Jump to content

Seznam tanků

• Please log in to reply
15 replies to this topic

PH4NTM #1 Posted 22 January 2016 - 09:33 PM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 12911 battles
  • 70
Vytvořil jsem seznam tanků,který je seřazen od nejhratelnějšího. Je to celé jen můj názor,ale doufám,že to někomu pomůže. Níže máte odkaz kde tento seznam můžete stáhnout. Začal jsem T10 tankama,ale určitě přijdou i T9 a T8.

http://uloz.to/x6cVv...nky-seznam-docx

S pozdravem, 

Lampy6

Krisot72 #2 Posted 22 January 2016 - 09:50 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 76801 battles
  • 216
  • [MODRY]

Perfektní práce !!!

Máš ode mne pochvalu a medaili :medal::popcorn:

miluju IS7 .....hlavně jako řidič JAGPANZERU když mu dávám ammorack ..... :-D

esprit_cz #3 Posted 23 January 2016 - 07:55 AM

First Sergeant

• Player
  • 33950 battles
  • 4,477
  • [SCRY]
Částečně s tebou souhlasím. Z heavy tanků mám v garáži první 4 tvé top tanky. Os.mě více sedne IS-4 než 7. Možná je to tím, že IS-7 byla moje první X a člověku chvilku trvá zvyknout si na jiný level. U E100, jsem měl zpočátku problém s rozlišováním, používání munice. To je jedna věc. Pak si je potřeba uvědomit, že se musí úhlovat i vež a pak je ten tak zábava. Pokud se tedy tým na vás nevykašle.
Z medek vlastním pouze Obj140. K němu si stále hledám cestu. A jedu si pro T-62, tak uvidíme.
Máš pravdu, že E4 nic moc. U ní jsem musel změnit taktiku svého boje. Jsem zvyklý hrát v první linii, ale s ním to nejde. Mám pocit, že ho prostřelí kde jaká plechovka i z nižšího tieru.
Závěrem bych tu chtěl jen dodat, pokud jste slabý hráči, tak uvedé tanky vám staty nezvednou! X.tier je spíš zábava než vydělečná činnost. Je lepší držet se dole, vypilovat svojí dovednost, pochopit hru a pak si pořídit nějakou takovou hračku.

PH4NTM #4 Posted 23 January 2016 - 09:15 AM

Lance-corporal

• Community Contributor
  • 12911 battles
  • 70

View Postesprit_cz, on 23 January 2016 - 07:55 AM, said:

Částečně s tebou souhlasím. Z heavy tanků mám v garáži první 4 tvé top tanky. Os.mě více sedne IS-4 než 7. Možná je to tím, že IS-7 byla moje první X a člověku chvilku trvá zvyknout si na jiný level. U E100, jsem měl zpočátku problém s rozlišováním, používání munice. To je jedna věc. Pak si je potřeba uvědomit, že se musí úhlovat i vež a pak je ten tak zábava. Pokud se tedy tým na vás nevykašle.
Z medek vlastním pouze Obj140. K němu si stále hledám cestu. A jedu si pro T-62, tak uvidíme.
Máš pravdu, že E4 nic moc. U ní jsem musel změnit taktiku svého boje. Jsem zvyklý hrát v první linii, ale s ním to nejde. Mám pocit, že ho prostřelí kde jaká plechovka i z nižšího tieru.
Závěrem bych tu chtěl jen dodat, pokud jste slabý hráči, tak uvedé tanky vám staty nezvednou! X.tier je spíš zábava než vydělečná činnost. Je lepší držet se dole, vypilovat svojí dovednost, pochopit hru a pak si pořídit nějakou takovou hračku.

Se vším souhlasím a díky za doplnění :)

Krisot72 #5 Posted 23 January 2016 - 09:15 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 76801 battles
  • 216
  • [MODRY]

View Postesprit_cz, on 23 January 2016 - 07:55 AM, said:

........... Je lepší držet se dole, vypilovat svojí dovednost, pochopit hru a pak si pořídit nějakou takovou hračku.

Kéž by se toho držela většina lidí co se hrnou na tier 10 

miluju IS7 .....hlavně jako řidič JAGPANZERU když mu dávám ammorack ..... :-D

esprit_cz #6 Posted 23 January 2016 - 11:08 AM

First Sergeant

• Player
  • 33950 battles
  • 4,477
  • [SCRY]

View PostKrisot72, on 23 January 2016 - 09:15 AM, said:

Kéž by se toho držela většina lidí co se hrnou na tier 10 

Zvědavost je velká věc. Co si budeme povídat. Taky jsem se těšil, až budu mít nějakou X. v garáži. Ale to prozření přijde velice rychle. Jedna nepovedená hra a 40 tis. v tahu.

I dnes více hraji od V. do VIII. tieru. A ty vyšší tanky si nechávám jako lahůdku, když se dole nedá moc hrát. Ale většinou je lepší hru vypnout, protože ty lopaty jsou všude. Jen prostě nechápu, proč si někdo pořizuje IS-7 apod., když pak stojí někde na kopci nebo se klepe za kamenem. To je útočný tank, který má jasné místo v první linii! A ostatní zkušený hráči tam s ním počítají. Takové situace kolikrát rozhodují bitvu

suchosucho #7 Posted 23 January 2016 - 12:25 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 71425 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
no super takmer zo vsetkym suhlasim len podla mna obj140 je hratelnejsi ako t62:-) ono je pravda ze je slabsie pancierovany no najviac mi zo vsetkych pripomina t43:-) no a e5 ma fantasticke delo no myslim ze je to skor haevy medko ako haevina proste ak s nim zostanete stat na otvorenom priestranstve je po vas ma prilis vela weakpointov a urcite papierove boky. si myslim ze m103 je v tomto lepsia na svojom tiery ako e5 na svojom. a to nehovorim ze v 10 sa pouzivaju goldy casto a tym ma vanu akoby bez panciera pre vacsinu 10 ht i td a urcite i pre 9 td. to je len moj subjektivny nazor. e100 je fajn tank no trpy na svoju velkost a nizsku prieraznost:-) avsak alfa dmg je zastrasujuca .is7 je urcite najhratelnejsia 10 co vsak neznamena ze kazdy to zvlada. a zatial pre mna najtazsie hratelna je is4 co vsak neznamena ze je to zly tank kopukrat s mi stlo ze is7 ma frontalne neprestrelila ani s goldmi ono to pri spravnom postaveni a pohybe je extremne tazke stylom hry mi pripada ako kv4 len trochu nadopovana:-) to su take moje postrehy .

valdes_CZ #8 Posted 02 February 2016 - 06:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13388 battles
  • 12
  • [TFCZ]

Ahoj,

V čem to otvíráte, já když to stáhnu a kliknu na stažený soubor, tak mi to napíše ,,Soubor nelze otevřít"

DeltaIndiaDelta #9 Posted 02 February 2016 - 06:39 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View Postvaldes_CZ, on 02 February 2016 - 07:31 PM, said:

Ahoj,

V čem to otvíráte, já když to stáhnu a kliknu na stažený soubor, tak mi to napíše ,,Soubor nelze otevřít"

nějaký Office. Buď MS nebo Open nebo Libre. ;)

Jinak co se týče obsahu, chválím obsáhlé popisy.

Já osobně bych asi některé tanky uvedl v jiném pořadí (namátkou IS4 před T110E5, Obj.140 místo T-62), ale to je pochopitelně každého subjektivní názor, proto apriori neříkám a ani nenaznačuji, že na tom Lampyho seznamu je něco špatně. Určitě nebude chybou ty tanky vyzkoušet v uvedeném pořadí.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

esprit_cz #10 Posted 03 February 2016 - 05:01 AM

First Sergeant

• Player
  • 33950 battles
  • 4,477
  • [SCRY]

View Postvaldes_CZ, on 02 February 2016 - 06:31 PM, said:

Ahoj,

Já to normálně otevřel v mobilu v app WPS Office

L4st_Jedi #11 Posted 18 February 2016 - 12:00 PM

Sergeant

• Player
  • 22771 battles
  • 310
  • [ARGO]
Tohle by mel cist kazdy kdo si 2000 hrama chce poridit 10tkovy tank, musim priznat ze jsme byl uplne stejnej. Honem honem aby se mi uz nestavalo ze me MM posle do hry proti o dva stupne vyssimu tieru (dnes uz vim ze i tak se ty hry daji vyhrat), takze honem na T62, prvnich deset her kredity na nule, frustrace nezmeritelna. Tak jsem si rekl ze bud to tu hru smazu, nebo se musim podivat jak to ostatni delaji, preci neni mozny abych byl takovej osel. Nasel stranky stopcry, precetl par tutrialu, prihlasil se do jejich akademie a s 2860 hrama a WR 46% jsem zacal od zacatku :) Dnes mam v garazi IS7 ale hraju ji jen v cete a vetsinou po desaty vecer :) Porad to neni zadny zazrak ale postupne se to lepsi. Diky za ten seznam urcite si v budoucnu jeste nejakou X poridim.:playing:

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

Zlodech_steel #12 Posted 25 March 2016 - 03:59 PM

Private

• Player
  • 4790 battles
  • 6
  • [CZSKS]
Tak ja osobne uplne miluju IS-3 tesil jsem se na IS-6 ted jsem si ji poridil...a brecim...co bitva to hovada v tymu....jedu dopredu a sotva na me koukne nejaky enemak a vidim jak vsichni couvaji a na to mam nervy....je pravda ze mam posaku teprva 78% a default tank ale u IS-3 jsem se mohl spolehnout na věž u ty IS-8 se neda spolehnout na nic...a uz vubec ne na tym...hrajou to samy idioti...posledni dobou jsem na WR prisel cca o 12% coz me hrozne sere...no co se da delat...a chci se zeptat zda je lepsi ta druha linie Heavy nebo ta druha...diky

arathorrn #13 Posted 25 March 2016 - 04:15 PM

First Sergeant

• Player
  • 25582 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostZlodech_steel, on 25 March 2016 - 03:59 PM, said:

Tak ja osobne uplne miluju IS-3 tesil jsem se na IS-6 ted jsem si ji poridil...a brecim...co bitva to hovada v tymu....jedu dopredu a sotva na me koukne nejaky enemak a vidim jak vsichni couvaji a na to mam nervy....je pravda ze mam posaku teprva 78% a default tank ale u IS-3 jsem se mohl spolehnout na věž u ty IS-8 se neda spolehnout na nic...a uz vubec ne na tym...hrajou to samy idioti...posledni dobou jsem na WR prisel cca o 12% coz me hrozne sere...no co se da delat...a chci se zeptat zda je lepsi ta druha linie Heavy nebo ta druha...diky

Myslím, že tam máš chybu, těšil jsi se na IS 8. Spoléhat se na tým je opravdu velké riziko. Za současného stavu platí každý sám za sebe. Linie KV je hodně dobrá, nicméně nemohu o tom mluvit, nehrál jsem ji. (Přešel jsem na IS.) 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

DeltaIndiaDelta #14 Posted 25 March 2016 - 04:19 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostZlodech_steel, on 25 March 2016 - 04:59 PM, said:

chci se zeptat zda je lepsi ta druha linie Heavy nebo ta druha

Hm, nad tím se budu muset zamyslet... vydrž... hmmmm... řekl bych... že... ta druhá. :trollface:
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

xxxFIREFOXxxx #15 Posted 25 March 2016 - 04:35 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
U ruských heavy je is rada dobrá do tieru 8 a kv rada tier 9 a 10. Is8 sa mi vôbec nepáčila. Toto je len môj osobný názor a iný hráč môže mať odlišný nazor a môže sa mu hrat lepšie s iným tankom.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

esprit_cz #16 Posted 25 March 2016 - 05:37 PM

First Sergeant

• Player
  • 33950 battles
  • 4,477
  • [SCRY]

View PostZlodech_steel, on 25 March 2016 - 03:59 PM, said:

Zrejmě myslíš IS-8, protože IS-6 je PT, se 100% posádkou! IS-8 je úplně jiná liga. Ten tank někomu sedne, jinýmu ne.

1. Záleží, v jakém stavu tank máš! Bez věže, top děla a min. 90% posádky, nemá cenu tank soudit!

2. Z řady IS, je zřejmě IS-8 nejslabší. Ale kde je zápor jsou i klady, jako rychlost, obratnost a nabíjení děla. Musí se s ním trochu opatrně jako s medkem. Mě se dokonce jednou podařilo umotat E75 právě IS-8.

3. Radom jde někam do kopru. Každý se hrne nahoru a přitom nic neumí. A to si teprve u 9. Až se ocitneš v 10, odnesou tě.

Edited by esprit_cz, 25 March 2016 - 05:39 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users