Jump to content

Prémiové tanky - omezení možností nákupu pro nové hráče

• This topic is locked This topic is locked
118 replies to this topic

arathorrn #41 Posted 24 May 2016 - 04:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View Postsuchosucho, on 24 May 2016 - 03:26 PM, said:

taak aby ste mali predstavu ty co obhajujete nakup premiakov aby boly pre vsetkych a bez obmedzenia tu je dalsi zakaznik . kto by ho chcel do tymu? 

http://suchosucho.ra...24-16-22-46.jpg

Ale na Love má winrate 100%. Kdo z nás to má. :D

No alespoň si koupil Valentine II jako mezičlánek. Výborný válečník. :trollface:

suchosucho #42 Posted 25 May 2016 - 12:46 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 74815 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

no a dalsi premiovy hrac

[linky odstraněny]

a stale pribudaju tento mal i t54 ale pozrite kolko hier mu na nu s t44 stacilo a predpokladam ze o chvilu bude behat na x tiery. 

Edited by ClearEvil, 26 May 2016 - 12:24 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

DavidB_137 #43 Posted 25 May 2016 - 12:59 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13512 battles
  • 577
  • [SCF]

View Postsuchosucho, on 25 May 2016 - 01:46 PM, said:

no a dalsi premiovy hrac

[linky odstraněny]

a stale pribudaju tento mal i t54 ale pozrite kolko hier mu na nu s t44 stacilo a predpokladam ze o chvilu bude behat na x tiery. 

Čo dodať. :popcorn:
Samsung Galaxy Note 4, Android 6.0.1
David's PC, Windows 10 Pro

Web klanu [SCF]Moja webstránka / My website YouTube

RRamius #44 Posted 25 May 2016 - 01:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3772 battles
  • 63
  • [OLDCS]

View Postsuchosucho, on 25 May 2016 - 12:46 PM, said:

no a dalsi premiovy hrac

[linky odstraněny]

Na nízkém tieru se mu moc nedařilo, tak začal nakupovat silný pancíř. :playing:

[link odstraněn]

Edited by ClearEvil, 26 May 2016 - 12:25 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

arathorrn #45 Posted 25 May 2016 - 01:51 PM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostRRamius, on 25 May 2016 - 01:32 PM, said:

Na nízkém tieru se mu moc nedařilo, tak začal nakupovat silný pancíř. :playing:

[link odstraněn]

Nic ve zlém ale vy si o ten Ban říkáte. Jinak je to blb. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

suchosucho #46 Posted 25 May 2016 - 01:59 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 74815 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

View Postarathorrn, on 25 May 2016 - 01:51 PM, said:

tak nech mi daju ban ale toto pustia do hry len preto lebo zaplatil , kurnajs co den to [Editováno] v premiaku. kvoli takymto nech obmedzia nakup premiakov. z rusov mat prvy tank t-34? a dmg na nom 170 dmg? akosa asi dostal k nej? dojebabral 800 hier inym hracom.

Edited by ClearEvil, 26 May 2016 - 12:28 PM.

arathorrn #47 Posted 25 May 2016 - 02:25 PM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View Postsuchosucho, on 25 May 2016 - 01:59 PM, said:

tak nech mi daju ban ale toto pustia do hry len preto lebo zaplatil , kurnajs co den to [Editováno] v premiaku. kvoli takymto nech obmedzia nakup premiakov. z rusov mat prvy tank t-34? a dmg na nom 170 dmg? akosa asi dostal k nej? dojebabral 800 hier inym hracom.

Já souhlasím s tím, že takový hráč by určitě neměl na osmém tieru být jen pro to, že zaplatil. Tohle je hnus a mělo by se s tím něco dělat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

jindrich73 #48 Posted 25 May 2016 - 03:16 PM

Sergeant

• Player
  • 32343 battles
  • 400
  • [SCRY]
Blitz přišel začátkem měsíce května 2014 do appstore. Myslím, že to bylo 9.5.2014. Po dvou letech fungování hry se bavit o tom, jestli omezit nákup prémiových vozidel, mi připadne poněkud úsměvné. Doposud se k žádnému omezení nepřistoupilo a nevěřím tomu, že to má nějaký smysluplný význam. Tiery 8-10 zaplevelují z 90% úplně jiní hráči a v garáži žádné koupené PT nemají. Tak jednou za den narazíte na hráče, který si koupil prémiák tier 8 a nic neumí, no a co. Naproti tomu máte v každé hře v týmu hráče, kteří neumí absolutně nic a to i po několika tisícovkách bitev a ještě se budou kasat, že do hry nedají ani cent. Pak tam svítí 1-3 nuly a noobové si kolikrát ani nevystřelí a to nejsou AFK, zcela běžný jev. Případné omezení nákupu PT neřeší vůbec nic, akorát nepotkáte za den 100 totálních zoufalců, nýbrž pouze 98. To se určitě vyplatí s tímhle ztrácet čas. 

V březnu 2016 jsme otevřeli náš v pořadí už druhý klan – StopCry! vol. 2. Cílem tohoto klanu je dát více hráčům příležitost stát se členy naší přátelské komunity. Tomuto cíli odpovídají i podmínky přijetí, které jsou méně náročné, než jak jsou nastaveny pro vstup do StopCry!. Aktuálně tedy nabíráme hráče do StopCry! vol. 2, kteří splní podmínky členství, budou dodržovat pravidla, ale především se ztotožní s naší filozofií a zaměřením.

Rotmistrov100 #49 Posted 25 May 2016 - 03:18 PM

Sergeant

• Player
  • 13191 battles
  • 302
  • [SCF]

View Postarathorrn, on 25 May 2016 - 01:51 PM, said:

Zdar. Ban? A za co? Jsou to veřejně přístupná data. Screen od sucha mohlo vidět min. 14 hráčů a wotbstars denně navštíví stovky zvědavců. :) Když ban, tak pro to tele, které dává do hry peníze místo umu a rozumu (se to i rýmuje).

arathorrn #50 Posted 25 May 2016 - 04:51 PM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostRotmistrov100, on 25 May 2016 - 03:18 PM, said:

Zdar. Ban? A za co? Jsou to veřejně přístupná data. Screen od sucha mohlo vidět min. 14 hráčů a wotbstars denně navštíví stovky zvědavců. :) Když ban, tak pro to tele, které dává do hry peníze místo umu a rozumu (se to i rýmuje).

To já vím, ale zveřejnění jména je proti pravidlům fóra. I když je to prostě pravda, že je neschopný. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

JohnGhrroul #51 Posted 25 May 2016 - 05:09 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 19921 battles
  • 126
  • [CB-CZ]
jindrich sedmdesátý třetí má pravdu. Asi se tím nic nevyřeší. Navíc i mě, a to je co říci, se párkrát stalo, že jsem skoro nic nenastřílel, ač jsem vyl hi-tier. Prostě jedno špatné rozhodnutí a už to bylo. Pak jsem si vyslechl pokorně pár nadávek a jel jsem dál. Ono se to asi úplně omezit nedá. Jistým řešením by byli klanové války. Prostě komplet celý tým proti jinému. 

Edited by JohnGhrroul, 25 May 2016 - 11:57 PM.

Moje motto:

1. Pstruh je velice plachá ryba, oproti tomu buřt se člověka vůbec nebojí.

2. Neexistuje emoce, která nelze vyjádřit klobásou.

suchosucho #52 Posted 25 May 2016 - 05:45 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 74815 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
jindro budem oponovat polovica tych co kazia  hru na vysokych tieroch a doslova sa placaju na svojom piesocku ,hraju si svoje so silnym tankom a spravia v hre velke hubeles sa na tie tiery dostala cez premium tanky a nimi aj zivy tieto tiery. preto 8,9 a 10 tier su zaplnene lopatami a gibonmi. ja viem ze uz teraz s tym noc nespravime ale preco nezamezit dalsi rychli postup novym lopatam na vyssie tiery? nech sa potrapia na nizkych tieroch azda sa vyhraju alebo budu znechuteny na tolko ze ich to prestane bavit.

MadSkunk #53 Posted 25 May 2016 - 08:46 PM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

Vsichni si uvedomujeme jak problematicke tema to je a jak je neskutecne pozde ho ted resit.

Na druhou stranu vstsina z nas zna hry, kdy se do vyssi ligy musite nejak prokousat. Jde o to si ji odemknout, pak uz treba staty muzou spadnout. Ale ruku na srdce, kdo by po 55% spadl na 35%?

Ja nemam problem s premiaky u nezkusenych lidi, ale s nezkusenymi lidmy na tierech osm az deset. Uz tak hraju jenom do tieru sedm, aby me neco jeste vubec bavilo a drzelo ve hre.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

jindrich73 #54 Posted 26 May 2016 - 07:12 AM

Sergeant

• Player
  • 32343 battles
  • 400
  • [SCRY]
Já rozumím logice omezení nákupu tier 8 tanku nováčkem, který nemá odjetu jedinou bitvu. Nerozumím ovšem tomu, proč se to řeší nesmyslně po dvou letech v situaci, kdy ta hra je zaplevelena hráči, kteří jí degradují na úroveň bezduché, netaktické a tupé, náhodné střílečky. Pokud by WG něco chtěl v téhle situaci dělat, tak dávno zavedl pravidlo, že si můžu koupit PT max +1 tier, který mám regulérně vyzkoumán. V momentě, kdy s tierem VI mám vyzkoumanou VII a ještě jsem ji ani nekoupil, můžu nakupovat premka VIII. Dojde ovšem pouze k malému zpomalení těchto hráčů a to v řádu stovek her. Pak se tam stejně prokoušou a budou hrát stejně jako teď. Akorát už budou zkušenější a v bitvě na 8 tieru nastřílí v průměru 500 místo 350. To mne absolutně nespasí. Jestli se ta hra má někam posunout po taktické a výkonnostní stránce, kdy bude platit, že tier X hrají hráči s vyšší úrovní než tier 1, tak je potřeba zavést globální výkonnostní pravidlo, které neumožní postoupit na vyšší tiery, pokud hráč nedosáhne určité úrovně výkonnosti. Otázkou je, který parametr je ten správný. Dle mého mínění je dobrým parametrem koeficient Damage dealt/received, tedy poměr mezi uděleným a obdrženým poškozením. Dejme tomu, že do tieru 6 nebudou žádná omezení, nicméně na postup do každého dalšího tieru bude nutné mít na předchozím tieru splněný minimální koeficient DMG D/R, který teprve odemkne vyšší tier. DMG D/R je poměrně solidní parametr, který o hráči něco už prozradí a klidně múřže mít smůlu na týmy a WR jen 40%. Otázkou je, jak parametr nastavit, aby byl jednak splnitelný ale nikoliv zadarmo. Aby motivoval hráče se zlepšovat a postupovat dále. Určitě to není 1. Ten koeficient bude hodně pod číslem 1.  Hráče tenhle parametr bude nutit nejen něco nastřílet, ale taky se u toho chovat trošku racionálně a krýt se. Jiný parametr, který by byl jednoduchý, srozumitelný a hlavně každým jednotlivcem lehce ovlivnitelný, mne nenapadá.

V březnu 2016 jsme otevřeli náš v pořadí už druhý klan – StopCry! vol. 2. Cílem tohoto klanu je dát více hráčům příležitost stát se členy naší přátelské komunity. Tomuto cíli odpovídají i podmínky přijetí, které jsou méně náročné, než jak jsou nastaveny pro vstup do StopCry!. Aktuálně tedy nabíráme hráče do StopCry! vol. 2, kteří splní podmínky členství, budou dodržovat pravidla, ale především se ztotožní s naší filozofií a zaměřením.

JohnGhrroul #55 Posted 26 May 2016 - 07:35 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 19921 battles
  • 126
  • [CB-CZ]
No napadlo mě, že by to nemuselo být přímo omezení, ale v bitvě by podle tvého parametru tito lumíci byli nějak označeni (barevně, nějakou ikonou). Sice by to nezabránilo tomu, aby se s nimi člověk nesetkával, alespoň by to věděl a pak by se možná dalo i podle toho hrát. Určitě lépe, než když vůbec nevím, co mám od většiny v týmu čekat. Chtít, aby tento parametr zohlednil i MM je už asi moc. Aby dal třeba stejný počet trumpet na obě strany. Ten parametr by nemusel zobrazovat DMG D/R, ale stačilo by možná jen zda je dotyčný s tankem vylevelovaný, nebo zda má nakoupený premiák s předchozí dírou. Asi by s takoví jedinci stali hned lovnou zvěří, takže by je to mohlo motivovat ke klasickému postupu. Nebo by se vrátili, až by něco uměli. Pokud by byli dobří, tak by to bylo jedno. Protože si myslím, že je malé procento těch, kdo přeskočí na vyšší tank a ví co dělají. Ale jak už jsi Jindro psal, řešit to po dvou letech je mimo misku. :confused::)

Moje motto:

1. Pstruh je velice plachá ryba, oproti tomu buřt se člověka vůbec nebojí.

2. Neexistuje emoce, která nelze vyjádřit klobásou.

jindrich73 #56 Posted 26 May 2016 - 08:42 AM

Sergeant

• Player
  • 32343 battles
  • 400
  • [SCRY]

O tom, že alespoň na začátku bitvy uvidíš, jak je z pohledu výkonnosti složen tvůj tým, se tu bavíme tak půl roku. Jednoduchá grafická úprava, absolutně bez odezvy. Rozdělovat hráče podle výkonnosti WG nechce, jelikož se pak slabší hráči nebudou moct učit od těch lepších. Proč jim ale nechtějí na začátku bitvy ukázat, kdo je v tom týmu ten lepší, to je záhada. MM upravit tak, aby v každém týmu byl poměr [Editováno] vyrovnaný taky nejde. Tady nejde nic. Já si na to už přivyknul a jediné co tak asi můžu, je přizpůsobit se. Takže se přizpůsobuji a hotovo. Z toho pohledu mne netrápí, že si nováček s 0 bitev koupí jakýkoliv prémiák. Akorát minimálně rozšíří řadu lidí, kteří tam tak jako tak neuhrají vůbec nic. Raději tam budu mít nováčka v plně bojeschopném prémiáku, než škudlila, který má nový tank s 50% posádkou, bez čehokoliv vyzkoumaného se základní municí(všimli jste si kolik lidí střílí HE munici na tierech 8-10, protože to je levné?). Nicméně když tak nad tím uvažuju, tak řešit tyhle lidi v premium tanku a nebo totální nemehla v klasickém stromu, je stejné, jako řešit, jestli je lepší  uřezat si levou a nebo pravou ruku. Pokud se tu má smysl o něčem bavit, aby to tu hru někam posunulo, tak se bavme v globálu o tom, kdo se vůbec dostane na tier 8-10. Dnes jsem v t95 sejmul v jedné bitvě is8 a E75. Byl jsem na ně sám ke konci bitvy a boj to byl takový, že se mi podařilo dostat z jejich blokády mého zadku. V další bitvě jsem pak rozšmelcoval na konci sám v obj. 704 Leoše a T44 a to v situaci, kdy t44 full a Leoš přes 50% života. Tohle nedohrát je ostudné, když už ani dvě medka neutočí bezvěžové td, tak co to je za úroveň? Omezení nákupu premiových tanků tuhle hru neposune absolutně nikam. 

Edited by ClearEvil, 26 May 2016 - 12:31 PM.

suchosucho #57 Posted 26 May 2016 - 08:45 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 74815 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

jindrich budme radi ze wg sa aspon teraz ozvalo lebo verim ze sa im hromadia staznosti na tychto skillerov a to ostatne uplne suhlasim, s tym ,co stretavam na randome teraz uz nic nespravime a koeficient dmg je asi najpresnejsi podla neho by sa dalo selektovat postup hracov ale to je uz vec wg ci by vobec pristupila na taketo podmienky . a mozno by to mohli navrhnut zastupcovia klanov uz ked ich mame:-) ps to je k tvojej skorsej odpovedi

jindrich73 #58 Posted 26 May 2016 - 09:30 AM

Sergeant

• Player
  • 32343 battles
  • 400
  • [SCRY]
Nevěřím tomu, že to WG nějak prioritně a seriózně zajímá. Tohle vlákno bylo založeno 7. 3. jako reakce na dlouhodobé stížnosti hráčů, kteřím tihle střelci "kazí" hru. Za dva týdny tomu bude čtvrt roku, co je tado diskuse otevřena a pomalu rok, co si hráči na tohle oprávněně stěžují. Výsledek? 0 (slovy nula). Takže asi tak. Pokud by to WG myslelo vážně, tak už dávno udělalo anketu se smysluplnými variantami(omezit na +1, omezit na +2, omezit na vyzkoumaný tier, neomezovat), anketu vyhodnotilo a zaujalo stanovisko. Navíc okrajový problém v provnání s tím co se aktuálně ve hře děje. Řešíme, že 100 lidem zakážeme koupit prémiový tank 8 tieru a přitom 2000 lidí necháme bez problému na ten tier dolézt absolutně bez podmínek a minimálního skillu. Dalších 500 tam bude jezdit jenom s AP a optimálně pálit HE, aby ušetřilo, dalších 500 nemá na výbavu a ani 75% posádku a tak to tlačí od 50%. K tomu je tam tak 1000 lidí, kteří se tam dostanou a je s němi(ale hlavně proti nim) zábava hrát. Hráčů, kteří se pohybují na tieru 8-10 a jsou tam jako důstojní soupeři a nebo spoluhráči, těch je tak 30% z počtu. Zbytek tam je jenom na doplnění počtu a bez jakékoliv rozhodující váhy. Navíc pro tu hru nejsou z 90% ani jakýmkoliv finanančním přinosem. Jenom hromada plevele, nezajímavá kvantita z jakéhokoliv pohledu. 

Edited by jindrich73, 26 May 2016 - 09:53 AM.

suchosucho #59 Posted 26 May 2016 - 09:50 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 74815 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
to co si napisal je nerealne zmenit ( pre wg) museli by o dva dni posunut aktualizaciu a to sa nezlucuje s dlhodobym konceptom vyvoja financnej situacie vedenia. leto sa blizi kajmanske ostrovy volaju novej jachte treba zaplatit 7 parkovacich miest na stredomorskom pobrezi. PRETO ticho trpme a znasajme [Editováno] co raz za rok pustia 4 eura na 2 dni pu . ale ked tych opic bude viac a viac bude viac a viac x4eura. preto vidina mohutneho silneho dobre pancierovaneho stroja taha hracov preskakovat tiery , cim rychlejsie tym lepsie coraz viacej playerov xyz sa dostava na x tier lebo po 6000 bitkach konecne prva 10 a podme to placat lebo zialbohu doteraz som hral bitka vystrel do krovia a garaz a azda spoluhraci vyhraju ak nie aj tak dobre lebo som o 60exp blizsie k jgpe100 lebo na videu som videl ze dva supy za 800dmg. Ano takato je realita mas pravdu nic sa nezmeni ak sa zakaze kupovat pt pre uplnych zaciatocnikov . i tak sa dostanu na 7 tier a potom si ho kupia, ale dovtedy budu 4000 hier kazit nie tebe co si chces zahrat a vies ako na to ale podobnym lopatam ako su oni. a ze wg kaka( [Editováno] nemozem napisat lebo budem bananovany) na nazory hracov na fore na to som si zvykol uz pred rokom:-) . skoda

Edited by ClearEvil, 26 May 2016 - 12:24 PM.

esprit_cz #60 Posted 26 May 2016 - 10:40 AM

First Sergeant

• Player
  • 36061 battles
  • 4,605
  • [SCRY]
Souhlasím s Jindřichem. Omezení nákupu PT nic nevyřeší. Horší je to s takovými PT, které si vyjezdí kde jaký hňup. Do nějaké 5 úrovně mě to netrápí, ale na 8 tieru bych očekával nějaké herní zkušenosti. Po akci Defender, jezdí s tímto tankem kde kdo. Jsem rád, že ten tank je takový jaký je, protože ty lopaty alespoň částečně odrazuje s ním hrát.
Myslím si, že WG nikdy nebo v nejbližší budoucnosti neomezí nákup PT. Je to část příjmu. Na druhou stranu, když si takový tank někdo koupí, tak se alespoň snaží, aby mu něco vydělal, protože je to jeho investice! To znamená něco v bitvě předvést. A předvést, znamená alespoň snažit se! Nikdo neočekává dokonalost.
Více než PT mě trápí 10 úroveň. Když to řeknu slušně, 10 má každý, kdo má do zadku díru. A podle toho vypadá radom. A člověk jen kroutí hlavou. Díky novým spotřebním doplňkům, začínají tupci šetřit kde nemají! Umírám kvůli takovým lemplům úplně zbytečně. Včera jsem zažil jednu s dalších úžasných bitev. Nasvítím týmu zakempených TD. Snad půlka týmu do nich začne bubnovat HE. Nepřítel z nich měl takovou srandu, že neměl potřebu ani se krýt. V klidu si podali jednoho podruhém.
Tohle je taky zbytečný nářek. Díky (snad) blížícím se klanovým válkám WG 100% s tím nic neudělá. Jen klanové války oddělí zrno od plevele

Edited by esprit_cz, 26 May 2016 - 10:43 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users