Jump to content

AT 15

• Please log in to reply
10 replies to this topic

flakk_cz #1 Posted 11 March 2016 - 04:46 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21229 battles
  • 608

Koupil jsem tenhle tank, mám zatím jenom pár her. Ale nevím, co si mám myslet o výzkumu kanónů. Jsou zde tři děla:

Spoiler

První obrázek je dělo, co mám namontované a již odemknuté z předchozí AT7. Pak je tu druhé dělo QQF 32, které má větší poškození, mírně horší průbojnost, nižší kadenci střelby. Poslední je dělo QQF 20. U tohoto děla nechápu, proč zde je! Je označené jako dělo tieru IX. Ale paramatery stejné nebo zcela podle mě zanedbatelně lepší. JEdna rána o minutu navíc proti tomu, co mám teď (první obrázek). Stojí nehorázných 56 000 expů a získám +1 ránu za minutu navíc? Se mi zdá trochu málo za takovou hromadu expů. Je mi jasné, že na na následujícím tanku ho budu muset odemknout pro postup. Ale nyní na AT15 nevidím důvod, proč jej montovat!

Přehlížím něco? Jaké dělo používáte?

Edited by ClearEvil, 13 March 2016 - 09:06 AM.
Spoiler

Tuvoc #2 Posted 11 March 2016 - 05:15 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]
Cus...Predvcirem jsem vyexpil Tortoise,takze AT15 mam za sebou...Jezdil jsem s topovym delem...Ver tomu nebo ne ale ten 1 naboj navic v zakladu je znat...Ted si k tomu pripocti nabijak a nejaky ten skill posadky a budes si myslet,ze s tim stockovym delem jsi nabijel vecnost...Zjistis ze rychlost strelby je obrovska vyhoda AT-cka
Priklad:
Screenshot_2016-02-22-12-32-37_net.wargaming.wot.blitz.jpg

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

flakk_cz #3 Posted 11 March 2016 - 06:09 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21229 battles
  • 608
To jo, hlavní výhoda linie AT je kadence. Stejně mi ale přijde, že tolik expů za to dělo je přemrštěné!

Mmm_1986_mb #4 Posted 12 March 2016 - 05:52 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 18834 battles
  • 179
  • [-CAD-]

View Postflakk_cz, on 11 March 2016 - 06:09 PM, said:

To jo, hlavní výhoda linie AT je kadence. Stejně mi ale přijde, že tolik expů za to dělo je přemrštěné!

Neni,nebudes ho mit odemceny v dalsim tieru....

A co by jsi chtel dalsiho vylepsovat na tom tanku?

Koukni na tanky s vezi...tam expis vez,delo,pasy a motor...u td bez veze ti odpadaji expy za vez,tak se to kompenzuje v castce za delo...Asi:)

flakk_cz #5 Posted 12 March 2016 - 08:00 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 21229 battles
  • 608
Co to je za nesmysl? Když to devitkove dělo vyzkoumam na osmém tieru, tak na devitkovem tanku už ho mám vyexpene... 

Leaderoftanks_2015 #6 Posted 12 March 2016 - 09:24 AM

Sergeant

• Player
  • 21248 battles
  • 320
Flakk_cz ma pravdu. Mne osobne sa paci to delo s vyssim dmg. Neviem preco, ale na t8 s takym nizkym dmg? To na tortoise s tym at15 top delom musi byt hrozne.

Tuvoc #7 Posted 12 March 2016 - 01:10 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18089 battles
  • 725
  • [SCRY_]
Leaderoftanks muzec mi vysvetlit proc hledis jen avg. dmg?...

Dam ti par poctu...
U dela OQF-32 mas avg. dmg 250 a 10,17 ran za minutu,coz je 2542dmg za minutu
U dela OQF-20 Type B mas avg. dmg 190 a 14.74 ran za minutu,coz je 2800dmg za minutu

Navic s timhle tankem budes potkavat i desitky,takze kazdej bod penetrace se hodi...Za me 2:0 pro OQF-20 Type B...

View Postflakk_cz, on 12 March 2016 - 09:00 AM, said:

Co to je za nesmysl? Když to devitkove dělo vyzkoumam na osmém tieru, tak na devitkovem tanku už ho mám vyexpene... 

Mmm_1986_mb asi reagoval na tu druhou vetu...Chtel rict ze pokud ho nevyzkoumas ted na AT15,tak ho budes muset vyzkoumat na Tortoise...A tam je situace horsi pac pres neho musis prejit k topovymu...Takze i kdyz se ti zda ,,cena" 56k expu premrstena a nechces ho zkoumat,je pro tebe stejne vyhodnejsi ho vyzkoumat ted nez na Tortoise...

Spojeno. CE

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

Leaderoftanks_2015 #8 Posted 12 March 2016 - 06:00 PM

Sergeant

• Player
  • 21248 battles
  • 320
Tuvoc sorry, kukol som zle cislo.

Mmm_1986_mb #9 Posted 12 March 2016 - 06:06 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 18834 battles
  • 179
  • [-CAD-]

View PostTuvoc, on 12 March 2016 - 02:42 PM, said:

Mmm_1986_mb asi reagoval na tu druhou vetu...Chtel rict ze pokud ho nevyzkoumas ted na AT15,tak ho budes muset vyzkoumat na Tortoise...A tam je situace horsi pac pres neho musis prejit k topovymu...Takze i kdyz se ti zda ,,cena" 56k expu premrstena a nechces ho zkoumat,je pro tebe stejne vyhodnejsi ho vyzkoumat ted nez na Tortoise...

Presne tak to bylo mysleno a kdyz si to xxx po sobe prectu,tak je to i logicke...

Plus jako doplnek...ja treba osobne nikdy nejdu po delech,ktere daji za jednu ranu bombu dmg a pak cekam,az usinam na druhou ranu...vzdy si sppcitam kolko dmg da kazdy delo za minutu a to nej tam hazim...

At15 jsem mel...je to dobre td,jdou s nim zahrat luxusni bitvy,ale musi tam byt to topovy delo...dokonce se mi s nim v osmickovy bitve podarilo v mape doly dobit centralni kopec a udrzet ho...

Za dalsi,je to tank,co absolutne nevydelava...naboje jsou drahy,vuci tomu kolik daji dmg,plus jako vzdy,proti desinam a i nekterym devinam jsou goldy povinnosti...A jako vzdy,kor u at linie,nikdy nebyt nikde sam,i heavyna vas umota pokud v ni sedi nekdo s rozumem...

WotDavidBlitz #10 Posted 19 March 2017 - 08:36 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24580 battles
  • 88

Zrovna dokončuju AT15, chybí mi 5K xp na Tortoise.

Mám odehraných 213 bitev, 58% WIN, 1457dmg, nejvíc jsem dal 1833xp a na ACE Tankera to stejně nestačilo.

Vyexpil jsem to TOP dělo a pak hrál s ním, jinak Ventilace, Nabiják a Pohon děla, ale nevím, jestli jsem spíš neměl dát Optiku nebo Nástroje.

Bino bych asi svým stylem hraní nevyužil, spíš jsem se tlačil dopředu, vrtěl se a rozdával dmg. Rychlost střelby je neuvěřitelná, zato pomalost tanku taky. Vozím na něm oba benziny, a řekl bych, že mě mockrát zachránily proti LT a MT, ktěří si mě chtěli objet. nicméně rychlost otáčení je dobrá a navíc má tento tank výborný rozsah natáčení děla.

Na ostřelování z krytu do krytu se mi moc nezdá, protože 190dmg dá a nepřítel se mezitím schová.

Jeho hlavní sílu jsem viděl v faceToface soubojích, kde ustřílíte opravdu vše na co narazíte, největší problém jsem měl právě když jsem potkal další AT15.

Určitě se mi osvědčilo se neustále vrtět nebo popojížděť, aby bylo zaměření weakspotu co nejtěžší.

Další věc, které u této větve využívejte, je shazování pásu soupeři a držte ho pořád detracknutého. Dá se udělovat dmg zároveň i se shazováním a když to nejde, tak klidně střídejte pásy a weakspot, pásy weakspot nastřídačku.

Vozil jsem 10 goldů, nezřídkakdy jsem vystřílel všecky, protože prostřelíte asi vše, na co můžete narazit, ale posledních cca 50 bitev jsems tankem jezdil takovým stylem, že jsem ani goldy nepotřeboval a nepoužíval. Při výhře a bez goldu vždy v plusu,

Jinak bych se chtěl zeptat zkušených, já toho ještě moc odježděno nemám, na situaci, kdy si vás objíždí nějaký tank a je tak blízko, že už ho prostě "nedohoníte". Já v těchto chvílích a většinou i předem když se nebezpečí blíží a už nemám čas zareagovat, volám SOS a než abych se točil jak káča, tak zůstávám čelem ke zbytku nepřítele a uděluju dmg i za cenu toho, že mě možná zezadu rozstřílí nějaký sráč, protože točením za ním bych si stejně nepomohl. Jsou i situace, kdy vím, že to asi nepřežiju, tak opouštím kryt a valím rychle dopředu nastřílet ještě něco dalších soupeřům. Velmi často mi to vyjde a scouta za mými zády někdo sejme, samozřejmě, pokud už nejsou všeco mrtví, což se stává taky často, ale na to už asi lék neexistuje....

Terrordrome97 #11 Posted 19 March 2017 - 08:59 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 66380 battles
  • 502
  • [CODEX]

Pohon je zbytocny, bino treba, v krizovych situaciach 1 vs viac. Goldov si daj viac, striela to jak dive, na defendrov sa šiknú, da sa hrat aj na sidescraping, pokial si v 1 lajne.

Pri obchadzani, treba cuvat a spravit protipohyb, teda pokial si na otvorenom priestore, ak uz vies ze na teba pojde, drz sa pri prekazke, ale to plati na noobov,  skuseny hrac ta detrackne a obtoci

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users