Jump to content

Zagraj ze mną!

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Falathi #1 Posted 26 January 2016 - 03:04 PM

Sergeant

• EU Community
  • 321 battles
  • 296

Czołgiści!

Nowa aktualizacja majaczy na horyzoncie, trzeba więc wykorzystać okazję i zrobić malutki konkurs. 

Konkurs będzie naprawdę prosty: 10. lutego w środę od godziny 18:00 do 19:00 zarówno ja, jak i WG_Lumberjack będziemy czekać na Wasze zaproszenia do plutonu. Tak, tym razem będzie nas dwóch, a więc szanse na wspólny bój są dwukrotnie większe!
Pamiętajcie jednak, że WYGRAĆ MOŻECIE TYLKO RAZ więc nie zgłaszajcie się do nas obu, bo i tak nagroda będzie wypłacona tylko za jedną bitwę!

Każdy, kto ruszy z jednym z nas do bitwy w plutonie dostanie dzień premium. Jeśli wygramy - nagroda wyniesie 3 dni premium.  Nieważne, czy przetrwamy bitwę, czy nie - chodzi o Wasz wynik!
Jesli natomiast zdobycie jedno z odznaczeń za bitwę w plutonie lub jeden z epickich medali - dostaniecie dodatkowo 50 złota.

Ale... to nie wszystko! Aktualizacja 2.6 przyniosła nową linię niemieckich czołgów lekkich. W związku z tym każdy, kto zagra z nami jadąc jedną z tych nowych maszyn otrzyma DODATKOWO slot w garażu! A więc tak, można wygrać całkiem różnorodne nagrody :)

Dam znać, na jakich tierach chciałbym zagrać. Oczywiście panuje dowolność  jeśli chodzi o materiały eksploatacyjne, czy wyposażenie dodatkowe: liczy się wynik bitwy. 

Pamiętajcie: to WY musicie wysłać jednemu z nas zaproszenie do plutonu. Weźcie też pod uwagę, że mogę nie odpowiedzieć na Wasze zaproszenie, będąc już w plutonie. Nie ustawajcie jednak w wysiłkach: postaramy się przyjąć tyle zaproszeń i stoczyć tyle bitew z Wami, ile zdołamy. 
Nie musicie też robić screenów - zapisywanie wyników i wysyłka złota to nasz obowiązek i nasze zmartwienie. 
Wszystko jasne? 
W takim razie do zobaczenia na polu bitwy!

APA_tia #2 Posted 10 February 2016 - 07:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26926 battles
  • 20
Gralem z Lumberjackiem fajnie bylo ;)

View PostFalathi, on 26 January 2016 - 03:04 PM, said:

Czołgiści!

Nowa aktualizacja majaczy na horyzoncie, trzeba więc wykorzystać okazję i zrobić malutki konkurs. 

Konkurs będzie naprawdę prosty: 10. lutego w środę od godziny 18:00 do 19:00 zarówno ja, jak i WG_Lumberjack będziemy czekać na Wasze zaproszenia do plutonu. Tak, tym razem będzie nas dwóch, a więc szanse na wspólny bój są dwukrotnie większe!
Pamiętajcie jednak, że WYGRAĆ MOŻECIE TYLKO RAZ więc nie zgłaszajcie się do nas obu, bo i tak nagroda będzie wypłacona tylko za jedną bitwę!

Każdy, kto ruszy z jednym z nas do bitwy w plutonie dostanie dzień premium. Jeśli wygramy - nagroda wyniesie 3 dni premium.  Nieważne, czy przetrwamy bitwę, czy nie - chodzi o Wasz wynik!
Jesli natomiast zdobycie jedno z odznaczeń za bitwę w plutonie lub jeden z epickich medali - dostaniecie dodatkowo 50 złota.

Ale... to nie wszystko! Aktualizacja 2.6 przyniosła nową linię niemieckich czołgów lekkich. W związku z tym każdy, kto zagra z nami jadąc jedną z tych nowych maszyn otrzyma DODATKOWO slot w garażu! A więc tak, można wygrać całkiem różnorodne nagrody :)

Dam znać, na jakich tierach chciałbym zagrać. Oczywiście panuje dowolność  jeśli chodzi o materiały eksploatacyjne, czy wyposażenie dodatkowe: liczy się wynik bitwy. 

Pamiętajcie: to WY musicie wysłać jednemu z nas zaproszenie do plutonu. Weźcie też pod uwagę, że mogę nie odpowiedzieć na Wasze zaproszenie, będąc już w plutonie. Nie ustawajcie jednak w wysiłkach: postaramy się przyjąć tyle zaproszeń i stoczyć tyle bitew z Wami, ile zdołamy. 
Nie musicie też robić screenów - zapisywanie wyników i wysyłka złota to nasz obowiązek i nasze zmartwienie. 
Wszystko jasne? 
W takim razie do zobaczenia na polu bitwy!

Rafa_sniper_2014 #3 Posted 11 February 2016 - 10:28 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 93259 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Mi się nie udało :-(.

kamil012253 #4 Posted 11 February 2016 - 11:28 AM

Private

• Player
  • 19320 battles
  • 5
  • [MVPS_]

Ja zagrałem nawet wygranom bitwę i nie dostałem nagrody i nie ma wynikuw dotyczących kto wygrał 

WG_Lumberjack #5 Posted 11 February 2016 - 12:55 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 70

Nagrody zostaną rozdane do końca tygodnia.

Dzięki wszystkim za świetną zabawę! Już myślimy o następnej edycji :).

APA_tia #6 Posted 11 February 2016 - 05:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26926 battles
  • 20

View PostWG_Lumberjack, on 11 February 2016 - 12:55 PM, said:

Nagrody zostaną rozdane do końca tygodnia.

Dzięki wszystkim za świetną zabawę! Już myślimy o następnej edycji :).

mialy byc tu wyniki :)

WG_Lumberjack #7 Posted 12 February 2016 - 03:43 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 70

View Postcatani555, on 11 February 2016 - 05:00 PM, said:

mialy byc tu wyniki :)

Gdzie tak pisze? :)

APA_tia #8 Posted 12 February 2016 - 09:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26926 battles
  • 20

View PostWG_Lumberjack, on 12 February 2016 - 03:43 PM, said:

Gdzie tak pisze? :)

w wocie w nowosciach bylo "Lista zwyciezcow znajdziecie na specjalnym watku na forum", a tak ogolnie to otrzymalem 50 zlota 3 dni premki ale miejsca w garazu niestety nie choc gralem czolgiem LUCHS, czy mozna mi to wytlumaczyc ? ;)

Attached Files

• Attached File   Screenshot_2016-02-10-19-03-54.png   1.36MB

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users