Jump to content

Czekamy na Wasze propozycje

• Please log in to reply
220 replies to this topic

Gepard_PH #1 Posted 25 August 2014 - 02:28 PM

Lance-corporal

• EU Community
  • 85 battles
  • 91
Chętnie poznamy Wasze sugestie i propozycje dotyczące World of Tanks Blitz! Zamieszczajcie je w tym dziale!

A_X_E_N #2 Posted 25 August 2014 - 06:48 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20464 battles
  • 107

Witam

Sugeruje dodanie nowych pojazdów bo już kończę robić już wszystkie , a lepiej by było by dodano jakieś inne tryby waliki jak np CW , kampania czy tez trening :) pozdrawiam

Tez chciałbym zobaczyć jakieś misje typu wygrać kredyty złoto czy czołg premium ;)

Edited by EilaAurora, 21 January 2015 - 01:54 PM.
Posty spięte. ~EilaAurora

TraNNcE #3 Posted 26 August 2014 - 07:44 AM

Lance-corporal

• Player
  • 68 battles
  • 27

1. Zdecydowanie popieram Axen'a11 - eventy gdzie można wygrać konto premium lub czołgi premium za wykonanie danych misji.

2. Fajnie by było, gdyby była "Sala chwały" i można by było z poziomu przeglądarki wejść i sprawdzić lub porównać się do danego użytkownika.

3. Skoro mamy "World of Tanks Assistant", to ja proponuje również "WoT Blitz Assistant".

4. Trening byłby pomocny i przydatny - m.in. pomógł by poznać nowe czołgi przed pierwszym wyruszeniem w bitwę, poznać mapę itp. itd.

Pierwsze kroki z WoT Blitz:

Jak kupić złoto w World of Tanks Blitz

Jak aktywować konto premium

WoT Blitz na platformę Android ma mieć premierę 17 listopada 2014 roku -> więcej informacji tutaj

tom_i_am #4 Posted 26 August 2014 - 12:56 PM

Private

• Player
  • 5941 battles
  • 2
Mi na chwilę obecną najbardziej brakuje kamuflaży na czołgi, nowych map i nowych trybów rozrywki, liczba samych czołgów jak na razie jest ok, zanim wrzucą angielskie tanki powoli odkryje sobie te które sa na chwile obecną :-)

BogyOne #5 Posted 27 August 2014 - 06:01 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 10530 battles
  • 781

Witam,

To ja podam kilka moich pomysłów, w większości co do mechaniki gry:

• Możliwość wyłączenia informacji głosowych bądź przełączenia w jakiś beep-code (po jakimś czasie komunikaty stają zagrożeniem dla życia graczy ze strony osób trzecich ;) )
  • Możliwość obracania kamery bez obracania wieżyczki lub całego czołgu.
  • Być może owalny joystick, w którym byłaby większa przestrzeń do cofania ze skręcaniem (obecnie łatwo przeskoczyć w obracanie w miejscu w drugą stronę) i/lub
  • Blokadę takiego przeskoku jeżeli uprzednio nie oderwie się palca z joysticka
  • Stopniowanie prędkości do przodu w zależności od wychylenia joysticka w przód (wolniejsze toczenie naprzód przy minimalnym wychyleniu i normalny bieg)
  • Autorun?
  • Parę sekund więcej po zakończeniu walki, obecnie nie wystarcza czasu na napisanie „thx 4 game”
  • Ew. mod gdzie można byłoby w garażu wyświetlić słabe i mocne puntky danego czołgu?

Pzdr, B1

FirstTime_GB #6 Posted 27 August 2014 - 10:43 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 3063 battles
  • 191

View PostBogyOne, on 27 August 2014 - 08:01 AM, 

• Możliwość obracania kamery bez obracania wieżyczki lub całego czołgu

Już od zamkniętej bety jest taka możliwość. Na ekranie pod gaśnicą, zestawem naprawczych itp. Jest jasno niebieski pasek. Wystarczy że będziemy palcem po nim jeździć a kamera będzie się obracać bez wieży.

83e77d7714b6cd2f99ca9718361f909f.jpg

Garage:

USA: T2 Light Tank, M22 Locust, M4A3E8 Sherman

USSR: M3 Stuart LL, T-127, SU-100, A-32, T-34

Germany: T-15, Pz IV Hydro

Shanco2 #7 Posted 27 August 2014 - 10:46 AM

Private

• Player
  • 66 battles
  • 4
Zrobić WOT Blitz na Android.

TraNNcE #8 Posted 27 August 2014 - 11:29 AM

Lance-corporal

• Player
  • 68 battles
  • 27

View PostFirstTime_GB, on 27 August 2014 - 11:43 AM, said:

Już od zamkniętej bety jest taka możliwość. Na ekranie pod gaśnicą, zestawem naprawczych itp. Jest jasno niebieski pasek. Wystarczy że będziemy palcem po nim jeździć a kamera będzie się obracać bez wieży.

Zgadza się, ale wcześniej upewnij się że w "Ustawieniach" masz włączoną opcję "Obszar obserwacji" [Przesuń palcem po tym obszarze, aby rozejrzeć się bez obracania wieży]. Z tego co pamiętam on jest domyślnie wyłączony.

Pierwsze kroki z WoT Blitz:

Jak kupić złoto w World of Tanks Blitz

Jak aktywować konto premium

WoT Blitz na platformę Android ma mieć premierę 17 listopada 2014 roku -> więcej informacji tutaj

BogyOne #9 Posted 28 August 2014 - 09:31 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 10530 battles
  • 781
Dzięki za korektę, od razu się fajniej gra. :)

Luke_John_00 #10 Posted 07 September 2014 - 03:18 PM

Private

• Player
  • 6199 battles
  • 8

Ja proponuje połączyć w jakiś sposób world of tanks i world of tanks blitz, bo kiedy jestem na wyjeździe nie biorę komputera a mam potrzebę nazbierania tam trochę kredytów. 

2 propozycją jest drobienie celów nad ziemnych jak w world of warplanes naziemnych .

3 propozycja jest dodanie kamuflażu .

4 propozycja jest dodanie zwierząt np ptaków pod czas gdy wywala drzewo lub uciekających królików ( pomysł - taki dodatek żeby bardziej rzeczywiście to wyglądało).

5 propozyja jest to aby na końcu bitwy powinna być jeszcze z 4 sekundy na "bye bye" z graczami

6 propozyja jest trawa- wysoka a nie płaska jak kartka. 

7 propozycja jest możliwość grania w inne rozgrywki a nie tylko przejmij bazę - białą. Tylko naprzykład zniszcz wszystkich, przejmij bazę wroga itp.

8 propozycja jest dodanie większych lasów, 

9 możliwość topienia bo niby ostrzega a nie ma zbyt głębokiej wody.

10 widoczność czołgów nawet nie odkrytych tylko ze bez napisu - jak odkryjesz jest napis

11 obok każdego czołgu jego krótki opis historyczny np. T 28 amerykański niszczyciel czołgów z roku .... Wyprodukowano 2 modele chociaz miało byc .... Zrobili go do walki z Niemcami .... Wzmocnili go gdzieś z powodu ...? Był lub nie był użyty w wojnie. 

tylko prosił tez bym aby gra sie nie rozwinęła tak ze ipad mini nie bedzie dawał rady 

Fajnie by było mieć swój własny napis na czołgu np 10 liter max bez spacji . I wybrać jego kolor , i tez miejsca do wyboru gdzie chcesz go napisać np. Na tyle, na wieży itp za np 50 Gold na jeden czołg  . takie fajne by to było ( gdyby inni nie pisali na czołgachgłupich rzeczy.  :D dla takich to możliwość zgłoszenia ) .

I ktoś tu napisał żeby było widać słabe i mocne miejsca czołgów - tak ale tylko tych które już zbadałeś.

Edited by EilaAurora, 21 January 2015 - 01:53 PM.

BogyOne #11 Posted 08 September 2014 - 04:27 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 10530 battles
  • 781
Mnie by bardzo ucieszył poranny reset XPx2 o 6 rano, mógłbym wtedy wykorzystać bonus przed wyjściem z domu. ;)

FirstTime_GB #12 Posted 14 September 2014 - 07:56 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 3063 battles
  • 191

View PostLuke_John_00, on 07 September 2014 - 05:18 PM, said:

Ja proponuje połączyć w jakiś sposób world of tanks i world of tanks blitz, bo kiedy jestem na wyjeździe nie biorę komputera a mam potrzebę nazbierania tam trochę kredytów. 

2 propozycją jest drobienie celów nad ziemnych jak w world of warplanes naziemnych .

3 propozycja jest dodanie kamuflażu .

4 propozycja jest dodanie zwierząt np ptaków pod czas gdy wywala drzewo lub uciekających królików ( pomysł - taki dodatek żeby bardziej rzeczywiście to wyglądało).

5 propozyja jest to aby na końcu bitwy powinna być jeszcze z 4 sekundy na "bye bye" z graczami

6 propozyja jest trawa- wysoka a nie płaska jak kartka. 

7 propozycja jest możliwość grania w inne rozgrywki a nie tylko przejmij bazę - białą. Tylko naprzykład zniszcz wszystkich, przejmij bazę wroga itp.

8 propozycja jest dodanie większych lasów, 

9 możliwość topienia bo niby ostrzega a nie ma zbyt głębokiej wody.

10 widoczność czołgów nawet nie odkrytych tylko ze bez napisu - jak odkryjesz jest napis

11 obok każdego czołgu jego krótki opis historyczny np. T 28 amerykański niszczyciel czołgów z roku .... Wyprodukowano 2 modele chociaz miało byc .... Zrobili go do walki z Niemcami .... Wzmocnili go gdzieś z powodu ...? Był lub nie był użyty w wojnie. 

tylko prosił tez bym aby gra sie nie rozwinęła tak ze ipad mini nie bedzie dawał rady 

1. Blitz w założeniu ma się różnić od swojego PCetowego brata

2. Ta, i pomidorki będą walić w jakieś bunkry zamiast pojazdy przeciwnikia, gratuluje pomysłu

3. Dobra propozycja

4. Może jeszcze ogromne mrowiska

5. Dla mnie ten czas wystarcza

6. Będzie w następnym updatecie

7. Zapewne niedługo dodadzą nowe tryby

8. Znowu dobry pomysł bo granie TDekiem w pierwszej lini to nie jest dobry pomysł

9. Chcesz samobójców?

10. Co?

11. Ciekawy pomysł

83e77d7714b6cd2f99ca9718361f909f.jpg

Garage:

USA: T2 Light Tank, M22 Locust, M4A3E8 Sherman

USSR: M3 Stuart LL, T-127, SU-100, A-32, T-34

Germany: T-15, Pz IV Hydro

Dahwed #13 Posted 17 September 2014 - 12:54 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 33720 battles
  • 147

View Post_Stala_, on 26 August 2014 - 08:44 AM, said:

1. Zdecydowanie popieram Axen'a11 - eventy gdzie można wygrać konto premium lub czołgi premium za wykonanie danych misji.

2. Fajnie by było, gdyby była "Sala chwały" i można by było z poziomu przeglądarki wejść i sprawdzić lub porównać się do danego użytkownika.

3. Skoro mamy "World of Tanks Assistant", to ja proponuje również "WoT Blitz Assistant".

4. Trening byłby pomocny i przydatny - m.in. pomógł by poznać nowe czołgi przed pierwszym wyruszeniem w bitwę, poznać mapę itp. itd.

3. Appka do appki? Po co?

BogyOne #14 Posted 18 September 2014 - 09:27 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 10530 battles
  • 781

Niemieckojęzyczny lider społeczności rozpoczął zbieranie feedbacku o indywidualnych mapach. Może coś podobnego i tu?

Niektóre wydają mi się niezrównoważone, np. Falls Creek receptą na wygraną jest rajd ile fabryka dała do flagi, przynajmniej na tier 5-6.

edit: chodzi mi o grupę z północy.

Tak ostatnio sobie pomyślałem, że fajnie by było gdyby czołgi, które odkryłem w Blitzu były też dostępne w koncie PC jakby mi się dla urozmaicenia zachciało zagrać w stacjonarną wersję gry. Wiem, że w drugą stronę to nie przejdzie bo trzeba myto Apple'owi płacić za wejście na rynek ale WG mogłoby uznać progres Blitzowy w pewnym stopniu.

Edited by EilaAurora, 21 January 2015 - 01:53 PM.

A_X_E_N #15 Posted 06 October 2014 - 08:15 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20464 battles
  • 107
Proponuje o usunięcie lub możliwość wyłączenia zielonych strzałek kierunku jazdy bo to wyglada kiepsko i czuje się jak w star wars 

Ale najbardziej bym chciał zobaczyć jakiś inny tryb walk np kampania w wersji 1.4

ModliXfromPL #16 Posted 06 November 2014 - 12:10 AM

Private

• Player
  • 829 battles
  • 1
Zastanawiam się czemu nie ma funkcjonalnego buttonu na przeładowanie magazynku jak to jest w wersji pc-towej, dodatkowo fajnym dodatkiem byłaby obsługa myszki i klawiatury dla posiadaczy 10 calowych potworów. Dłuższa gra nie zapewnia komfortu przez ciężar urządzenia, inaczej jak to jest w przypadku 7-8 cali. Dodatkowo myślę że miło by było zobaczyć jakiś nowy tryb gry. Może nie jak kompanie, bo bez komunikacji głosowej póki co to nie wypali, ale np jakieś śmieszne mini gry jak to było na PC, w stylu wyścigów lub Karla. Dodatkowo przydałaby się jakaś unifikacja z kontem wargaming, wolnego doświadczenia golda, kupować 2 razy konto premium, lub ten sam czołg premium który ma się obecnie w garażu w wersji pc jest troszkę mało zachęcające. Brakuje też opcji przetestowania tych czołgów premium jak to jest na PC podczas bety. W wersji Blitz szybkostrzelność ma duże znaczenie ponieważ celowanie nie jest tak dokładne. Wydaje mi się że opcja płatności w blitzie mogłaby być łatwiejsza, np poprzez przelew bezpośrednio z konta tak jak to jest w wersji pc. Może nie w grze ale na stronie powinna być taka możliwość. 

vonMarxx #17 Posted 06 November 2014 - 09:01 AM

Sergeant

• Player
  • 8905 battles
  • 450
  • [PFA]

Moim zdaniem najważniejsze rzeczy to:

1. Tryb treningowy offline na wszystkich mapach (żeby można było sobie pojeździć solo po mapie i dobrze ją poznać - fajnie gdyby były też dostępne w tym trybie wszystkie czołgi - można by dzięki temu przećwiczyć grę nimi przed zakupem)

2. Nie dodawajcie więcej wodotrysków do map, bo ucierpi stabilność:)

3. Po zakończeniu bitwy powinno być z 5 sekund wiecej na napisanie: "thx", "gg" lub "noob team" :D

4. Jakaś funkcja utrudniająca życie kamperom... Nie mam pomysłu atm co by to mogło być... :/

Tyle ode mnie, reszta bangla.

BogyOne #18 Posted 07 November 2014 - 10:27 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 10530 battles
  • 781

Modli, mozna przeladowac, nacisnij przycisk zmiany amunicji i wybierz ponownie te sama.

Po zakonczeniu powinno byc wiecej czasu na pozegnanie.

Ja poprosilbym o drugi przycisk zalaczania auto-aim tak jak ze spustem oraz lekka zmiane ramek tak by np. Mogly zachodzic na siebie ramka joystifku i spustu. Obecnie wymuszaja za duzo wolnego miejsca.

Chcialbym rowniez moc wylaczyc to utrate kontroli nad kamera po znoszczeniu mojego czolgu, jest irytujaca szczegolnie jak pokazuje trajektorie pocisku przez dwie sciany, szczyt wzgorza badz drzewo...

Krew09 #19 Posted 01 December 2014 - 11:48 AM

Sergeant

• Player
  • 7053 battles
  • 393

Dodajcie widok załogi w odkrytych działach.

"Człowiek strzela WG kule nosi"

IxSEE_YOU #20 Posted 01 December 2014 - 12:38 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 22566 battles
  • 1,235
Mnie wystarczyłby tryb treningowy ;) no i klany

Mój kanał na YouTube 

https://www.youtube....Brw?app=desktop

FanPage: www.facebook.com/jaro105blitz 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users