Jump to content

Odcinek 2 BTMY - Wasze propozycje

• Please log in to reply
63 replies to this topic

JrTanker #41 Posted 01 April 2016 - 07:28 PM

Sergeant

• Player
  • 11467 battles
  • 457
  • [KOGL_]

Opis wyświetlający się pod nazwą gracza.

Możliwość wpisania info o poszukiwaniu kogoś do plutonu, na danym czolgu/tierze

I tak jak w duzym wotcie hurtowy inv do pluton też z możliwości umieszczenia opisu jakie pluton nas interesuje.

Edited by JrTanker, 01 April 2016 - 07:29 PM.

general_blue #42 Posted 03 April 2016 - 08:47 PM

Sergeant

• Player
  • 20530 battles
  • 284
CLANWARS + TRAINING-ROOMS !

Rafa_sniper_2014 #43 Posted 06 April 2016 - 12:09 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 88546 battles
  • 978
  • [CHWAT]
Ponieważ w ostatnim czasie jakość graczy zdecydowanie spadła, co skutkuje tym, że miewam bitwy, gdzie robię więcej dmg niż często cała reszta mojej drużyny, jestem za wprowadzeniem bonusu dla zawodnika z przegranej drużyny, który znalazł się w takiej sytuacji, w postci anulowania kosztów ujemnych, jeśli takie wystąpiły lub nawet potraktowania takiego gracza jakby wygrał (to byłoby nawet lepsze). Nie można kogoś karać za to, że miał nieprzyjemności grać z idiotami, którzy mają problemy z ogarnięciem choćby raptem 3 rodzajów amunicji.

Vespac #44 Posted 06 April 2016 - 12:43 AM

First Sergeant

• Player
  • 41259 battles
  • 2,121
  • [F47]

View PostRafa_sniper_2014, on 06 April 2016 - 01:09 AM, said:

Ponieważ w ostatnim czasie jakość graczy zdecydowanie spadła, co skutkuje tym, że miewam bitwy, gdzie robię więcej dmg niż często cała reszta mojej drużyny, jestem za wprowadzeniem bonusu dla zawodnika z przegranej drużyny, który znalazł się w takiej sytuacji, w postci anulowania kosztów ujemnych, jeśli takie wystąpiły lub nawet potraktowania takiego gracza jakby wygrał (to byłoby nawet lepsze). Nie można kogoś karać za to, że miał nieprzyjemności grać z idiotami, którzy mają problemy z ogarnięciem choćby raptem 3 rodzajów amunicji.

• w 100% popieram,
  • w 100% prawda o MM z ostatnich 2-3 miesięcy,
  • u mnie w klanie już kilka osób STRAJKUJE z tego powodu

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

so_mar #45 Posted 06 April 2016 - 06:06 AM

First Sergeant

• Player
  • 10453 battles
  • 1,653
  • [GRZYB]
W dużym WoT coś takiego funkcjonuje, że najlepszy gracz z przegranej drużyny ma srebro i exp liczony inaczej niż reszta.

Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania!

jakubqwe #46 Posted 08 April 2016 - 06:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 17058 battles
  • 89
  • [MK]

A ja bym chciał:

Możliwość testowania czołgów za darmo przed kupnem ich, czyli gra na boty. W ten sposób nie byłoby pytań Maus czy E100, Maluch 125p czy Maluch 126p? Możnaby było wejść w tryb testowy, w którym mamy wszystkie czołgi w grze i nielimitowaną liczbę golda, i srebra, ale gry rozegrane testowymi pojazdami nie zmieniają nam statystyk, nie dodają srebra. W takim trybie to my jesteśmi MM. Sami wybieramy mapę, pojazdy botów i czy są top czy nie. Ogólnie w tym trybie możnaby grać bez internetu, bo system botów i RNG w tym trybie mogą zostać dodane do plików gry tylko na tryb testowy

Markusvandrago2 #47 Posted 08 April 2016 - 12:20 PM

Sergeant

• Player
  • 24920 battles
  • 412
  • [WID]
Wielu graczy narzeka na MM inni chcą aby został taki jak jest. Mam taką propozycję:
Myślę, że nie da się zadowolić wszystkich. Dlatego wydaje mi się , że koncepcja poziomów gry byłaby dobra. Wtedy może wszyscy byliby zadwoleni .

Mielibyśmy poziom łatwy i MM +/- 1 (niskie zarobki), normalny (taki jak teraz.), oraz trudny ( my zawsze na dole stawki - dla ambitnych, z możliwością większego zarobku).

Aby uniknąć zamieszania w statystykach to wprowadzić albo trzy oddzielne tabele lub stopnie wojskowe, gdzie na łatwym poziomie nie można mieć więcej jak itd. :) Podoba wam się ? :)

Nikodem_Dyzma44 #48 Posted 08 April 2016 - 12:28 PM

Sergeant

• Player
  • 26729 battles
  • 427
  • [GNIOT]
http://wotblitz.asia...-to-meet-you-2/

Vespac #49 Posted 08 April 2016 - 07:26 PM

First Sergeant

• Player
  • 41259 battles
  • 2,121
  • [F47]
Tą grę odróżniało od innych to, że wszyscy grają ze wszystkimi nie ma podziału na poziomy. I to jest fajne bo w realnej bitwie też liczy się sprzęt i wyszkolenie a nie jakiś tam poziom.

Edited by Vespac, 08 April 2016 - 07:29 PM.

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Markusvandrago2 #50 Posted 09 April 2016 - 02:46 AM

Sergeant

• Player
  • 24920 battles
  • 412
  • [WID]

View PostVespac, on 08 April 2016 - 07:26 PM, said:

Tą grę odróżniało od innych to, że wszyscy grają ze wszystkimi nie ma podziału na poziomy. I to jest fajne bo w realnej bitwie też liczy się sprzęt i wyszkolenie a nie jakiś tam poziom.

W realnej bitwie dostaje się szkolenie (przechodzi poziomy wtajemniczenia, jest się bardziej poinformowanym niż szeregowy) i weterani mają większe szanse na zwycięstwo , mimo przewagi wroga. 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale gra coraz mniej osób... dlatego , że mamy taki, a nie inny system losowań. Czas na zmiany...

Vespac #51 Posted 09 April 2016 - 11:50 AM

First Sergeant

• Player
  • 41259 battles
  • 2,121
  • [F47]

View PostMarkusvandrago2, on 09 April 2016 - 03:46 AM, said:

W realnej bitwie dostaje się szkolenie (przechodzi poziomy wtajemniczenia, jest się bardziej poinformowanym niż szeregowy) i weterani mają większe szanse na zwycięstwo , mimo przewagi wroga. 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale gra coraz mniej osób... dlatego , że mamy taki, a nie inny system losowań. Czas na zmiany...

To znaczy dlatego, że jest cała masa leni, którym się nie chce poszukać i nauczyć się podstaw walki gra ma zmienić formę?

Jak zrobimy podział typu żałosne nooby, średniacy, dobrzy oraz super to niektórzy stracą jakąkolwiec szanse na rozwój. Mało tego to co w innym poście kiedyś proponowałeś czyli podział na poziomy trudności pod względem finansowym wcale nie ograniczy parcia noobów na te wyższe poziomy bo ich psychika jest taka, że są przekonani o swoich super umiejętnościach cytuje "...na niższych tierach wszytkich mam na raz a na wysokich się rozwijam" statystyki autora wypowiedzi temu zaprzeczały.

i kto tu jest huncwot?

Markusvandrago2 #52 Posted 09 April 2016 - 12:42 PM

Sergeant

• Player
  • 24920 battles
  • 412
  • [WID]

View PostVespac, on 09 April 2016 - 11:50 AM, said:

To znaczy dlatego, że jest cała masa leni, którym się nie chce poszukać i nauczyć się podstaw walki gra ma zmienić formę?

Jak zrobimy podział typu żałosne nooby, średniacy, dobrzy oraz super to niektórzy stracą jakąkolwiec szanse na rozwój. Mało tego to co w innym poście kiedyś proponowałeś czyli podział na poziomy trudności pod względem finansowym wcale nie ograniczy parcia noobów na te wyższe poziomy bo ich psychika jest taka, że są przekonani o swoich super umiejętnościach cytuje "...na niższych tierach wszytkich mam na raz a na wysokich się rozwijam" statystyki autora wypowiedzi temu zaprzeczały.

Grają w to różni ludzie i nie da się wyeliminować noobów, zawsze będą. Jednak w obecnej sytuacji potrzebne jest jakieś rozwiązanie , a skoro społeczność nie chce MM +/- 1,to może poziomy. Można tak ustawić zarobki, że na łatwym poziomie nie da się, albo zbadać maszyny powyżej jakiegoś poziomu, lub zarobić powyżej ... W takim wypadku wcześniej, czy później gracz będzie musiał opuścić szkółkę... Ponadto, można zrobić, że po zdobyciu poziomu, będzie miał dostęp do jakiś materiałów szkoleniowych. 

P.S myślę, że trzeba szukać rozwiązań, a nie wszystko krytykować. 

Vespac #53 Posted 09 April 2016 - 03:20 PM

First Sergeant

• Player
  • 41259 battles
  • 2,121
  • [F47]

View PostMarkusvandrago2, on 09 April 2016 - 01:42 PM, said:

Grają w to różni ludzie i nie da się wyeliminować noobów, zawsze będą. Jednak w obecnej sytuacji potrzebne jest jakieś rozwiązanie , a skoro społeczność nie chce MM +/- 1,to może poziomy. Można tak ustawić zarobki, że na łatwym poziomie nie da się, albo zbadać maszyny powyżej jakiegoś poziomu, lub zarobić powyżej ... W takim wypadku wcześniej, czy później gracz będzie musiał opuścić szkółkę... Ponadto, można zrobić, że po zdobyciu poziomu, będzie miał dostęp do jakiś materiałów szkoleniowych. 

P.S myślę, że trzeba szukać rozwiązań, a nie wszystko krytykować. 

szukamy rozwiązań a jednym z elementów jest krytyka (nie myslić z narzekaniem)

Na razie poziomy mnie nie przekonują ale nie wykluczam, że tego typu rozwiązania.

Materiały szkoleniowe to jest na pewno dobry pomysł, sam optyje za tym by tych leni i nowicjuszy w jakiś sposób uczyć, niestety myślenie boli i nie każdy umie znaleźć coś u wujka.

Mój pomysł dotyczył pokoju treningowego takiego np. jak w serii ASSASIN.

​NIESTETY na tym forum piszemy o tych samych wątkach w różnych tematach, ja się już pogubiłem co gdzie było pisane.

i kto tu jest huncwot?

JrTanker #54 Posted 09 April 2016 - 11:47 PM

Sergeant

• Player
  • 11467 battles
  • 457
  • [KOGL_]

odplyw graczy=brak powtórek, treningówek oraz kompanii, 

ileż można grac to samo w kółko 

Vespac #55 Posted 10 April 2016 - 08:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 41259 battles
  • 2,121
  • [F47]

View PostJrTanker, on 10 April 2016 - 12:47 AM, said:

odplyw graczy=brak powtórek, treningówek oraz kompanii, 

ileż można grac to samo w kółko 

o to jest fajny i ciekawy pomysł dla WG i graczy (rozumiem, że chodzi o kampanie?)

DEVLOPERZY WG

• kładziecie nacisk na integracje i współprace graczy w klanach więc opracowanie KAMPANI dla klanów nie jest dla was trudnym zadaniem, tym bardziej że cały czas udostępniacie różne zadania takie jak misje czy konkursy 
  • o pokojach TRENINGOWYCH tłuczemy od dłuższego czasu, ważne jest by one przyciągneły również słabych, leniwych i okazyjnych graczy, których będzie zawsze dużo a to oni swoim ignoranctewm psują innym graczą rozrywkę. 

Edited by Vespac, 10 April 2016 - 09:00 AM.

i kto tu jest huncwot?

JrTanker #56 Posted 10 April 2016 - 01:27 PM

Sergeant

• Player
  • 11467 battles
  • 457
  • [KOGL_]

chodzi o kompanie. 

ale kampania po wprowadzeniu cw jak najbardziej. 

ja mam na myśli inne wykorzystanie treningówek. 

Edited by JrTanker, 10 April 2016 - 01:30 PM.

pablo04060604 #57 Posted 20 January 2017 - 06:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22114 battles
  • 97
  • [POTOP]
hm...przydzial mm do danej jednostki...wyjatkowe mapy dostepne tylko powyzej danego tigeru...ograniczenie zlotych pestek do limitu dziennego...

traber #58 Posted 10 February 2017 - 02:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16060 battles
  • 62

Czy jest szansa poprawienia/ujednolicenia komunikatów klanowych? Mam 3 różne urządzenia, na 3 urządzeniach w zakładce "clan notification" widzę różne komunikaty (dojścia do klanu, odejścia z klanu). 

I tak, na PC mam jedno powiadomienie z sierpnia 2016 i kolejne ze stycznia 2017, na drugim PC mam powiadomienia z lutego 2017 ale nie mam tych z sierpnia 2016 i stycznia 2017 a na androidzie mam kilka randomowych powiadomień z różnych okresów ale bez tych, które były na PC. 

Planujecie to jakoś ujednolicić? 

Zarzygany_Brajanek_8_Lat #59 Posted 11 February 2017 - 04:42 AM

Private

• Player
  • 1275 battles
  • 1

View PostTajfun403, on 16 March 2016 - 08:14 PM, said:

Kolejny idiota

WR gracza to procent łaskawości MM dla niego.

A nie żadny wskaźnik odzwierciedlający umiejętności.

A to, że zwykle nooby mają niski WR to tylko przypadek.

View PostTajfun403, on 16 March 2016 - 08:14 PM, said:

Kolejny idiota

WR gracza to procent łaskawości MM dla niego.

A nie żadny wskaźnik odzwierciedlający umiejętności.

A to, że zwykle nooby mają niski WR to tylko przypadek.

Jaki [edited]przypadek? Rozpatrując wr na przykładzie konkretnego czołgu i uwzględniając plutony win ratio jak najbardziej zależy od umiejętności. Nazwanie kogoś idiotą tego nie zmieni.

Tajfun403 #60 Posted 17 February 2017 - 08:23 PM

First Sergeant

• Player
  • 11293 battles
  • 1,415
  • [TSSPL]

View PostZarzygany_Brajanek_8_Lat, on 11 February 2017 - 05:42 AM, said:

Jaki [edited]przypadek? Rozpatrując wr na przykładzie konkretnego czołgu i uwzględniając plutony win ratio jak najbardziej zależy od umiejętności. Nazwanie kogoś idiotą tego nie zmieni.

Zwycięstwo/porażka to zasługa/wina siedmiu, w dodatku całkowicie losowanych osób. Jak na podstawie łącznych osiągów 7 osób chcesz określić wartość jednej z nich? Oświecisz mnie?

Tajfun403

Obywatelski PROTEST przeciwko systemom gry!

____ _______Nie dajmy się_______ _ _

_WG_SPISEK, BUG CZY USTAWKA 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users