, systém ho zablokuje s upozorněním, že tento název již existuje, a vyzve jej, aby zvolil název jiný.

Kontrolovala jsem případ vašeho klanu a v tomto konkrétním případě je problém ten, že váš klan byl pojmenován CERNÍ BARONI cz.sk [CB-CZ], zatímco druhý klan má název Černí baroni [CBCZ]. Názvy tudíž nejsou systémem vyhodnoceny jako stejné.

Klanů s různými variacemi tohoto názvu existuje několik (i ve WoT PC verzi). Systém sice blokuje shodu a brání tak duplicitě názvů, ale jako prevenci proti podobnosti názvů, k níž může dojít, lze doporučit asi jen originalitu při vymýšlení jména klanu ;)

Dodsson #22 Posted 19 January 2016 - 02:57 PM

Sergeant

• Player
  • 13653 battles
  • 478
  • [CB-CZ]

View PostIvana_Drago, on 19 January 2016 - 02:14 PM, said:

.

Klanů s různými variacemi tohoto názvu existuje několik (i ve WoT PC verzi). Systém sice blokuje shodu a brání tak duplicitě názvů, ale jako prevenci proti podobnosti názvů, k níž může dojít, lze doporučit asi jen originalitu při vymýšlení jména klanu ;)

Toto by pomohlo iba pre prípad náhodnej zhody ,pri vedomom napodobnení názvu klanu kde sa zabráni zablokovaniu  len vsunutím nejakého interpunkčného znamienka, može byt nazov originálny ako chce a nepomože to..!!To si može hocikto kludne zaregistrovat napríklad  V.I.N miesto VIN, rozdiel si nikto v hre nevšimne a može kazit  meno uspešnému klanu.Aspon uplna zhoda písmen by sa mohla vylučit,to by system určite dokázal..Každý seriozny klan sa  reprezentuje aj chovaním svojich clenov,v drvivej väčšine nejakých hulvatov  preto ani neprijme a ako k tomu príde, ked niekto v hre tam bude nadávat alebo ju kazit  pod jeho značkou..?!Toto vyriešené  teda dobre nemáte..

jeronisimoF #23 Posted 19 January 2016 - 02:57 PM

Sergeant

• Player
  • 11832 battles
  • 491
  • [CB-CZ]
Děkuju;-)

Tuvoc #24 Posted 19 January 2016 - 03:15 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 726
  • [SCRY_]
Cece tak to jsem rad ze my jsme ten Noob clan...Nas aspon nikdo nekopiruje...:trollface:

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

Dodsson #25 Posted 19 January 2016 - 04:21 PM

Sergeant

• Player
  • 13653 battles
  • 478
  • [CB-CZ]

Cece tak nech vám to vydrží..:popcorn:

Ale ako tak pozerám ,prajem vela úspechov  klanu SCRY_  aj s vašimi dvojníkmi..:-))

Ono  asi určitá obava z kopírovania predsa len nastala a tak sa to vyriešilo takým menším blokačným  klaníkom  :trollface:

Edited by Dodsson, 22 January 2016 - 10:00 AM.

Ivana_Drago #26 Posted 19 January 2016 - 04:49 PM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469

View PostDodsson, on 19 January 2016 - 02:57 PM, said:

Toto by pomohlo iba pre prípad náhodnej zhody ,pri vedomom napodobnení názvu klanu kde sa zabráni zablokovaniu  len vsunutím nejakého interpunkčného znamienka, može byt nazov originálny ako chce a nepomože to..!!To si može hocikto kludne zaregistrovat napríklad  V.I.N miesto VIN, rozdiel si nikto v hre nevšimne a može kazit  meno uspešnému klanu.Aspon uplna zhoda písmen by sa mohla vylučit,to by system určite dokázal..Každý seriozny klan sa  reprezentuje aj chovaním svojich clenov,v drvivej väčšine nejakých hulvatov  preto ani neprijme a ako k tomu príde, ked niekto v hre tam bude nadávat alebo ju kazit  pod jeho značkou..?!Toto vyriešené  teda dobre nemáte..

Je pravda, že systém počítá s tím, že jsou hráči "normální" a jejich primárním cílem není trolling nebo snaha škodit :sceptic:  .... zkusím se zeptat na možnost, systém upravit pro tyto případy, ale nic neslibuji. Trochu se také obávám, že i kdyby ke změně případně došlo, nebyla by aplikována zpětně na staré případy. Alespoň by to ale mohlo pomoci předejít podobným případům v budoucnosti.

View PostjeronisimoF, on 19 January 2016 - 02:57 PM, said:

Děkuju;-)

Není zač ;)

ClearEvil #27 Posted 19 January 2016 - 04:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 512

View PostjeronisimoF, on 19 January 2016 - 03:12 PM, said:

Počkat jen čistě teoreticky.Když si dám název mého studia a loga na který mám copyright,tak by s tím šlo něco dělat? To bych se s nima mohl i soudit ne?To neber vážně jen jestli je to fakt možné?:-)

Jo šlo.

Pravidla fóra -> 3.4 -> ... 

• Které částečně, nebo zcela obsahují prvky chráněné autorským právem nebo registrovanou ochrannou známkou.

Pravidla hry -> 2.25. The use of copyrighted, trademarked, patented, classified, or restricted material or information and the violation of any rights of any party, including rights of privacy or publicity is prohibited.

Kdysi jsme mazali avatary s logy různých firem, support řešil nicky... Nově se to děje až po "stížnosti" majitele značky/držitele práv.

Jak by pak majitel postupoval proti danému hráči, je už jeho věc.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

Sariel_ #28 Posted 19 January 2016 - 05:24 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View PostTuvoc, on 19 January 2016 - 04:15 PM, said:

Cece tak to jsem rad ze my jsme ten Noob clan...Nas aspon nikdo nekopiruje...:trollface:

bacha aby si to třeba takovej pavlík nevzal k srdci :trollface:

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

arathorrn #29 Posted 20 January 2016 - 06:59 AM

First Sergeant

• Player
  • 25648 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]
Myslel jsem, že tohle není možné, klan se stejnou nebo podobnou značkou (názvem). Pak to vlastně postrádá smysl. Stačí nějaká drobná úprava a pověst klanu je v háji. Asi by to měli nějak řešit. I když známé značky se také kopírují jen tady se nemůžeme nijak bránit. Smutné.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

negasan #30 Posted 25 January 2016 - 11:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36842 battles
  • 16
Zdarec-kdo se v tankach pohybuje,tak vi kdo ste.........a ty kopiraci sou ..............

esprit_cz #31 Posted 26 January 2016 - 05:08 AM

First Sergeant

• Player
  • 34798 battles
  • 4,505
  • [SCRY]

View Postnegasan, on 25 January 2016 - 11:00 PM, said:

Zdarec-kdo se v tankach pohybuje,tak vi kdo ste.........a ty kopiraci sou ..............

To pochybuji. Ty, co čtou a zajímají se trochu kolem Blitz, tak ví. Ale většina ani neví, které klany jsou zvučný a nejsilnější. ČB mají zřejmě jen "reklamu" zde a kdo jsem nechodí, nemá ani ponětí.

Z mého pohledu je tohle svi... WG by nemělo dovolit stejné názvy klanu, co se liší pouhým znaménkem, písmenkem, či nějakou jinou drobností!

Edited by esprit_cz, 26 January 2016 - 05:13 AM.

thoorruss11 #32 Posted 26 January 2016 - 05:49 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 1976 battles
  • 226
Je to tak. Ti co vás znají budou vědět o koho se jedná a ti co nevědí co vlastně klan je, tak těm je to jedno

Tuvoc #33 Posted 26 January 2016 - 09:14 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 726
  • [SCRY_]
Tak po posledni dobe muzu rict,ze kluci od Baronu muzou byt v klidu ..Sice jsem se nedival na presny nazvy tech klanu,ale tolik variaci napr. na tag [VLNT],kolik jsem videl za poslednich par dni,to je vetsi mazec...

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

DeltaIndiaDelta #34 Posted 26 January 2016 - 10:29 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostTuvoc, on 26 January 2016 - 10:14 AM, said:

Tak po posledni dobe muzu rict,ze kluci od Baronu muzou byt v klidu ..Sice jsem se nedival na presny nazvy tech klanu,ale tolik variaci napr. na tag [VLNT],kolik jsem videl za poslednich par dni,to je vetsi mazec...

Přesně. A to nejsou jenom VLNT, stejný problém mají LGN, CLTR, T2TH, PHNX a další.

Ale jak už tu poznamenal jeden přede mnou, kdo ví, ten pozná, kdo neví, tomu je to stejně jedno. A protože datum založení klanu je tam jasně vidět, tak si každý může sám zjistit, jestli bylo dřív vejce nebo slepice.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

negasan #35 Posted 27 January 2016 - 02:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36842 battles
  • 16
Proste kdo si dava do nazvu neco co uz je u me s prominutim [Editováno].....My mame zase czech predators a neco podobnyho sem uz taky videl.a sem si jistej ze sme to meli prvni.

Edited by ClearEvil, 28 January 2016 - 12:47 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

jeronisimoF #36 Posted 27 January 2016 - 02:59 PM

Sergeant

• Player
  • 11832 battles
  • 491
  • [CB-CZ]

Jo jo,bohužel neuděláš nic,a jen smutně přihlížej,jak lamky s podobným názvem ničí něco co jsi vybudoval:-( a lidi co vědí,tak vědí,ale zbytek si bude myslet,že je to odnož tvého klanu,nebo akademie.....neuděláš nic.

Jediné řešení by bylo,ale to je jen na WG dát na podnět velitele a jeho stížnosti goldy na změnu značky nebo názvu.Pochybuji,že se v tom budeWG nějak více chtít vrtat.

Edited by jeronisimoF, 27 January 2016 - 03:01 PM.

negasan #37 Posted 27 January 2016 - 03:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36842 battles
  • 16
Tak sem na to koukal a ten klan je.  MISTR czech predators a sou registrovany o pet dni pozdejc [Editováno]..

Edited by ClearEvil, 28 January 2016 - 12:47 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Sariel_ #38 Posted 27 January 2016 - 09:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View PostTuvoc, on 26 January 2016 - 10:14 AM, said:

U Valiantu je to ale způsobeno tím, že si teď nějak mění jména (cosi s podtržítkama)

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

Tuvoc #39 Posted 28 January 2016 - 09:38 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 726
  • [SCRY_]
Tak jak psal Delta,Valliant byl jen priklad,ten problem ma vicero znamych klanu...

fjutik #40 Posted 03 February 2016 - 01:16 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 28522 battles
  • 584
  • [SCRY]

Asi by se meli radeji jmenovat Cerveni Baroni 

http://wotbstars.com...geo=EU&lang=eng

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users