Jump to content

Zoufárna

• Please log in to reply
4288 replies to this topic

Yamo666 #4281 Posted 24 April 2020 - 12:40 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10442 battles
  • 208
Půlka tech-tree je tím pro mě zavřená. Tank pro mě musí mít aspoň nějaký armor :D

konstantyn777 #4282 Posted 27 April 2020 - 07:45 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 40266 battles
  • 158
  • [THEOS]

View PostYamo666, on 24 April 2020 - 12:40 PM, said:

Půlka tech-tree je tím pro mě zavřená. Tank pro mě musí mít aspoň nějaký armor :D

hmmm, v tom případě všechny tech tree su pro tebe zavřena:trollface:

když použiješ gold munici tak je papírový všechno:trollface:

alespoň teoreticky, všichni víme jak to [edited]grille15 dokáže cinkat ty HÉčka(resp. nabrat je na kanón za 0 dmg):justwait:

Yamo666 #4283 Posted 27 April 2020 - 06:05 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 10442 battles
  • 208
No spíš je teď T92 dingací král, to je fakt rozbitý tank.

konstantyn777 #4284 Posted 28 April 2020 - 08:38 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 40266 battles
  • 158
  • [THEOS]

View PostYamo666, on 27 April 2020 - 06:05 PM, said:

No spíš je teď T92 dingací král, to je fakt rozbitý tank.

to máš recht, je to můj oblíbenej tank

ale i když tak moc dinga tak se mi pořád nepodařilo udělat na něm ocelovou zeď

FlexaBender #4285 Posted 21 June 2020 - 06:56 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9584 battles
  • 106
  • [SLKL]
Resim problem s podporou a je to des a bes. Kdybych pracoval tak jak oni, tak bych letel na hodinu. Jsou jako pojistovna, tj. automaticky zamitnout zadost. Uz mi 2x zavrel ticket aniz by se me na cokoliv zeptal ci dozjistoval co a jak se stalo. Jsem slusny clovek (aspon si to o sobe myslim :) ) a snazim se nemluvit sproste ..... ale kdyz to resim s podporou, tak mam chut nadavat jak dlazdic. Ale zatim se drzim. Jestli mi to zavre bez relevantni odpovedi potreti, tak ho budu eskalovat. Sice netusim kam/komu, ale zkusim to. Minimalne na ofic. socialnich sitich.

esprit_cz #4286 Posted 22 June 2020 - 04:50 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]
Komunikace WG nikdy moc nešla. Ani, když zde byli jejich zaměstnanci. To byla taky fraška. Buď opravdu mezi sebou nekomunikovali nebo všechno házeli pod stůl. Už tenkrát jsem se divil, jak někdo takhle může pracovat. U WG nečekej lidskost a přístup.

EndToast_LOCA #4287 Posted 22 June 2020 - 06:09 AM

First Sergeant

• Player
  • 36953 battles
  • 1,436
  • [LOCA]

View PostFlexaBender, on 21 June 2020 - 07:56 PM, said:

Resim problem s podporou a je to des a bes. Kdybych pracoval tak jak oni, tak bych letel na hodinu. Jsou jako pojistovna, tj. automaticky zamitnout zadost. Uz mi 2x zavrel ticket aniz by se me na cokoliv zeptal ci dozjistoval co a jak se stalo. Jsem slusny clovek (aspon si to o sobe myslim :) ) a snazim se nemluvit sproste ..... ale kdyz to resim s podporou, tak mam chut nadavat jak dlazdic. Ale zatim se drzim. Jestli mi to zavre bez relevantni odpovedi potreti, tak ho budu eskalovat. Sice netusim kam/komu, ale zkusim to. Minimalne na ofic. socialnich sitich.

Čo je to za problém?

FlexaBender #4288 Posted 22 June 2020 - 09:04 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9584 battles
  • 106
  • [SLKL]

View PostEndToast_LOCA, on 22 June 2020 - 06:09 AM, said:

Čo je to za problém?

ve čtvrtek ( jsme byli zrovna na dovolené ) jsem na telefonu chtěl mrknout na nový update. Vyskočila na mě "lákavá" nabídka ( IS-6, 30 dní prémium účtu, vybavení apod ). Nefungoval v té nabídce náhled ( ikona oka ) na tank abych se mrknul na parametry tanku. Tak jsem šel přes nákup ( ikona košíku v pravo nahoře ), tam jsem klikl na záložku tanky ( za zlaťáky ). Otevřela se ta stránka a první co mě zaujalo bylo to, že jsou tam i tanky, které už mám v garáži. Do minulého update jsem je tam neměl. Tak jsem na to chvilku koukal a najednou na mě vyskočilo okno "Obchod se zpracovává". Netušil jsem co se stalo a až v logu jsem zjistil, že se mi znova koupila americká T34, kterou jsem už měl v garáži. Tak jsem dostal necelé 3M kreditů kompenzace.

Dám ruku do ohně, že jsem neklikl a ani se nepřiblížil k tlačítku koupit. Právě už nějaký ten měsíc si dávám velký pozor když jsem ve wotb přes telefon. Protože na mě jednou vyskočila v aplikaci "nevyžádaná" reklama v momentě kdy jsem klikal na tank v garáži a koupil jsem Avatar za 800 goldů ... :(. Od té doby už zásadně klikám jen tam kde se nevyskytuji tlačítka koupit. To jsem naštěstí vyřešil bez problémů s podporou a dal jsem podnět k vývojářům aby se podobné srandy potvrzovali krokem navíc. Při odpovědi mi na podpoře napsali, že kdybych Avatar použil, tak by mi nic nevrátili.

Každopádně zpět k problému. Jelikož jsem byl na dovolené, tak jsem měl u sebe jen telefon. Hned jsem vlezl na podporu a stroze (protože mobil) jsem napsal co se stalo a požádal jsem o zrušení obchodu, tj. navráceni goldů, odečtení kreditů a zachování tanku tak jak byl.

Pán na podpoře aniž by si to pořádně přečetl rovnou zavřel ticket s tím, že si mám víc dávat pozor. To mě docela na*ralo. Tak jsem to znova přes mobil rozepsal a zdůraznil jsem, že je to technická chyba. Pán na podpoře to znova zavřel s tím, že kompenzaci dělá automat a že s tím nic neudělá. To mě na*ralo ještě více. To už jsem byl na PC, tak jsem se ještě více rozepsal.

Ignoroval vše co jsem napsal a držel se jen té části kdy jsem si údajně koupil tank, který už mám v garáži ( nikdy jsem neuvedl, že jsem ho omylem koupil ). Kdyby si vyžádal více informací nebo logy z aplikace (jestli tam nějaké relevantní existují ) tak bych je poskytl. A kvůli zkušenostem s minulým ticketem jsem ve hře ani radši nic nekupoval a nevyvíjel aktivitu aby náhodou někdo nemohl říct: "No ale víte vy jste s tím tankem hrál, nebo jste něco prodal co jste neměl a teď Vám nemůžeme vrátit to a to."

Ve třetím mém komentu jsem trochu zkritizoval postup jeho práce s ticketem a požádal ho, pokud s tím nic nezmůže, ať ten ticket předá někomu kompetentnímu. Což naštěstí udělal. Nový pán mi vrátil goldy, odebral kredity a i TANK :(.

Takže jsem teď zase napsal koment, kde jsem poděkoval za navracení goldů a požádal o navracení tanku (snad mi zůstanou ty goldy) a nabídl jsem mou spolupráci k prošetření toho nákupu.

Tak su zvědavý jak to půjde dál.

EDIT: Tak během psaní tohoto dlouhého textu mi byl navrácen i tank ... hip hip hurá :).

Edited by FlexaBender, 22 June 2020 - 09:11 AM.

esprit_cz #4289 Posted 23 June 2020 - 08:53 AM

First Sergeant

• Player
  • 43256 battles
  • 5,212
  • [SCRY]
Hlavní problém je, že tam jsou ovce, který mají daný nějaké fráze, ale co se děje kolem, nemají ponětí. Jakože nějaký fórum je mrtvý...

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users