Jump to content

Zoufárna

• Please log in to reply
1945 replies to this topic

arathorrn #1 Posted 20 February 2016 - 10:16 AM

First Sergeant

• Player
  • 20948 battles
  • 1,753
  • [TFCZ]

Kolegové tankisté, jelikož mé zoufalství dosáhlo hraniční meze, žádám vás o pomoc. Takto vypadají mé bitvy od poslední aktualizace. 

Linky jsem odstranil, byly neaktuální.

Přijde mi to, jako bych bojoval sám. Nejhorší je, že takhle je to ve všech tierech. Opravdu přemýšlím, že přestanu hrát protože tohle je zoufalství. 

Nevěděl jsem kam to dát tak jsem založil tento topic. 

Vím, že na toto pomoc neexistuje ale zajímalo by mě, jestli to máte někdo podobně. 

Edited by arathorrn, 20 March 2017 - 12:00 PM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

flakk_cz #2 Posted 20 February 2016 - 10:36 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 16437 battles
  • 577
  • [CZECH]

Moje rada:

Hrej v četě. Díky tomu si zajistíš, že v teamu budou alespoň dva dobří a inteligentní hráči. Pak budeš vyhrávat. Navíc na nižším tieru (tvoje screeny) se to dá ve dvou ustřílet na výhru i se špatným týmem. 

A pokud budeš hrát sólo, tak je to vždy o náhodě, jací budou tvoji spoluhráči :) 

Nejsi sám, kdo má takové bitky. Máme je všichni, co se snažíme něco zahrát ;) 

arathorrn #3 Posted 20 February 2016 - 11:13 AM

First Sergeant

• Player
  • 20948 battles
  • 1,753
  • [TFCZ]
Hraji často na randomu sám. V podstatě od začátku co hraju. A nikdy to takhle úplně v pr(zadnici) nebylo. Když hraji v četě je to podstatě lepší ale i tak, ta nespolupráce týmů je čím dál větší. Ty screeny jsem dal z posledních bitev. Jinak hraju samozřejmě i vyšší tier. Nejvíc mě štve, že dostává na prdel winrate a pak kdejaký moula může napsat, že jsem noob a není jak mu oponovat. Můj WR šel z 56% na 49,30% (30 denní) což mě neuvěřitelně hněte. Konečně se mi dařilo a teď zase pád ač nemyslím, že bych začal nějak blbnout já. Nechci pořád někoho otravovat o četu, mám z toho pak černé svědomí, když to třeba zkazím.
Snažím se něco zahrát ale nedaří se. Stále věřím ve zlepšení situace, nicméně dokud nebudou týmy víc spolupracovat pravda to asi nebude.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #4 Posted 20 February 2016 - 11:21 AM

First Sergeant

• Player
  • 28280 battles
  • 3,569
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 20 February 2016 - 11:13 AM, said:

Pamatuj si jednu věc! Vždy když je nějaká akce od WG, ať 3x, slevy nebo PÚ zdarma, pokaždé to přiláká spousty lopat. A ty buď hraní omezíš, nebudeš hrát, max. tak ještě čety a nebo se z toho prostě zblázníš. Ty sám radom téměř neovlivníš

56_Martin #5 Posted 20 February 2016 - 11:23 AM

Lance-corporal

• Player
  • 24962 battles
  • 54

View Postarathorrn, on 20 February 2016 - 10:16 AM, said:

Kolegové tankisté, jelikož mé zoufalství dosáhlo hraniční meze, žádám vás o pomoc. Takto vypadají mé bitvy od poslední aktualizace. 

http://www.imagehost...v=screeniqi.png

http://www.imagehost...v=screenhuh.png

http://www.imagehost...v=screenpmp.png

Přijde mi to, jako bych bojoval sám. Nejhorší je, že takhle je to ve všech tierech. Opravdu přemýšlím, že přestanu hrát protože tohle je zoufalství. 

Nevěděl jsem kam to dát tak jsem založil tento topic. 

Vím, že na toto pomoc neexistuje ale zajímalo by mě, jestli to máte někdo podobně. 

Myslíš třeba něco na tenhle způsob? ;)

http://www.imagehost...v=imagejdtd.jpg

Takových příběhů je spousta, asi to známe všichni. Četa někdy pomůže, někdy ne. Včera jsem v deseti hrách po sobě narazil na jediného (!!!) hráče (v našich i nepřátelských týmech), který měl WR přes 50 %... Tak to mi nějak nevychází ani statisticky :)) Že by to ti lepší už frustrovaně zabalili? Snad ne... Je to prostě hodně o náhodě a štěstí. Z těch deseti her se mi podařilo devět vyhrát. Náhodou jsem to štěstí tentokrát měl... :). Chce to jenom mu jít naproti v četě nebo s tankem, který máš hodně "v ruce". A když to stejně nejde, tak to radši nelámu přes koleno a dám si pauzu...

arathorrn #6 Posted 20 February 2016 - 11:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 20948 battles
  • 1,753
  • [TFCZ]

View Post56_Martin, on 20 February 2016 - 11:23 AM, said:

Myslíš třeba něco na tenhle způsob? ;)

http://www.imagehost...v=imagejdtd.jpg

Takových příběhů je spousta, asi to známe všichni. Četa někdy pomůže, někdy ne. Včera jsem v deseti hrách po sobě narazil na jediného (!!!) hráče (v našich i nepřátelských týmech), který měl WR přes 50 %... Tak to mi nějak nevychází ani statisticky :)) Že by to ti lepší už frustrovaně zabalili? Snad ne... Je to prostě hodně o náhodě a štěstí. Z těch deseti her se mi podařilo devět vyhrát. Náhodou jsem to štěstí tentokrát měl... :). Chce to jenom mu jít naproti v četě nebo s tankem, který máš hodně "v ruce". A když to stejně nejde, tak to radši nelámu přes koleno a dám si pauzu...

No to je přesně ten případ. I když to WR taky není bůhví jaký ukazatel kvality hráče. Já jsem ze začátku namlátil tolik chyb, že to teď horko těžko napravuju. Moje WR (kariérní;) je lehce pod 50% ale tahle hranice je pro mě jaksi nedosažitelná. A čím víc jsem se snažil to opravit, tím častěji se to nedaří. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #7 Posted 20 February 2016 - 11:40 AM

First Sergeant

• Player
  • 28280 battles
  • 3,569
  • [SCRY]
Já jsem to měl stejný. Hru jsem pochopil cca po 7tis. bitvách. Byl jsem jako holka, co vybírá tanky jako kabelu či lodičky a vůbec nevěděl co ten tank umí, vydrží. Pak jsem začal hledat, číst a nakonec udělal čistku v garáži. Vrátil se na V. tier a jel. Z WR 42 na 47. Vstup do SCRY a najednou přes 50. Ale teď to stojí. Hranici WR 54 nemůžu zlomit ani kdybych se po...

56_Martin #8 Posted 20 February 2016 - 11:41 AM

Lance-corporal

• Player
  • 24962 battles
  • 54

Ale jinak dobrej topic, chlubírna potřebovala protipól :)

(Proboha, kdo vymyslel ty příšerný infantilní smajlíky...)

arathorrn #9 Posted 20 February 2016 - 11:59 AM

First Sergeant

• Player
  • 20948 battles
  • 1,753
  • [TFCZ]

View Post56_Martin, on 20 February 2016 - 11:41 AM, said:

Ale jinak dobrej topic, chlubírna potřebovala protipól :)

(Proboha, kdo vymyslel ty příšerný infantilní smajlíky...)

Proto jsem ten topic založil. Není to vždy ke chlubení. Ale i tohle může být přínos. Minimálně zde můžou i kvalitní hráči dát něco co pokazili ať tady pořád jen nebrečíme mi. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

56_Martin #10 Posted 20 February 2016 - 12:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24962 battles
  • 54

View Postesprit_cz, on 20 February 2016 - 11:40 AM, said:

Já jsem to měl stejný. Hru jsem pochopil cca po 7tis. bitvách. Byl jsem jako holka, co vybírá tanky jako kabelu či lodičky a vůbec nevěděl co ten tank umí, vydrží. Pak jsem začal hledat, číst a nakonec udělal čistku v garáži. Vrátil se na V. tier a jel. Z WR 42 na 47. Vstup do SCRY a najednou přes 50. Ale teď to stojí. Hranici WR 54 nemůžu zlomit ani kdybych se po...

No jo, já to taky první rok mydlil hlava nehlava stylem kamikadze, bez jakýchkoliv znalostí. Jakousi náhodou jsem se sice držel nad 50% WR, ale dál to nešlo. Pak teprve tohle fórum, videa, armor inspector atd. a pomalu se to lepší, ale jde to nahoru po tolika bitvách už zatraceně ztuha...

arathorrn #11 Posted 20 February 2016 - 12:13 PM

First Sergeant

• Player
  • 20948 battles
  • 1,753
  • [TFCZ]

View Post56_Martin, on 20 February 2016 - 12:01 PM, said:

No jo, já to taky první rok mydlil hlava nehlava stylem kamikadze, bez jakýchkoliv znalostí. Jakousi náhodou jsem se sice držel nad 50% WR, ale dál to nešlo. Pak teprve tohle fórum, videa, armor inspector atd. a pomalu se to lepší, ale jde to nahoru po tolika bitvách už zatraceně ztuha...

Stejný případ. A přesně stejný důvod k přehodnocení hry. Ať někdo řekne, že fórum není důležité. Otevřelo mi to oči. O to víc mě štve, že sem nechodí ti,  kdo by to potřebovali. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Slovenskoooooooooo #12 Posted 20 February 2016 - 03:14 PM

Sergeant

• Community Contributor
  • 8881 battles
  • 492
  • [CB-CZ]

Dobrá téma,

neboj aj elitný hráči vedia pokaziť hru, síce menej často, ale je to úplne bežný jav. Za tabletom sedí vždy len človek a to je tvor omylný :)

honzajer #13 Posted 20 February 2016 - 03:33 PM

Sergeant

• Player
  • 15039 battles
  • 288
  • [1CZ1]
mě štve to, že můžu vyhrát několik bitev po sobe a WR jde nahoru o 0,01-0,02%, pak přijde nějaká prohra a hned to jde dolů a musím zas vyhrát několik bitev po sobě, abych to srovnal... což vůbec nejde

56_Martin #14 Posted 20 February 2016 - 03:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24962 battles
  • 54

View Posthonzajer, on 20 February 2016 - 03:33 PM, said:

mě štve to, že můžu vyhrát několik bitev po sobe a WR jde nahoru o 0,01-0,02%, pak přijde nějaká prohra a hned to jde dolů a musím zas vyhrát několik bitev po sobě, abych to srovnal... což vůbec nejde

To mi povídej... Mně při 20 280 odehraných bitvách jedno vítězství zvedne celkový WR o 0,002 %, takže na ubohou setinu procenta jich potřebuju 5... Bez prohry. 

Sariel_ #15 Posted 20 February 2016 - 03:51 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951

View Posthonzajer, on 20 February 2016 - 04:33 PM, said:

ehm... :D ja kdyz jednou prohraju, tak musim 4x vyhrat abych se dostal na tu stejnou uroven :D

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

56_Martin #16 Posted 20 February 2016 - 03:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24962 battles
  • 54

View PostSariel_, on 20 February 2016 - 03:51 PM, said:

ehm... :D ja kdyz jednou prohraju, tak musim 4x vyhrat abych se dostal na tu stejnou uroven :D

Tak to asi byla od Honzajera mírná nadsázka... ;)

Edited by 56_Martin, 20 February 2016 - 03:58 PM.

gimlison #17 Posted 20 February 2016 - 06:04 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 24906 battles
  • 165
  • [BTZ]

View Postarathorrn, on 20 February 2016 - 11:13 AM, said:

Hraji často na randomu sám. V podstatě od začátku co hraju. A nikdy to takhle úplně v pr(zadnici) nebylo. Když hraji v četě je to podstatě lepší ale i tak, ta nespolupráce týmů je čím dál větší. Ty screeny jsem dal z posledních bitev. Jinak hraju samozřejmě i vyšší tier. Nejvíc mě štve, že dostává na prdel winrate a pak kdejaký moula může napsat, že jsem noob a není jak mu oponovat. Můj WR šel z 56% na 49,30% (30 denní;) což mě neuvěřitelně hněte. Konečně se mi dařilo a teď zase pád ač nemyslím, že bych začal nějak blbnout já. Nechci pořád někoho otravovat o četu, mám z toho pak černé svědomí, když to třeba zkazím.
Snažím se něco zahrát ale nedaří se. Stále věřím ve zlepšení situace, nicméně dokud nebudou týmy víc spolupracovat pravda to asi nebude.

hraju vicemene sam a nepozoruju zadnou velkou zmenu. mas proste jenom smulu, nenech se vydeptat. dej si pauzu a jdi na pivo...

esprit_cz #18 Posted 20 February 2016 - 07:42 PM

First Sergeant

• Player
  • 28280 battles
  • 3,569
  • [SCRY]
Jj, mozna to moc lame pres koleno. Mela by to byt zabava, ne nevak

Leaderoftanks_2015 #19 Posted 20 February 2016 - 09:06 PM

Sergeant

• Player
  • 17228 battles
  • 320
  • [ARGO-]

Jeden taky smutny printscreen ako vyzeraju moje hry :( .Link funguje, ale musite ho rucne skopirovat, lebo mi nefunguje prepojenie.

http://www.imagehost.../tmp22081wo.jpg

Edited by Leaderoftanks_2015, 20 February 2016 - 09:22 PM.

arathorrn #20 Posted 20 February 2016 - 09:16 PM

First Sergeant

• Player
  • 20948 battles
  • 1,753
  • [TFCZ]

View PostLeaderoftanks_2015, on 20 February 2016 - 09:06 PM, said:

Jeden taky smutny printscreen ako vyzeraju moje hry :( .

http://www.imagehost.../tmp22081wo.jpg

Nemůžu to zobrazit. Máš to správně zkopírováno? 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users