Jump to content

Türkleri oyunda en iyi temsil eden klanlar hangileri ?

• Please log in to reply
38 replies to this topic

THE_G0D #21 Posted 06 May 2016 - 07:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2697 battles
  • 14
  • [G0D]

Yani bazen çocuk gibi davranıp gereksiz tartışmalar ortaya çıkarıyorsunuz , gerçi yaşınızıda bilmiyorum çocuk olabilirsiniz.

Öncelikle Clanturkle aramızda en ufak bir sıkıntı yoktur ve çoğu üyede birbirleriyle sürekli iletişimde olan insanlar. Uğurla neredeyse sürekli konusuyoruz ve bu tarz olayların olmaması için cok çaba sarf ediyoruz. Fakat her iki klandada yaşça kucuk ve heyecanlı arkadaşlarımız var dolayısıyla bu tarz kıvılcımlar onları etkileyip gereksiz sorunlar ortaya çıkarabiliyor.

Unutmayın bu ne kadar oyun olsada biz türkiyeyi temsil ediyoruz ve şayet klan savaşlarında toprak olayı olacaksa CLantürkle beraber Türkiye topraklarını alıp müttefik olarak savunmaya başlayacağız.

Bu yüzden lütfen gereksiz yere ortamı alevlendirip genç arkadaşlarımızı da yanlıs yönlendirmeyin.

Schoullzen #22 Posted 06 May 2016 - 07:54 PM

First Sergeant

• Player
  • 19302 battles
  • 1,265

Oyunda küfretmeyen var mı :)

Pc de baba ve jckal klanları da birbirini yedi ama sonra ittifak oldu ve toprak savaşlarında baba nın ts serverında toplanıp diğer Türk klanlarına görevleri bu iki klan dağıttı:) Sen buna saldır ben ona,burası senın burası onun vsvs. Aranızda anlaşır ve iyi işler çıkartırsınız. Toprak demek altın demek :)

...

GepanzertTiger #23 Posted 06 May 2016 - 08:31 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3851 battles
  • 763

View PostNikolaus__, on 06 May 2016 - 07:37 PM, said:

Yani bazen çocuk gibi davranıp gereksiz tartışmalar ortaya çıkarıyorsunuz , gerçi yaşınızıda bilmiyorum çocuk olabilirsiniz.

Öncelikle Clanturkle aramızda en ufak bir sıkıntı yoktur ve çoğu üyede birbirleriyle sürekli iletişimde olan insanlar. Uğurla neredeyse sürekli konusuyoruz ve bu tarz olayların olmaması için cok çaba sarf ediyoruz. Fakat her iki klandada yaşça kucuk ve heyecanlı arkadaşlarımız var dolayısıyla bu tarz kıvılcımlar onları etkileyip gereksiz sorunlar ortaya çıkarabiliyor.

Unutmayın bu ne kadar oyun olsada biz türkiyeyi temsil ediyoruz ve şayet klan savaşlarında toprak olayı olacaksa CLantürkle beraber Türkiye topraklarını alıp müttefik olarak savunmaya başlayacağız.

Bu yüzden lütfen gereksiz yere ortamı alevlendirip genç arkadaşlarımızı da yanlıs yönlendirmeyin.

Durumun ne kadar "ciddi" olduğunu anlıyorum haklısın.

View PostNikolaus__, on 06 May 2016 - 07:37 PM, said:

Yazmıyacaktım ama şu sözde Türkiye'yi temsil etme lafı dikkatimi çekti abartılı ve gülünç olmuş.

Türkiye'yi temsil etmek ne demektir yaw?!

Türkiye'yi kimler temsil eder milli takımımız temsil eder, cumhurbaşkanı eder, diplomatlar eder bilim adamları eder vs. vs. şimdii, peki söyle bana siz Türkiye'yi nasıl  temsil ediyorsunuz??

Bu oyunun başına bir avuç insan toplanıp vakit öldürüp para saçarak mı Türkiye'yi temsil ediyorsunuz, ben söyleyeyim böyle temsil edilme olmaz.Onun için böyle abartılı laflar söyleyerek havalara girmeyin.Daha küçük çapta bir kelime kullanın.Yada sadece kendinizi temsil edin.Çünkü ortada sizin gibi insanların temsil edeceği bir şey yok.Belki eğlenceyi temsil edebilirsiniz.Bir tek o var çünkü.

Sizin burada yaptığınız işlerin(oyun oynamak ne zaman iş olduysa artık) hiçkimseye bir faydası yok.Küçük bir topluluksunuz kendi çapınızda bir şeyler yapıyorsunuz.Sizler kimsenin umrunda değilsiniz.Tank oyunu oynamaya gelmişsiniz ama klanları gözünüzde fazla büyütüp kendi aranızda devletçilik oynamaya başlamışsınız.

Ama ne yazık ki sizin gibi bir avuç insanın oluşturduğu sanal devletçikler kimsenin umrunda değil, sanal dünyadaki topraklarınızında oyunun dışında bir değeri yok.Beraber adını Türkiye koydunuz sanal toprakları savunmaya devam edebilirsiniz ama sözde savaşınızı kimse duymayacak maalesef duyanların yarısıda umursamaz zaten.Çünkü aklı başında olan kendini bu şekilde kaptırmaz bu işe.

Devletçilik oynayacaksanız kendi aranızda oynayın aylar önce açılmış aramızda konuştuğumuz bir konuya atlayıp bozmayın burayı.Herkes sizin gibi kendini kaptırmamış eğlenmeye gelen insanlarız.Ona buna laf atmayın sanal dünyalarınızı yönetmeye devam edin.Kimse sizin sanal devletçiklerinize karışmıyor.Eğlenmenize bakın.

Not: Asırlık konuyu hortlatıp tartışmaya çevirdiği içinde Astonmartin nickli oyuncuya da ayrı bir teşekkür etmek lazım.

Not2: Saçma ama değinmek istiyorum Nikola uluslarası bir yapıyo sahip olup da tek bir milleti temsil nasıl oluyor onu bir reisine sor.

Not3: Eğer bu oyun bir gün kapanırsa belki o zaman ne kadar boş işlerle uğraştığınız anlarsınız.Belki o zamanda başka bir oyunda sanal devletçik kurarsınız sözde Türkiye yi savunmaya devam edersiniz.Oyun gider oyun gelir sizi boş işlerle meşgul edecek bir şeyler hep olur.Gerçi sizin sırtınız bu firmanın beli bükülmez heralde.Adamlar toprak savunuyor olum kolay mı:) [merged]

Edited by semm, 07 May 2016 - 09:29 PM.
Bu konu forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı yönetici takımının bir üyesi tarafından düzenlenmiştir.- semm

THE_G0D #24 Posted 07 May 2016 - 05:35 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2697 battles
  • 14
  • [G0D]

View PostGepanzertTiger, on 06 May 2016 - 09:25 PM, said:

Yazmıyacaktım ama şu sözde Türkiye'yi temsil etme lafı dikkatimi çekti abartılı ve gülünç olmuş.

Türkiye'yi temsil etmek ne demektir yaw?!

Türkiye'yi kimler temsil eder milli takımımız temsil eder, cumhurbaşkanı eder, diplomatlar eder bilim adamları eder vs. vs. şimdii, peki söyle bana siz Türkiye'yi nasıl  temsil ediyorsunuz??

Bu oyunun başına bir avuç insan toplanıp vakit öldürüp para saçarak mı Türkiye'yi temsil ediyorsunuz, ben söyleyeyim böyle temsil edilme olmaz.Onun için böyle abartılı laflar söyleyerek havalara girmeyin.Daha küçük çapta bir kelime kullanın.Yada sadece kendinizi temsil edin.Çünkü ortada sizin gibi insanların temsil edeceği bir şey yok.Belki eğlenceyi temsil edebilirsiniz.Bir tek o var çünkü.

Sizin burada yaptığınız işlerin(oyun oynamak ne zaman iş olduysa artık) hiçkimseye bir faydası yok.Küçük bir topluluksunuz kendi çapınızda bir şeyler yapıyorsunuz.Sizler kimsenin umrunda değilsiniz.Tank oyunu oynamaya gelmişsiniz ama klanları gözünüzde fazla büyütüp kendi aranızda devletçilik oynamaya başlamışsınız.

Ama ne yazık ki sizin gibi bir avuç insanın oluşturduğu sanal devletçikler kimsenin umrunda değil, sanal dünyadaki topraklarınızında oyunun dışında bir değeri yok.Beraber adını Türkiye koydunuz sanal toprakları savunmaya devam edebilirsiniz ama sözde savaşınızı kimse duymayacak maalesef duyanların yarısıda umursamaz zaten.Çünkü aklı başında olan kendini bu şekilde kaptırmaz bu işe.

Devletçilik oynayacaksanız kendi aranızda oynayın aylar önce açılmış aramızda konuştuğumuz bir konuya atlayıp bozmayın burayı.Herkes sizin gibi kendini kaptırmamış eğlenmeye gelen insanlarız.Ona buna laf atmayın sanal dünyalarınızı yönetmeye devam edin.Kimse sizin sanal devletçiklerinize karışmıyor.Eğlenmenize bakın.

Not: Asırlık konuyu hortlatıp tartışmaya çevirdiği içinde Astonmartin nickli oyuncuya da ayrı bir teşekkür etmek lazım.

Not2: Saçma ama değinmek istiyorum Nikola uluslarası bir yapıyo sahip olup da tek bir milleti temsil nasıl oluyor onu bir reisine sor.

Not3: Eğer bu oyun bir gün kapanırsa belki o zaman ne kadar boş işlerle uğraştığınız anlarsınız.Belki o zamanda başka bir oyunda sanal devletçik kurarsınız sözde Türkiye yi savunmaya devam edersiniz.Oyun gider oyun gelir sizi boş işlerle meşgul edecek bir şeyler hep olur.Gerçi sizin sırtınız bu firmanın beli bükülmez heralde.Adamlar toprak savunuyor olum kolay mı:)

Öncelikle yanlıs yazdıgım  birşeyi düzeltme istiyorum , Türkiyeyi değil Türkleri temsil etmek olacaktı o.

Misal Pc de seferlerde TAF Klanının Türkiye topraklarında aldığı başarılar bunun oyun oldugunu bilmemize rağmen bize gurur verdi. Bu sadece wot da geçerli değil birçok oyunda Diğer ülke uluslarına karşı türk oyuncularının , klanlarının başarısı bizi mutlu ediyor , etmeye devam edecek. 19 Mayısda Ttüm türk klanlarının birleşip Coc da globalde birinci sıraya ATATÜRK ismiyle çıkması hepimizi mutlu etmişti zamanında.

Biz bunun oyun oldugunun gayette farkındayız. Belki en ufak bir fikrin yoktur ama her 2 klandada insanlar iş güç çoluk çocuk sahibi. Bazıları Avukat bazıları öğretmen , bazıları orduda. Adam Orduda  pilot blitz oynarken resim çekinmiş havada.Sana göre boş ama.

Arkadaşım biz yıllardır kendi paramızı kendimiz kazanan , bu stresler haricinde eğlenmek amacıyla ve bu eğlencede iyi olmak amacında olan insanlarız. Senin karşında çoluk çocuk yok lafını bil.

Uluslararası klandan kastımız bünyemizde yabancı insanlarında olabilceği. Bu demek değildir ki özümüzü unutuyoruz. Benim bir reisimde yok düzgün konuş.

Son olarak bu kadar uzun yazmandan bir kuyruk acın oldugu fikrine kapılıyorum. Mesela ikinci hesabınla dahi Ne ottoya Ne clanturk e asla giremeyecek kapasitede olabilceğin olabilir mi ?

Biz yoğun iş hayatının içinde birbirimizin umrundayız bu bize yeter de artar., aramızdaki arkadaşlıklar , dostluklar sanal değil.

Şimdi git ötede eğlencesine oynamaya devam et bu sana son cevabım.

Sinan_TR #25 Posted 07 May 2016 - 07:16 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 29059 battles
  • 813
  • [ULUS_]

Beyler ortamı germeye gerek yok. Zamanında ben de bu klanlarla tartıştım ama elime birşey geçmedi. Tartışma sebepleri de ipe sapa gelmez şeylerdi. Bu tartışma da gereksiz tartışma. Arkadaş sadece karşılaştırma yapmak istemiş. Fitneci demek çok yanlış. En iyiler olursanız tabi ki yarıştırılacaksınız. Bundan kaçamazsınız. 

Türkleri temsil etme konusuna gelirsek karşıda otto veya cltr olunca bizim takımdaki ecnebi adam "f*** we lost (cltr veya otto)" yazıyor. Ben de her ne kadar çok sevmesem de bıyık altından gülüyorum Türk klanı olduğu için. Adamlar korkuyor karşısına bu iki klan gelince. Ve adam bu klanlara yenilince gg (cltr veya otto) yazıyor. Bi temsil etme durumu var yani.

Ben özellikle Türk oldugumu belirtmek için nickimin sonuna TR koydum. Ama ben ne zaman yabancı birini öldürsem adam "F***ing Turk go back to mongolia" gibi ırkçı ifadeler yazıyor. Demek ki Cltr veya otto kadar saygı görmüyorum ve Türkleri temsil edemiyorum. 

Fakat insanları wr ile yermek bel altından vurmaktır. "Mesela ikinci hesabınla dahi Ne ottoya Ne clanturk e asla giremeyecek kapasitede olabilceğin olabilir mi ?" Bu söz çok yanlış. Ben bunu kabul etmiyorum. Herkes şanslı olamaz herkese iyi takım gelemez. Ne bilim gold daha az atar tasarruf için. Platoon yapacak adam bulamaz. Vs vs... Ha wr için demediysen bu lafı kişisel olarak ortamıma almam diyorsan o sizin tercihiniz. Ona söyleyecek lafım yok. 

Konuyla alakam yok ama sinanla aynı klanda olduğum için ve durumu yatıştırmak için cevap yazdım. Sakin olun yani klan fetişisti olmaya gerek yok.

Edited by Sinan_TR, 07 May 2016 - 07:20 AM.

Prof_SLayer #26 Posted 07 May 2016 - 08:05 AM

Sergeant

• Player
  • 41252 battles
  • 488
Söz bitsin klan savaşları gelince zaten her şey ortaya çıkacak :trollface: kendi kendimizi üzmek gereksiz bence :bajan:

AndarkaN__ #27 Posted 07 May 2016 - 08:13 AM

Sergeant

• Player
  • 14055 battles
  • 341

Arkadaşlar öncelikle 'fitne' lafını durumun buralara geleceğini bildiğim için kullandım. Ancak yine de kusura bakmayın kırdıysam. Bence bu konuyu burada kapatmak ve bir daha açılmaması en münasibi olur. 

Bana göre dolu olan başkasına başkasına boş gelebilir veya başkasının uğraşları bana saçma görülebilir ancak buna saygı duymak en güzeli. Herkes sevdiği şeyi yapar kimse kimseye zorla bir şey yaptırmıyor sonuçta: ) dediğim gibi en güzeli konuyu kapatmak. Teşekkürler l..

WOT Blitz - TuRkeY Facebook

Facebook Group & Facebook FanPage

SiNaN_061 #28 Posted 07 May 2016 - 11:42 AM

Lance-corporal

• Player
  • 47709 battles
  • 87
  • [-M8-]

Arkadaşlar ne kadar sorun ettiniz uluslarası klan olma meselesini türkleri temsil etme meselisini,

Hem siz bu klan işini çok abartıyorsunuz diyonuz hemde eleştri yağmuruna tutupsnuz.

İki klan olarakta tüm üyelerimiz işinde gücünde olan gayet başarılı insanlar , bu oyun bir eğlence olabilir ama biz yaptığımız her işte titiz ve en iyi olmak istiyoruz . Bu işlere ne kadar zaman harcadığımız bizim sorunumuz .

Madem sölediğiniz gibi alt tarafı bir oyun , oynayın o zmn gelip buraya bir halta yaramayan yorumlarda bulunmayın . İster beğenin ister beğenmeyin biz bir yola başlamışız ve bildiğimiz şekildede devam devam edeceğiz.

_GooDeR_ #29 Posted 07 May 2016 - 02:31 PM

First Sergeant

• Player
  • 18838 battles
  • 1,369
  • [_PAX_]

View PostProf_SLayer, on 07 May 2016 - 08:05 AM, said:

Söz bitsin klan savaşları gelince zaten her şey ortaya çıkacak :trollface: kendi kendimizi üzmek gereksiz bence :bajan:

Aynen çok doğru söyledin :trollface:

susuco #30 Posted 08 May 2016 - 12:49 PM

Sergeant

• Player
  • 16030 battles
  • 319
  • [F0RA]

View PostNikolaus__, on 07 May 2016 - 05:35 AM, said:

Öncelikle yanlıs yazdıgım  birşeyi düzeltme istiyorum , Türkiyeyi değil Türkleri temsil etmek olacaktı o.

Misal Pc de seferlerde TAF Klanının Türkiye topraklarında aldığı başarılar bunun oyun oldugunu bilmemize rağmen bize gurur verdi. Bu sadece wot da geçerli değil birçok oyunda Diğer ülke uluslarına karşı türk oyuncularının , klanlarının başarısı bizi mutlu ediyor , etmeye devam edecek. 19 Mayısda Ttüm türk klanlarının birleşip Coc da globalde birinci sıraya ATATÜRK ismiyle çıkması hepimizi mutlu etmişti zamanında.

Biz bunun oyun oldugunun gayette farkındayız. Belki en ufak bir fikrin yoktur ama her 2 klandada insanlar iş güç çoluk çocuk sahibi. Bazıları Avukat bazıları öğretmen , bazıları orduda. Adam Orduda  pilot blitz oynarken resim çekinmiş havada.Sana göre boş ama.

Arkadaşım biz yıllardır kendi paramızı kendimiz kazanan , bu stresler haricinde eğlenmek amacıyla ve bu eğlencede iyi olmak amacında olan insanlarız. Senin karşında çoluk çocuk yok lafını bil.

Uluslararası klandan kastımız bünyemizde yabancı insanlarında olabilceği. Bu demek değildir ki özümüzü unutuyoruz. Benim bir reisimde yok düzgün konuş.

Son olarak bu kadar uzun yazmandan bir kuyruk acın oldugu fikrine kapılıyorum. Mesela ikinci hesabınla dahi Ne ottoya Ne clanturk e asla giremeyecek kapasitede olabilceğin olabilir mi ?

Biz yoğun iş hayatının içinde birbirimizin umrundayız bu bize yeter de artar., aramızdaki arkadaşlıklar , dostluklar sanal değil.

Şimdi git ötede eğlencesine oynamaya devam et bu sana son cevabım.

Sayın Nikolaus otto klanında diller bölümünde ingilizce almanca ve italyanca yazıyor. Türkçe yok. Ben ottonun ilk başta Türk temelli bir klan olduğunu bilmiyordum. En azından diller kısmına Türkçe olduğunu eklerseniz daha hoş olur.  Çünkü  benim klana da sormuştum otto Türk klani mi diye sanmıyorum demişlerdi  Yabancıların çoğu otto nun Türk temelli olduğunu bilmiyor.  En başa Türkçe dilini  koyarsanız oyundaki Türk hegemonyasını daha iyi anlatırsınız.  İyi oyunlar 

Edited by susuco, 08 May 2016 - 12:50 PM.

X_T_E_R_M_I_N_A_T_O_R_TR #31 Posted 09 May 2016 - 08:22 AM

First Sergeant

• Player
  • 17031 battles
  • 1,061
Klan türkce,klan da türk dil seçeneği yok :)

THE_G0D #32 Posted 09 May 2016 - 10:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2697 battles
  • 14
  • [G0D]
Daha önce vardı Nasıl kalkmış anlamadım , tekrardan eklendi 

XxsubutayxX #33 Posted 11 May 2016 - 09:36 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 17712 battles
  • 150
  • [ROOMS]
E-spor olarak düşünürsek oyunu, temsil etme gibi şeyler ortaya çıkıyor aslında. Bunu da ister milli bazda alın ister kişisel, bir şeyler temsil ediliyor. Zamanında Türkiye'de niye e-spor gelişmemiş/gelişemiyor diye bir makale okumuştum. Ortaya konanlar ilginçti: teknik altyapı yetersizliği, eğitim sisteminin serbest vakit bırakmaması, yabancı dil bilgisi, toplumun algısı vs. Lafı uzatmadan tekrar edeyim, şayet e-spor olarak ele alınırsa oyun bir şeyler temsil edilebilir. YouTube 'de Hearthstone, World of Tanks, Starcraft, vs., bir çok oyunun dünya turnuva videoları var, belki ilginizi çekebilir. İyi oyunlar herkese.

GepanzertTiger #34 Posted 11 May 2016 - 06:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 3851 battles
  • 763

View PostXxsubutayxX, on 11 May 2016 - 09:36 AM, said:

E-spor olarak düşünürsek oyunu, temsil etme gibi şeyler ortaya çıkıyor aslında. Bunu da ister milli bazda alın ister kişisel, bir şeyler temsil ediliyor. Zamanında Türkiye'de niye e-spor gelişmemiş/gelişemiyor diye bir makale okumuştum. Ortaya konanlar ilginçti: teknik altyapı yetersizliği, eğitim sisteminin serbest vakit bırakmaması, yabancı dil bilgisi, toplumun algısı vs. Lafı uzatmadan tekrar edeyim, şayet e-spor olarak ele alınırsa oyun bir şeyler temsil edilebilir. YouTube 'de Hearthstone, World of Tanks, Starcraft, vs., bir çok oyunun dünya turnuva videoları var, belki ilginizi çekebilir. İyi oyunlar herkese.

Yurt dışında bu işler için ciddi sponsor olan firmalar var adamlar gerçekten bu işten kazanıyor.Ama burada böyle bir durum pek yok.

Bizim ülkemizde bu tarz oyunlara kendini kaptırmak işsizlik olarak düşünüldüğünden bu spor dalının gelişmemesi çok normal.

Şahsen bende aynı kafa yapısındayım klasik Türk işte:) Düşündüğüm şey şu "böyle spor mu olur xxx".:)

XxsubutayxX #35 Posted 12 May 2016 - 09:04 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 17712 battles
  • 150
  • [ROOMS]

Kazanç ile ilgili güzel bir haber linki:

http://www.news.com.au/technology/home-entertainment/gaming/pc/esports-the-worlds-biggest-spectacle-youve-never-heard-of/news-story/e57b60d17d6bcd2cfb6de012f6029663

İnternette hızlı bir arama yapınca bu konu hakkında epey bir kaynak olduğu hemen göze çarpıyor. Esportsearnings diye bir site de var ama ben açmayı başaramadım. Youtube'de ise VICE'ın güzel bir belgeseline denk geldim, Kore ve E-sports ile ilgili. Sponsorluklar, menajerlikler, formalar, fanatik taraftarlar, Ligler vs., söz konusu olunca takımlar için milletler de daha sık konuşulur olacak. Biz takmasak da istatiski verilerde muhakkak yer alırız, nahoş bir şekilde. 

Edit: http://www.esportsearnings.com sitesi açılıyormuş. Göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Edited by XxsubutayxX, 12 May 2016 - 09:08 AM.

Sinan_TR #36 Posted 12 May 2016 - 10:45 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 29059 battles
  • 813
  • [ULUS_]

View PostXxsubutayxX, on 12 May 2016 - 11:04 AM, said:

Kazanç ile ilgili güzel bir haber linki:

http://www.news.com.au/technology/home-entertainment/gaming/pc/esports-the-worlds-biggest-spectacle-youve-never-heard-of/news-story/e57b60d17d6bcd2cfb6de012f6029663

İnternette hızlı bir arama yapınca bu konu hakkında epey bir kaynak olduğu hemen göze çarpıyor. Esportsearnings diye bir site de var ama ben açmayı başaramadım. Youtube'de ise VICE'ın güzel bir belgeseline denk geldim, Kore ve E-sports ile ilgili. Sponsorluklar, menajerlikler, formalar, fanatik taraftarlar, Ligler vs., söz konusu olunca takımlar için milletler de daha sık konuşulur olacak. Biz takmasak da istatiski verilerde muhakkak yer alırız, nahoş bir şekilde. 

Edit: http://www.esportsearnings.com sitesi açılıyormuş. Göz gezdirmenizi tavsiye ederim.

Yok bu oyunda büyük ödüller olmaz 10 milyon dolar falan. Ayrıca e-spor ile ciddi ciddi uğraşanlar profosyonel takımda olanlar tüm hayatını oyuna veriyor. Başka işle uğraşmıyorlar. Riskli iş bana göre. Senin oynadığın oyuna ilgi azalırsa ortada kalman an meselesi. 

Bana sorarsan boş iş. Zaten yetenek de yok o kadar. Oynarsam eğlenmek için oynarım

XxsubutayxX #37 Posted 12 May 2016 - 11:20 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 17712 battles
  • 150
  • [ROOMS]

@Sinan_TR: bu oyundan bahsetmemiştim aslında, genel bir bilgi olsun diye not etmiştim. 10M $ gibi rakamları bu oyun için telaffuz etmek çok uzak, hele mobil oyun platformu için. Pro oyunculuk, takım ruhu, maddiyat, vs., gibi şeyler hakkında genel bir söz açmaktı amacım. 

Sinan_TR #38 Posted 12 May 2016 - 01:43 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 29059 battles
  • 813
  • [ULUS_]

View PostXxsubutayxX, on 12 May 2016 - 01:20 PM, said:

@Sinan_TR: bu oyundan bahsetmemiştim aslında, genel bir bilgi olsun diye not etmiştim. 10M $ gibi rakamları bu oyun için telaffuz etmek çok uzak, hele mobil oyun platformu için. Pro oyunculuk, takım ruhu, maddiyat, vs., gibi şeyler hakkında genel bir söz açmaktı amacım. 

ilk cümleden sonrası diğer oyunlar için. Dota2 lol vs..

Plutonium_TR #39 Posted 13 May 2016 - 07:47 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13689 battles
  • 42
Tabikide GÖKTR

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users