Jump to content

Czołgi premium - restrykcje kupna dla nowych graczy.

• Please log in to reply
73 replies to this topic

Locust_PL #61 Posted 23 November 2016 - 05:50 PM

Sergeant

• Player
  • 10277 battles
  • 482
  • [F47A]

View PostNotSoEasyAsUXpecteD, on 22 November 2016 - 08:09 PM, said:

WG nic nie robi, a jak zaczyna coś robić to pyta i dalej nic nie robi. :P A na poważnie: restrykcje - zgoda, ale może uzależnione od statystyk? jeśli mamy gracza, który ma np. V tier i 5/5 eMek i >60% WR, czyli jest porządnym graczem, może wartoby umówilic mu kupno ISa6 czy innej wysokotierowej premki aby łatwiej osiągnął postęp w grze. Bezwzględne restrykcje muszą dotyczyc czołgów premium X tieru, typu Ob.260, które podobno miały się pojawić za misje... :)

View PostWotB_krzychziom1_pro_, on 23 November 2016 - 08:11 AM, said:

Tak, restrykcje uzależnione od statystyk to też dobra opcja, wtedy noob nie będzie zły,  że mu nie idzie mimo kupna premki.

Niby dobra opcja jako dodatkowy czynnik ale teraz pomyślcie nad czymś takim jak "równe szanse dla graczy" i tak mamy już różnice w szybkości rozwoju poprzez kupienie konta premium w grze reklamowanej free-to-play. Jeśli zostaną wprowadzone restrykcje a będą wyjątki od reguły bo ktoś coś i do tego mające bezpośredni wpływ na rozwój konta poprzez kasę to powiększą się już i tak duże różnice.

Ja rozumiem, że tu chodzi bardziej o ochhronę słabych użytkowników a nie pogłębianie różnic?

kaysak #62 Posted 23 December 2016 - 07:26 PM

Sergeant

• Player
  • 14504 battles
  • 321
  • [-APD-]
Uważam ten topic za bezsensowny- po co ktoś z WG go stworzył skoro pojawiło się tu mnóstwo pomysłów i wszystko na marne. Teraz gracze bez żadnego doświadczenia dostają czołg tieru 10 a później są kulą u nogi dla całego teamu. Właśnie od kilku dni sobie uświadamiam że pomimo narzekania na poziom gry na 10 był on niezły i można było liczyć na team trochę bardziej niż na low tierach, a teraz- istny armagedon.Trzeba przeczekać tę falę noobów i tyle. JAK MOŻNA WPROWADZIĆ DO GRY PIERWSZY CZOŁG PREMIUM 10 TIERU I ROZDAĆ GO GRACZOM BEZ DOŚWIADZENIA?!?!?!?!?!?

Edited by kaysak, 23 December 2016 - 07:27 PM.

WotB_krzychziom1_pro_ #63 Posted 26 December 2016 - 07:04 AM

Sergeant

• Player
  • 7129 battles
  • 348

View Postkaysak, on 23 December 2016 - 08:26 PM, said:

Uważam ten topic za bezsensowny- po co ktoś z WG go stworzył skoro pojawiło się tu mnóstwo pomysłów i wszystko na marne. Teraz gracze bez żadnego doświadczenia dostają czołg tieru 10 a później są kulą u nogi dla całego teamu. Właśnie od kilku dni sobie uświadamiam że pomimo narzekania na poziom gry na 10 był on niezły i można było liczyć na team trochę bardziej niż na low tierach, a teraz- istny armagedon.Trzeba przeczekać tę falę noobów i tyle. JAK MOŻNA WPROWADZIĆ DO GRY PIERWSZY CZOŁG PREMIUM 10 TIERU I ROZDAĆ GO GRACZOM BEZ DOŚWIADZENIA?!?!?!?!?!?

​Racja - stworzyli fajny temat, z potencjałem, my daliśmy falę pomysłów, dyskusję na poziomie oraz nasze własne opinie, a i tak nikt tego nie słucha i nic z tym nie zrobi, a z racji, że są święta, rosyjskie dzieci, które przyszły do nas, na EU, dostały premki pod choinkę i teraz stoi taki cep z 100 bitew na spawnie za kamieniem i wypatruje wroga, będąc IS-6...

My YT channel about Blitz: https://www.youtube....Jlz5NKQSN-V3TPA

Romka7777 #64 Posted 30 December 2016 - 03:37 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 27766 battles
  • 869
  • [R2K-]

View PostTricha_, on 07 March 2016 - 02:57 PM, said:

Drodzy Dowódcy,

Jedna z sugestii, które otrzymaliśmy, dotyczyła uniemożliwienia nowym graczom kupna wysoko-tierowych czołgów premium, dzięki czemu nie wchodziliby oni do wysoko-tierowych bitew bez odpowiedniej wiedzy dotyczącej grania.:child:

Chcielibyśmy poznać Wasze opinie - czy powinny być ustalone konkretne ograniczenia kupna wysoko-tierowych pojazdów premium dla nowych graczy?

Uwazam ze to jest zly pomysl jak dla graczy tak i WG. Niektore osoby ktore chca miec duze staty robia 2 kąto i pierwsze co robia to kupuja is6 i free expa.Z tego wynika ze jezeli uniemozliwimy kupno wysoko tierowych premkow to WG bedzie mniej zarabiac

JrTanker #65 Posted 30 December 2016 - 11:23 PM

Sergeant

• Player
  • 11106 battles
  • 457

Nie problem jest w braku restrykcji. 

Problemem są losowania, jeżeli będzie rzucać noobkow i pro ligę  osobno nie będzie problemu. 

Mniej więcej jak hoc (android)  czy lol (pc) 

Mechanika rozbudowy profilu gracza imo powinna być przemodelowana. 

Edited by JrTanker, 30 December 2016 - 11:24 PM.

Vespac #66 Posted 31 December 2016 - 02:33 AM

First Sergeant

• Player
  • 34716 battles
  • 2,013
  • [F47B]

View PostRomka7777, on 30 December 2016 - 04:37 PM, said:

Uwazam ze to jest zly pomysl jak dla graczy tak i WG. Niektore osoby ktore chca miec duze staty robia 2 kąto i pierwsze co robia to kupuja is6 i free expa.Z tego wynika ze jezeli uniemozliwimy kupno wysoko tierowych premkow to WG bedzie mniej zarabiac

Dlatego nie musisz się obawiać, Tricha po prostu zauważyła coś co wielu graczy uważa za bezsens i obniżanie poziomu gry, chęci były ale trudno jest przekonać ciasne kołnierzyki do oczywistych racji. 

Z drugiej strony ciekaw jestem Romka jak postrzegasz umiejętności gracza, który na jednym koncie ma MGR poniżej 50 a na drugim, nowym powyżej? Noob czy nie noob? 

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

JrTanker #67 Posted 31 December 2016 - 07:02 PM

Sergeant

• Player
  • 11106 battles
  • 457

Nawet nie wiesz jak trudno podnieść staty. Co w tym złego że ktoś zrobił reroll?

W ostatecznym rozrachunku grać potrafi. Bardziej nie uczciwe jest patrzenie na kogoś przez pryzmat tego jak grał dwa lata temu, a teraz na bitwę robi 3k wn8.

Romka7777 #68 Posted 01 January 2017 - 02:55 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 27766 battles
  • 869
  • [R2K-]

View PostVespac, on 31 December 2016 - 02:33 AM, said:

Dlatego nie musisz się obawiać, Tricha po prostu zauważyła coś co wielu graczy uważa za bezsens i obniżanie poziomu gry, chęci były ale trudno jest przekonać ciasne kołnierzyki do oczywistych racji. 

Z drugiej strony ciekaw jestem Romka jak postrzegasz umiejętności gracza, który na jednym koncie ma MGR poniżej 50 a na drugim, nowym powyżej? Noob czy nie noob? 

To zalezy na ile wyzej:) 2 kato jest wskaznikiem obecnego skilla.

Vespac #69 Posted 01 January 2017 - 08:48 PM

First Sergeant

• Player
  • 34716 battles
  • 2,013
  • [F47B]

View PostJrTanker, on 31 December 2016 - 08:02 PM, said:

Nawet nie wiesz jak trudno podnieść staty. Co w tym złego że ktoś zrobił reroll?

W ostatecznym rozrachunku grać potrafi. Bardziej nie uczciwe jest patrzenie na kogoś przez pryzmat tego jak grał dwa lata temu, a teraz na bitwę robi 3k wn8.

ja nie wiem? no proszę cię...,

mam 25k bitw i jak instalowałem grę nie miałem żadnego doświadczenia, jednak nie pójdę na skróty by mieć akceptowany przez elitę kolorek bo nie gram dla elity tylko dla siebie członków teamu, do którego mnie losuje

każdy może sobie robić reroll jego konto jego sprawa ale jeśli za chwilę wykorzystuje swoje nowe staty do tego by komuś pocisnąć to jest pro burakiem

Edited by Vespac, 01 January 2017 - 08:50 PM.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Romka7777 #70 Posted 01 January 2017 - 08:53 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 27766 battles
  • 869
  • [R2K-]

View PostJrTanker, on 31 December 2016 - 07:02 PM, said:

Ja sobie patrze na staty za miesiac i jestem zadowolony) Nie oplacalo sie robic 2 kato, tym bardziej ze jestem w dobrym klanie.

naceroth #71 Posted 02 January 2017 - 07:00 AM

Sergeant

• Player
  • 6575 battles
  • 277
  • [GRZ_B]
Racja, 30-dniowe są lepszym wyznacznikiem aktualnego skilla - oczywiście zakładając, że ktoś w miarę regularnie gra. I w miarę dużo, żeby wykluczyć szczególnie pechowe albo szczególnie szczęśliwe bitwy, które też czasem się zdarzają.

krzysztofpasternak19 #72 Posted 02 January 2017 - 09:27 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 694 battles
  • 928
Ewentualnie tygodniowe staty. Ja od 16 grudnia 2016 do 9 stycznia 2017 będę grał po kilkadziesiąt bitew więc każdy sobie może to sprawdzić jaki jestem,, dobry ''

JrTanker #73 Posted 02 January 2017 - 12:26 PM

Sergeant

• Player
  • 11106 battles
  • 457

View Postnaceroth, on 02 January 2017 - 07:00 AM, said:

Racja, 30-dniowe są lepszym wyznacznikiem aktualnego skilla - oczywiście zakładając, że ktoś w miarę regularnie gra. I w miarę dużo, żeby wykluczyć szczególnie pechowe albo szczególnie szczęśliwe bitwy, które też czasem się zdarzają.

I tak i nie. Sa okresy, ja tak mam przy 10k bitew że idzie jak krew z nosa :-\ 

Zawisiak #74 Posted 05 April 2017 - 01:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9487 battles
  • 22
  • [LPZW]
Tez powinno być zablokowwane kupowanie wszystkiego za golda,np. jakiś nowy przyjdzie,całą linię wyexpi i potem tylko wieżą kreci i stoi w miejscu jak go jakiś light objeżdża

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users