Jump to content

Conqueror (9.seviye ağır tank)

• Please log in to reply
1 reply to this topic

berkeemrecengiz #1 Posted 18 January 2016 - 11:02 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24063 battles
  • 620
  • [ALF4]

Öncelikle şunu söyleyim bu tankı beğendim.

Caernarvon oynarken başlarda zorlanmış hatta gıcık olmuştum. Her şeyini açıp oyun stiline alışınca güzele yakındı diyebilirim. Ancak topunun tek hasarının düşük olması oyunlarda zorluyordu. Onu oynarken conquerora baktığımda paleti motoru ve özellikle topunun ilk yükseltmelerinin caernarvondada olduğunu gördüm. Eğer herşeyi almadan conquerora geçersem resmen işkence olacağından herşeyi yükselttim caernarvonda. Bayağı birde serbest deneyim biriktirdim (75-80 bin gibi bişeydi). Bu şekilde conquerora geçip kısa sürede taret ve topunu alınca tank gayet güzel oldu. Tareti sağlam değil, gövdesi kağıt gibi ama orta-ağır tank arası bir stilde oynayınca bence zevkli bir tank. Topu gayet güzel. Delişi hasarı nişan alması bayağı başarılı. Oyncuların ortalaması da iyi oynuyor galiba. Tank asını zaten alamadımda 1-2 numaraları bile alması zor gerçekten. Mesela fotoğraftaki oyunumda ancak 2 numarayı alabildim, hasarın çoğunuda maus ve e3 e vermiştim yakın mesafeden.

Netice itibarıyla güzel tank bence. 215b bunun daha iyi bir benzeri olduğundan onu merak etmeye başladım...

Attached Files

• Attached File   image.png   1.39MB

X_T_E_R_M_I_N_A_T_O_R_TR #2 Posted 31 January 2016 - 07:19 PM

First Sergeant

• Player
  • 17028 battles
  • 1,061

Conqueror güzel tanktır topun hasarı iyidir hız manevra güzel tek sıkıntı diğer tierlerine göre zırhı kötü ama eğlenceli bir tanktır,keyif alabileceğin.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users