Jump to content

Prémiové tanky - omezení možností nákupu pro nové hráče

• This topic is locked This topic is locked
118 replies to this topic

Apsyrtos #21 Posted 09 March 2016 - 02:49 PM

Sergeant

• Player
  • 51641 battles
  • 493
  • [CB-CZ]

Já bych to také neomezoval, sice noobík v prémiáku hodně naštve,ale když potkávám vyložené lem(u)ry v desítkách s wr někde kolem 43, tak todle mě naštve o hooodně hoooodněěě víc;) a že jich jezdí někdy opravdu požehnaně:)!!!

Aspoň zasponzorují prémiáci hru a my máme co hrát! 

A navíc, pokud to chcete omezit pro zkvalitnění hry, tak byste museli i nějak omezit postup přes free expy k desítkám. Už jsem viděl několikrát borečka co má odehráno kolem 1000 bitev a valí s desinou, fuuuuj, taky to tak vypadalo;)

Edited by Apsyrtos, 09 March 2016 - 02:52 PM.

DavidB_137 #22 Posted 10 May 2016 - 07:36 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13512 battles
  • 577
  • [SCF]
Ja sa ešte vrátim k téme. Podľa mňa by sa mala do obmedzení zohľadňovať najmä štatistika. Napríklad hráč, ktorý má už s WoT skúsenosti, no jeho štatistiky sú povedzme iba 150 odohraných bitiek a tanky max. tier 3 (pretože si založil nový účet), avšak 58% WR a 750 priemerný damage bude mať možnosť kúpiť si akýkoľvek prémiový tank bez obmedzení, lebo vidno, že to nie je "kazítko" hry.

Edited by DavidB_137, 10 May 2016 - 07:37 PM.

Samsung Galaxy Note 4, Android 6.0.1
David's PC, Windows 10 Pro

Web klanu [SCF]Moja webstránka / My website YouTube

esprit_cz #23 Posted 11 May 2016 - 12:24 AM

First Sergeant

• Player
  • 36061 battles
  • 4,605
  • [SCRY]

View PostDavidB_137, on 10 May 2016 - 07:36 PM, said:

Ja sa ešte vrátim k téme. Podľa mňa by sa mala do obmedzení zohľadňovať najmä štatistika. Napríklad hráč, ktorý má už s WoT skúsenosti, no jeho štatistiky sú povedzme iba 150 odohraných bitiek a tanky max. tier 3 (pretože si založil nový účet), avšak 58% WR a 750 priemerný damage bude mať možnosť kúpiť si akýkoľvek prémiový tank bez obmedzení, lebo vidno, že to nie je "kazítko" hry.

Nevím, jak toho chceš docílit!? To, aby někdo zkoumal jaký kdo kde má, měl WR! Biltz je úplně něco jiného než klasický WOT. Tak to je, bylo a snad i zůstane. I když teď se dá Blitz hrát na PC. Ale nemělo by se to matlat k sobě.

Viděl jsem spousty hráčů, co mají WR téměř 60 a v 8 tieru hoří jako papír, protože to WR mají z 1- 3 tieru!

JohnGhrroul #24 Posted 11 May 2016 - 12:07 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 19921 battles
  • 126
  • [CB-CZ]

View PostTuvoc, on 07 March 2016 - 07:15 PM, said:

Kuci zkuste tohle vlakno udrzet co nejcistsi,tj. napiste svuj nazor a smitec...Kazdy mam svuj pohled na danou situaci a mame konecne moznost ucelit nase nazory...Tak se to pokusme staffum co nejvic zjednodusit...Pac tim ze tu budete druhym vysvetlovat svuj nazor akorat zasvinite tohle vlakno...

Jak je výše uvedeno! Poslední skoro dvě strany příspěvků jsou OT.

To jsem byl za zlého dědka a teď hodná babička.

Jsem sice ještě zelenáč, myslím si o tom a navrhuji tótó:

Ať si klidně koupí kdo chce co chce, ale ať jej MM přiřadí mezi jemu podobné.

Pokud nemá v garáži tank stejné úrovně (maximálně o jeden Tier nižší;), tak bych je nepustil do běžné bitvy, ale měli by možnost zahrát si tréninkově nebo by si tank mohli vyzkoušet se sobě rovnými (kteří nemají tank potřebné úrovně). Mohlo by to být možná i jako volba v nastavení hry. Nechci hrát s prémiovými tanky noobů. Nebo tak něco. Získal by se i přehled, zda to vadí širší komunitě hráčů nebo je to každému fuk.

Navíc omezení koupě takového tanku obecně mi přijde zbytečné i proto, že pokud dotyčný nemá i dost na opravy takového tanku, moc si s ním nezařádí. Pokud mám v garáži V-VI tier, tak našetřit 1 mega dá docela běhání a starání na to, abych to promrhal na opravu po jedné bitvě*), kterou skoro zaručeně díky nedostatku zkušeností prohraji.

*) Upozorňuji, že nevím kolik stojí jedna prohraná bitva na Tieru X, přirovnání je pouze ilustrační. 

Takže můj laický (prozatím) názor je, neomezovat nijak moc. Stejně jim bude stát v garáži neopravený.

Edited by JohnGhrroul, 11 May 2016 - 12:07 PM.

Moje motto:

1. Pstruh je velice plachá ryba, oproti tomu buřt se člověka vůbec nebojí.

2. Neexistuje emoce, která nelze vyjádřit klobásou.

L4st_Jedi #25 Posted 12 May 2016 - 06:54 AM

Sergeant

• Player
  • 22908 battles
  • 310
  • [ARGO]

View PostJohnGhrroul, on 11 May 2016 - 01:07 PM, said:

Jak je výše uvedeno! Poslední skoro dvě strany příspěvků jsou OT.

To jsem byl za zlého dědka a teď hodná babička.

Jsem sice ještě zelenáč, myslím si o tom a navrhuji tótó:

Ať si klidně koupí kdo chce co chce, ale ať jej MM přiřadí mezi jemu podobné.

Pokud nemá v garáži tank stejné úrovně (maximálně o jeden Tier nižší;), tak bych je nepustil do běžné bitvy, ale měli by možnost zahrát si tréninkově nebo by si tank mohli vyzkoušet se sobě rovnými (kteří nemají tank potřebné úrovně). Mohlo by to být možná i jako volba v nastavení hry. Nechci hrát s prémiovými tanky noobů. Nebo tak něco. Získal by se i přehled, zda to vadí širší komunitě hráčů nebo je to každému fuk.

Navíc omezení koupě takového tanku obecně mi přijde zbytečné i proto, že pokud dotyčný nemá i dost na opravy takového tanku, moc si s ním nezařádí. Pokud mám v garáži V-VI tier, tak našetřit 1 mega dá docela běhání a starání na to, abych to promrhal na opravu po jedné bitvě*), kterou skoro zaručeně díky nedostatku zkušeností prohraji.

*) Upozorňuji, že nevím kolik stojí jedna prohraná bitva na Tieru X, přirovnání je pouze ilustrační. 

Takže můj laický (prozatím) názor je, neomezovat nijak moc. Stejně jim bude stát v garáži neopravený.

Ja bych to neomezoval, po tom co se spousta Lam dostala az do desitek je to jedno, hry kdy v T54 nastrilim 3000+ a dve IS7 800 dohromady nejsou vyjimkou. Navic soiusta hracu jede reroll ucty a prvni co udela je ze si koupi nejakej premiak na vydelavani kreditu.

(to ze nevydelavaj nebo nemaj kredity nektere hrace nezastavi, vcera jsem jel hru kde ceta T54ek hned na zacatku hry napsala ze nemaji ZADNOU MUNICi protoze jim dosly kredity, prakticky doufaji ze to nekdo vyhraje za ne a oni zase neco vydelaji)

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

arathorrn #26 Posted 12 May 2016 - 12:53 PM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostKarel_Kadlec, on 12 May 2016 - 06:54 AM, said:

Ja bych to neomezoval, po tom co se spousta Lam dostala az do desitek je to jedno, hry kdy v T54 nastrilim 3000+ a dve IS7 800 dohromady nejsou vyjimkou. Navic soiusta hracu jede reroll ucty a prvni co udela je ze si koupi nejakej premiak na vydelavani kreditu.

(to ze nevydelavaj nebo nemaj kredity nektere hrace nezastavi, vcera jsem jel hru kde ceta T54ek hned na zacatku hry napsala ze nemaji ZADNOU MUNICi protoze jim dosly kredity, prakticky doufaji ze to nekdo vyhraje za ne a oni zase neco vydelaji)

Tomu se říká tankožebrání. 

Ne, jako je to minimálně k zamyšlení proč lezou do hry na vyšších tierech, kde je ta hra dražší. Bez munice nemohli počítat ani s větším výdělkem protože nic nenastřílí. 

Tohle je smutné. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

DeltaIndiaDelta #27 Posted 12 May 2016 - 03:41 PM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View Postarathorrn, on 12 May 2016 - 01:53 PM, said:

Tomu se říká tankožebrání. 

Ne, jako je to minimálně k zamyšlení proč lezou do hry na vyšších tierech, kde je ta hra dražší. Bez munice nemohli počítat ani s větším výdělkem protože nic nenastřílí. 

Tohle je smutné. 

No to je fakt. Omezování prémiáků asi neprojde, ale udělat omezení, že nejde poslat do bitvy tank, který má méně než 25% naládováno, to by teoreticky projít mohlo. Co na to staff? Předá feedback nahóóóóru?
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

ClearEvil #28 Posted 15 May 2016 - 06:52 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 397 battles
  • 512

View Postarathorrn, on 14 May 2016 - 06:43 PM, said:

Tady je to spíš omylem.

Přesně. Tady jste OT a jen zaplevelujete vlákno.

OT odstraněno.

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

MadSkunk #29 Posted 19 May 2016 - 08:07 PM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

Uplne by stacilo zpristupnovat tiery podle wr. Napriklad kdo nema wr min.50, vyzkouma, ale neodemkne tier sedm vcetne sedmickovych premiaku. Wr55 na t8, 45 na t6, 40 na t4.

Hrace, ktere by to zamklo to donuti k zamysleni a rerollu. Kdo by neudrzel vykon, neudrzel by ani tier. Bohuzel je to krok, ktery zadna spolecnost, orientovana na profit v zivote neudela.

Ostatne tohle tema je cele OT, melo prijit pred rokem. Leda by wg naslo odvahu riskovat, ze retardi zmizi a hra se trochu zkvalitni.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

DeltaIndiaDelta #30 Posted 20 May 2016 - 07:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

View PostMadSkunk, on 19 May 2016 - 09:07 PM, said:

Uplne by stacilo zpristupnovat tiery podle wr. Napriklad kdo nema wr min.50, vyzkouma, ale neodemkne tier sedm vcetne sedmickovych premiaku. Wr55 na t8, 45 na t6, 40 na t4.

Kdo by neudrzel vykon, neudrzel by ani tier.

To matematicky nemůže fungovat. Nemůžeš mít na horních tierech všechny hráče s WR nad 55%, protože pokud je WR přes 50%, znamená to že jsi většinu her vyhrál. Pokud by na daném tieru byli všichni, kdo většinu her vyhráli, jaksi by to nevycházelo. Když je někdo, kdo většinu her vyhrál, musí být někdo jiný, kdo většinu her prohrál. Takže by byla spousta hráčů, kteří by se placatili kolem té hranice, kdy na ten tier můžou, a pokaždé když by na něj dosáhli, tak by obratem zase spadli dolů. Do takového systému nikdo nepůjde, ani hráči, ani WG.
Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

MadSkunk #31 Posted 20 May 2016 - 03:55 PM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

Na to, aby se eliminovali hraci s wr 30 na tieru deset, by to fungovalo naramne. Jediny dopad, ktery by to melo, ze by se vetsina lidi i podle Tebou popsane zakonitosti placatila na tieru ctyri, coz by nam rozhodne nevadilo a i oni by se casem zvedli umerne nastupu dalsich novacku. Cesta od spatnych k dobrym hracum funguje jako pyramida, zatimco v blitzu je to furt kvadr.

Sikovnych hracu je vzdycky min nez nesikovnych a jedina dalsi alternativa je tohle tema zavrit a neresit.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

romikuscz #32 Posted 23 May 2016 - 09:21 AM

Private

• Player
  • 249 battles
  • 2

Primarnim ucelem hry je vydelek pro WG, vetsina toho co tu ctu je utopie.

Ja si koupil dva premiaky po 20ti bitvach. Pod 10ti bitvach s nima jsem byl na 1200 wn8, pak sem se zameril na t34 a 1600+ wn8 jsem zacal jezdit po 25 +-. Jsem jen prumerny hrac, ale tvrdit, ze novy nesmeji met vysoke premiaky, pac kazi hru ostatnim je vrcholna hloupost.

A omezeni win ratingem ? Dovolim si tvrdit, ze se tu bavime o min 50 procentech hracu a vice, co by si je nikdy nekoupili a to uz je sakra hodne lidi z pohledu vsech serveru.

Proto pisi , ze to je utopie. Jde o velkou financni ztratu.

Ldyz uz tak omezeni dle vyzkoumaneho tieru.

Mozna tier 6 a a pak umoznit nakup.

Koukam na to z pohledu sebe, kdyz jsem celkove s wot zacinal, az od tieru 5 jsem zacal resit mechaniku, uhlovani a sledovani videi.....

arathorrn #33 Posted 23 May 2016 - 10:13 AM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View Postromikuscz, on 23 May 2016 - 09:21 AM, said:

Primarnim ucelem hry je vydelek pro WG, vetsina toho co tu ctu je utopie.

Ja si koupil dva premiaky po 20ti bitvach. Pod 10ti bitvach s nima jsem byl na 1200 wn8, pak sem se zameril na t34 a 1600+ wn8 jsem zacal jezdit po 25 +-. Jsem jen prumerny hrac, ale tvrdit, ze novy nesmeji met vysoke premiaky, pac kazi hru ostatnim je vrcholna hloupost.

A omezeni win ratingem ? Dovolim si tvrdit, ze se tu bavime o min 50 procentech hracu a vice, co by si je nikdy nekoupili a to uz je sakra hodne lidi z pohledu vsech serveru.

Proto pisi , ze to je utopie. Jde o velkou financni ztratu.

Ldyz uz tak omezeni dle vyzkoumaneho tieru.

Mozna tier 6 a a pak umoznit nakup.

Koukam na to z pohledu sebe, kdyz jsem celkove s wot zacinal, az od tieru 5 jsem zacal resit mechaniku, uhlovani a sledovani videi.....

Samozřejmě z určitého úhlu pohledu máš pravdu. Jenže ty jsi výjimka (dle statů). Já si myslím, že když už někdo ty peníze dá, snaží se něco zahrát. Pak záleží na tom jestli ti ten tank sedne, pokud někomu jdou medka neznamená to, že mu půjde heavy a dále se to liší i podle národa atd ( to ti nemusím vykládat). 

WG nikdy k takovému kroku samozřejmě nepřistoupí. Výše jsem psal, že pokud někdo dá peníze za PT určitě se snaží zahrát. Často ovšem než pochopí jak hrát, je utrpení dostat ho do týmu. Dnes kdy jsou výcvikové místnosti může se hodně naučit o terénu a vůbec o mapě jako takové (tuto výhodu jsme neměli) ale spolupráce náhodného týmu se nedá naučit jinak než hrou (často se to jeví jako nemožné;)

WR jako pomeřovací veličina je sice nepřesná ale dostatečně vypovídající. Teď máš 210 bitev a WR 58,1%. To je hezké ale soudit se z toho moc nedá, hraje ti do karet nízký počet bitev. Uvidíš, že udržet tento kurz nebude lehké ( pokud nebudeš patřit mezi těch pár vyvolených, kterým jde hra tak nějak sama od sebe). 

Hodně úspěchů ve hře přeji. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #34 Posted 23 May 2016 - 10:32 AM

First Sergeant

• Player
  • 36061 battles
  • 4,605
  • [SCRY]
Řeknu to asi takto:
- jsou hráči, co mají přirozený talent a IQ a hra jim rychle sedne
- pak jsou takový, jako já, co si vše musí vydřít, nají si cestu
- další skupinou jsou hráči, že jim je vše šumák. Mají peníze a nějaká stovka sem, tam je nerozhodí
Teoreticky je hloupost nabízet někomu prémiový tank na 7 a 8 tieru, kdo hru teprve začal hrát. K čemu takový hráč potřebuje dělníka na kredit? Vždyť se dá hravě vydělávat i bez PÚ do 7 tieru! Všecho je to o penězích a výdělku WG. Každá strana bude křičet, že je to omezování, diskriminace... Začátečník, že si ho nemůže koupit. Zkušený hráči, že takový hráči kazí hru.
Tohle ještě nějak dokážu překonat, ale potkat mamlase s 2,5 tis. bitvami v X. To už je opravdu síla. Zvlášť, když tam stojí jako by byl na návštěvě z jiného světa

suchosucho #35 Posted 23 May 2016 - 11:37 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 74815 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

tak ja vam dam priklad jedneho typickeho zakaznika wg nieje prvy a ani posledny . som zasadne proti aby hraci do 6 tieru maly moznost zakupit si premiak 8 tieru a je mi sum afuk ci je to hrac z wr90 a superunicum statmi.

[link odstraněn]

je to totalne zhovadenie hry ked niekto takyto ide ako top tier.  do 8 tieru ak clovek nieje uplny de..l si tank zaraba sam na seba a to dostatocne . ja osobne som si kupil premiak az ked som mal dve desiatky a to nie preto aby mi zarabal ale lebo som ho chcel. dovtedy som hral bez premiakov a neprerabal som. co vedie [Editováno] k tomu aby si kupil 8tier premiak po 2 odohranych hrach nechapem. kazdy lepsi hrac si do 8 tieru zarobi na novy tank uplne v pohode ak by aj chcel druhy ucet nemoze mu vadit ze zahra o 10 hier na tank viacej.preto obmedzit nakup premiakov je len spravny krok k zlepseniu hratelnosti.

ps esprit cim si asi dotycny mamlas zarobil na x tier ?svojimy supervykonmi urcite nie:-)

Edited by ClearEvil, 24 May 2016 - 06:33 AM.
Naming and Shaming

arathorrn #36 Posted 23 May 2016 - 11:52 AM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]
Suchosucho, tohle je případ extremismu. Dotyčný se neuměl ani pojmenovat, takže je jasné, že něco je špatně. Vždy když jsou "playeři" v týmu podají "úžasný" výkon. Tenhle koupil T34 z jediného důvodu, aby co nejrychleji nahrál kredity přeskočil tanky a měl po 2500 bitev tu desítku. Expy vyřeší goldy ( něco i nahraje). Potom bude hrdinsky chcípat jako první po věžovém tornádu na spawnu. Víc takových hráčů!

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

suchosucho #37 Posted 23 May 2016 - 01:05 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 74815 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
toto extremismus? za mojich par hier som takych a podobnych videl hafo. ked ti prehra premiak hru pozri co to je za hraca . na 90% su to [Editováno] s poctom hier do 1000 alebo s wr takym nizkym ze ho azda ani wotstats nezaznamenava

Edited by ClearEvil, 24 May 2016 - 06:34 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

xxxFIREFOXxxx #38 Posted 23 May 2016 - 01:32 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Sucho, tak mat v teame takeho skillera je dovod na vypnutie tabletu, mozno uz pred zaciatkom hry....-)))))) ved ten clovek dal za 5 hier s t34 premium priemerne 71 dmg, co robi jednu jedinu slusnu ranu za vsetkych 5 hier dokopy. Idem sa povracat na zachod.:confused:

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

arathorrn #39 Posted 23 May 2016 - 01:38 PM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostxxxFIREFOXxxx, on 23 May 2016 - 01:32 PM, said:

Sucho, tak mat v teame takeho skillera je dovod na vypnutie tabletu, mozno uz pred zaciatkom hry....-)))))) ved ten clovek dal za 5 hier s t34 premium priemerne 71 dmg, co robi jednu jedinu slusnu ranu za vsetkych 5 hier dokopy. Idem sa povracat na zachod.:confused:

Spíš do něj někdo narazil. :D nebo se osádka tanku naštvala, vylezla a házela kamení po enemácích. 

Edited by arathorrn, 23 May 2016 - 01:39 PM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

suchosucho #40 Posted 24 May 2016 - 03:26 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 74815 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

taak aby ste mali predstavu ty co obhajujete nakup premiakov aby boly pre vsetkych a bez obmedzenia tu je dalsi zakaznik . kto by ho chcel do tymu? 

http://suchosucho.ra...24-16-22-46.jpg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users