Jump to content

AT 15A

• Please log in to reply
15 replies to this topic

arathorrn #1 Posted 19 January 2016 - 04:13 PM

First Sergeant

• Player
  • 25853 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

Tohle skvělé TD tady chybí. Nemáte někdo video s tímto strojem? Blížím se k hranici 1000 bitev s tímto strojem ale necítím se povolán ho recenzovat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

BLKPH4NTM #2 Posted 19 January 2016 - 07:02 PM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 13239 battles
  • 70
  • [P4IN]
Jo můžu se na to zaměřit a komentovaný replay nebo popřípadně recenze by byla ve čtvrtek/pátek :izmena:

arathorrn #3 Posted 19 January 2016 - 08:50 PM

First Sergeant

• Player
  • 25853 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostLampy6, on 19 January 2016 - 07:02 PM, said:

Jo můžu se na to zaměřit a komentovaný replay nebo popřípadně recenze by byla ve čtvrtek/pátek :izmena:

Super, určitě to shlédnu. Jsem rád, že se toho někdo ujal. Navíc z klanu Loca, to je záruka kvality. Dík a těším se na video. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

simon_simon_k #4 Posted 20 January 2016 - 06:04 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18277 battles
  • 540
  • [EMRS]

View PostLampy6, on 19 January 2016 - 08:02 PM, said:

Moch bych si objednat review na SU-122-44, ten od spineeho je na nic:trollface:

Original littlepard hero

BLKPH4NTM #5 Posted 21 January 2016 - 04:27 PM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 13239 battles
  • 70
  • [P4IN]

View Postarathorrn, on 19 January 2016 - 08:50 PM, said:

Super, určitě to shlédnu. Jsem rád, že se toho někdo ujal. Navíc z klanu Loca, to je záruka kvality. Dík a těším se na video. 

Určitě udělám vše co je v mých silách.

View Postsimon_simon_k, on 20 January 2016 - 06:04 PM, said:

Moch bych si objednat review na SU-122-44, ten od spineeho je na nic:trollface:

Do budoucna to určitě plánuji. Od spineeho je na nic jo? tak to se musím kouknout :trollface:

BLKPH4NTM #6 Posted 27 January 2016 - 10:41 AM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 13239 battles
  • 70
  • [P4IN]
Přikládám sem video s tímto tankem,které jsem nahrál v pondělí :)

arathorrn #7 Posted 27 January 2016 - 12:06 PM

First Sergeant

• Player
  • 25853 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

Osobně používám tento tank jako beranidlo v první linii. Ovšem podpora týmu je nutná kvůli slabé zádi. Kombinace těchto dvou strojů je dobrá ale opět je třeba spolupráce týmu. Přikládám foto kdy ani dvě AT 15A nebyla schopna uhrát celou bitvu. 

Problém byl  v absolutní neschopnosti kolegů poskytnout nám podporu. Chlapci nás nechali jet na kopec a sami zůstali na spawnu. ( mapa doly.) 

Velmi se mi osvědčila kombinace AT 15A a nějaké medko jako podpora nebo spoter. V replayi je jasně vidět síla tohoto stroje. Opravdu dobrá mašina, ač pomalá. Děkuji Lampymu za replay. screenqfq.png

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

arathorrn #8 Posted 27 January 2016 - 12:37 PM

First Sergeant

• Player
  • 25853 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

Abych podpořil Lampyho slova o platnosti tohoto tanku v VIII tieru přikládám screen z bitvy. 

fbimg1uyu.jpg

Bitva se odehrála v Chrámu. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

SokarSG #9 Posted 27 January 2016 - 03:04 PM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290

je to môj prvý kúpený prémiak a zatiaľ jediný, kúpený v 50% zľave a jeho kúpu neľutujem.

Jeho plusy:

- jednoznačne pancier, z predu vás okrem toho weakpointu neprestrelí žiaden nižší tier, pozor si treba dať na húfnice KV2 a SU, nakoľko tie vám spôsobia explozívne poškodenie bezproblémov, 8 tier vás už čelne prestrelí na viacerých miestach. Už ked sa postavíte zoči-voči enemákovi tak vidíte o ako skúseného hráča ide, pokial otočí delo rovno na tú kupolku tak to si dávajte sakramentský pozor, tzn. naúhlujte sa čo najviac, vytočte delo na nepriateľa a hýbte sa dopredu-dozadu, vdaka námeru dela do strany takmer 45stupnov sa tá kupolka hýbe diagonálne a to znamená ťažšie zameranie pri pohybe! pokiaľ vidíte že vám to súper skúša trafiť hocikde tak si ho vďaka rýchlosti dela pekne ustrieľate. Ten pancier má totižto jednú záludnosť - predstavený pancier (myslím že tak sa to volá;) okolo dela, takže ono to nesvieti červene, a začiatočníci to tam skúšajú strieľať ale bez úspechu. Pancier je papierovo kvalitný aj z boku, ale keďže je to úplne kolmé a rovné je neefektívny a ľahko prestreli teľný.

- má obmedzený MM +1, takže pokiaľ nie ste v čate s tankom bez preferovaného MM tak sa stretnete max s 8.tier, dokonca mám pocit že aj to je možno iba v 20-25% prípadov, čiže väčšinu hier ste top

- delo, síce má malú alfa damage, ale strieľa to pomaly ako kulomet, takže si nie je problém držať enemáka so zhodenými pásmy a pomaly ho ozobávať. Ďalej už spomínaný odmer a depresia dela. Priebojnosť na rovnaký a nižší tier je dostatočná, ale proti 8-čkám už treba použiť goldy, takže sa nimi treba pre istotu aj dostatočne zásobiť, nábojov sa celkovo zmestí dostatok

- tiež plusom je to, že až tak veľa ich v hre nebehá, takže veľa hráčov ho nepozná a nevie kam to majú strieľať

Nevýhody:

- pomalosť, to kým sa niekedy niekam preplazíte tak to skutočne trvá veeelmi dlho, a niekedy už je aj rozhodnuté, obzvlášť na veľkých mapách ako je Oáza a pod.

- trocha málo životov, aspoň o tých 100hp viac by som sa nepohneval, totižto také IS jemu stačí vás 2x trafiť do tej vežičky a ste v garáži

- závislosť na týme, pokiaľ sa ocitnete niekde sami tak si vás aspon trocha skúsenejší alebo spolupracujúci hráči potočia (ako asi každé pomalé TD)

- krátkozrakosť, niekedy mám pocit že som úplne slepí v tom tanku, kdekto po mne strieľa a ja ani netuším odkiaľ :)

hrajte to ako pohyblivý bunker do prvej línie, všade inde ste zbytočný a neefektívny, síce má presné delo, ale načo s nim hrať na snipera keď si enemy to štipnutie za 150 takmer ani nevšimne... len dodám že je to doslova zberateľ M-ka a iba veľmi nepodarená hra skonči bez odznaku (3,2,1, triedy)

na záver pridám screenshoty dvoch hier, prvá proti 8-čkám, kde už podľa zisku vidíte že som dosť pálil s APCR hlavne na IS3

Spoiler

a táto druhá ako top tier, kde som to v tom tanku jednoznačne rozhodol takmer sám

Spoiler

malým paradoxom je, že som ešte v tom tanku nepostrieľal všetkých 7 enemákov, už niekoľkokrát mi tie záverečné killy niekto ukradol :) štatistika:  8x 6 kill, 10x 5 kill a 5x kolobanov za cca 530 bitiek pri 61,5% WR

Edited by SokarSG, 27 January 2016 - 03:14 PM.

qlimax_andrej #10 Posted 30 May 2016 - 02:04 PM

Sergeant

• Player
  • 28134 battles
  • 256
  • [TFCZ]

tak, pridávam sem celkom pre mňa zábavnú časť bitky s AT15a, začiatok, bol klasika, zničil som tigra 1 a značne poškodil Black Princa, ktorého potom odfaklím, stále chodili tou uličkou od base k rieke a šil som im to do boku skrz medzerou medzi budovami, kde som využil presnosť kanona, klasické boom boom, ale ja som chcel sem dať hlavne ten osobný súboj 1 vs 1, AT15a vs Panter.

tak kuk: (video s hudbou)

https://www.youtube....h?v=DD52w1aNH5g

edit:

jop, ešte som zabudol, že treba bojovať do posl. chvíle, kuk čas potom. :honoring:

Edited by qlimax_andrej, 30 May 2016 - 02:08 PM.

samkobuchac #11 Posted 31 May 2016 - 06:25 AM

Private

• Player
  • 7241 battles
  • 5
Ja byť v tom pantherovi, asi roztrieskam tablet. Super

xxxFIREFOXxxx #12 Posted 31 May 2016 - 07:18 AM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Ten cavo v panterovi mal smolu na slusneho protivnika a nestastie v tom detracku. Trochu viac odvahy a vysledok mohol byt iny aj ked si to zahral dobre.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

cervena_karkulka #13 Posted 16 June 2016 - 07:49 AM

Sergeant

• Player
  • 26708 battles
  • 358
  • [PINK]
no popravde ten panther byl tragicky, chtelo to jen trochu zapojit mozek a vysledek by byl zcela opacny. nechat se v pantherovi umlatit od sneka typu at15 je znamka totalni neschopnosti :)

qlimax_andrej #14 Posted 16 June 2016 - 08:20 AM

Sergeant

• Player
  • 28134 battles
  • 256
  • [TFCZ]
hlavne že mal wr 60%

cervena_karkulka #15 Posted 16 June 2016 - 09:03 AM

Sergeant

• Player
  • 26708 battles
  • 358
  • [PINK]

View Postqlimax_andrej, on 16 June 2016 - 09:20 AM, said:

hlavne že mal wr 60%

to neznamena, ze nemuzes mit hru, kde hrajes jako totalni trotl :) stacil jeden detrack a tvoje posadka mohla tak maximalne usrkavat caj, prikusovat susenky a cekat na smrt :bajan:

MadSkunk #16 Posted 16 June 2016 - 11:15 AM

First Sergeant

• Player
  • 19944 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]
Dyt byl intoxikovanej

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users