Jump to content

World of Tanks Blitz - Úpravy herního chatu

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Poll: World of Tanks Blitz chat (37 members have cast votes)

Úprava chatu ve hře World of Tanks Blitz by měla obsahovat:

1. Odstranění chatu z garáže. (1 vote [2.70%])

Percentage of vote: 2.70%

2. Odstranění chatu v bitvě. (6 votes [16.22%])

Percentage of vote: 16.22%

3. Úplné odstranění chatu ze hry. (1 vote [2.70%])

Percentage of vote: 2.70%

4. Chat nepotřebuje žádné úpravy. Jsem spokojený s tím, jak chat funguje. (14 votes [37.84%])

Percentage of vote: 37.84%

5. Ani jedna z odpovědí - pokud zvolíte tuto odpověď, napište nám prosím svůj návrh do příspěvku pod toto hlasování. (15 votes [40.54%])

Percentage of vote: 40.54%

Vote Guests cannot vote Hide poll

esprit_cz #21 Posted 07 March 2016 - 08:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 36061 battles
  • 4,605
  • [SCRY]

View PostIvana_Drago, on 07 March 2016 - 03:24 PM, said:

Já se obávám, že představa moderátora přítomného v chatu 24/7 je opravdu nereálná. Jednak proto, co psal Sokar, ale celé to má ještě jeden rozměr. Ten celkem pěkně vyjádřil arathorn - chat ve stavu, kdy jej většina lidí nevyužívá k tomu, k čemu má sloužit, tak nějak postrádá smysl. :unsure: Proto dáváme hráčům ještě čas se k celé věci vyjádrřit a sledujeme, jak se situace vyvíjí. Je několik variant řešení, ať už je to omezení chatu či nějaká jiná systémová opatření. Někam se to snad už brzy pohne, ale je potřeba dobře zvážit, jaké řešení bude nejvhodnější. Hromadný nábor moderátorů, kteří byli na chatu nepřetržitě přítomni a rozdávali bany, to ale nebude.

Nemyslím si, že by musel být moderátor přítomný na chatu 24 hod. denně! Stačilo by, aby věděli, že vůbec nějaký existuje a měli nějaký respekt!

Nevím, co si mám představit pod pojmem "systémové opatření?" Něco mi říká, že to nebude fungovat asi jako cenzura! 

View PostLeaderoftanks_2015, on 07 March 2016 - 07:52 PM, said:

15.2.2016
15:30-16:00 \ 16:00-16:30. \ 16:30-17:00

Ty hraci by normalne hrali, ale stale po bitke by sa kukli do chatu, a ked dakto spamuje, BAN.

Ty už sis udělal šichtovku:-)

Zrovna moderator s nickem player... mi k této funkci nějak nesedí@_@

Spojeno. CE

Edited by ClearEvil, 09 March 2016 - 09:30 AM.

ClearEvil #22 Posted 09 March 2016 - 09:28 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 397 battles
  • 512

View PostLeaderoftanks_2015, on 07 March 2016 - 08:52 PM, said:

Ty hraci by normalne hrali, ale stale po bitke by sa kukli do chatu, a ked dakto spamuje, BAN.

Rozpis se zkoušel už ve WoT. To nefunguje. Nemůžeš po nikom chtít, aby byl v danou dobu na chatu. Navíc, když to není zaměstnanec.

Pokud moderuješ chat, tak tam musíš být celou dobu, žádný, že tam koukneš mezi bitvama.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

esprit_cz #23 Posted 09 March 2016 - 09:50 AM

First Sergeant

• Player
  • 36061 battles
  • 4,605
  • [SCRY]

View PostClearEvil, on 09 March 2016 - 09:28 AM, said:

Rozpis se zkoušel už ve WoT. To nefunguje. Nemůžeš po nikom chtít, aby byl v danou dobu na chatu. Navíc, když to není zaměstnanec.

Pokud moderuješ chat, tak tam musíš být celou dobu, žádný, že tam koukneš mezi bitvama.

Proč tam musíš být celou dobu? Vždyť se ten chat dá posunovat, si přečteš, co se událo během několika minut tvé nepřítomnosti!

Nechápu, že to děláte všechno tak složité. Kdysi jsem dělal moderátora na chatu Seznamu a vše fungovalo. Tady ne. Hromada lidí musí dát hlavy dohromady, aby vymysleli co nejsložitější blbost, aby jim ostatní řekli, že to nefunguje a raději to zrušili. Zrušte to rovnou a budete mít klid bez starostí!

Edited by esprit_cz, 09 March 2016 - 09:51 AM.

janobohdal #24 Posted 09 March 2016 - 10:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 24026 battles
  • 74
  • [SCRY]

View PostDeltaIndiaDelta, on 07 March 2016 - 07:58 PM, said:

Delegovat k tomu hráče je špatně. To je věc provozovatele, tím je WG, a tudíž by to měli být zaměstnanci. A protože ti stojí prachy, tak mě přijde mnohem efektivnější ten chat prostě zrušit, protože k ničemu není. Na hledání náhodného parťáka do čety se dá poměrně snadno udělat mnohem jednodušší nástroj, stačilo by umožnit hráči někde u sebe zaškrtnout "jsem volný pro četu" a seznam těchto hráčů dát někde k dispozici s možností kliknutím otevřít kartu tohoto hráče. Prostě obecný nemoderovaný a netematický chat nemá v té hře co dělat.

Toto je to správne riešenie. Jednoduché, účelné, prehľadné.  

ClearEvil #25 Posted 09 March 2016 - 11:28 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 397 battles
  • 512

View Postesprit_cz, on 09 March 2016 - 10:50 AM, said:

Proč tam musíš být celou dobu? Vždyť se ten chat dá posunovat, si přečteš, co se událo během několika minut tvé nepřítomnosti!

Nechápu, že to děláte všechno tak složité. Kdysi jsem dělal moderátora na chatu Seznamu a vše fungovalo. Tady ne. Hromada lidí musí dát hlavy dohromady, aby vymysleli co nejsložitější blbost, aby jim ostatní řekli, že to nefunguje a raději to zrušili. Zrušte to rovnou a budete mít klid bez starostí!

Nevím, jak to má Blitz, ale na WoT je asi větší provoz a po bitvě je v chatu jen posledních pár minut, takže by někdo vyvázl bez trestu. A hlavně tam moderujeme general chat, ten CZ je celkem v pohodě. Ale pro spoustu lidí není moderátorova přítomnost důvod chovat se slušně.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

esprit_cz #26 Posted 09 March 2016 - 07:57 PM

First Sergeant

• Player
  • 36061 battles
  • 4,605
  • [SCRY]

View PostClearEvil, on 09 March 2016 - 11:28 AM, said:

Nevím, jak to má Blitz, ale na WoT je asi větší provoz a po bitvě je v chatu jen posledních pár minut, takže by někdo vyvázl bez trestu. A hlavně tam moderujeme general chat, ten CZ je celkem v pohodě. Ale pro spoustu lidí není moderátorova přítomnost důvod chovat se slušně.

Já to beru obrazně. WOT jsem netahej, tam jsem na chatu nebyl asi jako někteří z nás. Já si pouze myslím, že i pouhá myšlenka, že funguje nějaký moderátor dokáže někoho srovnat do latě! Nikdy nevíš dne a hodinu, kdy moderátor vstoupí. Je mi jasné, že nesrovnáš úplně všechny a hned. Ale pořád tam lítá větší procento než je tomu teď

MadSkunk #27 Posted 05 May 2016 - 04:26 AM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

Na tematu chat jsem ztratil dost casu, nervu, usili i zbytecnych tahanic o vlastni log. A je usmevny, ze nez by se chat opravil, uz je tu anketa plna voleb o zruseni. To se mi zda..

Nejakou komunikaci je treba zachovat, jako hrac na us serveru bez klanu jsem ted vyrizenej. Nebo at je jiny nastroj jak se najit a hrat.

Jeden globalni chat staci, at je na nem ale moderator, nebo bot, hlidajici slovnik (ten musi fungovat) a opakovamy obsah.

Na lide.cz sel velmi jednoduse vytvorit a fungoval. Nevim, proc by mimo wg nemohli byt moderatori, ale to je taky uz otrepany tema a na jindy.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

esprit_cz #28 Posted 07 May 2016 - 03:07 AM

First Sergeant

• Player
  • 36061 battles
  • 4,605
  • [SCRY]

View PostMadSkunk, on 05 May 2016 - 04:26 AM, said:

Někdy to tak nejen vypadá, ale i je, že většina komunikace s návrhy jsou pouhými výstřely do tmy. WG má svojí vizi a za ní si jde. Chtějí slyšet recenzi, návrhy, ale nějak jsem nepostřehl, že by se z toho něco ujalo! Např. anketa o MM! Jasně vyhrálo MM +/-2 a přesto je +/-1! Prý na zkoušku! Každý by to udělal trochu jinak. Nejdříve bych to nechal hráče vyzkoušet a pak bych udělal nějakou anketu! Většina hráčů nemá nejmenší ponětí o čem vlastně hlasuje!

Pokud se dostaneš do fáze zkušeného hráče, začínáš být ze strany WG neviditelný. 

qlimax_andrej #29 Posted 07 May 2016 - 05:03 AM

Sergeant

• Player
  • 28300 battles
  • 256
  • [TFCZ]
Ja by som dal možnosť v nastaveniach, manual. vypnutie zvukov v chate. Furt to len piští, ani vlastný motor už nepočujem.

MadSkunk #30 Posted 31 May 2016 - 06:17 PM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

View Postqlimax_andrej, on 07 May 2016 - 06:03 AM, said:

Ja by som dal možnosť v nastaveniach, manual. vypnutie zvukov v chate. Furt to len piští, ani vlastný motor už nepočujem.

Chat ale zadny zvuky nedela

JohnGhrroul #31 Posted 01 June 2016 - 09:37 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 19921 battles
  • 126
  • [CB-CZ]

View PostMadSkunk, on 31 May 2016 - 06:17 PM, said:

To je možná chyba, uvítal bych možnost upravit si v garáži hlasitost pípnutí nové zprávy (v privátním chatu). Potom bych ještě uvítal možnost, zobrazovat aktuálně vedený chat i při výběru tanku před bitvou, prostě jeden řádek kdekoliv v garáži nebo naopak v chatu mít tlačítka "Připraven" a "Bitva". Jo a určitě by bodlo, kdyby bylo vidět, zda je kolega v četě a v bitvě. Jen status, třeba barevně. Tož toliko já, malilinkatý bezvýznamňoučký Ghrroulíček, droboulinkou trošišiškou do mlýnešku. :child:

Edited by JohnGhrroul, 01 June 2016 - 11:09 AM.

Moje motto:

1. Pstruh je velice plachá ryba, oproti tomu buřt se člověka vůbec nebojí.

2. Neexistuje emoce, která nelze vyjádřit klobásou.

Rotmistrov100 #32 Posted 01 June 2016 - 11:33 AM

Sergeant

• Player
  • 13191 battles
  • 302
  • [SCF]

View PostJohnGhrroul, on 01 June 2016 - 09:37 AM, said:

To je možná chyba, uvítal bych možnost upravit si v garáži hlasitost pípnutí nové zprávy (v privátním chatu). Potom bych ještě uvítal možnost, zobrazovat aktuálně vedený chat i při výběru tanku před bitvou, prostě jeden řádek kdekoliv v garáži nebo naopak v chatu mít tlačítka "Připraven" a "Bitva". Jo a určitě by bodlo, kdyby bylo vidět, zda je kolega v četě a v bitvě. Jen status, třeba barevně. Tož toliko já, malilinkatý bezvýznamňoučký Ghrroulíček, droboulinkou trošišiškou do mlýnešku. :child:

Já bych zase chtěl mít ve svém tanku rádio s cd přehrávačem a HF sadou. Displej by měl mít jemně nazelenalé podsvícení. No a samozřejmě musí to rádio být stereo. Repráky dám i do věže. To bude boží. :popcorn:

MadSkunk #33 Posted 01 June 2016 - 01:59 PM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]
Svitoreni posadky ankopanzeru Ti nestaci? :-D

JohnGhrroul #34 Posted 01 June 2016 - 02:12 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 19921 battles
  • 126
  • [CB-CZ]

View PostRotmistrov100, on 01 June 2016 - 11:33 AM, said:

Já bych zase chtěl mít ve svém tanku rádio s cd přehrávačem a HF sadou. Displej by měl mít jemně nazelenalé podsvícení. No a samozřejmě musí to rádio být stereo. Repráky dám i do věže. To bude boží. :popcorn:

No, nedělej si srandu, aby to WG nevzali vážně. Hráči chtějí ve hře přehrávač vlastní muziky. A bude. Můžeš si pak pouštět Bíbra. :bajan:

Edited by JohnGhrroul, 01 June 2016 - 02:13 PM.

Moje motto:

1. Pstruh je velice plachá ryba, oproti tomu buřt se člověka vůbec nebojí.

2. Neexistuje emoce, která nelze vyjádřit klobásou.

qlimax_andrej #35 Posted 02 June 2016 - 02:54 PM

Sergeant

• Player
  • 28300 battles
  • 256
  • [TFCZ]

View PostMadSkunk, on 31 May 2016 - 07:17 PM, said:

ja myslím ten chat, tie príkazy priame v boji , nabíjim, negativ atd

jindrapakos #36 Posted 06 July 2016 - 01:55 PM

Private

• Player
  • 1053 battles
  • 7
Zdravím, chtěl bych poprosit o radu. Stáhl sem si apku Discord a zakoupil sluchátka s mikrofonem. V nastavení to chce pomne připojit k serveru a k jakým? Nebo vytvořit server? Lokalita serveru? Prosím můžete mi poradit? Děkuji Jindřich

arathorrn #37 Posted 06 July 2016 - 04:36 PM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]
Jednoduše stisknutím symbolu + vytvoříš vlastní server a nebo ti musí někdo poslat pozvánku. Tady na fóru je odkaz na server WotB komunity. Musíš ho pohledat.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users