Jump to content

Prémiové tanky - omezení možností nákupu pro nové hráče

• This topic is locked This topic is locked
118 replies to this topic

MadSkunk #101 Posted 20 July 2016 - 12:04 AM

First Sergeant

• Player
  • 19371 battles
  • 1,253
Mne se to moc nezda. Prokousavat se armadama is a kv familii mi znechutilo tier osm tak, ze ho preskakuju a hraju tam jenom premiaky.
Jestli se zamori tier sest zastupama kv1s, bude to uz zoufaly. Uz ted v protitymu potkavam aspon dva a s noob aurou, co neexistuje je tam krajime jak kus sutru nozikem na obalky.

Edited by MadSkunk, 20 July 2016 - 12:06 AM.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

Tobik2003DN #102 Posted 12 August 2016 - 05:47 PM

Private

• Player
  • 15731 battles
  • 5
Já bych souhlasil s tím že musíme mít: př.: AT-7  VII aby jsme si mohli koupit tank : IS-6 VIII bylo by to tak dobré protože ani já nemám ješte ten VIII normalni vyježdený a s IS-6 mi jde .... ale bohužel mi tam potom začali hráči nadávat že to sní neumím a to protože jsem nebyl 4 dny doma a ségra byla ,asi víte co myslím............ 

arathorrn #103 Posted 13 August 2016 - 05:03 AM

First Sergeant

• Player
  • 25483 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostTobik2003DN, on 12 August 2016 - 05:47 PM, said:

Já bych souhlasil s tím že musíme mít: př.: AT-7  VII aby jsme si mohli koupit tank : IS-6 VIII bylo by to tak dobré protože ani já nemám ješte ten VIII normalni vyježdený a s IS-6 mi jde .... ale bohužel mi tam potom začali hráči nadávat že to sní neumím a to protože jsem nebyl 4 dny doma a ségra byla ,asi víte co myslím............ 

Hezké, ale hráči pak nadávali tobě ne? Určitě to bylo po dobře odehrané bitvě, kdy jsi byl oporou týmu, vedl jsi jako toptier útok a nastřílel jsi solidní dmg. Možná, že ti sestra na účtu hrála, to je tvůj problém. Měl jsi se z účtu odhlásit a nikdo by ti nemohl "pokazit" staty. Přece nechceš tvrdit, že ti najednou začali vypisovat hráči, že hraješ blbě. Pochybuji, že by někdo procházel statistiky cizích hráčů a pak jim nadával. Spíš ti prostě nevyšla hra a někdo se na tebe podíval. Nevím jak to máš ty, ani mě to nezajímá, ale včera jsem potkal hráče s 20k bitev a WR 37%. Na IS 6 měl 850 bitev s WR 36%, pak se nemůže divit, když mu někdo napíše, že je noob. Zkus začít od sebe, to, že ti někdo nadává ale může být i hloupostí toho hráče. Někteří si myslí, že jejich taktika je správná a často jezdí na mapách špatně. Nebo ti hráč v T54 napíše aby jsi flankoval, co na tom, že máš heavy, že? Každopádně když už ten tank máš snaž se něco zahrát. Je to ve vyšších tierech a při současném MM, RNG a záplavě moulů čím dál těžší. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

Arrmagedonn #104 Posted 05 September 2016 - 07:18 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 14147 battles
  • 107
  • [TFCZ]

Ahoj, podle mě je fajn tohle trochu omezit, ale je to absolutně k ničemu řešit teď, když už máte xy hráčů, prostě naprosto zcestné téma.. Kdyby se radši řešily důležitější problémy typu MM atd, kde má jeden tým 6 heavy tanků a druhý 6 TD, nebo kdy se stačí před bitvou podívat na složení tanků a už víš kdo vyhraje...a tohle nikoho netrápí, ale řešit kdo si může koupit prémiový tank se řešit bude, to snad ne. No screeny nemám (začnu pořizovat ať pak můžu založit plnohodnotný topic), takže abych se vyjádřil k tématu:

omezit na úroveň, kterou mám vyzkoumanou: mám tank 8 tieru = můžu mít prémiový tank 8 tieru.

BurgesCZ #105 Posted 05 September 2016 - 12:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21284 battles
  • 32
  • [H4PKY]

Zkrátka nákup prémiáku jen od tieru, který má vyzkoumaný a má na něm odjeto bitev tier*10. Hráč již pravděpodobně bude vědět, jak probíhají bitvy na této úrovni, a které chce zakoupit prémiový tank. 

Edited by BurgesCZ, 05 September 2016 - 12:27 PM.

flakk_cz #106 Posted 05 September 2016 - 12:41 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]

View PostBurgesCZ, on 05 September 2016 - 02:20 PM, said:

Zkrátka nákup prémiáku jen od tieru, který má vyzkoumaný a má na něm odjeto bitev tier*10. Hráč již pravděpodobně bude vědět, jak probíhají bitvy na této úrovni, a které chce zakoupit prémiový tank. 

To nic neřeší, omezení na tiery. V updatu 3.1 už tank nemusíš expit, prostě to přeskáčeš za goldy 

Major_Kuffenbach_ #107 Posted 05 September 2016 - 01:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24991 battles
  • 536
  • [CB-CZ]

View Postflakk_cz, on 05 September 2016 - 12:41 PM, said:

To nic neřeší, omezení na tiery. V updatu 3.1 už tank nemusíš expit, prostě to přeskáčeš za goldy 

Lidé, čtěte ty novinky pořádně. Tanky za goldy nepůjdou, jen moduly. 

flakk_cz #108 Posted 05 September 2016 - 05:55 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]

View PostMajor_Kuffenbach_, on 05 September 2016 - 03:09 PM, said:

Lidé, čtěte ty novinky pořádně. Tanky za goldy nepůjdou, jen moduly. 

za goldy si převedu vyzkoumané expy na free expy a hned mám tank. a peníze koupím v nějaké pokladničce nebo balíčku ...

Major_Kuffenbach_ #109 Posted 05 September 2016 - 07:07 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 24991 battles
  • 536
  • [CB-CZ]

View Postflakk_cz, on 05 September 2016 - 05:55 PM, said:

za goldy si převedu vyzkoumané expy na free expy a hned mám tank. a peníze koupím v nějaké pokladničce nebo balíčku ...

Což doteď nešlo? 

flakk_cz #110 Posted 05 September 2016 - 07:44 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 20861 battles
  • 608
  • [CZECH]
Jistěže šlo, jenom se to zjednodušilo ...

esprit_cz #111 Posted 06 September 2016 - 09:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 33298 battles
  • 4,442
  • [SCRY]

View PostArrmagedonn, on 05 September 2016 - 07:18 AM, said:

Ahoj, podle mě je fajn tohle trochu omezit, ale je to absolutně k ničemu řešit teď, když už máte xy hráčů, prostě naprosto zcestné téma.. Kdyby se radši řešily důležitější problémy typu MM atd, kde má jeden tým 6 heavy tanků a druhý 6 TD, nebo kdy se stačí před bitvou podívat na složení tanků a už víš kdo vyhraje...a tohle nikoho netrápí, ale řešit kdo si může koupit prémiový tank se řešit bude, to snad ne. No screeny nemám (začnu pořizovat ať pak můžu založit plnohodnotný topic), takže abych se vyjádřil k tématu:

omezit na úroveň, kterou mám vyzkoumanou: mám tank 8 tieru = můžu mít prémiový tank 8 tieru.

Kolego někde si zaspal. Vše už tady proplulo a jako každé ožehavé téma vyšumělo do ztracena. Prostě, co se WG nelíbí, nechce slyšet, ani se k tomu vyjadřovat.

melounek1968 #112 Posted 01 November 2016 - 10:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40279 battles
  • 14
  • [B-CZE]
Přidám i svůj komentář,byl bych velice rád kdy by nový hráči nez začnou hrát aby si nemohli kupvat premiérový tank VIII tier,zažívám poslední bitvi že mé win rate jde rapidně dolů a jen kvůli to mu někteří hráči nastrileji 500dgm a míň nebo vůbec,mel jsem bitvu na mape falta morgana byl tam hráč s tiger p a ja mel is-3 defender mel 1350 hp a ja byl poloviční v hp a jezdil do kola a jak posuk a mel nastrileno nula,kvůli těm hle hracum mi jde win rate dolů,tak wg by s tím neco mělo dělat a  u některých zavést ban a tim myslím opravdu ten ban,nemluvim určitě za sebe stavesto zridka začne bitva a hrac nehraje a cela bitva je pro hraná.roa_6

smudla_patrik_2016 #113 Posted 07 November 2016 - 07:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4839 battles
  • 48

View Postroa_6, on 01 November 2016 - 10:14 PM, said:

Přidám i svůj komentář,byl bych velice rád kdy by nový hráči nez začnou hrát aby si nemohli kupvat premiérový tank VIII tier,zažívám poslední bitvi že mé win rate jde rapidně dolů a jen kvůli to mu někteří hráči nastrileji 500dgm a míň nebo vůbec,mel jsem bitvu na mape falta morgana byl tam hráč s tiger p a ja mel is-3 defender mel 1350 hp a ja byl poloviční v hp a jezdil do kola a jak posuk a mel nastrileno nula,kvůli těm hle hracum mi jde win rate dolů,tak wg by s tím neco mělo dělat a u některých zavést ban a tim myslím opravdu ten ban,nemluvim určitě za sebe stavesto zridka začne bitva a hrac nehraje a cela bitva je pro hraná.roa_6

Ano boužel s tebou musím souhlasit hráč si koupil FC M a jel 25 bitvu wr měl 38 % a i na ostatních strojích (jenom prémiáky ) měl skoro to samé .

arathorrn #114 Posted 08 December 2016 - 07:14 AM

First Sergeant

• Player
  • 25483 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View Postsmudla_patrik_2016, on 07 November 2016 - 07:07 PM, said:

Ano boužel s tebou musím souhlasit hráč si koupil FC M a jel 25 bitvu wr měl 38 % a i na ostatních strojích (jenom prémiáky ) měl skoro to samé .

To je samozřejmě blbě. Jenže, když budu vycházet ze své zkušenosti, mít po 25 bitvách nízké wr je za současného stavu randomu docela běžné. Nějakou dobu trvá, než si na mašinu zvykneš ( určitě ti to hned nepůjde se všemi stroji hladce) minimálně kolem 10 bitev (spíš to bude víc) jsi tedy za nooba. Pak chytíš do týmu hráče, kteří neví kam jet, jak ovládat tank, nebo mající v hlavě piliny, to budeš mít taky 10 bitev. Jsme na 20 a pomyslný wr máš kolem 48% (protože nejsi úplná lopata), a pak tu máme lagy a fps dropy, to je těch zbývajících 5 bitev, které díky neovladatelnosti tanku prohraješ s 0dmg, nebo s úplně směšným poškozením. Takže tohle o nějakém skillu moc neřekne. 

Samozřejmě tebou uváděný příklad známe všichni a je to tragické. Chtěl jsem jen poukázat na to, že ne vždy musí být hráč moula aby měl, při nízkém počtu bitev, špatné WR. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

esprit_cz #115 Posted 10 December 2016 - 06:21 AM

First Sergeant

• Player
  • 33298 battles
  • 4,442
  • [SCRY]

View PostIvana_Drago, on 07 March 2016 - 01:09 PM, said:

Tankisté,

jeden z vašich návrhů, který jsme na fórech opakovaně zaznamenali, se týkal omezení možností nákupu prémiových tanků vysokých tierů pro nováčky. Toto opratření by mělo zabránit tomu, že se na vysokých tierech pohybují hráči, kteří ještě pořádně neví, jak hrát. :child:

Chtěli bychom se vás tedy zeptat, jaká omezení by podle vašeho názoru měla být zavedena, tedy jaká kritéria by měl podle vás hráč splňovat pro to, aby mu byl nákup prémiových vozidel vysokých tierů umožněn. Jaká je vaše představa?

Nevim, proc se mi tenhle post zobrazil s novym prispevkem? No, co stalo se. Alespon se muzu zeptat, jaky smysl mela tahle anketa, diskuze..., kdyz zaver nikde? Neco mi rika, ze kdyz se objevi nejake takova anketa, stane se pravy opak.

Arrmagedonn #116 Posted 29 December 2016 - 11:29 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 14147 battles
  • 107
  • [TFCZ]

Ahoj, mohl by se nám tu k tomuto tématu staff vyjádřit?? Odpovědí tu máte víc než dost a výsledek je celkem jasný. To, že ve hře potkávám hráče, co mají 350 her, wr skoro v mínusu, ale už to jezdí v IS-6 totálně ... kazí hru, abych by slušný ...

Ať si dá sakra wg jeden den pauzu od honění peněženek hráčů skrz nové premiáky a balíčky a konečně řeší hratelnost hry!

Arrmagedonn #117 Posted 07 January 2017 - 07:45 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 14147 battles
  • 107
  • [TFCZ]
DĚKUJEME STAFF ZA FOFRÓZNÍ ODPOVĚDI ! 

ShrensCZ #118 Posted 08 January 2017 - 09:28 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 33705 battles
  • 122
  • [FOX]

View PostArrmagedonn, on 29 December 2016 - 11:29 AM, said:

Ahoj, mohl by se nám tu k tomuto tématu staff vyjádřit?? Odpovědí tu máte víc než dost a výsledek je celkem jasný. To, že ve hře potkávám hráče, co mají 350 her, wr skoro v mínusu, ale už to jezdí v IS-6 totálně ... kazí hru, abych by slušný ...

Ať si dá sakra wg jeden den pauzu od honění peněženek hráčů skrz nové premiáky a balíčky a konečně řeší hratelnost hry!

Hratelnost je pro horší hráče dobrá. Když neresis blbosti jako WN8 je to skvělá hra. Až na pár technických chyb.

Ivana_Drago #119 Posted 09 January 2017 - 01:49 PM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469
  • [WGEU]

View PostArrmagedonn, on 05 September 2016 - 07:18 AM, said:

Ahoj, podle mě je fajn tohle trochu omezit, ale je to absolutně k ničemu řešit teď, když už máte xy hráčů, prostě naprosto zcestné téma.. Kdyby se radši řešily důležitější problémy typu MM atd, kde má jeden tým 6 heavy tanků a druhý 6 TD, nebo kdy se stačí před bitvou podívat na složení tanků a už víš kdo vyhraje...a tohle nikoho netrápí, ale řešit kdo si může koupit prémiový tank se řešit bude, to snad ne.

Ahoj, téma jsme zakládali v březnu roku 2016, kdy pro nás byla tato otázka aktuální a chtěli jsme znát názor hráčů. Zpětnou vazbu jsme odeslali (stejně jako ostatní komunity), což jsem zde do vlákna také napsala ve chvíli, kdy jsem dotud zpětnou vazbu vybírala. Téma v tuto chvíli již není aktuální a proto vlákno zavírám.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users