Jump to content

Valentine AT

• Please log in to reply
5 replies to this topic

TechDiver #1 Posted 01 February 2016 - 11:21 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]
Tak jsem si řekl, že při expení Leoparda 1 a FV4202 si rozjedu i řadu vedoucí ke hvězdě smrti a užiji si tvrdého pancíře řady AT. Zasekl jsem se ale hned na začátku. Valentine AT tedy tvrdý pancíř rozhodně nemám, navíc je pomalý a tato kombinace je vražedná. Jelikož je to stroj pomalý a bez pancíře, tak proti agilním LT a MT nemá bez podpory žádnou šanci. A jsem u toho, na t3 nikdo netuší jak má hrát a tak vám logicky nikdo ani nepomůže. Sám bitvu uhrát s tímto tankem nelze (chybí rychlost). Stroje jako je tento tak nemají sami žádnou šanci. Objevil jsem asi Ameriku, ale zde je četa nutnost, bez ní to nemá smysl ani zkoušet! 

Edited by TechDiver, 01 February 2016 - 11:21 AM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

suchosucho #2 Posted 01 February 2016 - 11:56 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 73448 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
uplny suhlas ja som tento tank po par hrach radsej preskocil za free expy:-). nieje to nosny tank hry da sa s nim zahrat ale musii byt nato mansaft:-)

moorwind #3 Posted 01 February 2016 - 01:37 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 16632 battles
  • 199
mno já s ním tech 25 bitev na dalsí tier nejak přežil ale je to k blití velebnosti. Ovšem co na nehratelnost na churchil gun carrier to nema to je teprve žužo TD :-D

Major_Kuffenbach_ #4 Posted 01 February 2016 - 05:41 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 25052 battles
  • 537
  • [CB-CZ]

View PostTechDiver, on 01 February 2016 - 11:21 AM, said:

Tak jsem si řekl, že při expení Leoparda 1 a FV4202 si rozjedu i řadu vedoucí ke hvězdě smrti a užiji si tvrdého pancíře řady AT. Zasekl jsem se ale hned na začátku. Valentine AT tedy tvrdý pancíř rozhodně nemám, navíc je pomalý a tato kombinace je vražedná. Jelikož je to stroj pomalý a bez pancíře, tak proti agilním LT a MT nemá bez podpory žádnou šanci. A jsem u toho, na t3 nikdo netuší jak má hrát a tak vám logicky nikdo ani nepomůže. Sám bitvu uhrát s tímto tankem nelze (chybí rychlost). Stroje jako je tento tak nemají sami žádnou šanci. Objevil jsem asi Ameriku, ale zde je četa nutnost, bez ní to nemá smysl ani zkoušet! 

Četa není nutná. Hraju teď nízké tiery dost intenzivně, denoobizuju tanky. AT-1 je něco podobného jako Valentine AT. Trvalo mi nějakých 120 her než jsem dosáhl požadované hranice 60% wr. Za tu dobu jsem něco pochytil;-). S těmito TD nelze hrát až na výjimky příliš agresivně, nikdo nepomůže. Dávat na začátku rozkazy pomáhá velmi málo. Opatrná hra pomáhá hodně! Podporovat spoluhráče zezadu a v pravý čas se změnit na AH(agresivní h.o.vado) se mi osvědčilo absolutně nejvíc. Četu jsem nehrál ani jednu. 

Edited by Major_Kuffenbach_, 01 February 2016 - 05:42 PM.

Tomaskilian123 #5 Posted 14 November 2017 - 09:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8479 battles
  • 23
  • [GTD11]

View PostTechDiver, on 01 February 2016 - 11:21 AM, said:

No, já jsem ten tank z počátku nenáviděl, ale těch posledních 10 bitev bylo skvělejch

puzzini #6 Posted 19 November 2017 - 02:12 PM

First Sergeant

• Player
  • 36819 battles
  • 1,169
  • [CZT1]
Práve ho expim, pomaly papierak bez depresie dela, dost casto som low tier a tie timy...spoluhraci su bud afk alebo spustia strelbu tesne po starte, a potom uz vobec

Edited by puzzini, 19 November 2017 - 02:13 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users