Jump to content

World of Tanks Blitz - Úpravy herního chatu

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Poll: World of Tanks Blitz chat (37 members have cast votes)

Úprava chatu ve hře World of Tanks Blitz by měla obsahovat:

1. Odstranění chatu z garáže. (1 vote [2.70%])

Percentage of vote: 2.70%

2. Odstranění chatu v bitvě. (6 votes [16.22%])

Percentage of vote: 16.22%

3. Úplné odstranění chatu ze hry. (1 vote [2.70%])

Percentage of vote: 2.70%

4. Chat nepotřebuje žádné úpravy. Jsem spokojený s tím, jak chat funguje. (14 votes [37.84%])

Percentage of vote: 37.84%

5. Ani jedna z odpovědí - pokud zvolíte tuto odpověď, napište nám prosím svůj návrh do příspěvku pod toto hlasování. (15 votes [40.54%])

Percentage of vote: 40.54%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Kayi4ek #1 Posted 24 February 2016 - 02:09 PM

Senior Sergeant

• EU Community
  • 736 battles
  • 762

Tankisté,

chtěli bychom slyšet váš názor na chat ve hře World of Tanks Blitz. Jde nám hlavně o všeobecný chat v garáži, který je nyní rozdělen na jednotlivé jazykové sekce, a chat, který je v bitvě.

Zúčastněte se, prosím, hlasování v tomto vlákně a dejte nám vědět, jak byste si budoucnost chatu ve hře představovali. Jestli vám nynější stav vyhovuje nebo ne a co byste si přáli na chatu změnit. Preferovali byste úplné vypnutí chatu nebo částečné? Volba je na vás.

Budeme rádi za veškeré vaše hlasy a případné připomínky!

S přáním krásného dne a přívětivého RNG,

Váš komunitní tým 

arathorrn #2 Posted 24 February 2016 - 02:15 PM

First Sergeant

• Player
  • 25933 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]
Ten chat je v podstatě jen prostor pro spamery. Dokud nebude důsledně moderován je k ničemu. V případě důsledné kontroly by to mohl být užitečný nástroj pro hledání partnerů do čety nebo do klanu ale ne v tomto stavu. Uvítal bych možnost vypnout ho.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

Tuvoc #3 Posted 24 February 2016 - 02:30 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 726
  • [SCRY_]
Za prve odstrante veskere chyby garazoveho chatu...Pokud budes chtit klidne ti je tu znovu sepisem...Za druhe jak pise arathorrn globalni chat bud dusledne moderovat a banovat...Pak se uvidi jak moc bude globalni chat vyuzivanej k vecem,ke kterym byl urcenej...Pokud by tam nikdo nechodil,tak se muze zrusit

Chci se zeptat co myslite tim odstranenim chatu (at uz z bitvy nebo z garaze)...Pokud tim myslite odstranit chat natvrdo tak ne...Pridejte spis moznost vypnuti chatu v nastaveni hry,at si sam hrac rozhodne...To stejne plati i o cenzure,ted je zbytecne prepalena a ani sber slov k oprave nepomohl...Vubec nejlepsi by bylo vybrat si ktere chaty chci vypnout...Na vyber by mohlo byt: Herni,Globalni,Pratele,Klanovy...Kazde si pak uzpusobi kompletni chat podle sebe...

Edited by Tuvoc, 24 February 2016 - 02:32 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

Kapitan_Ondrej #4 Posted 24 February 2016 - 02:35 PM

Sergeant

• Player
  • 20977 battles
  • 365
  • [SCRY]

opravit autocenzuru

přidat možnost vypnutí autocenzury jak v garáži tak v bitvě

přidat možnost vypnutí chatu v bitvě

a hlavně opravit bug, kdy chat v garáži špatně ukazuje online hráče. s tím asi souvisí i bug, kdy mi někdo píše, ale žádnou zprávu nedostanu (zpráva se mi objeví až po dalším spuštění hry)

DeltaIndiaDelta #5 Posted 24 February 2016 - 03:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
Hlasoval jsem pro odstranění chatu v bitvě, protože pro mě je tohle lepší varianta než nic. Ale pokud by šlo selektivně chat vypínat v nastavení klienta, bylo by to samozřejmě ideální, ovšem za předpokladu, že toto nastavení umožní selektivně vypnout v bitvě chat globální/týmový/četový, protože si umím představit, že globální a týmový vypnu a četový nechám zapnutý. A další věc, pokud si někdo takto chat v bitvě vypne, tak dle mého názoru by to mělo být u něj v seznamu hráčů zřetelně vidět, např. nějakým symbolem přeškrtnutého něčeho, aby ostatní neměli tendence mu zbytečně něco během bitvy psát a tím pouze rozptylovat ostatní bez efektu na cílového hráče.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

esprit_cz #6 Posted 24 February 2016 - 03:47 PM

First Sergeant

• Player
  • 36291 battles
  • 4,668
  • [SCRY]
Já začnu banalitou. Odstranění, oprav chyb, které se táhnou x měsíců. Např. zamrzání chatu, doručování zpráv po x min.,hod. i dni. Že mi někdo v seznamu přátel svití offline a přitom je online nebo svití jak on, tak off!
- autocentura: z mého pohledu zcela zbytečná věc, o které všichni víme, že zcela nefunguje! A co si budeme povídat, když budu chtít někoho někam poslat, tak si tu cestičku, skulinku najdu. Oproti tomu bych zpřísnil tresty. Předci jen žijeme v civilizovaném světě a nějaký ucho si nebude brát do pusy moji mámu!
- moderátor: tím navazuji na, co jsem napsal výše. Obecný chat postrádá moderátora jako sůl. Neřízená džungle, kde si každý nekontrolovaně píšeš co chce a občas se diskuze změní v seznamku. Co jsem se dozvěděl, chat mají na starosti moderátoři fóra. Jak je vidět na chat jim nezbývá síla. A já os. bych na takové funkci viděl aktivního hráče, co je mentálně na úrovni a má nějaké herní zkušenosti, aby byl schopen poradit.
- další věc, která mě trápí je, co už se několikrát navrhovalo! Možnost vidět v přátelích, kdo má zájem o četu, kdo je v četě a kdo nechce četu! Myslím si, že naprogramovat takovou banalitu jako, aby herní nick z přátel svítil např. zeleně - jsem pro četu, oranžově - jsem v četě a cerveně - nemám zájem, hraji solo, není nic extra těžkého. Takhle musím jako blbec každého se ptát a pak čekat několik minut na odpověď.

Jinak ty otázky jsou trochu hloupý. Na obecný chat může chodit kdo chce, kdy chce a vždy může odejít aniž by ho cokoliv obtěžovalo. Ale chce to, aby taky ten chat měl jakousi úroveň. V tomhle současném stavu bych ho raději zrušil.
Garážový chat bych rozhodně nechal. Ne vždy a všichni komunikují přes TS apod. A nějak se musí domlouvat.
Chat ve hře mi je celkem fuk. Téměř ho nečtu. Občas je ale důležitý, týmu udat směr. Proto bych zřejmě souhlasil nebo se přiklonil na stranu, aby šel vypnout

flakk_cz #7 Posted 24 February 2016 - 03:50 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]
Nechal bych chat tak jak je. Rozhodně neodstraňovat ve hře. Jak bych se domluvil se svými spoluhráči?

arathorrn #8 Posted 24 February 2016 - 03:54 PM

First Sergeant

• Player
  • 25933 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View Postflakk_cz, on 24 February 2016 - 03:50 PM, said:

Nechal bych chat tak jak je. Rozhodně neodstraňovat ve hře. Jak bych se domluvil se svými spoluhráči?

Jde o chat v garáži, ne ve hře. Je to tam jasně napsáno. Zkus se tam podívat, tvůj názor se bleskem změní. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

TechDiver #9 Posted 24 February 2016 - 03:59 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13059 battles
  • 860
  • [SCRY]

- ponechat globální chat, ale moderovat ho (nečtu ho, nezajímá mi, ale chápu že pro člověka bez klanu to je cesta jak sehnat člověka do čety; na druhou stranu současný stav se dá charakterizovat slovem žumpa)

- ponechat chat v garáži v členění klan/přátelé/"ostatní"

- ponechat chat ve hře pro tým umožnit v klientovi jeho vypnutí/zapnutí

- ponechat chat ve hře pro člena čety umožnit v klientovi jeho vypnutí/zapnutí

- umožnit zapnout/vypnout filtr nevhodných slov

- optimalizovat chování filtru nevhodných slov (filtruje i běžná slova)

- opravit chybu s ukazováním stavu hráče

- doplnit indikaci kdo z přátel je, a kdo není v četě

- opravit chybu kdy po kliknutí na chat zmizí indikace počtu nepřijatých zpráv (pak to vypadá, že jsem arogantní, že nereaguji na dotazy; realita je taková, že nepoznám kdo mi psal, protože mi zmizí indikace nepřečtených zpráv)

Edited by TechDiver, 24 February 2016 - 04:07 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

Sariel_ #10 Posted 24 February 2016 - 05:23 PM

First Sergeant

• Player
  • 5506 battles
  • 1,951
Jsem za úplný smazání globálních chatů v garáži, samej spam od výkvětů národa. Dále určitě odstranění cenzury. Zbytek bych asi nechal tak, jak je

Edited by Sariel_, 24 February 2016 - 05:23 PM.

Samsung Galaxy S6 Edge, Android 6.0

[H4PKY] náborové vlákno   My YT channel   Twitch - streaming clan battles

flakk_cz #11 Posted 24 February 2016 - 05:56 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]

View Postarathorrn, on 24 February 2016 - 04:54 PM, said:

Jde o chat v garáži, ne ve hře. Je to tam jasně napsáno. Zkus se tam podívat, tvůj názor se bleskem změní. 

Přečti si to prosím ještě jednou a pořádně. A taky možnosti volby hlasování ;)

Edited by flakk_cz, 24 February 2016 - 05:56 PM.

mates444 #12 Posted 24 February 2016 - 06:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20409 battles
  • 42
  • [CB-CZ]
Chat ve hře nerušit, možnost vypnutí by ale nebyla špatná.
Všeobecný chat v garáži také nerušit. Pro někoho kdo hledá klan nebo parťáka do čety dobrá věc. Moderování by ale bylo potřeba jako sůl (Klidně bych se toho chopil. Smlsnout si na těch bezmozcích by mě potěšilo :D ), protože to co se tam děje je děs.

- Opravit zobrazování online stavu hráčů.
- Opravit cenzuru.
- Zavést zobrazení zda je hráč v četě.
- Opravit pozdní doručování a ztrácení zpráv.

Určitě jsem na něco zapoměl, ale asi tak :)

arathorrn #13 Posted 24 February 2016 - 06:43 PM

First Sergeant

• Player
  • 25933 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View Postflakk_cz, on 24 February 2016 - 05:56 PM, said:

Přečti si to prosím ještě jednou a pořádně. A taky možnosti volby hlasování ;)

Četl jsem znovu. Souhlas s návrhy kolegů. 

Možnost volby tady na začátku nebyla, již jsem tedy odvolil. Děkuji za upozornění. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Leaderoftanks_2015 #14 Posted 07 March 2016 - 02:48 PM

Sergeant

• Player
  • 19069 battles
  • 320
  • [CZISK]
Chat reba nechat, ale stale musi byt nejaky moderator online a banovat spamerov, aby to malo aspon daku uroven. Autocenzura nepomaha, ak dakto chce vynadat, rozdeli slovo.

SokarSG #15 Posted 07 March 2016 - 03:10 PM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290
na neustálu kontrolu chatu by si musel mať veľké množstvo oprávnených osôb, ktorý by boli ochotný to tam pravidelne sledovať, a úprimne koľko hráčov by bolo ochotných čumieť neustále do chatu? samozrejme od začiatku by si mal množstvo záujemcov, ved každá právomoc čo ťa nadradí nad obyčajných užívateľov je lákava, ale ako dlho by ich to bavilo? do mesiaca by si tam mal to isté čo teraz. Navyše svoju moc by mohli ľahko zneužiť mazaním aj regulérnych správ a šikanou druhých hráčov. Lepší hráči, skúsenejší hráči čo sú už rozumovo vyzretejší na to nemajú čas alebo  na verejný chat ani nechodia, proste nie je potreba, klanový chat úplne stačí, a myslím že klan by mal byť komunita kde buť sa nenadáva alebo sú nadávky tolerované.

arathorrn #16 Posted 07 March 2016 - 03:11 PM

First Sergeant

• Player
  • 25933 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostLeaderoftanks_2015, on 07 March 2016 - 02:48 PM, said:

Chat reba nechat, ale stale musi byt nejaky moderator online a banovat spamerov, aby to malo aspon daku uroven. Autocenzura nepomaha, ak dakto chce vynadat, rozdeli slovo.

Ten chat je na nic! Pokud si ti "hráči" sami neuvědomí, že by tam neměli psát ten šmejd co tam píšou (a oni si to neuvědomí;) je to zbytečné. Představa toho chudáka co to bude banovat je dost otřesná. A než tady napíšete, že to klidně budete dělat uvědomte si, jak dlouho by vás to bavilo (reálně). 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Ivana_Drago #17 Posted 07 March 2016 - 03:24 PM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469

View PostLeaderoftanks_2015, on 07 March 2016 - 02:48 PM, said:

Já se obávám, že představa moderátora přítomného v chatu 24/7 je opravdu nereálná. Jednak proto, co psal Sokar, ale celé to má ještě jeden rozměr. Ten celkem pěkně vyjádřil arathorn - chat ve stavu, kdy jej většina lidí nevyužívá k tomu, k čemu má sloužit, tak nějak postrádá smysl. :unsure: Proto dáváme hráčům ještě čas se k celé věci vyjádrřit a sledujeme, jak se situace vyvíjí. Je několik variant řešení, ať už je to omezení chatu či nějaká jiná systémová opatření. Někam se to snad už brzy pohne, ale je potřeba dobře zvážit, jaké řešení bude nejvhodnější. Hromadný nábor moderátorů, kteří byli na chatu nepřetržitě přítomni a rozdávali bany, to ale nebude.

Leaderoftanks_2015 #18 Posted 07 March 2016 - 07:52 PM

Sergeant

• Player
  • 19069 battles
  • 320
  • [CZISK]
Nie jeden moderator, dajte tomu, ze sa vytvori miesto pre opravnene osoby, ktore mozu dat ban ( podla mna okolo 40 by mohlo stacit, aby sa obsadilmcely den), urobi sa rozspis do ktoreho za zapisu, ze vtedy a vtedy budu hrat a stale po bitke sa kuknu na minutku dve do chatu. Napriklad
15.2.2016
15:30-16:00   \    16:00-16:30.     \ 16:30-17:00

Ty hraci by normalne hrali, ale stale po bitke by sa kukli do chatu, a ked dakto spamuje, BAN.

DeltaIndiaDelta #19 Posted 07 March 2016 - 07:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]
Delegovat k tomu hráče je špatně. To je věc provozovatele, tím je WG, a tudíž by to měli být zaměstnanci. A protože ti stojí prachy, tak mě přijde mnohem efektivnější ten chat prostě zrušit, protože k ničemu není. Na hledání náhodného parťáka do čety se dá poměrně snadno udělat mnohem jednodušší nástroj, stačilo by umožnit hráči někde u sebe zaškrtnout "jsem volný pro četu" a seznam těchto hráčů dát někde k dispozici s možností kliknutím otevřít kartu tohoto hráče. Prostě obecný nemoderovaný a netematický chat nemá v té hře co dělat.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

Leaderoftanks_2015 #20 Posted 07 March 2016 - 08:56 PM

Sergeant

• Player
  • 19069 battles
  • 320
  • [CZISK]

Alebo vytvorit robota na ban. Proste, clovek, ktory da za 30sekund viac jak 5 prispevkou, dostane ban. Ci spemer, ci nie. Aspon by si ludia pocitali prispevky za 30 sekund. Ani ban nemusi byt, proste upozornenie POZOR!! MATE UZ 5 PRISPEVKOV ZA 30S.  Co ja viem, po 3 upozorneniach, automaticky ban

Edited by Leaderoftanks_2015, 07 March 2016 - 09:07 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users