Jump to content

At2

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Robin_272 #1 Posted 14 February 2016 - 11:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17690 battles
  • 74
  • [CZPV]
Dobrý den založil jsem toto téma že tady a tomto tanku ještě není a chtěl bych se také zeptat jaké dělo na at2 jinak tento tank mohu pochválit hodně toho vydrží.

85swatMT #2 Posted 15 February 2016 - 08:00 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3376 battles
  • 763
Ahoj Robin, nic ine ako QF 6-pdr AT Gun Mk. V na AT2 nedavaj, hlavne ta prosim, nedavaj tam howitzer (hufnicu) lebo sa rozplacem. Ja neviem preco, ale ti hufniciari sa hodia vzdy do mojho timu, ja uz placem hned od zaciatku, chlapik dava po 50 dmg a ani nema snahu dat tam aspon HEATy. Ja ked som mal AT2 tak som casto zhadzoval pasy a chlapik sa ani nepohol, co je dalsia vyhoda toho dela - QF 6-pdr. Ak si top tier, tak nekempuj, treba ist dopredu chytat strely a rozdavat smrt :) Ak si low tier, tak sa drz timu (ja viem tazke s tou rychlostou) lebo inak rychlo koncis...ja osobne v ere tychto rychlikov nemeckych by som uz do nej nesadol :) jedine v cate.

flakk_cz #3 Posted 16 February 2016 - 10:43 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 21229 battles
  • 608

View PostRobin_272, on 14 February 2016 - 12:49 PM, said:

Dobrý den založil jsem toto téma že tady a tomto tanku ještě není a chtěl bych se také zeptat jaké dělo na at2 jinak tento tank mohu pochválit hodně toho vydrží.

Teď jsem ten tank prodal, poněvadž díky premium o víkendu jsem ho vyexpil. To dělo, co střílí HE a HEATY je k ničemu. Heaty stojí 5600, damage je nejistá. V žádném případě nepoužívat.

Dej rychlopalný dělo. Když je enemy tank proti tobě nakolmo, střílej jenom na přední kolečko. Tank tak uzemníš a rozstřílíš.  Buď ty sám nebo někdo z týmu. Čas reloadu děla je rychlejší než čas opravy pásů.

Já jsem s tímhle tankem šel vždycky dopředu, jako top tier je zábava všechno dingat. I jako low tier to jde. Je k neuvěření, že hráči neví, kam mají střílet. A pokud narazíš na někoho lepšího, tak se hýbej tam a zpět, snížíš tak podstatně šance na zasažení kupolky, kde jsi snadno prostřelitelný.

Jinak pokud se ti někdo dostane za tank, tak je skoro vždy po tobě. Musíš doufat v pomoc někoho z týmu, protože nemáš šanci se natočit dělem k němu.

GL

Angry_Phoenix #4 Posted 15 December 2017 - 10:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13943 battles
  • 23
  • [GTD11]
Nokia křížená s Tog ll a 57 mm dělem (popřípadě s na nic Howitzerem)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users