Jump to content

Zoufárna

• Please log in to reply
1612 replies to this topic

esprit_cz #1601 Posted 21 March 2017 - 06:58 AM

First Sergeant

• Player
  • 26340 battles
  • 3,208
  • [SCRY_]

View PostJulius_Lavicky, on 20 March 2017 - 05:31 PM, said:

Ta ono je i zajímavý, že hráč s WR 55% napíše klidně tomu s WR 44%, že jediná taktika na Middleburgu je kopec. Když si představím, že bych měl třeba s T95 lézt na kopec, tak už bude dávno po bitvě a já budu teprve v půlce stoupání na ten kopec.:teethhappy:

Budes se divit, co takova T95 udela na kopci. Diky tomu, ze radom je plny lopat, dokazou ji prostrelit pouze ti zkuseny. A pokud neni tym plny bezmozku, kdo ovladne kopec, vetsinou vyhrava. To plati porad

MadSkunk #1602 Posted 21 March 2017 - 02:31 PM

First Sergeant

• Player
  • 15075 battles
  • 1,207
  • [SCRY]
Ja bych si moc nelamal hlavu se staty, i kdyz kvuli nim taky casto a rad vysiluju. Libi se mi nazor, ze dobry hrac je ten, kdo na bojisti dobre splni svoji roli. To muze byt i umrti s nastrelem 0, pokud je to promyslena akce, co zamestna vetsinu protivnika, aby mel tym volne ruce. Taky se setkavam s tim, ze prohra je vinou jednoho jedineho hrace. Z meho pohledu je prohra vzdy vinou tymu jako celek. Pokud tento neustoji zavahani jednotlivce, tak nebyl v zakladu dobry a nema pravo hledat viniky.
Co zabiji atmosferu teto hry, je jakysi patent na pravdu hracu, co se posunuli do fialovych cisel a maji dojem, ze ostatni by ve hre nemeli existovat, natoz se k necemu vyjadrovat.
I nazor cloveka s wr 44 a oranzovymi staty je nazor jednoho cloveka a pokud Ti nekdo rika, ze na nej nemas pravo, potrebuje on sam rychle dospet. Optimalni je napsat svuj protinazor a v duchu demokratickych principu na Tebe neutocit.
Proto bych si nemyslel, ze se spatnymi staty nemas pravo neco napsat, nebo ze hrac s 55% je obdareny vyssi samci na vyhru. Kolikrat jsem se jako zacatecnik divil, co je nejake unicum schopne vydavat pred bitvou za nesmysly.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

mightyceon #1603 Posted 21 March 2017 - 03:09 PM

Private

• Player
  • 6293 battles
  • 9
  • [PBRB]

V mém věku už si s takovými věcmi hlavu nelámu, jen mne to vždy překvapí :)

Stejně jako fakt, že během cca 24h a cca 50 bitev jsem se 4x setkal se situací, kdy po mém výstřelu zůstalo protivníkovi 1HP ... to je nějaký vtip, nebo co???

flakk_cz #1604 Posted 21 March 2017 - 08:25 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 14338 battles
  • 540
  • [CZECH]
Něco se stalo s hrou. Asi se pokazila. Poslední cca pět dní furt vyhrávám, nechápu to. Deset her, jedna dvě prohry :D jsem už dlouho nezažil. A Conqueror je super tank!!! 

Berrenn #1605 Posted Yesterday, 02:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2094 battles
  • 24
  • [PCZSK]

Tak sice nejsem žádný borec, ale tentokrát mě tým opravdu překvapil :(

Mapa: Rockfield, Jel jsem spotit mezi skály dolů a vypadalo to, že ostatní jedou též. Najednou na mě vyrukoval komplet enemy tým a než jsem se nadál, tak jsem chcípnul. Jako první a po pár desítkách vteřin. Až pak jsem si všiml, že všichni zdrhli. Dobrá, moje blbost.

A přesto jsem nastřílel jako druhý a zkušeností měl jako třetí v pořadí. Ano, oboje málo, ale jak tedy asi musel zbytek hrát, když byl takový výsledek?

Nejvíc mě rozsekal ten Player... s Pz. IV Od začátku datloval do tlačítka pomoc, a přitom se držel pořád pouze vzadu za heavinama a střílel jen HEčkama.

Obzvlášť s tím, co jsem v téhle hře předvedl i já fakt vám, dobrým hráčům, takováto jelita (včetně mě) v týmu nezávidím

Spoiler

Edited by Berrenn, Yesterday, 02:15 PM.

Discord: Beren #1285

Ostravak001 #1606 Posted Yesterday, 04:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21822 battles
  • 26
  • [DUKLA]
.

Attached Files

• Attached File   Rana z čistého nebe.jpg   1.07MB

Edited by Ostravak001, Yesterday, 04:16 PM.

Ostravak001 #1607 Posted Yesterday, 04:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21822 battles
  • 26
  • [DUKLA]

View PostDodsson, on 20 March 2017 - 10:08 AM, said:

Včera som zažil niečo výnimočné..Zostali sme 2 proti 4 ale veril som si, bol som top tier ,ešte skoro plný ,bol som na výbornom mieste ,superi zle pošramotený a išli si pre mna po jednom..A potom sa to stalo-tank mi jednou šupou vybuchol a z peknej bitky zostal len pocit bezmocnosti..Ano amorack  sa stáva,lenže superov som videl všetkých , obchádzali kopec nemali na mna priamy výhlad a čo je najhoršie  trasírka strely smerovala rovno z neba pod uhlom min.45° ,čiže to mohol byt len trestajuci prst WG alebo artina ktoré tu nie su..!!Už ma zabila skala,kopec aj súper ktorý bol v tej dobe už minutu v garaži ale toto tu ešte nebolo a nie je to  lag alebo pár sekundové trhanie hry ani jedna zmiznuta strela ,toto je fičura ,ktorá priamo ovplyvnuje výsledok hry a degraduje ju stupídnym sposobom..Mnohí sa tu smeju z konšpiračných teorii na adresu RNG,nob aury ,MM apod, ale ako si má hráč racionálne vysvetlit že ho bezpilotný dron a pošle jednou šupou  do garáže a zmení výhru v porážku??:-))

Dival jsem se na strem  to same sa stalo hráči na kterého jsem se díval , čistý amorek přímo z nebe  ( viz foto )  , hráč se jen divil. Protivník který ho údajně sestřelil ,byl za kopcem skoro u základny  a na něj nemohl vidět , takže asi rána osudu.

Edited by Ostravak001, Yesterday, 04:13 PM.

Berrenn #1608 Posted Yesterday, 06:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2094 battles
  • 24
  • [PCZSK]

Fakt jim to lítá všelijak a z divných míst...:arta:

Posted Image

Edited by Berrenn, Yesterday, 06:28 PM.

Discord: Beren #1285

Julius_Lavicky #1609 Posted Yesterday, 08:52 PM

Sergeant

• Player
  • 11795 battles
  • 406

View Postesprit_cz, on 21 March 2017 - 07:58 AM, said:

Budes se divit, co takova T95 udela na kopci. Diky tomu, ze radom je plny lopat, dokazou ji prostrelit pouze ti zkuseny. A pokud neni tym plny bezmozku, kdo ovladne kopec, vetsinou vyhrava. To plati porad

Já se tomu nedivím, nedávno jsem ji dohrál a přeexpil. Člověk si s tím musí dávat pozor, aby si vůbec vystřelil a tak nějaký minutu trvající šplhání na kopec často nepadá v úvahu. Ona to beztak není otázka toho tanku, ale spíš toho, jestli tvůj tým přežije aspoň minutu a půl. Když chytís hovada, co pochcípou během prvních 40 vteřin, můžeš se jít klouzat. Ale to s každým tankem.:teethhappy:

Major_Kuffenbach_ #1610 Posted Today, 05:14 AM

Sergeant

• Player
  • 19931 battles
  • 434
  • [CB-CZ]

View PostBerrenn, on 22 March 2017 - 06:23 PM, said:

Fakt jim to lítá všelijak a z divných míst...:arta:

Posted Image

Já mám za to, že pokud není nepřítel spotnutý, a zabije tě, trasírka té střely neodpovídá skutečnosti. Pravděpodobně aby nedošlo k vyzrazení pozice. Někde jsem to četl, ale je to už dávno, třeba je to jinak. 

esprit_cz #1611 Posted Today, 06:17 AM

First Sergeant

• Player
  • 26340 battles
  • 3,208
  • [SCRY_]

View PostMajor_Kuffenbach_, on 23 March 2017 - 05:14 AM, said:

Já mám za to, že pokud není nepřítel spotnutý, a zabije tě, trasírka té střely neodpovídá skutečnosti. Pravděpodobně aby nedošlo k vyzrazení pozice. Někde jsem to četl, ale je to už dávno, třeba je to jinak. 

To je divny, protoze me se pokazde stane, ze me spotne par setin mrtvy tank.

Major_Kuffenbach_ #1612 Posted Today, 06:31 AM

Sergeant

• Player
  • 19931 battles
  • 434
  • [CB-CZ]

View Postesprit_cz, on 23 March 2017 - 06:17 AM, said:

To je divny, protoze me se pokazde stane, ze me spotne par setin mrtvy tank.

Tak to se mi POKAŽDÉ nestává. Ovšem že mě spotne tank po mém výstřelu, než k němu střela doletí a on umře, to se mi stává běžně. 

puzzini #1613 Posted Today, 01:38 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 19660 battles
  • 577
  • [A_CZ]
13 prehier zo 14 s typom 61 a 5 prehier zo 6 s pantherom 2. 

Edited by puzzini, Today, 02:05 PM.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users