Jump to content

Tanková akademie

• Please log in to reply
43 replies to this topic

arathorrn #1 Posted 17 March 2016 - 09:24 PM

First Sergeant

• Player
  • 25582 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

xxxFIREFOXxxx #2 Posted 17 March 2016 - 10:03 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
IDES !

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Dodsson #3 Posted 18 March 2016 - 09:53 AM

Sergeant

• Player
  • 13607 battles
  • 478
  • [CB-CZ]
Držím Ti palce,nech sa ti to podarí bude s tým vela práce ,rešpekt za mna že do toho ideš...:-)

Aeliniak #4 Posted 18 March 2016 - 11:29 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 6262 battles
  • 163
  • [CB-CZ]

Ach jo, nevím proč, ale na mém malém mobilu, když jsem si to pouštěla v horší kvalitě, tak jsem přečetla "náckové do služby" :D To byla moje první reakce: "why?" :D

Jinak přeji, ať ti to vydrží a samozřejmě ten očekávaný a pozitivní úspěch. Nemám přehled na Youtube scéně, co se týče videi z tanku Blitz., ale asi budeš první, koho něco takového napadlo. :)

L4st_Jedi #5 Posted 18 March 2016 - 01:00 PM

Sergeant

• Player
  • 22771 battles
  • 310
  • [ARGO]
V pripade ze bych ti mohl nejak pomoci, tak mi prosim dej vedet, mel jsem podobny napad, odehrat s lehkym, strednim a tezkym tankem kazdou mapu a vysvetlit kdy , jak, kam a proc by clovek mel ject a to v kazdem tieru (asi ne pro kazdy jednotlivy stroj, ale ten navod se da pouzit pausalne). Dalsi by mohly byt nahrane replaye odehrane zacatecnikem s komentarem zkusenejsiho hrace co kde a kdy udelal spatne a proc. Mam moznost nahravat videa pomoci reflector2 a iphone nebo ipad, takze pokud by jsi potreboval studijni material, staci rict.  Za me urcite pozitivni pristup a :great:

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

thoorruss11 #6 Posted 18 March 2016 - 01:13 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 1976 battles
  • 226
palec nahoru. Něco takového tu chybělo a dokonce jsem to i někde psal. Takže držím palce a rád se budu s tvých videí učit:great:

arathorrn #7 Posted 18 March 2016 - 01:17 PM

First Sergeant

• Player
  • 25582 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

Děkuji za ohlasy. Určitě se budu snažit udělat to v co nejkratší době. Snad budu mít dost času. Co se týká spolupráce nebránil bych se tomu ale nějak nevím jak bychom si ta videa posílali. Jestli víš jak na to, tak mi napiš soukromou zprávu a tam to probereme. Nicméně materiál na první díl už mám připraven a pracuji na jeho střihu. Ten nápad s videem které odehraje nováček není špatný ale opět to vyžaduje nějakého mít k dispozici a musí umět točit replaye ( a být opravdu nováček). Další věc je, že když tu bitvu odehraji já,  tak vím kde jsem co a proč udělal. Komentovat něčí hru je těžké, protože to vždy svádí k nějakému poučování a to bych nechtěl. 

Veškeré Vaše komentáře jsou pro mě podnětné a jsem za ně rád. Nechci být žádnou hvězdou ale jen něco udělat pro komunitu. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Rotmistrov100 #8 Posted 18 March 2016 - 01:21 PM

Sergeant

• Player
  • 12439 battles
  • 297
  • [SCF]

Super. To chce odvahu a výdrž! Doufám, že máš obojí a přeju úspěch.

Karel_Kadlec navrhuje natočit nějaké začátečnické bitvy. Můžu přispět. Mám stovky odstrašujících příkladů. :harp:

arathorrn #9 Posted 18 March 2016 - 01:35 PM

First Sergeant

• Player
  • 25582 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostRotmistrov100, on 18 March 2016 - 01:21 PM, said:

Super. To chce odvahu a výdrž! Doufám, že máš obojí a přeju úspěch.

Karel_Kadlec navrhuje natočit nějaké začátečnické bitvy. Můžu přispět. Mám stovky odstrašujících příkladů. :harp:

Natočit na nízkém tieru zpackanou bitvu není zas tak složité, u MS1 mám jednu ukázkovou "spolupráci" týmu. Ale tam se to čeká, že prostě hráči nevědí co a jak. Musíme to nějak napravit.

Před časem jsme se bavili o tom, že by nebylo špatné udělat topic o právě těch pokažených bitvách a rozebrat tam chyby jako poučení pro ostatní. Tak jestli chceš můžeš takové vlákno založit a něco k tomu napsat. Myslím, že takové vlákno bude úspěšné a hlavně se ukáže, že i kvalitní hráči můžou hru totálně podělat. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Rotmistrov100 #10 Posted 18 March 2016 - 01:55 PM

Sergeant

• Player
  • 12439 battles
  • 297
  • [SCF]

View Postarathorrn, on 18 March 2016 - 01:35 PM, said:

Natočit na nízkém tieru zpackanou bitvu není zas tak složité, u MS1 mám jednu ukázkovou "spolupráci" týmu. Ale tam se to čeká, že prostě hráči nevědí co a jak. Musíme to nějak napravit.

Před časem jsme se bavili o tom, že by nebylo špatné udělat topic o právě těch pokažených bitvách a rozebrat tam chyby jako poučení pro ostatní. Tak jestli chceš můžeš takové vlákno založit a něco k tomu napsat. Myslím, že takové vlákno bude úspěšné a hlavně se ukáže, že i kvalitní hráči můžou hru totálně podělat. 

To stojí za úvahu.

L4st_Jedi #11 Posted 18 March 2016 - 02:10 PM

Sergeant

• Player
  • 22771 battles
  • 310
  • [ARGO]
Ma to jeden hacek, cteny text je pro mladou generaci neprekonatelny orisek, proto jsem uvital tvoje "moderni" pojeti youtube kanalu :), sem na forum chodi jen opravdu ti kteri hru berou vazne (bohuzel pouha minorita vsech hracu), oproti tomu youtube je uzivano hojne a to vsemi hraci. Komentovane video zacatecnika bych bral spis jako dialog mezi zkusenym hracem a jmenovanym zacatecnikem, spis ukazat cestu jak myslet pri hrani, jak spravne vyhodnotit situaci. Podobny koncept jsem navrhl asi pred tydnem i Sarielovi, jen aby nevzniklo nejake nedorozumeni.

www.argonauti-clan.cz

From the last tank to the last bullet to the last minute to the last man – we fight. WE fight!

arathorrn #12 Posted 18 March 2016 - 02:29 PM

First Sergeant

• Player
  • 25582 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostKarel_Kadlec, on 18 March 2016 - 02:10 PM, said:

Ma to jeden hacek, cteny text je pro mladou generaci neprekonatelny orisek, proto jsem uvital tvoje "moderni" pojeti youtube kanalu :), sem na forum chodi jen opravdu ti kteri hru berou vazne (bohuzel pouha minorita vsech hracu), oproti tomu youtube je uzivano hojne a to vsemi hraci. Komentovane video zacatecnika bych bral spis jako dialog mezi zkusenym hracem a jmenovanym zacatecnikem, spis ukazat cestu jak myslet pri hrani, jak spravne vyhodnotit situaci. Podobny koncept jsem navrhl asi pred tydnem i Sarielovi, jen aby nevzniklo nejake nedorozumeni.

Souhlasím. Kvality hráčů jako je Sariel zdaleka nedosahuji, jsem konzumentem jeho skvělých výkonů a má můj velký respekt. Ale řídím se takovou myšlenkou, že ne každý je matematikem ale to neznamená, že se matematiku učit nemusí. 

Umím si představit, že Sariel by určitě mohl, formou diskuse, vysvětlovat co se kde stalo při hraní špatně. Vzhledem k tomu, že dělá svá videa a už vím kolik je s tím práce, má určitě i osobní život a chodí do školy pochybuji o dostatku času. Náš život není jen tato hra. 

Edited by arathorrn, 18 March 2016 - 02:34 PM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

L4st_Jedi #13 Posted 18 March 2016 - 03:13 PM

Sergeant

• Player
  • 22771 battles
  • 310
  • [ARGO]

View Postarathorrn, on 18 March 2016 - 03:29 PM, said:

Souhlasím. Kvality hráčů jako je Sariel zdaleka nedosahuji, jsem konzumentem jeho skvělých výkonů a má můj velký respekt. Ale řídím se takovou myšlenkou, že ne každý je matematikem ale to neznamená, že se matematiku učit nemusí. 

Umím si představit, že Sariel by určitě mohl, formou diskuse, vysvětlovat co se kde stalo při hraní špatně. Vzhledem k tomu, že dělá svá videa a už vím kolik je s tím práce, má určitě i osobní život a chodí do školy pochybuji o dostatku času. Náš život není jen tato hra. 

V tom pripade me napada spojit sily, a pod jednim mottem (jednotny design a layout) se pokusit tenhle projekt realizovat. Protoze nikdo z nas urcite nema cas na rozdavani :)

www.argonauti-clan.cz

arathorrn #14 Posted 19 March 2016 - 08:45 PM

First Sergeant

• Player
  • 25582 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

Vkládám první díl Tankové akademie. Omlouvám se za zhoršenou kvalitu obrazu ale nedařilo se mi video nahrát na YouTube a po komplikacích to dopadlo takhle. 

Velmi uvažuji o omezení replayů například jen na dva. Uvidím jaké budou reakce a podle toho se zařídím. Doufám, že se vám bude video líbit. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Aeliniak #15 Posted 20 March 2016 - 12:52 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 6262 battles
  • 163
  • [CB-CZ]

Ahoj, hned to vypada jinak. :) Ten mluvený komentář je určitě lepší. Máš to tam i ve psané podobě, to ztoto děla kvalitní tankovou prezentaci a tak to ma být. 

TheBerio #16 Posted 20 March 2016 - 08:50 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9554 battles
  • 236
Skús to komentovať a nerobiť také dlhé úvody ale hneď sa venovať danej tématike :) každopádne ja stále čakám na pridanie vycvikoviek aby som sa do toho pustil :)

Slovenské videá z hry WoT Blitz: YouTube (1080p/FHD/60FPS replaye)

Najviac hrajem s Ruskými tankami, s Nemcami nehrajem VÔBEC!

arathorrn #17 Posted 20 March 2016 - 09:01 AM

First Sergeant

• Player
  • 25582 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostAeliniak, on 20 March 2016 - 12:52 AM, said:

Ahoj, hned to vypada jinak. :) Ten mluvený komentář je určitě lepší. Máš to tam i ve psané podobě, to ztoto děla kvalitní tankovou prezentaci a tak to ma být. 

Děkuji, pořád je co zlepšovat. Hlavně ta délka mi přijde až moc. Budu to muset nějak zkrátit, přemýšlím o zkrácení replayů. Budu nad tím přemýšlel. Teď si dám každopádně oraz protože toho bylo fakt hodně ke zpracování. 

View PostTheBerio, on 20 March 2016 - 08:50 AM, said:

Skús to komentovať a nerobiť také dlhé úvody ale hneď sa venovať danej tématike :) každopádne ja stále čakám na pridanie vycvikoviek aby som sa do toho pustil :)

Zase jsem nechtěl aby to bylo jen strohé mluvení o hře. Velký problém byl s dialogy. Musel jsem ty replaye komentovat naostro a nebylo to úplně podle mých představ. Navíc se mi podařilo vymazat hezký replay low tier a musel jsem použít ten co jsem tam dal. Jak píšu výše, nějak to zredukuji protože ta délka je příliš velká. 

Každopádně díky za reakci, ono se to možná nezdá ale každá odpověď je přínos. Děkuji. 

Jestli jsem to pochopil správně můžou se do výcvikových místností přihlásit jen určití hráči? Nebylo by marné, je li to tak, domluvit dva týmy hráčů kteří by byli propojeni přes Discord nebo TS a pak by se dalo natočit opravdu výukové video. S ukázkou jak na to. Jestli to tak je, klidně se zapojím. Jestli ty vycvikovky někdy budou. 

Edited by arathorrn, 20 March 2016 - 09:08 AM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

TheBerio #18 Posted 20 March 2016 - 09:07 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9554 battles
  • 236

Nemáš možnosť v nejakom programe počas toho ako edituješ pridať komentár? Ja to tak robím na iPade, ale teda ak máš android tak som zvykol ešte za čias keď som mal Nexus otvoriť dané video a to video (na ktorom bol ten replay) som znovu nahrával aj s komentárom, t.j., že som proste video pozeral v galérii a počas toho som mal zapnutý screen recorder. Treba sa vždy vynájsť.

-každopádne ti rád pomôžem v rôznych otázkach týkajúc sa nahrávania a editu videi, ja to robím už 3 roky :D

Slovenské videá z hry WoT Blitz: YouTube (1080p/FHD/60FPS replaye)

Najviac hrajem s Ruskými tankami, s Nemcami nehrajem VÔBEC!

arathorrn #19 Posted 20 March 2016 - 09:11 AM

First Sergeant

• Player
  • 25582 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostTheBerio, on 20 March 2016 - 09:07 AM, said:

Nemáš možnosť v nejakom programe počas toho ako edituješ pridať komentár? Ja to tak robím na iPade, ale teda ak máš android tak som zvykol ešte za čias keď som mal Nexus otvoriť dané video a to video (na ktorom bol ten replay) som znovu nahrával aj s komentárom, t.j., že som proste video pozeral v galérii a počas toho som mal zapnutý screen recorder. Treba sa vždy vynájsť.

-každopádne ti rád pomôžem v rôznych otázkach týkajúc sa nahrávania a editu videi, ja to robím už 3 roky :D

Já to stříhal na počítači a všechny komentáře jsem nahrával až dodatečně. Spíš je to o uchopení té problematiky, pořád se hledám. Případně se ozvu a budu rád za každou radu. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #20 Posted 20 March 2016 - 09:55 AM

First Sergeant

• Player
  • 34029 battles
  • 4,479
  • [SCRY]

View PostTheBerio, on 20 March 2016 - 08:50 AM, said:

S tímhle souhlasím. Asi bych úplně vynechal tu historii. Dle mého názoru si tu našel dost příznivců a tak bych udělal jakou si syrovou vezi, kterou bych po poradě s ostatními dal do finální podoby a pak teprve zveřejnil. Toť můj os. názor

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users