Jump to content

Blitz to Meet You! Díl 2: návrhy na obsah

• Please log in to reply
21 replies to this topic

DragonMalfoy #21 Posted 08 May 2019 - 12:33 PM

Private

• Player
  • 10300 battles
  • 1
  • [JO46_]
Dobrý den
mam takový problémy ve hře a to jsou jak všichni víme avataři který lze získat z kontejneru.
problém je takový že ty avataři mi furt padají z kontejneru a někdy padnou i 2x stejný avataři a mam takový dotaz - k čemu ty avataři jsou vubec ??? prodat se to za kredity nedá , nic za to není tak k čemu tam jsou ??? jestliže na okrasu tak by jste aspon měli přenastavit to aby ty avataři nepadali tak často jak tedka , z denního kontejneru nebo jak že se to jmenuje tak z toho furt padají avataři , je tam napsáno že mužou padnout posilovače a kredity a avataři a co z toho padá ??? jenom avataři a kredity a posilovače jenom občas a už mě to nebaví , v garáži mam spousta posilovaču a nekterý i stejný a ja nvm co s tím.

NÁVRH - je zde možné nastavit aby ty avataři nepadali tak často a nebo to aspon nastavit tak aby se to dalo prodat za kredity ???

psal sem ohledně toho na podporu a ty mě poslali sem a tady sem si to nějak našel ten zbytek kam se obrátit

děkuju s pozdravem :) a prosím jestli bych mohl dostat nějakou odpověd 

esprit_cz #22 Posted 08 May 2019 - 03:45 PM

First Sergeant

• Player
  • 43005 battles
  • 5,188
  • [SCRY]
Avatar je pouze kosmetika úplně k ničemu. Bohužel, WG to tak chce, tak to i bude, protože děti si na takové pí... potrpí. Nepadají jen tobě, na mě dokonce 3 v jeden den. Ber to tak, že to je zadarmo. Stejně nevíš k čemu posilovače jsou. Možná by stačilo na nějaký kliknout, přečíst si co mají za efekt;-)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users