Jump to content

8" Tablet na WOTko

• Please log in to reply
65 replies to this topic

esprit_cz #61 Posted 19 October 2016 - 04:54 AM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]

Spis by jste se meli zamerit na typ zarizeni a baterie. O Nvidii se toho moc nedoctete. Ja os. pouzivam nabijecku k mobilu a staci mi to. Prvni byla k S5, ted k P9. Jsou to rychlo nabijecky se 2A. Jenze ja malo kdy hraji, ze bych tablet uplne vybouchal a musel nabijet pri hrani.
Kdyz se vratim k baterce, zarizenim spise vadi prebijeni. Takhle jsem si znicil baterku u Asuse. Kdyz jsem vecer dohral, dal jsem tablet na nabijecku, vyndal ji az druhy den, kdyz jsem prisel z prace a sel hrat.

Kdysi se tradovalo, ze pro zvyseni kapacity baterky, musite nejprve 3x nabit na 100% a pak vybouchat do mrte. Uz tomu neni pravda. Baterka ma v sobe jakou si pamet a nesvedci ji uplne vybiti!

Edited by esprit_cz, 19 October 2016 - 04:59 AM.

fjutik #62 Posted 19 October 2016 - 06:18 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30371 battles
  • 584
  • [SCRY]

View Postesprit_cz, on 19 October 2016 - 04:54 AM, said:

Spis by jste se meli zamerit na typ zarizeni a baterie. O Nvidii se toho moc nedoctete. Ja os. pouzivam nabijecku k mobilu a staci mi to. Prvni byla k S5, ted k P9. Jsou to rychlo nabijecky se 2A. Jenze ja malo kdy hraji, ze bych tablet uplne vybouchal a musel nabijet pri hrani.
Kdyz se vratim k baterce, zarizenim spise vadi prebijeni. Takhle jsem si znicil baterku u Asuse. Kdyz jsem vecer dohral, dal jsem tablet na nabijecku, vyndal ji az druhy den, kdyz jsem prisel z prace a sel hrat.

Kdysi se tradovalo, ze pro zvyseni kapacity baterky, musite nejprve 3x nabit na 100% a pak vybouchat do mrte. Uz tomu neni pravda. Baterka ma v sobe jakou si pamet a nesvedci ji uplne vybiti!

Musel jsi mit rozbitou ochranu  napajeni baterie, nebo vadna baterie. Mam dva Asusy, jeden dva roky, druhy rok a jsou nonstop na nabijecce. Oba drzi bez problemu. Stale prez 4 hodiny hrani. Ja prodaval elektrokola, v Orange jsem mel krome jineho nastarost zalohove zdroje a na kazdem skoleni opakovali, ze Lithiove baterie maji radi neustale dobijeni. Treba i z 80% a sup na nabijecku. Ano, pokud budes cpat 2A do plne baterie, tak ji to zabije, ale od toho je rizeni provozu napajeni, bud v nabijecce, nebo v zarizeni. Mas zaruku dva roky, mas narok tu baterii vratit.

Edited by fjutik, 19 October 2016 - 06:19 AM.

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

esprit_cz #63 Posted 20 October 2016 - 08:01 AM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]
Odpo zmerim, jak dlouho mi Asus vydrzi. 4 hod. rozhodne ne. Odhaduji neco pres 2 hod.

Arrmagedonn #64 Posted 29 November 2016 - 10:27 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 15621 battles
  • 107
  • [TFCZ]
Ahoj kluci, KDO MÁ NVIDIA SHIELD TABLET K1 a nahrává na něm pravidelně videa? Ozvěte se mi prosím, třeba do PM, měl bych pár otázek ohledně tvorby videa. Připadám si už jako úplný trotl

esprit_cz #65 Posted 30 November 2016 - 04:57 PM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]

View PostArrmagedonn, on 29 November 2016 - 10:27 AM, said:

Ahoj kluci, KDO MÁ NVIDIA SHIELD TABLET K1 a nahrává na něm pravidelně videa? Ozvěte se mi prosím, třeba do PM, měl bych pár otázek ohledně tvorby videa. Připadám si už jako úplný trotl

Co mas za problem?

esprit_cz #66 Posted 22 December 2016 - 10:15 PM

First Sergeant

• Player
  • 42037 battles
  • 5,135
  • [SCRY]
Mel bych tu jednu vychytavku s nabijenim Nvidie. Hodne dlouho jsem odkladal koupi orig. nabijecky, protoze jsem nikdy nehral tak dlouho, abych behem hry potreboval tablet dobijet. Ted jsem si chtel na vanoce udelat radost, jako naschval nabijecky nejsou a termin dodani v nedohlednu. Kazdopadne tablet se da nabijet jakoukoliv 2,1A nabijeckou. A pouha rychlost v dobijeni tkvi v kabelu! Chce to poradny kabel s lepsim prutokem a je to [Editováno] znat.
Na Alze: Datový kabel Hama propojovací USB A(M) - micro B(M) 0.75m (HM480i3)

Edited by ClearEvil, 23 December 2016 - 05:27 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users