Jump to content

Komunikator

• Please log in to reply
13 replies to this topic

dawste33 #1 Posted 16 March 2016 - 09:47 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5196 battles
  • 210

Co jest lepsze do komunikacji?

Discord czy TS3?

Nie zgadzam się z nową (nie)rentownością wprowadzoną w aktualizacji 2.8

DLACZEGO ZOSTAŁEM OSZUKANY?

Juggernaut155 #2 Posted 16 March 2016 - 10:21 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 25768 battles
  • 951
  • [APA]
Discord to gówno mulące urządzenie, nie polecam :P

Greyyhound #3 Posted 20 March 2016 - 03:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3598 battles
  • 98
  • [N-W-O]

View Postdawste33, on 16 March 2016 - 09:47 PM, said:

Co jest lepsze do komunikacji?

Discord czy TS3?

Oczywiste że TS3 :) 

Pobrałem Discord z ciekawości i po 5 min odinstalowałem xD jak dla mnie aplikacja z wiadomych powodów jest darmowa (Osobista Ocena)

dawste33 #4 Posted 20 March 2016 - 04:58 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 5196 battles
  • 210
Ja też chyba kupię Ts3, ponieważ u mnie Discord samoczynnie się wyłącza.

Nie zgadzam się z nową (nie)rentownością wprowadzoną w aktualizacji 2.8

DLACZEGO ZOSTAŁEM OSZUKANY?

oOoOoOo_zZzZzZz #5 Posted 20 March 2016 - 09:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2802 battles
  • 78
Pytanie powinno brzmieć "czy muszę wydać 7zł? (nie pamietam juz ceny TS3, ale 10 raczej nie przekracza).

Vespac #6 Posted 20 March 2016 - 10:11 PM

First Sergeant

• Player
  • 39113 battles
  • 2,079
  • [F47]

Przekraczają, na IOS to 5€, do tego trzeba pamiętać o kosztach serwera dla grupy. 

Discord używa np. PADUT i nie na zasadzie zainstalowania i odinstalowania. Z tego co czytałem ma sporo zalet.

To opinie z innych źródeł:

"Hej! Chciałbym wszystkim polecić wymianę TeamSpeak/Mumble/Ventrillo na coś zupełnie nowego - Discord. Jest to nowy, darmowy komunikator głosowy. Jest dopiero w fazie Alpha testów, ale już teraz prezentuje się lepiej od swoich poprzedników. Sam posiadam i prowadzę serwer TS3 ale po trzech dniach testowania Discord, wszyscy byli zachwyceni i zdecydowaliśmy się przenieść. Interfejs jest dużo lepiej zorganizowany, jakość dźwięku jest lepsza. Każdy może stworzyć swój własny pod-serwer czy to dla swojego serwera, legionu czy grupy znajomych. Co więcej, im więcej osób zdecyduje się przejść na Discorda, dużo łatwiej będzie się nam odnaleźć, ponieważ z łatwością możemy przechodzić między pod-serwerami oraz widzieć osoby online znajdujące się na innych pod-serwerach, do których mamy dostęp. A najlepsze jest to, że możemy wybrać czy chcemy ściągnąć aplikację czy chcemy używać Discorda w przeglądarce internetowej. Wyobraźcie sobie sytuację, że zbieracie grupę nieznajomych osób na instancję w grze i chcielibyście rozmawiać z członkami swojej grupy. Owe osoby nie będą musiały niczego ściągać, wystarczy, że podacie im link z zaproszeniem i przy pomocy jednego kliknięcia otrzymują dostęp do waszego kanału w przeglądarce internetowej."

"Serwus ludziska!

Wiem, że teraz już nas tu mało, a nie dokopałem się tematu na temat tego - jak się okazuje - całkiem zacnego komunikatora, który może jednak kogoś zainteresuje.
Więc tak, Discord to komunikator głosowy (i nie tylko), który zapewnia każdemu użytkownikowi kilka ciekawych funkcji. Darmowy, dobry jakościowo i zdaje się, że żre sporo mniej pamięci. No i jest przede wszystkim stworzony z myślą o graczach. Mnie zauroczył, zarówno faktem, że nie muszę się męczyć z wieloma rzeczami, które mnie irytowały na TS i Skype."

Edited by Vespac, 20 March 2016 - 10:25 PM.

Wyszedłem na pole spozirać se na dwór a tu chała:

- ping pong, skacze jak piłecza Grubbie, po 2 flaszkach...

- troszkę błędów, nieistotnych, szkoda czasu na hulacke...

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

Juggernaut155 #7 Posted 21 March 2016 - 03:32 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 25768 battles
  • 951
  • [APA]
Ja po ściągnięciu discorda miałem zmuły w telefonie i nie tylko ja. :) lagowało itp

Vespac #8 Posted 21 March 2016 - 11:10 PM

First Sergeant

• Player
  • 39113 battles
  • 2,079
  • [F47]

View PostJuggernaut155, on 21 March 2016 - 04:32 PM, said:

Ja po ściągnięciu discorda miałem zmuły w telefonie i nie tylko ja. :) lagowało itp

a kiedy instalowałeś?

- hajs, hajs..., za trenowanie hajs, za turniej hajs a gwarzyli, że free-to-play...

i kto tu jest huncwot?

SinglePL #9 Posted 26 March 2016 - 08:49 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 6380 battles
  • 850
TS3 zdecydowanie,Czy komórka czy komputer,Team Speak 3 jest lepszy.Wiele moich znajomych go poleca,Jak coś,to też Skypa polecam :) Ale to już z innej beczki.

Vespac #10 Posted 26 March 2016 - 09:08 AM

First Sergeant

• Player
  • 39113 battles
  • 2,079
  • [F47]

Ja wlaśnie testowałem Discord na ios, appka z przejżystym, prostym menu do wyboru języki. Kanaly tekstowe i głosowe. Nie tnie w czasie gry. Działa bez zarzutu.

TS polecany jest przez wszystkich i trudno się dziwić skoro nie miał żadnej sensownej konkurencji jako komunikator dla graczy. Discord ma takie aspiracje jest wieloplatformowy, można go też używać bez instalacji poprzez przeglądarkę internetową. Jest bezpłatny ma co ważne bezpłatny serwer w chmurze i jest również lekki.

Niestety na razie na Androida jest do pobrania wersja, która ma problemy na niektórych urządzeniach. Pewnie niedługo to się też zmieni. A napewno konkurencja się przysłuży użytkownikom.

i kto tu jest huncwot?

SinglePL #11 Posted 26 March 2016 - 05:06 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 6380 battles
  • 850

View PostVespac, on 26 March 2016 - 09:08 AM, said:

Ja wlaśnie testowałem Discord na ios, appka z przejżystym, prostym menu do wyboru języki. Kanaly tekstowe i głosowe. Nie tnie w czasie gry. Działa bez zarzutu.

TS polecany jest przez wszystkich i trudno się dziwić skoro nie miał żadnej sensownej konkurencji jako komunikator dla graczy. Discord ma takie aspiracje jest wieloplatformowy, można go też używać bez instalacji poprzez przeglądarkę internetową. Jest bezpłatny ma co ważne bezpłatny serwer w chmurze i jest również lekki.

Niestety na razie na Androida jest do pobrania wersja, która ma problemy na niektórych urządzeniach. Pewnie niedługo to się też zmieni. A napewno konkurencja się przysłuży użytkownikom.

Nie polecam ci iPhonów,strasznie sie psują.

Vespac #12 Posted 27 March 2016 - 01:15 AM

First Sergeant

• Player
  • 39113 battles
  • 2,079
  • [F47]

@SinglePL znowu cię wzieło na PISANKI? :teethhappy:

Proszę cię wywal chociaż ten napis "moje statystyki w wot" bo to jest OCZYWISTE a czcionka i kolor daje po oczach i musiałem :B

i kto tu jest huncwot?

SinglePL #13 Posted 27 March 2016 - 07:09 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 6380 battles
  • 850

View PostVespac, on 27 March 2016 - 01:15 AM, said:

Proszę cię wywal chociaż ten napis "moje statystyki w wot" bo to jest OCZYWISTE a czcionka i kolor daje po oczach i musiałem :B

Spk

SinglePL #14 Posted 06 October 2016 - 05:00 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 6380 battles
  • 850

View PostVespac, on 27 March 2016 - 01:15 AM, said:

Usunołem

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users