Jump to content

Anketa: -1/+1 Match Making

• Please log in to reply
231 replies to this topic

Poll: -1/+1 Match Making (123 members have cast votes)

Přáli byste si změnu stávajícího rozptylu MM na -1/+1 tier?

1. Ano (55 votes [44.72%])

Percentage of vote: 44.72%

2. Ne (68 votes [55.28%])

Percentage of vote: 55.28%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Settler77 #41 Posted 16 March 2016 - 01:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22819 battles
  • 91
  • [-MEN-]

View Postsuchosucho, on 15 March 2016 - 12:12 PM, said:

ja ti len ze pre mna je vyzva si zahrat proti vyssim tierom neviem preco ale ako 10 tier hrat proti 9 uz pre mna neni taka zabava ako opacne a to nehovorim o pocite ked so 6 zostrelim 8 to je parada a z hier s is6 a t59 mozem povedat ze je zabavnejsie hrat +-2 . +-1 je pre mna po chvili stereotyp uplne mi staci ked mm je vyrovnane v pocte tier tankov a aspon priblizne v type tankov tak ako to bolo v 2.6. teraz uz velmi neni sranda ked dostanem proti spicovi a jpantherovi - tigra kv3 a t29 a to hlavne na mensich mapach:-). takze pls nemente +-2 staci to vyvazit.

ps: settler po 1000 hrach by som nemal odvahu sa vyjadrovat k +-2 mm:-)

no po 32tis bitev se ani tomu stereotypu moc nedivim:teethhappy:

PS, no očividně jsem tu začal špatně a nehodlám dál pokračovat v nějakém přetahování, takže pokud jsem snad někoho urazil, tak se upřímně omlouvám, nicméně vaše reakce jakožto zkušených a komunitně aktivních hráčů, taky nic moc a určitě tímto způsobem odrazujete spoustu nových hráčů aby se tu vyjádřily a snad není nutný připomínat, že i hloupý názor může dát podnět k něčemu dobrému.

Edited by Settler77, 29 March 2016 - 04:32 PM.

xxxFIREFOXxxx #42 Posted 16 March 2016 - 04:35 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314

View PostSettler77, on 15 March 2016 - 11:50 AM, said:

Já jsem hlasoval pro změnu. Myslím si, že hra má zaručit stejné, nebo alespoň přibližné výchozí podmínky pro všechny hráče. Hokej taky nehrajete na jednu menší bránu, nebo floorball s křehčíma hokejkama pro jeden tým. rozhodovat má ve WOT schopnost ovládat vybraný tank a hlavně výběr tanku samotného. Jasně, četl jsem i názory, že stačí hrát chytře, jako tým, atd....a tyto názory bych bral, pokud by byla možnost jít do hry v četě alespoň 5 hráčů, pak je šance dobrou týmovou hrou leccos změnit ve svůj prospěch. Nicměně četa o dvou lidech má jen velmi malou šanci. V současné době tyto nevyvážené hry vypadají z 80% stejně, velké tiery čekají, že budou malé scoutovat a najdou si místo na kempení a malé to dělat nechtějí protože ustojí tak 2 rány, realita je potom taková, že jde každému hlavně o sebe a způsobit velké poškození aby na té hře moc neprodělal. Takové hry vyloženě odrazují a nemají nic společného s herními výzvami a zábavností. Já osobně bych změnil MM 1/+1 na random bitvách, ale proč nevytvořit třeba Wild Battle kde bude možnost jít proti výšším tierum ale taky by to mělo být ohodnoceno lépe v kreditech a zkušenostech, nebo MM 2/+2 zavést na Clan Wars které snad časem taky přijdou, pak věřím že dobře sehraný tým třeba i s podporou TS3 je schopen vymazat handicap.

settler, motas jablka s buldozermi.... Chvilu sa odvolas na realitu- prirovnanie k hokeju... Potom hovoris, ze je to hra..... Za chvilu sa motas v clan wars a tam chces zaviest +-2 ...????? V clan wars pojdes predsa v max tieri, a nebudes oslabovat vlastny team z klanu volbou tanku -2 tier. Prosim ta, vyrovnaj si myslienky, odohraj este zo 5.000 hier a potom azda pochopis o com je wotb a kam by mal smerovat ak ciel hry bude zabava. Zatial to vyzera, ze my sa tu bavime o hre a wg zaujimaju peniaze. Vylucne.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Settler77 #43 Posted 17 March 2016 - 12:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22819 battles
  • 91
  • [-MEN-]

View PostxxxFIREFOXxxx, on 16 March 2016 - 04:35 PM, said:

settler, motas jablka s buldozermi.... Chvilu sa odvolas na realitu- prirovnanie k hokeju... Potom hovoris, ze je to hra..... Za chvilu sa motas v clan wars a tam chces zaviest +-2 ...????? V clan wars pojdes predsa v max tieri, a nebudes oslabovat vlastny team z klanu volbou tanku -2 tier. Prosim ta, vyrovnaj si myslienky, odohraj este zo 5.000 hier a potom azda pochopis o com je wotb a kam by mal smerovat ak ciel hry bude zabava. Zatial to vyzera, ze my sa tu bavime o hre a wg zaujimaju peniaze. Vylucne.

ani bych neřekl, porovnával jsem výchozí podmínky pro kolektivní hry a na pomoc jsem si vzal hry z reality jako např hokej, ale pořád je to hra!! co se týče clan wars byl to návrh a ten se může akceptovat nebo ne......jinak logicky, nikdo neoslabí vlastní tým to je jasné ale jak zajistíš stejný tiery na obou stranách?přece když bude mít náš clan VII, tak protihřáči můžou nastoupit s nějakou tou IX a už jsem viděl dost namixovaných čet abych věřil že i v budoucnu si budou brát lidi rozdílné tiery. Možná nemám tolik odehraných her jako ty Firefoxx, nicméně to ti ještě nedává právo soudit ostatní ale pokud si myslíš že právo vyjadřovat se ke hře mají jenom hráči s 5K battlama a výš, tak se asi nemáme moc o čem bavit

xxxFIREFOXxxx #44 Posted 17 March 2016 - 01:42 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314

View PostSettler77, on 17 March 2016 - 12:46 PM, said:

ani bych neřekl, porovnával jsem výchozí podmínky pro kolektivní hry a na pomoc jsem si vzal hry z reality jako např hokej, ale pořád je to hra!! co se týče clan wars byl to návrh a ten se může akceptovat nebo ne......jinak logicky, nikdo neoslabí vlastní tým to je jasné ale jak zajistíš stejný tiery na obou stranách?přece když bude mít náš clan VII, tak protihřáči můžou nastoupit s nějakou tou IX a už jsem viděl dost namixovaných čet abych věřil že i v budoucnu si budou brát lidi rozdílné tiery. Možná nemám tolik odehraných her jako ty Firefoxx, nicméně to ti ještě nedává právo soudit ostatní ale pokud si myslíš že právo vyjadřovat se ke hře mají jenom hráči s 5K battlama a výš, tak se asi nemáme moc o čem bavit

nemyslim si, ze vyjadrovat sa ku hre maju len hraci s 5k bitiek, rovnako nikoho nesudim, nemanipuluj prosim so svojimi myslienkami akoze su moje.... To su len a len tvoje myslienky....

Co sa tyka cw niekedy v buducnosti, podla tvojho postu mi vychadza, ze sa nazdavas, ze jeden klan bude mat predpisany tier napr.7 a druhy klan bude moct nasadit tier 9..... Osobne predpokladam, ze ak budu niekedy klanove vojny, tak bude predpisany jednotny tier, napr.len 8, alebo len 10.... Tymto predpisanim sa zaistia rovnake tiery.... Jednoduche .

Ale myslim si, ze cw su hudba velmi vzdialenej buducnosti, ide o to, ze wotb je podnikatelska cinnost a viac penazi im zaistia nove vetvy a dalsie tanky, kedze expenie vetiev prinasa wg najvacsi zisk cez premiove ucty a kupovanie volnych expov.

SokarSG #45 Posted 17 March 2016 - 03:04 PM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290
neviem čím to je, ale najviac túžia po MM +-1 tier práve hráči, čo ešte nedosiahli na X-tier, chápem tiež som zo začiatku bol zúfalý ked som mal hrať o 2 tier vyšším tankom, ale po tom čo som pochopil mechaniku, odkukal lepší spôsob hrania a prišiel som na moju úlhou v týme aj ked som low tier, tak mi je to absolútne jedno, a ten pocit ked v VII tanku dostanem IX je neopísateľný :)

Edited by SokarSG, 17 March 2016 - 03:05 PM.

Leaderoftanks_2015 #46 Posted 18 March 2016 - 05:10 AM

Sergeant

• Player
  • 18802 battles
  • 320
Hej, hlzavne ked mas is3 bez BL-9 a ides proti t9. Alebo centurion 1, ktory v stocku bez goldu ani IS neprestreli

xxxFIREFOXxxx #47 Posted 18 March 2016 - 05:58 AM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Je pravda, ze ist v akomkolvek stockovom tanku proti tier+2 je ciste sadomaso.

Leaderoftanks_2015 #48 Posted 18 March 2016 - 01:54 PM

Sergeant

• Player
  • 18802 battles
  • 320
V stock tanku ani +-1 nemusis mat a si v prdeli, takze osobne by som nechal +-2, len upravil MM a bude super. Tak WG, sup sup upravit MM, aby bralo do uvahy statistiky

L4st_Jedi #49 Posted 21 March 2016 - 04:37 PM

Sergeant

• Player
  • 22700 battles
  • 310
  • [ARGO]
Ja myslim ze MM je sice obcas divokej, lec vetsi chybu vidim v tom ze nebere v potaz skill hracu, nehlede na to ze kdyz klany hrajou odpocty pres TS nebo Discord je to uplne jedno :) Kdyz vidim cetu VLNT s PHNX a v tymu  je jeste dalsi hrac od VLNT (jaka to nahoda) tak je prakticky rozhodnuto. Neni to tak dlouho co jsem hral proti tymu slozeneho ze dvou cet stejneho klanu :) a pak je jedno co nam namichal za tanky.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

xxxFIREFOXxxx #50 Posted 21 March 2016 - 04:44 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Jj, to je potom jednoznacna zalezitost, aj ked sa mi stalo, ze som hral proti cate phnx , navyse boli toptiery ,ale ich team bol prave po lobotomii, takze dostali pakel aj tak. Oni dvaja nastrielali cez 5000 dmg, a zbytok ich teamu do 500 dmg. Dokopy.

SokarSG #51 Posted 22 March 2016 - 08:12 AM

Sergeant

• Player
  • 9650 battles
  • 290
chalan na FB to zabil úplne, ked s IS-6 by chcel byť rovno top tier v každej hre :D to že on nemôže prestreliť dobre postavenú IS-3 mu vadí, ale že jeho niekedy nemôžu prestreliť iné tanky už mu ani nevadí, ved nebude bojovať proti výhode na jeho strane :facepalm:

esprit_cz #52 Posted 22 March 2016 - 10:08 AM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,379
  • [SCRY]

View PostSokarSG, on 22 March 2016 - 08:12 AM, said:

chalan na FB to zabil úplne, ked s IS-6 by chcel byť rovno top tier v každej hre :D to že on nemôže prestreliť dobre postavenú IS-3 mu vadí, ale že jeho niekedy nemôžu prestreliť iné tanky už mu ani nevadí, ved nebude bojovať proti výhode na jeho strane :facepalm:

To bylo, je a bude. Vždy se najde nějaký tupec, co bude svalovat vinu na vše kolem, ale na sebe ne

fjutik #53 Posted 26 March 2016 - 11:46 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 28520 battles
  • 584
  • [SCRY]

View PostSokarSG, on 17 March 2016 - 03:04 PM, said:

neviem čím to je, ale najviac túžia po MM +-1 tier práve hráči, čo ešte nedosiahli na X-tier, chápem tiež som zo začiatku bol zúfalý ked som mal hrať o 2 tier vyšším tankom, ale po tom čo som pochopil mechaniku, odkukal lepší spôsob hrania a prišiel som na moju úlhou v týme aj ked som low tier, tak mi je to absolútne jedno, a ten pocit ked v VII tanku dostanem IX je neopísateľný :)

Ja mam plnou garaz X a chtel bych +-1 tier. A to proto, ze se bohuzel neda spolehat na team a byl bych schopen sam vic ovlivnit vitezstvi. Urcite se shodnem, ze casteji jezdime jako low tier. Jsem pro kazde zmeny, co muzou ovlivnit hru. Vzdyd, kdyz se to neosvedci, je mozne pri dalsi aktualizaci udelat zmenu. 

Beru na vedomi, ze je spoustu jinych uzitecnejsich zmen, ktere by se dali udelat, ale o nich bohuzel neni tato anketa.

Omlouvam se za moji gramatiku, ale za poslednich 20 let ziju vsude mozne, jen ne v CR ;-)

Petr

esprit_cz #54 Posted 26 March 2016 - 06:17 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,379
  • [SCRY]

View Postfjutik, on 26 March 2016 - 11:46 AM, said:

Ja mam plnou garaz X a chtel bych +-1 tier. A to proto, ze se bohuzel neda spolehat na team a byl bych schopen sam vic ovlivnit vitezstvi. Urcite se shodnem, ze casteji jezdime jako low tier. Jsem pro kazde zmeny, co muzou ovlivnit hru. Vzdyd, kdyz se to neosvedci, je mozne pri dalsi aktualizaci udelat zmenu. 

Beru na vedomi, ze je spoustu jinych uzitecnejsich zmen, ktere by se dali udelat, ale o nich bohuzel neni tato anketa.

No, právě. Největší bolestí, a zvlášť u 10 je, že se nemůžeš na nikoho spolehnout! MM +/- 1 nebo 2 to vůbec nezmění! Blb zůstane blbem, noob noobem... = výsledek téměř stejný. Proto bych raději uvítal úplně jinou ankeru než tuto.

Edited by esprit_cz, 26 March 2016 - 06:18 PM.

flakk_cz #55 Posted 27 March 2016 - 01:31 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 20820 battles
  • 608
  • [-RUP-]
Já nechci +-1!!! Ať to zůstane jak to je. Chci větší rozmanitost vozidel ve hře. Taky nejsem rád, když hraji jako low tier a jdu třeba s osmým tierem proti desítce. Ale je to o to více zajímavé. A když jsem desítka, tak rád vyklepu ty nižší tiery. A přesně tohle chce každý hráč, co expí nějakou linii tanků,až bude na topu. 

esprit_cz #56 Posted 27 March 2016 - 04:56 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,379
  • [SCRY]

View Postflakk_cz, on 27 March 2016 - 01:31 PM, said:

Já nechci +-1!!! Ať to zůstane jak to je. Chci větší rozmanitost vozidel ve hře. Taky nejsem rád, když hraji jako low tier a jdu třeba s osmým tierem proti desítce. Ale je to o to více zajímavé. A když jsem desítka, tak rád vyklepu ty nižší tiery. A přesně tohle chce každý hráč, co expí nějakou linii tanků,až bude na topu. 

Já to myslel trochu jinak! Mě nevadí, že je MM +/- 2, ale vyloženě mě s..., když s 8 nastřílím víc než 10!!! Prostě mi vadí, že 10 má kde kdo s pár bitvami a nezná ani základy hry. Tahle hra začala postrádat jednoho velkého ducha. A to motovaci! Z téhle hry se vypařila logika zdravého myšlení!!! Na jednu stranu se tu WG kasá o vyváženosti týmů... Na druhou stranu to nikde nevidím! To, že je v týmu např. x 10, x 9 a x 8, na druhé straně to samé, předci není vyvážená bitva! To je pouze 1/3! Kde jsou typy tanků? Kde jsou zkušenosti hráčů? Jak někdo může pusti takový blábol, že je bitva vyrovnaná, když je bitva medka vs heavy!!! Když je v jednom týmu průměr WR 55, v druhém 48! Asi by se měl někdo nechat vyšetřit nebo podstoupit IQ testy!

Ale líbí se mi jedna věc! Téměř všichni tu naříkáte, ale nikdo za nic nebojuje. Dál si hromadně kupujete PÚ i PT a pak se tu oháníte platícím hráčem. V normálním životě si taky kupujete rozbitý věci!? Myslím tím úmyslně?

Já os. lituji jedné věci, že jsem kdy do téhle hry vložil peníze. Není tu ani jediná známka, aby si toho WG vážilo! Nevadí mi, že jsem na stejné lodi s neplatícími ale, že si WG ani takových lidí neváží! V každé firmě manager vidí v každém člověku potencionálního zákazníka. WG chytit, vyždímat, zahodit. Přirovnal bych to k průtokáči. Ale všechny studny časem vyschnou!

Edited by esprit_cz, 27 March 2016 - 05:14 PM.

jindrich73 #57 Posted 28 March 2016 - 04:06 PM

Sergeant

• Player
  • 30865 battles
  • 399
  • [SCRY]
MM + - 1 dle mne dá vyniknout více hráčům, kteří umí hrát. Skončí doba, kdy si na mne vyšláplo nemehlo jenom proto, že sedí v X a já v VIII. Je to ale oboustranně dvousečná zbraň. Profitovat z toho budou opět jen dobří hráči. Kdo je nemehlo, tak na tom bude ještě hůře, než je teď. Dobrý hráč bude moct jako -1 tier lépe ovlivnit hru a kdo hrát neumí, tak mu skončila doba, že si v +2 tier tanku dokazoval na ostatních, jaký je drsňák. Rozmanitost hry bude zachována pořád, stačí si jen vybrat tier podle gusta. Já jsem hlasoval pro. Sice je to zbytečné, ale nevidím důvod, proč to některým lidem ulehčovat. Ve výsledku si WG stejně udělá co chce a navíc, tohle je marginální věc. Primární je pro mne fungování hry. To, že to spíše nefunguje než funguje, je prostě k pláči. Je mi jedno jak to bude, pokud bude hra funkční.

V březnu 2016 jsme otevřeli náš v pořadí už druhý klan – StopCry! vol. 2. Cílem tohoto klanu je dát více hráčům příležitost stát se členy naší přátelské komunity. Tomuto cíli odpovídají i podmínky přijetí, které jsou méně náročné, než jak jsou nastaveny pro vstup do StopCry!. Aktuálně tedy nabíráme hráče do StopCry! vol. 2, kteří splní podmínky členství, budou dodržovat pravidla, ale především se ztotožní s naší filozofií a zaměřením.

esprit_cz #58 Posted 28 March 2016 - 06:05 PM

First Sergeant

• Player
  • 32950 battles
  • 4,379
  • [SCRY]

View Postjindrich73, on 28 March 2016 - 04:06 PM, said:

Já svoje rozhodnutí změnil na ANO už dávno.

1. Částečně z toho důvodu, jak píšeš

2. Už mě vytáčí, jak mi kde kdo nadává, že 8 tierem nedokážu sejmout IS-7 a přitom oni jako top tier neudělali nic!

3. Celou dobu tu téměř každý štěká, brečí kvůli MM, a když jim dá WG možnost to změnit, tak se ukáže, že je vlastně vše v pořádku. Nechci, aby tímto bylo WG v sedle

Leaderoftanks_2015 #59 Posted 28 March 2016 - 06:51 PM

Sergeant

• Player
  • 18802 battles
  • 320
S t8 mam sancu v 1 vs. 1 proti t9, ale s t8 proti t10 ani nahodou. Takze aj ked bude 7 t9 proti 7 t8 a tie t8 nebudu noobi, tak moze byt vyhra

DeltaIndiaDelta #60 Posted 29 March 2016 - 11:49 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostLeaderoftanks_2015, on 28 March 2016 - 07:51 PM, said:

S t8 mam sancu v 1 vs. 1 proti t9, ale s t8 proti t10 ani nahodou.

Už jsem viděl tolik 1vs1 soubojů, kdy vyhrál tank o 2 tiery níž, že takhle obecně vzato je to nesmysl a ty to víš.

Jak napsal Jindřich - pokud bude MM zmírněn na +-1, jediní kdo na tom vydělají budou dobří hráči.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

38 user(s) are reading this topic

0 members, 38 guests, 0 anonymous users