Jump to content

Prémiové tanky - omezení možností nákupu pro nové hráče

• This topic is locked This topic is locked
118 replies to this topic

arathorrn #61 Posted 26 May 2016 - 12:05 PM

First Sergeant

• Player
  • 28316 battles
  • 1,785
  • [TFCZ]

View Postesprit_cz, on 26 May 2016 - 10:40 AM, said:

Souhlasím s Jindřichem. Omezení nákupu PT nic nevyřeší. Horší je to s takovými PT, které si vyjezdí kde jaký hňup. Do nějaké 5 úrovně mě to netrápí, ale na 8 tieru bych očekával nějaké herní zkušenosti. Po akci Defender, jezdí s tímto tankem kde kdo. Jsem rád, že ten tank je takový jaký je, protože ty lopaty alespoň částečně odrazuje s ním hrát.
Myslím si, že WG nikdy nebo v nejbližší budoucnosti neomezí nákup PT. Je to část příjmu. Na druhou stranu, když si takový tank někdo koupí, tak se alespoň snaží, aby mu něco vydělal, protože je to jeho investice! To znamená něco v bitvě předvést. A předvést, znamená alespoň snažit se! Nikdo neočekává dokonalost.
Více než PT mě trápí 10 úroveň. Když to řeknu slušně, 10 má každý, kdo má do zadku díru. A podle toho vypadá radom. A člověk jen kroutí hlavou. Díky novým spotřebním doplňkům, začínají tupci šetřit kde nemají! Umírám kvůli takovým lemplům úplně zbytečně. Včera jsem zažil jednu s dalších úžasných bitev. Nasvítím týmu zakempených TD. Snad půlka týmu do nich začne bubnovat HE. Nepřítel z nich měl takovou srandu, že neměl potřebu ani se krýt. V klidu si podali jednoho podruhém.
Tohle je taky zbytečný nářek. Díky (snad) blížícím se klanovým válkám WG 100% s tím nic neudělá. Jen klanové války oddělí zrno od plevele

Prosím tě, jak oddělí zrno od plevele? Na randomu se tím nic nezmění. Pochybuji, že by kvalitní hráči hráli jen CW, protože kredity budou potřebovat taky. Jediné co se změní bude, že díky nízké konkurenci kvalitních hráčů se víc hlupáků dostane snáz do vyšších tierů a pak se teprve nebudeme stačit divit. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

jindrich73 #62 Posted 27 May 2016 - 06:27 AM

Sergeant

• Player
  • 33698 battles
  • 408
  • [SCRY]
Na random budeme muset vždy. Pokud chceme expit tanky a něco vydělat, jiná cesta než random není. Současný systém v Blitzu je nastavený tak, že kdo chce X, bude mít prostě X. Stačí jen jezdit jakkoliv a kdekoliv po mapě a střílet HE, aby to bylo co nejlevnější. Nějaké expy vždy dorazí a dříve nebo později mají tier X. O tom, že hry na tieru X jsou po taktické stránce výše než na tieru I , si můžeme dnes už jen nechat zdát.

esprit_cz #63 Posted 27 May 2016 - 06:35 AM

First Sergeant

• Player
  • 41067 battles
  • 5,107
  • [SCRY]

View Postarathorrn, on 26 May 2016 - 12:05 PM, said:

Prosím tě, jak oddělí zrno od plevele? Na randomu se tím nic nezmění. Pochybuji, že by kvalitní hráči hráli jen CW, protože kredity budou potřebovat taky. Jediné co se změní bude, že díky nízké konkurenci kvalitních hráčů se víc hlupáků dostane snáz do vyšších tierů a pak se teprve nebudeme stačit divit. 

No, když jdeš vydělávat kredit, tak asi ne zrovna 10! Jinak, aby měl 10 kde jaký hlupák, to je záměr WG, když kde koho lanaří do klanu.

MadSkunk #64 Posted 28 May 2016 - 12:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 21097 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

Ja jsem si koupil prvni premiak asi po 800 bitvach s wr 45. Nez jsem zacal hrat, poprotil jsem jednoho anglicana s wr asi 75, aby mi ukazal jak se tam hraje a jeste pred tim jsem se podival na replay a zjistil, jak se na vysokych tierech hrsje dramaticky jinak. Hra vystrel, zajezd do krytu, vystrel... me strasne prekvapila. S IS sest jsem mel sice prumerne vysledky, ale hru jsem nikomu nezkazil ani zbytecne neprohral. Proto by mi prislo skoda, aby byt jediny hrac, ktery ma seriozni pristup, ten tank nesmel mit.

Spis bych se rad venoval smeru, na ktery jsme diskuzi o premiacich otocili, jak si poradit s nizkou urovni skillu na trech nejvyssich tierech, nebo aspon dvou. S novou ekonomikou hry je prohra nelitostna a mel jsem za to, ze to lamy vyzene. Zda se ale, ze mely dost nasetreno a jedna vikendova hra, kde uz jenom svou pritomnosti podelaji co se da, je nerozhodi.

Protivnikovi bych rozhodne neukazoval kde ma muj tym slabiny, ale ja sam bych o nich potreboval vedet. V armade jsou preci vylozky, aby hned kazdy vedel s kym ma tu cest a ten chaos tady se mi nelibi. Kdyz se od nas utrhnou ctyri tanky, chtel bych vedet jestli to tam uhrajou, nebo mam jet s nimi. To je to, co nam prohrava hry. Ten jeden sikovnej hrac vy v systemu 7 vs 7 leccos ovlivnil, ale nevi, kde hobude treba, jakmile se tym ignorantsky rozeseje po mape.

Na zakaz vyssich tieru je skutecne pozde. I kdyby byl nekdo sebevetsi vul, zamknout mu tanky po 15000 bitvach by byla konecna, protoze vyhnat wr z 30 uz neni pri takovem poctu odehranych bitev mozne, stejne jako dohnat miliony bodu poskozeni.

Navic tech lidi je uz moc a radsi by skoncili, nez se neco naucit,coz je blby jak pro wg tak pro nas. Wg ztrati castplatcormy a my muzeme po vecerech jezdit bitvy 3 vs 3, protoze budou prazdne fronty.

Myslim, ze by bylo nejlepsi, kdyby wg staff nareportoval do Beloruska, ze potrebujeme nejaky prehled, co od tymu cekat. Ja navrhuju, aby se muj vlastni tym barevne rozdelil v tabulce pri nahravani hry vcetne ukazatelu nad tanky ve hre. Protivnik by samozrejme zustal v bilem, jinak se hra stane nehratelnou. Spektrum by se mohlo inspirovat velkym wot, at zaroven vidim i ty hrace, co hrajou aby trollili vlastnimu tymu.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

suchosucho #65 Posted 28 May 2016 - 12:36 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 89195 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

madskunk si jeden z 10000 co sa obratil o pomoc na niekoho skuseneho s vyssim tierom dalsich 9999 tu hru odsrl. a pokazili tam hru minimalne dalsim 1000000hracom ( za predpokladu ked uz kupili tank aj nieco s nim odohrali davam tomu cca 100 hier priemerne na tank krat pocet hracov v hre:-):-)  ;) preto som za nakup premiakov az po odohrani urciteho tieru. ver mi ze v kazdej 5 hre mam takeho genia co dokonca popreskakoval ine tiery len aby mal silnejsi tank . zboznujem hracov s 80 hrami a 8 premiakom  hadzal som tu screeny takych( hehe CE mi dal cierny puntik pardon cerveny on pise len cerveno:-):-):-) )

a co sa tyka farebneho rozlisenia to sa tu uz parkrat rozoberalo a bezuspesne ( asi preto aby niektory hraci nepustili do gati len co v enemackom tyme zbadaju niekoho ala sariel:-)( no mozno keby wg vyrabalo plienky pre nich by to ani nebol taky zly napad zarobili by dvakrat)).

Edited by suchosucho, 28 May 2016 - 12:38 PM.

MadSkunk #66 Posted 28 May 2016 - 06:32 PM

First Sergeant

• Player
  • 21097 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

Jenze Ty bys prave enemaky nemohl rozlisit. Jenom svoje pro lepsi orientaci v materialu.

Ivana_Drago #67 Posted 29 May 2016 - 01:17 PM

Sergeant

• EU Community
  • 560 battles
  • 469

Vidím, že diskuse ani v tomto vlákně neustává. Díky za vaše příspěvky. Vlákno jsem prošla a vybrala feedback.

View PostMadSkunk, on 28 May 2016 - 12:18 PM, said:

Myslim, ze by bylo nejlepsi, kdyby wg staff nareportoval do Beloruska, ze potrebujeme nejaky prehled, co od tymu cekat. Ja navrhuju, aby se muj vlastni tym barevne rozdelil v tabulce pri nahravani hry vcetne ukazatelu nad tanky ve hre. Protivnik by samozrejme zustal v bilem, jinak se hra stane nehratelnou. Spektrum by se mohlo inspirovat velkym wot, at zaroven vidim i ty hrace, co hrajou aby trollili vlastnimu tymu.

Návrh byl předán dál. :honoring:

puzzini #68 Posted 29 May 2016 - 05:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 41822 battles
  • 1,422
  • [CZ-SK]
Ked uvidim ten zastup noobikov pred bitkou, tak spacham harakiri :) ale nie :) je to dobry napad

JohnGhrroul #69 Posted 29 May 2016 - 07:30 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 22001 battles
  • 126
  • [CB-CZ]

View PostIvana_Drago, on 29 May 2016 - 01:17 PM, said:

Vidím, že diskuse ani v tomto vlákně neustává. Díky za vaše příspěvky. Vlákno jsem prošla a vybrala feedback.

Návrh byl předán dál. :honoring:

Bezva.

Myslím, že už bylo řečeno dost, navrhuji téma uzamknout a jako poslední post vložit feedback, který byl odeslán rodičům z WG (klidně v původním znění s titulky).  :B

Jako takové zhodnocení snahy účinkujících, jejich odměna, že netlachali nadarmo. 

No a také, aby budoucí generace viděli, že se za tu vymoženost někdo bil. 

;)

Co vy na to?

Moje motto:

1. Pstruh je velice plachá ryba, oproti tomu buřt se člověka vůbec nebojí.

2. Neexistuje emoce, která nelze vyjádřit klobásou.

L4st_Jedi #70 Posted 29 May 2016 - 07:48 PM

Sergeant

• Player
  • 23674 battles
  • 310
  • [ARGO]
Ja jsem pro :)

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

DavidB_137 #71 Posted 30 May 2016 - 12:20 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13512 battles
  • 577
  • [SCF]

View PostJohnGhrroul, on 29 May 2016 - 08:30 PM, said:

Bezva.

Myslím, že už bylo řečeno dost, navrhuji téma uzamknout a jako poslední post vložit feedback, který byl odeslán rodičům z WG (klidně v původním znění s titulky).  :B

Jako takové zhodnocení snahy účinkujících, jejich odměna, že netlachali nadarmo. 

No a také, aby budoucí generace viděli, že se za tu vymoženost někdo bil. 

;)

Co vy na to?

Aj ja súhlasím :great:.

Samsung Galaxy Note 4, Android 6.0.1
David's PC, Windows 10 Pro

Web klanu [SCF]Moja webstránka / My website YouTube

suchosucho #72 Posted 23 June 2016 - 06:30 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 89195 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

tak dnes 3 hry po sebe 3 skillery s premium tankmi len jeden mal vyssi tier ako 6 tento http://suchosucho.ra...itz/#parada.jpg

ten musel na is3 davat minimalene po2 zlate mka a aspon po 4k expov aby dosiahol tu is8 a to nehovorim ako sa dostal k is3. PRETO som za obmedzenie nakupov pt ale wg by prislo o peniaze takze je to co? NA EXKREMENT

Rotmistrov100 #73 Posted 23 June 2016 - 06:43 AM

Sergeant

• Player
  • 15838 battles
  • 301
  • [OLDCS]

View Postsuchosucho, on 23 June 2016 - 06:30 AM, said:

Tak díky tomuto a podobným sponzorům, můžeš hrát WotB zadarmo. Negativním důsledkem je ovšem stav na randomu. Nejlepší variantou by bylo, kdyby pouze kupovali stroje do garáže jako výstavní sbírku. :popcorn:

arathorrn #74 Posted 23 June 2016 - 07:17 AM

First Sergeant

• Player
  • 28316 battles
  • 1,785
  • [TFCZ]

View PostRotmistrov100, on 23 June 2016 - 06:43 AM, said:

Tak díky tomuto a podobným sponzorům, můžeš hrát WotB zadarmo. Negativním důsledkem je ovšem stav na randomu. Nejlepší variantou by bylo, kdyby pouze kupovali stroje do garáže jako výstavní sbírku. :popcorn:

Draze vykoupené hraní zdarma. Spíš nechápu, jak se tento "hráč" propracoval až k IS8, takového pak dostat do týmu rveš si vlasy. A když je toptier, to musí být teprve nádhera. Chápu, že někdo hraje opravdu jen pro zábavu ale myslím, že to nevylučuje použití mozku. Pokud chce jen tak střílet ať hraje Moorhunt, nehrozí, že někomu bude zavazet a zastřílí si taky. Nebo ať tyto hráče dává jen do enemytýmů proti hráčům kterým na hře záleží, výsledek pro ně bude stejný, prohra.  To by byla spokojenost! 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

suchosucho #75 Posted 23 June 2016 - 07:55 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 89195 battles
  • 779
  • [CB-CZ]

View PostRotmistrov100, on 23 June 2016 - 06:43 AM, said:

vdaka tomuto a jemu podobnym hracom nedavam ja do hry tolko co som daval a verim ze je nas viacej takze tak a ako som predtym napisal takyto hnup nebol dnes jediny 3 hry po sebe boli jemu podobny takze som 4 hru radsej ani nedal.  denne natrafim na takehoto hraca vcera pri klanovom odpocte hrac s rudym a okolo 160 hier celkom ,wr 39 . takze ak bude niekto tvrdit ze obmedzenie je zbytocne lebo na randome je ich uz vela tak podotykam ze hrac co ma okolo 600 hier hra maximalne 3 mesiace a k nemu sa pridavaju dalsi a to denne. nad hracom co pokazi hru a ma 2k a viac hier mavnem len rukov to je proste gibon ktory to bude kazit v hociakom tanku ale hraci ktory do hry skocia rovno na 8 tier a nevedia o tej hre nic ma neskutocne vytacaju. howg dohovoril som ( na par hodin kym a nevytoci dalsi:-):-):-):-):-):-)  ;)

BobiSK #76 Posted 03 July 2016 - 10:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2084 battles
  • 55
Ja som síce zatiaľ tiež len priemerný hráč, aj keď moje staty stále stúpajú. Keď mi niekto vyžerie kill, alebo aj keď hráč s cca 3-4000 bitiek prehrá 1v1, to mi nevadí, to je v poho. Ale noob s napríklad IS-6, ktorý celú hru campí na spawne a žerie killy, a nakoniec prehrá s Pantherom na 200 HP, ma (a nielen mňa, ale všetkých hráčov s mozgom a IQ nad 10) naštve. To sa nedá. Ale F2P, RNG a Wargaming si z nás stále budú robiť srandu a kašlať na nás. Aspoň urobiť lepší tutoriál. V tomto sa nenaučíte NIČ!

Edited by BobiSK, 11 July 2016 - 06:34 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

To najlepšie z mojej garáže:

IS-3, T-34-85, VK 30.02 D, T-34, T49 a iné...

MadSkunk #77 Posted 03 July 2016 - 11:36 AM

First Sergeant

• Player
  • 21097 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

View PostBobiSK, on 03 July 2016 - 11:53 AM, said:

Ja som síce zatiaľ tiež len priemerný hráč, aj keď moje staty stále stúpajú. Keď mi niekto vyžerie kill, alebo aj keď hráč s cca 3-4000 bitiek prehrá 1v1, to mi nevadí, to je v poho. Ale noob s napríklad IS-6, ktorý celú hru campí na spawne a žerie killy, a nakoniec prehrá s Pantherom na 200 HP, ma (a nielen mňa, ale všetkých hráčov s mozgom a IQ nad 10)[Editováno]. To sa nedá. Ale F2P, RNG a Wargaming si z nás stále budú robiť srandu a kašlať na nás. Aspoň urobiť lepší tutoriál. V tomto sa nenaučíte NIČ! 

To je zajimava myslenka. To, co ted zazivam s odrazenim a pohlcovanim strel nema obdoby a kdyby mihra ukazala, jak mam po novu strilet, takovy tutorial bych bral. Dneska jsme se tomu smali oba, ja i protivnik. Jeho black prince mi z bezprostredni vzdalenosti pohltil tri strely z peti. Ja mel su 122 44 a domereno. Hra mi ani nesdelila, ze se projektil odrazil..

BobiSK #78 Posted 11 July 2016 - 06:32 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2084 battles
  • 55

View PostMadSkunk, on 03 July 2016 - 12:36 PM, said:

To je zajimava myslenka. To, co ted zazivam s odrazenim a pohlcovanim strel nema obdoby a kdyby mihra ukazala, jak mam po novu strilet, takovy tutorial bych bral. Dneska jsme se tomu smali oba, ja i protivnik. Jeho black prince mi z bezprostredni vzdalenosti pohltil tri strely z peti. Ja mel su 122 44 a domereno. Hra mi ani nesdelila, ze se projektil odrazil..

Hmmmmmmmmmmm.... Pred aktualizáciou 2.10 alebo v lepších prípadoch 2.11 nič také nebolo. Ale WG sa (ako stále doteraz) radšej bude zaoberať tým, akú urobí mapu (alebo prerobí;) a kde na nej budú easter eggy, glitch a lietacie spoty a iné blbosti. Keby sa WG naozaj zaoberal hrou, bola by lepšia. Ja som pred 2.10 žiadne problémy nemal. Zrazu sa tank sám hýbe (pri pingu 33), sám strieľa, alebo sa prepne do sniper módu, naspäť a zase do sniper módu asi tak 20x za sebou. Ale toto opravené nebude. Lebo easter eggy sú dôležitejšie ako hráči, ktorí majú problémy.

To najlepšie z mojej garáže:

IS-3, T-34-85, VK 30.02 D, T-34, T49 a iné...

esprit_cz #79 Posted 15 July 2016 - 08:20 AM

First Sergeant

• Player
  • 41067 battles
  • 5,107
  • [SCRY]

View PostBobiSK, on 11 July 2016 - 06:32 PM, said:

Hmmmmmmmmmmm.... Pred aktualizáciou 2.10 alebo v lepších prípadoch 2.11 nič také nebolo. Ale WG sa (ako stále doteraz) radšej bude zaoberať tým, akú urobí mapu (alebo prerobí;) a kde na nej budú easter eggy, glitch a lietacie spoty a iné blbosti. Keby sa WG naozaj zaoberal hrou, bola by lepšia. Ja som pred 2.10 žiadne problémy nemal. Zrazu sa tank sám hýbe (pri pingu 33), sám strieľa, alebo sa prepne do sniper módu, naspäť a zase do sniper módu asi tak 20x za sebou. Ale toto opravené nebude. Lebo easter eggy sú dôležitejšie ako hráči, ktorí majú problémy.

Já ti k problémům chodu hry něco řeknu. Když si koupíš auto a bude ti při jízdě škubat, co uděláš? Nejspíš ho půjdeš reklamovat! Co dělá většina hráčů v Blitz? Jde a koupí si PÚ! Trochu na hlavu, nemyslíš? Když mi hra blbne, proč do ni cpu teda prachy. Já sedět za stolem WG, tak si budu myslet, že si někdo ze mě dělá srandu, když mám zisk +/- stejný. Tím vlastně hráči dávají najevo, že je vše v pořádku.

esprit_cz #80 Posted 16 July 2016 - 06:56 AM

First Sergeant

• Player
  • 41067 battles
  • 5,107
  • [SCRY]
Večer jsem potkal v bitvě extra materiál. Mapa Doly a se SPICem jsem se vydal vyšplhat přes pahorek na kopec. V největší rychlosti mi zkřížil cestu tupoun v Nomadu, který se taky snažil vyškrábat na boční cestu na vršek. Plácal se tam skoro půl hry než mu došlo, že se tam nedostane. Spíš ho neodradilo, že se tam nedostane, jako to, že nepřítel přejel kopec a jel si pro kempery. Tahle lopata chytla dvě rány a vzal čáru. Objel kopec a místo toho, aby napadl nepřítele zezadu, ubytoval se na jejich bazi. Pak už to bylo rychlé. Nastřílel prd. WR 43 a 239 bitev. Krása mít takový matroš v týmu

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users