Jump to content

Zoufárna

• Please log in to reply
2265 replies to this topic

IceMarv #1921 Posted 13 June 2017 - 07:14 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10242 battles
  • 179
Už - 0,13 %. Jakmile je ve hře Anko, a hlavně Kuro, je vymalováno. Noobs loves Kuros.

mightyceon #1922 Posted 13 June 2017 - 07:14 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12925 battles
  • 199
  • [CSTR]

Jo, dneska to hrajou opravdoví talenti, raději jsem toho nechal ...

Zjišťuju, že mne hra nějak nebaví ... a když jsem se zamyslel nad tím, proč, přišel jsem na to. Debilní systém ND. Většinou když nastal pocit mírné "ohranosti", vzal jsem si tank, se kterým jsem dlouho nehrál, popř. začal zkoumat nějakou novou větev ... teď se mi do ničeho nechce, protože nebudu mít tanky, ale zkriplené káry, se kterýma budu muset hrát týden jak magor, abych naškudlil aspoň na druhou řadu ... Množství padajících ND je prostě nehorázný výsměch hráčům, kteří chtějí hrát víc než jen "pro zábavu".

A ještě povzdech - dnešní RNG a noob aura skutečně vede, abych s Hetzerem Kame 2x dingnul bokem stojícího Stuarta na cca 90 m je fakt unikát .. Naopak jsem viděl ve hře Luchse, jak si dával čelně DW2 defacto každým nábojem z dávky ... a já samozřejmě s Hetzerem v další hře DW2 z boku neprobiju, kdepak ... a když jsem se podíval ve všech třech případech na hráče, všichni (Stuart, Luchs i DW2) byli jelita s WR 40-. To, že se mi dneska dvakrát podařilo podstřelit tank vždy druhým výstřelem, přičemž první prošel tam, kam měl a ani já, ani cíl jsme se nepohnuli je jenom drobná legrácka ... Skutečně skvělá vlastnost, která myslícím hráčům dodá chuti do hry...

scrambler71 #1923 Posted 13 June 2017 - 07:29 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 6535 battles
  • 135
  • [1MA]
Jo jo, nejsem asi žádnej super hráč, ale po přechodu na náhradní díly jsem zastavil expení tierů a vrátil se ke hraní T 1 2 3 . Tam se ještě tank dal vybavit za získané díly a kredity z nové verze. navíc si člověk musí vyhlídnout dobu brzo odpoledne, nebo brzo ráno o víkendu kdy sice hrajou jelita, ale většinou na obou stranách takže si člověk zastřílí. Večer kdy počet hráčů stoupne přes cca 20tisíc už pro mne nemá cenu hrát protože chcípnu během chvilky, buď proto že jsem aktivní a jedu do předu a ostatní samo kempí v zadu, nebo se držím v zadu a zase mne samotného překvapí nějací chytráci co to objedou.

esprit_cz #1924 Posted 14 June 2017 - 05:58 AM

First Sergeant

• Player
  • 29215 battles
  • 3,777
  • [SCRY]

View Postmightyceon, on 13 June 2017 - 07:14 PM, said:

Jo, dneska to hrajou opravdoví talenti, raději jsem toho nechal ...

Zjišťuju, že mne hra nějak nebaví ... a když jsem se zamyslel nad tím, proč, přišel jsem na to. Debilní systém ND. Většinou když nastal pocit mírné "ohranosti", vzal jsem si tank, se kterým jsem dlouho nehrál, popř. začal zkoumat nějakou novou větev ... teď se mi do ničeho nechce, protože nebudu mít tanky, ale zkriplené káry, se kterýma budu muset hrát týden jak magor, abych naškudlil aspoň na druhou řadu ... Množství padajících ND je prostě nehorázný výsměch hráčům, kteří chtějí hrát víc než jen "pro zábavu".

A ještě povzdech - dnešní RNG a noob aura skutečně vede, abych s Hetzerem Kame 2x dingnul bokem stojícího Stuarta na cca 90 m je fakt unikát .. Naopak jsem viděl ve hře Luchse, jak si dával čelně DW2 defacto každým nábojem z dávky ... a já samozřejmě s Hetzerem v další hře DW2 z boku neprobiju, kdepak ... a když jsem se podíval ve všech třech případech na hráče, všichni (Stuart, Luchs i DW2) byli jelita s WR 40-. To, že se mi dneska dvakrát podařilo podstřelit tank vždy druhým výstřelem, přičemž první prošel tam, kam měl a ani já, ani cíl jsme se nepohnuli je jenom drobná legrácka ... Skutečně skvělá vlastnost, která myslícím hráčům dodá chuti do hry...

Taky zapasim z nechuti. ND je to posledni, co me stve. Stejne je to fraska, jako RNG a MM. Cas od casu vyrazim s tankem, ktery ma pouze prvni slot a dokazu s nim zazraky, co nedokazu s plne vybavenym tankem.

Vcera jsem zazil bitvu Comet (wr 55) vs IS-3 (wr 48) oba se smesnym zbytkem zivota. Hrac s Comet exceloval do doby, kdy IS-3 zbyvalo poslednich 7 hp zivota. Pak se zacali dit zazraky. Z boku, zezadu, z boku, zepredu... jen to cinkalo. Takovych 6 ran uplne k nicemu. Co to je pak za hru, kdyz takhle zacne nahle uradovat RNG a z lopaty udela nezdolatelneho borce. Se pak nedivim, ze se takovy hraci pak bezhlave vrhaji strehlev do roje nepritele. Asi, jako v dalsi bitve, kdy si IS 199hp vesele prejizdi duny a 3 nepratele ho nemuzou sundat

Terrordrome97 #1925 Posted 14 June 2017 - 07:08 AM

Sergeant

• Player
  • 24703 battles
  • 349
  • [EMRS]
Dnes rano som skusal draculu a rudyho,  vsetko dingalo ap,  apcr,  ani do pasov neprebilo,  nemohol som detrackovat,  bitka co bitka a samozr prehry, .som cumel jak puk,  rng naplno ficalo.

PaiaTPC #1926 Posted 14 June 2017 - 10:37 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 3826 battles
  • 108
  • [CSGH]

už mám zelitněnýho Leoparda, takže můžu hodnotit...

před časem jsem někde v nějakým vláknu žehral, že při souboji dvou hráčů a jejich tanků a pak těch samých, ale vyměněných mezi hráči, jsem vždycky škodnej já, jakože já v plně vybaveným Hetzeru nesundám Matildu, kdežto on mě hned a pak naopak já v plně vybavený Matildě nesundám Hetzera a on mě hned a zmínil jsem, jak asi budu dopadat s Leopardem...

no žádná sláva! zatímco u červenejch jsou Leo vždy mistři v nastřílení a zabití, tak i když se snažím hrát stejným stylem jako oni, tedy rychle nasvítit pole, nezastavovat se, furt bejt v pohybu, do všeho poblíž vyprázdnit celej zásobník ideálně při objíždění dokola nebo zpoza krytí, zjišťuju, že mi systém ustavičně hází klacky pod nohy, neboť:

- i při maximálním pohybu a plným zdraví mě někdo v D.W.2, SU-85, B1 nebo i T-34-85 sundá jednou ranou (a proč já v D.W.2 nesundám už načatýho Leoparda ani 5 ranama? )

- ani za nic Leem neprostřelím takový vozy, který když v nich jedu já, prostřelí jinej Leo jak papír

- setkám-li se na férovku s jiným Leem, vždycky první chcípnu já i kdybych měl na začátku víc zdraví, než on

- koukám se pak ve výsledcích na statistiky, ano, někteří z těch lepších borců mají celkově víc bitev, než já (aktuálně 2291 ), ale těch moc není, většinou jsou to rychlokvašky s pár stovkama, co jdou rychle nahoru

to všichni ti, co mě dostanou, střílej goldama? tady to není jak zjistit, jako ve velkým WoT... já sice pár goldů vozím, tak 4-6 kusů nebo 2-3 zásobníky, ale použiju je málokdy, fakt jen v určitejch situacích proti těžkejm či hůř zranitelnejm, stojí to moc kreditů...

to systém nadržuje těm, co si odjezděj málo a rychle šplhaj na vyšší tiery?

prostě oproti jinejm s Leopardem jsem já s Leopardem pořád ten horší, to mi systém nechce dovolit dostat se s WR přes 48%? plácám se furt s 47,xx%, přičemž za poslední tejden to xx mělo klesající tendenci...

žeby to všechno byl trest za to, že jsem si do Blitzu ještě nikdy nekoupil zlaťáky? mám jen ty, co jsem v počátku získal za odměny...

Karel_Kadlec #1927 Posted 14 June 2017 - 12:55 PM

Sergeant

• Player
  • 18974 battles
  • 310
  • [ARGO]

View PostPaiaTPC, on 14 June 2017 - 11:37 AM, said:

už mám zelitněnýho Leoparda, takže můžu hodnotit...

před časem jsem někde v nějakým vláknu žehral, že při souboji dvou hráčů a jejich tanků a pak těch samých, ale vyměněných mezi hráči, jsem vždycky škodnej já, jakože já v plně vybaveným Hetzeru nesundám Matildu, kdežto on mě hned a pak naopak já v plně vybavený Matildě nesundám Hetzera a on mě hned a zmínil jsem, jak asi budu dopadat s Leopardem...

no žádná sláva! zatímco u červenejch jsou Leo vždy mistři v nastřílení a zabití, tak i když se snažím hrát stejným stylem jako oni, tedy rychle nasvítit pole, nezastavovat se, furt bejt v pohybu, do všeho poblíž vyprázdnit celej zásobník ideálně při objíždění dokola nebo zpoza krytí, zjišťuju, že mi systém ustavičně hází klacky pod nohy, neboť:

- i při maximálním pohybu a plným zdraví mě někdo v D.W.2, SU-85, B1 nebo i T-34-85 sundá jednou ranou (a proč já v D.W.2 nesundám už načatýho Leoparda ani 5 ranama? )

- ani za nic Leem neprostřelím takový vozy, který když v nich jedu já, prostřelí jinej Leo jak papír

- setkám-li se na férovku s jiným Leem, vždycky první chcípnu já i kdybych měl na začátku víc zdraví, než on

- koukám se pak ve výsledcích na statistiky, ano, někteří z těch lepších borců mají celkově víc bitev, než já (aktuálně 2291 ), ale těch moc není, většinou jsou to rychlokvašky s pár stovkama, co jdou rychle nahoru

to všichni ti, co mě dostanou, střílej goldama? tady to není jak zjistit, jako ve velkým WoT... já sice pár goldů vozím, tak 4-6 kusů nebo 2-3 zásobníky, ale použiju je málokdy, fakt jen v určitejch situacích proti těžkejm či hůř zranitelnejm, stojí to moc kreditů...

to systém nadržuje těm, co si odjezděj málo a rychle šplhaj na vyšší tiery?

prostě oproti jinejm s Leopardem jsem já s Leopardem pořád ten horší, to mi systém nechce dovolit dostat se s WR přes 48%? plácám se furt s 47,xx%, přičemž za poslední tejden to xx mělo klesající tendenci...

žeby to všechno byl trest za to, že jsem si do Blitzu ještě nikdy nekoupil zlaťáky? mám jen ty, co jsem v počátku získal za odměny...

Trest to nebude, urcite vozit vic goldu ale hlavne se naucit slaba mista souperu, mene se ukazovat (mas strasne malou hodnotu preziti), kdyz spot tak zase zmizet a nenajizdet yolo mezi vice tanku, nikdy nevyjizdet dvakrat ze stejneho mista pokud te nekdo spotnul, podivat se na rychlosti otaceni veze aby jsi vedel ktery tank utocis a ktery ne, rychlost a zasobnik je tvoje sila,nauc se ji poradne vyuzivat, jezdit od krytu ke krytu, nevystavovat se pri dobijeni zasobniku a i pres zasobnik mas malou hodnotu zasahu strilis moc z dalky nebo zbrkle. Vzdy se podivat co ma za tanky souper a podle toho si vytvorit strategii. To plati pro celou lini az do Leoparda1.

Edited by Karel_Kadlec, 14 June 2017 - 12:56 PM.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

Apsyrtos #1928 Posted 14 June 2017 - 01:37 PM

Sergeant

• Player
  • 41102 battles
  • 465
  • [BROUK]

Má to smysl hrát??? Aspon bylo Mko...

esprit_cz #1929 Posted 14 June 2017 - 03:42 PM

First Sergeant

• Player
  • 29215 battles
  • 3,777
  • [SCRY]

View PostPaiaTPC, on 14 June 2017 - 10:37 AM, said:

Kdyz myslis, ze je to trest, tak si je kup. Uvidis, jak si z toho budes brzy skubat vlasy.

Jinak k Leosi. Je to specificky stroj. Vseobecne nic nevydrzi. Vetsina zkusenych hracu z neho tezi, ze znaji takny okolo. Kdyz se vrhaji na korist uz maji v zasobniku naladovano goldem. Ti mene zkuseny vyckavaji, az prijde jejich chvile. Kdyz nekdo jiny zamestna nepritele, pak se pririti jako tajfun, vyprazdni zasobnik mizi. Proste nez nekam vlitnes, se podivej, kde ma delo! Jinak, nic si z toho nedelej, me taky nesel

Edited by esprit_cz, 14 June 2017 - 03:43 PM.

puzzini #1930 Posted 16 June 2017 - 01:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26255 battles
  • 836
  • [A_CZ]

Bitka s jgtigerom, pristav yamato. Cakal som v tych krikoch spolu s rhm borsig. Ledva sme sa tam zmestili, este tiger 2([Editováno]) sa za nas postavil, tak ze som nemohol ani cuvnut. Nepriatelia nakoniec prisli z pravej strany, z mesta. Uz som to predpokladal a mal som dobru hulldown poziciu 5 enemakov predo mnou a ten tiger rovno pred delo sa mi postavil a hned bol z neho vrak. A este tam bol [Editováno] v is8 ktory obchadzal celu mapu.

Edited by ClearEvil, 17 June 2017 - 12:04 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

PaiaTPC #1931 Posted 16 June 2017 - 02:14 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 3826 battles
  • 108
  • [CSGH]

co si člověk neudělá, to nemá, ale beztak to bylo plad prtný

Spoiler

puzzini #1932 Posted 16 June 2017 - 06:30 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26255 battles
  • 836
  • [A_CZ]
Sakra to bola prehra prave, ja stb a centurion, proti dvom is7 a sti, skoro sme to dali, respektive ja sam, som sa obetoval na konci, ved to nie je tier 1, snad vozi goldy a dorazi poslednu is 7 so 60 hp, a ten ... to nedokazal s tou rychlopalkou tlacil sa na neho face to face a podobne nezmysly robil

Edited by puzzini, 16 June 2017 - 08:06 PM.

Michall997 #1933 Posted 16 June 2017 - 06:57 PM

Sergeant

• Player
  • 33262 battles
  • 250
  • [-DSA-]
Pravidlo c.1 Nikdy se nespolehej na spoluhrace :D

esprit_cz #1934 Posted 17 June 2017 - 08:26 AM

First Sergeant

• Player
  • 29215 battles
  • 3,777
  • [SCRY]

View PostPaiaTPC, on 16 June 2017 - 02:14 PM, said:

Koukal jsem na tvoje statistiky. Prijde mi, ze to strasne drtis. Nehlede, vybiras si tanky celkem k ho... ktere jsou docela tezke k hani.

matko007 #1935 Posted 17 June 2017 - 09:27 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 14622 battles
  • 114
  • [VINCE]
Už vážne neviem čo sa tu deje, práve som nastrieľal 4k, dal 5 killov a v podstate som im vyhral hru v boomsigu, a ono mi to dá 2 triedu? Vážne? A ešte my nepriateľ dá zlý feedback na konci bitky......... Here we go againScreenshot_20170617-113435.png

Edited by matko007, 17 June 2017 - 09:37 AM.

PaiaTPC #1936 Posted 17 June 2017 - 11:46 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 3826 battles
  • 108
  • [CSGH]

View Postesprit_cz, on 17 June 2017 - 10:26 AM, said:

Koukal jsem na tvoje statistiky. Prijde mi, ze to strasne drtis. Nehlede, vybiras si tanky celkem k ho... ktere jsou docela tezke k hani.

hraju v každým tieru jeden tank za druhým ve všech národech, všechny vozy až do zelitnění, pak teprva jdu výš na další tier

ClearEvil #1937 Posted 17 June 2017 - 12:07 PM

Sergeant

• Player
  • 369 battles
  • 489

View Postpuzzini, on 16 June 2017 - 03:56 PM, said:

Bitka s jgtigerom, pristav yamato. Cakal som v tych krikoch spolu s rhm borsig. Ledva sme sa tam zmestili, este tiger 2([Editováno]) sa za nas postavil, tak ze som nemohol ani cuvnut. Nepriatelia nakoniec prisli z pravej strany, z mesta. Uz som to predpokladal a mal som dobru hulldown poziciu 5 enemakov predo mnou a ten tiger rovno pred delo sa mi postavil a hned bol z neho vrak. A este tam bol [Editováno] v is8 ktory obchadzal celu mapu.

Přestaň tu zdůrazňovat národnosti tobě nevyhovujících spoluhráčů. Varování si dostal dost, ale ponaučení z toho žádné. Pokud máš problém s lidmi odjinud, tak to řeš u vás v hospodě a ne tady na fóru.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

esprit_cz #1938 Posted 17 June 2017 - 01:41 PM

First Sergeant

• Player
  • 29215 battles
  • 3,777
  • [SCRY]

View PostPaiaTPC, on 17 June 2017 - 11:46 AM, said:

hraju v každým tieru jeden tank za druhým ve všech národech, všechny vozy až do zelitnění, pak teprva jdu výš na další tier

Nejvetsi kravina, jakou muzes udelat. Jet vice vetvi najednou. Nemas cim ty porazky vyrovnavat. Na druhem, mozna 3 tieru ano, ale pak uz to nejde. Nic nemas v topu, coz je jasny, ze nepodas takovy vykon. Ale vsechno neni jen v tanku! Kdyz mas tank v topu, odehrajes x her, mel bys byt schopen dostat se s nim nad 50. Pokud ne, je chyba v tobe. At uz ve vyberu tanku nebo v tech. hrani

puzzini #1939 Posted 17 June 2017 - 05:07 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26255 battles
  • 836
  • [A_CZ]
Dostal som poobede misiu na nadvladu na 5 tieri, preskocil som a opat padla nadvlada, odohral som cca 15 bitiek a ani jedna nebola v nadvlade. 

mightyceon #1940 Posted 20 June 2017 - 09:04 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 12925 battles
  • 199
  • [CSTR]
Chm. Hraju s týpkem v PzIII/IV. Mám ho v týmu. Celou hru kempí (Doly) u sniperů a blokuje Churchilla GC. Přežil jako poslední, dmg 200. Lost battle. Druhou hru ho mám v enemácích a hele? Na 150 m ho překvapivě 3x dingnu (přičemž ostatní střely byly OK!!!). Result? 2k bitev, 43 WR. Noob aura fakt není mýtus.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users