Jump to content

8" Tablet na WOTko

• Please log in to reply
65 replies to this topic

esprit_cz #41 Posted 05 June 2016 - 06:28 PM

First Sergeant

• Player
  • 38367 battles
  • 4,907
  • [SCRY]

View PostMajor_Kuffenbach_, on 05 June 2016 - 11:54 AM, said:

Upřímně zatím nevím, co si o shieldu myslet. Hraju na něm už skoro týden, a že bych z toho hraní měl dobrý pocit, to vůbec. Výkonově výborný, ovšem ten pocit z mobilu, že mám tank naprosto pod kontrolou, ten se nedostavuje. A nelepší se to. Je tu někdo, kdo přešel z mobilu(který měl dostatek výkonu) na shield, a hra se mu ovládá líp? Po jak dlouhé době, pokud ano?

Asi budeš jediný, kdo nezvládl přechod z menšího displeje na větší. Já hrál poměrně dlouho na S5 a jednoho dne vzal 8" tablet. Byl jsem jako Alenka v říši divů. Najednou byla hra přehlednější. Dnes už na mobilu nehraji. Přechod z 10" na 5", mám pocit, že nic nevidím.

Jinak hraji na Asusu K010 a Nvidia Shield. A je velký rozdíl mezi nimi.  Asus 10" displej, hw - tak dolní střední třída pro Blitz. Vše nastaveno na min. a hra běží celkem plynule. Občas se něco ukáže, ale dá se to přejít. Nvidia 8", Blitz na ní běží v plný palbě i s TS na pozadí. Kvůli úspoře energie jedu na střední nastavení. Oproti Asusu, pastva pro oči. Jinak mám problémy s ovládáním. Mám pocit, že je daleko citlivější zaměrování jako by zaměřovač plaval. Pak je problém zaměřit cíl o něco větší než špendlíková hlavička. Ale ono to je úplně jedno, protože vás WG vypeče odraženou střelou. Jen to člověka nas..., že to takovou dobu ladí a pak to jde někam do kopru

Major_Kuffenbach_ #42 Posted 05 June 2016 - 06:42 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 26325 battles
  • 540
  • [CB-CZ]
No jediný nebudu, takový Blacksmith  od nás dává taky přednost mobilu před shieldem. Ano, ovládání mi vadí nejvíc, jak jízda samotná, tak zaměření. Na mobilu krása, tady utrpení.

Edited by Major_Kuffenbach_, 05 June 2016 - 06:45 PM.

Slovenskoooooooooo #43 Posted 05 June 2016 - 06:48 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 12598 battles
  • 610
  • [CB-CZ]
Ja na tom tiež neviem hrať...

Roxton007 #44 Posted 02 July 2016 - 09:49 PM

Private

• Player
  • 9842 battles
  • 1
  • [-CZE]
Já hraju na Huawei M2 8.0 lte. Vše mám na max detaily a vypnuté stíny. Fps stabilně mezi 40-60. Vše super. 

L4st_Jedi #45 Posted 05 July 2016 - 03:10 PM

Sergeant

• Player
  • 23405 battles
  • 310
  • [ARGO]
ipad mini 4 vsechno na max. grafika nadherna, fps 60 stabilne. 

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

Arrmagedonn #46 Posted 23 July 2016 - 02:36 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 14857 battles
  • 107
Takže poměr cena/výkon by jste doporučili  NVIDIA Shield K1 ? Jde na tom WoTB na total plné nastavení? Nebo má někdo jiné návrhy na talbet ? Diky

xxxFIREFOXxxx #47 Posted 23 July 2016 - 02:58 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Ano, na total plne nastavenie ide na nvidii k1 na fps 55+ stabilne, navyse aj s nahravanim a discordom, alebo inou komunikaciou.  A to pri nastaveni tabletu na optimized, neviem co by tablet robil na nastaveni na plny vykon, asi by odletel do teplych krajin.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Arrmagedonn #48 Posted 23 July 2016 - 03:15 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 14857 battles
  • 107
No nebudu lhát, vypadá hodně dobře. Zatím hraju jen na telefonu, Samsung Galasy S4, a nestežuju si, ale asi budu hodně přemýšlet teďka sakra :-D ...

esprit_cz #49 Posted 23 July 2016 - 04:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 38367 battles
  • 4,907
  • [SCRY]

View PostArrmagedonn, on 23 July 2016 - 02:36 PM, said:

Takže poměr cena/výkon by jste doporučili  NVIDIA Shield K1 ? Jde na tom WoTB na total plné nastavení? Nebo má někdo jiné návrhy na talbet ? Diky

Asi v teto cenové relaci nenajdes nic lepsiho. Rozhodne hra na tabletu je uplne neco jineho nez na tel. Kolega z klanu si z toho delal srandu, ze ani netusil, kudy se da vsude jezdit. To ber z nadsazkou

Arrmagedonn #50 Posted 16 October 2016 - 04:40 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 14857 battles
  • 107

Chlapi díky za typ ohledně Nvidia Shield K1, mám ho už asi 2 měsíce a naprostá paráda:child:.

Potřebuju jen poradit s nabíječkou. Ta obyčejná co mám nestíhá nabíjet a při hraní se mi tablet dál vybíjí.. Mohli by jste doporučit co máte vy a co mi do tabletu napumpuje co nejrychleji procenta baterky? Díky

Slovenskoooooooooo #51 Posted 16 October 2016 - 04:59 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 12598 battles
  • 610
  • [CB-CZ]

Ja som kúpil túto a v pohode dáva 1,8A pri plnej záťaži. Meral som to pomocou meráku na to určeného. Pozor aj na kábel, musí byť tiež kvalitný, inak dochádza k strate aj 0,5A. Nabíjačka dáva 1,8A ale za nekvalitným káblom už len 1,3A.

Ak má tablet dosť percent tak to v pohode počas hrania aj nabíja, ale ak máš málo, tak už má ten tablet asi inú spotrebu a už to hranie aj nabíjanie neutiahne. Ale to si myslím, že nie je ani tak chyba nabíjačky, ale skôr ide o to, že tablet v rôznych fázach nabíjania požaduje iné prúdy.

MadSkunk #52 Posted 17 October 2016 - 01:15 AM

First Sergeant

• Player
  • 20164 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]
Ja bych dodal, ze prilis prudky nabijeni, i kdyz v norme vyrobce baterii moc nesvedci.
Tablety by mely vydrzet az 2.1 a jestli nvidie dodava 1.8, vi co dela. Ta masinka dokaze mit velky jednorazovy odbery a protoze jsou dmeska baterie soucasti pristroje, urcite by sis ji nechtel do roka oddelat.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

Arrmagedonn #53 Posted 17 October 2016 - 05:59 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 14857 battles
  • 107

Díky chlapi za komentáře. Chápu tedy správně, že je lepší tablet nabíjet pomaleji ať si neničím baterku? Protože máš MadSkunk pravdu, že je baterie zabudovaná a tím pádem amen šlus pokud ji odvařím.

Ale pokud budu nabíjet 1,8A jak psal Slovensko..o, tak by snad neměl být problém ne?oooooooooooo

MadSkunk #54 Posted 17 October 2016 - 10:55 AM

First Sergeant

• Player
  • 20164 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

View PostArrmagedonn, on 17 October 2016 - 06:59 AM, said:

Díky chlapi za komentáře. Chápu tedy správně, že je lepší tablet nabíjet pomaleji ať si neničím baterku? Protože máš MadSkunk pravdu, že je baterie zabudovaná a tím pádem amen šlus pokud ji odvařím.

Ale pokud budu nabíjet 1,8A jak psal Slovensko..o, tak by snad neměl být problém ne?oooooooooooo

Nemel. Dokonce vyrobci tvrdi, ze dlouhodobe udrzovana baterie na 100% taky dostava za usi a je lepsi 80%. Toho je vsak za pouzivani nerealne dosahnout, tak to plati spis pro dlouhodobe skladovani. Muj tablet bohuzel neumi pri pripojeni k siti vest proud mimo baterii, jako to umi muj netbook, jinak bych si to hned zapnul.

Baterie do modelu jsem treba misto stanovenych deseti minut nabijel celou noc na nizkem proudu. Neohrivaly se, lip se nabily a dele vydrzely. Normalnim desetiminutovym nabijenim mi vydrzely jen jednu sezonu, tzn. pul roku.

Bylo by dobre zjistit, jestli jsou baterky v tabletech stejna technologie, pac vybitim neustalym hranim a naslednym nabijenim na 2.1 by mohlo dojit k jejich predcasne smrti.

Jestli vyrobce dodal 1.8A nabijecku oproti standardnim 2.1, tak je to pro me snaha nedavat baterce tak pokourit, kdyz dostava takove mordy zivenim tohohle zrouta.

Slovenskoooooooooo #55 Posted 17 October 2016 - 11:26 AM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 12598 battles
  • 610
  • [CB-CZ]
Nvidia nedodáva k tabletu žiadnu nabíjačku. Tá moja dáva tiež 2,1A podľa štítku, ale tablet si viac nevezme, alebo ide o stratu na kábli. Preto som napísal, že ja mám overené, že táto dáva 1,8A nie ako niektoré iné čo dajú leva 1A. Ak by si mal aj 5A nabíjačku, tablet si odber riadi sám a vezme si len toľko koľko potrebuje. Pokazenia baterky sa nemusíš báť. Pri nabíjačkách je len opačný problém, tablet chce 2A a nabíjačka mu dokáže dať len 1A.

MadSkunk #56 Posted 17 October 2016 - 11:32 AM

First Sergeant

• Player
  • 20164 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

Presne tak. Vim o levnych cinskych 2.0A nabijeckach, ze kterych si pristroj bere jenom 0.9 a pristroj se pak dlouno nabiji a hodne hreje, coz ale prave baterce skodi. Kdyby to byl nejaky stary telefon, kde se baterie neumi branit, nemusi to pristroji moc prospet. To uz je ale OT.

Nejaky maly zaklad je tady: https://www.svetandroida.cz/jak-spravne-nabijet-baterii-telefonu-myty-a-fakta-o-akumulatorech-201403

Nejzasadnejsi pro Tebe bude nepodbijet, tzn nehrat, kdyz ma baterka 20%. I kdyz dokazu si predstavit, ze je uz dneska ochrana kvalitnich vyrobcu na takove urovni, ze je 0% pouze uzivatelska hodnota a v te baterce tech 20 je, jenom Ti pod ne nedovoli jit.

Je to ale jenom hypoteza a rozhodne bych to nezkousel.

Edited by MadSkunk, 17 October 2016 - 11:43 AM.

fjutik #57 Posted 17 October 2016 - 11:58 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30210 battles
  • 584
  • [SCRY]

Nema cenu to prehanet se starosti o baterie. Neshodnu se v jednom, ze Lithiove baterie nemaji radi 100% nabiti. Nebo jinak receno, nemaji, pokud tablet, nebo telefon nema funkci pozastaveni nabijeni. A toto ma hadam uz kazdy pristroj. Naopak, maji radi dobijeni. Takze doporucuji nabijet a nabijet. Ja dam par her a hned putuje na nabijecku. 

Mam notas velikosti TV (takova byla moda)  ktery je 10 stary, baterie mi vydrzela kdysi 2 hodiny, ted 1h50minut. Tech 10 let je nonstop na nabijecce. Nejvetsi zabijak je teplota, ne 100% nabiti. 

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

Slovenskoooooooooo #58 Posted 17 October 2016 - 01:49 PM

Senior Sergeant

• Community Contributor
  • 12598 battles
  • 610
  • [CB-CZ]

Ja mám mobil skoro nonstop na nabíjačke. Baterka mi vydrží tiež skoro 5 rokov tak ako na začiatku. Takže nonstop pripojenie na nabíjačke baterke určite výrazne neškodí.

Mobil mám celú noc na nabíjačke, 7:00 ho odpojím, 7:30 až 9:00 je na nabíjačke v aute, od 9:00 do 15:00 ho ťahá baterka, potom cesta domov zase nabíjačka, potom nabíjačka doma. Pohybujem sa v podstate stále od 70% po 100%.

xxxFIREFOXxxx #59 Posted 17 October 2016 - 02:03 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Baterka si rata nabijacie cykly. Ked ju vybijem do nuly a nabijem do 100% tak to je jeden cyklus. 2 nabitia o 50% su tiez jeden cyklus. Kazdy nabijaci cyklus si vezme malu trosku z kapacity. Ked ju niekto v podstate udrzuje stale na 100% a nabija viac menej 10% hore dole, tak potrebuje na cely cyklus 10 takych nabiti. Imho. Teda je asik lepsie j udrziavat furt full. Dokonca su tie dve slova aj podobne. Furt full.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

MadSkunk #60 Posted 17 October 2016 - 06:45 PM

First Sergeant

• Player
  • 20164 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]
Pozor panove, neni tak tomu vzdy. Nektere baterie se umi chranit proti prebiti samy, za jine to dela pristroj.
Mam vsak ani ne rok stary huawei, kde probiha nabijeni stale, jakmile se ukazatel nachazi mezi 99 a 100. To je pri blitzu porad, protoze adreno si neco rado vezme a tovarni nabijecka s 1.0A nestiha. Hru jsem nastavil na nejmensi grafiku a problem tak odstranil.

Hodne to hralo, jak psal pred chvili fjutik, takze muj stroj je jeden z tech, ktere je nejlepsi drzet na 80-90%.
Jestli se pri pouzivani se zapojenou nabijeckou nic nadmerme nezahriva, pak to neni treba resit, ale jestli ano daval bych pozor. Lipol dela docela agresivni chemickou reakci a na youtube jsem videl uz par vznicenych mobilu. Na modelarskem foru docela dost shorelych letadel.
Koneckoncu tohle tema se resi uz leta na odbornych forech a tady by z toho byla taky silena diskuze.
Snad to ale pomohlo v orientaci, podle toho jak ta nvidia na nabijeni reaguje. U takhle vykonneho zarizeni bych cekal ucinnou ochranu baterie, ale to jsem u jinych vyrobcu (zejmena z ciny) kolikrat cekal taky.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users