Jump to content

Konspiracni teorie nebo realny stav?

• Please log in to reply
98 replies to this topic

TechDiver #81 Posted 20 June 2016 - 03:12 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13120 battles
  • 860
  • [SCRY]

View PostKayi4ek, on 20 June 2016 - 02:57 PM, said:

Jeden den se ti dařilo, druhý den ne :) Stane se :)

to je jasný, že to občas je lépe a občas hůř

jen mi přijde statisticky vysoce nepravděpodobné 20 her v řadě výhra a ve finále pak 10 her v řadě prohra

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

BARB13 #82 Posted 20 June 2016 - 03:50 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 24784 battles
  • 245
  • [CB-CZ]
Naopak, statisticky vysoce nepravděpodobné je pravidelné střídání výher a proher. 

esprit_cz #83 Posted 22 June 2016 - 12:39 AM

First Sergeant

• Player
  • 43319 battles
  • 5,218
  • [SCRY]

View PostKayi4ek, on 20 June 2016 - 01:57 PM, said:

Jeden den se ti dařilo, druhý den ne :) Stane se :)

Řeknu to asi takto! Průměrný hráč např. jako já s WR 54, když si na chvilku sedne ke hře, tak by logicky z 10 her měl cca 6x vyhrát. Jenže ono to funguje trochu jinak! Jeden den z 10 her, 9 -10 proher. A je jedno, jaký vezmeš tier, i zda je to medko, heavy... A tohle netrvá jen jeden den! Táhne se to třeba 3 - 4 dny. Pak se to najednou otočí a třeba se ti daří 3 dny. Můžeš hrát třeba i s plechovku od piva a vyhraješ. Ale vem si mě, který má skoro 19 tis. bitev a v tom horším období mi padne např. WR o 0, 3. Co mě to potom stojí snahy a úsilí vrátit to zpět! Min. 1/4 vítězství navíc! O to tu jde. Každý by byl zticha, kdyby ten poměr vítězství a proher byl v jednom dni. Já už pomalu nevěřím tomu, že já osobně dokážu ovlivnit hru! Už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy narubal 7 killů za bitvu. A to jsem u MM +/-2 čas od času dával

85swatMT #84 Posted 23 June 2016 - 07:57 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 3376 battles
  • 763
no ale mat svoju pribliznu wr stale za jeden den, tak to jedine ak das 100 hier denne...hadzal som si mincou a z 10 pokusov som mal 8x znak...a malo by byt cca 50:50...tolko k tomu :)

Edited by 85swatMT, 23 June 2016 - 07:57 AM.

TechDiver #85 Posted 23 June 2016 - 09:39 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 13120 battles
  • 860
  • [SCRY]

View Post85swatMT, on 23 June 2016 - 08:57 AM, said:

no ale mat svoju pribliznu wr stale za jeden den, tak to jedine ak das 100 hier denne...hadzal som si mincou a z 10 pokusov som mal 8x znak...a malo by byt cca 50:50...tolko k tomu :)

házení mincí ale není úplně správné, protože máš tři možnosti (prohra, výhra a remíza) a nejen dvě (rub a líc) :teethhappy:

Edited by TechDiver, 23 June 2016 - 09:39 AM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz?

Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení. TechDiver, náčelník klanu StopCry!

TechDiver #86 Posted 13 July 2016 - 10:35 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 13120 battles
  • 860
  • [SCRY]

At mi nikdo nerika, ze mm nevybira dle skillu!!!

Jak je mozny, ze ja mam v tymu [Editováno] s wr 40-45 a souper s wr 50-63.

Ta hra mi zacina tak neskutecne strasne stvat, ze se na to asi na vsechno brzy vykaslu

Edited by ClearEvil, 14 July 2016 - 09:09 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

qlimax_andrej #87 Posted 14 July 2016 - 05:27 AM

Sergeant

• Player
  • 31921 battles
  • 256
  • [XERO]
vcera som do zúfarny dal post o tých 2 nooboch na defendroch s wr 35% čo nedali ani damage, dnes presne o takom čase som ich stretol zas na defendroch a zas nedali ani damage, mňa išlo šlaktrafiť.

rysdys #88 Posted 14 July 2016 - 05:40 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 58893 battles
  • 524
  • [SN4IL]

No, je pravda, že když je výhra, tak se na stats spoluhráčů tolik nedívám, ale pokud mám 4 porážky v řadě, tak ano. WR spoluhráčů od 43 do 48% je nejčastější, sem tam je jeden spoluhráč s 51% a ten dá aspoň dmg svého tanku. Jinak pokud nedám na VII tieru nad 2000 dmg a na VIII tieru 2800 dmg, tak je jen asi 20% pravděpodobnost, že vyhrajem. Za poslední tři dny se mi nestalo, aby jiný spoluhráč táhl hru (nemyslím hraní v četě). Někdy samozřejmě nestačí na výhru ani dvojnásobek výše zmíněného dmg.

Celkově mi připadá, že těch hráčů s 40 až 48% win rate je ve hře strašně moc (v mém týmu). Kde jsou hráči s 51 až 60+%? Většinou je má enemák.

Na druhou stranu i díky tomu získám cca dvě eMka denně( pravda, spíše na nižších tierech). Kdybych měl dobré spoluhráče, tak je nedostanu. Před týdnem jsem měl haluzově v týmu dva v četě z VLNT, jednoho LGN, z REQ a z 60tky. V Defendru jsem dal dvě rány a bylo po bitvě. Bitva trvala tuším 80 sekund. Všichni jsme dali od 800 do 1300 dmg. To taky není ideální :-D

esprit_cz #89 Posted 14 July 2016 - 05:40 AM

First Sergeant

• Player
  • 43319 battles
  • 5,218
  • [SCRY]
Od doby, kdy WG začalo lovit nové duše na Fb, šla hra do kopru. Nastavení RNG se změnilo a o MM se taky nedá mluvit. Rád bych věděl, co si WG představuje pod tím, co hlásí. "Děláme vše, aby byla hra vyvážená!" To by mě zajímalo, co? Nikde to moc vidět není!
1. Buď hrají tzv. lehké tanky proti heavy či jiné slátanině
2. Jste v týmu jehož průměr je WR 55 a na druhé 45 nebo obráceně
3. Všiml jsem si, že WR taky není vše. Hodně dělá počet bitev! Zažil jsem hráče s 31 tis. bitvami a WR 39. Ten hráč jako by v bitvě nebyl
Když to shrnu, tak mi můj mozeček nebere, když odehraji 20 bitev, tak bych cca dle svého WR měl takových 12 - 13 bitev vyhrát. Jenže realita je taková, že se buď trapíte a z 20 her 20x prohrajete. Při trochu štěstí, jen 18. Nebo je šťesťna na vaší straně a pomalu nemusíte hrát a vyhrajete. Už přestávám věřit tomu, že já osobně dokážu ovlivnit hru. Včera jsem se o tom několikrát přesvědčil. S Pantherem jsem narubal 2500. Nejen z týmu, ale ze všech hráčů. A bylo to úplně k ničemu.

qlimax_andrej #90 Posted 14 July 2016 - 05:58 AM

Sergeant

• Player
  • 31921 battles
  • 256
  • [XERO]
a ked je výsledok 6:6, tak ten čo má rozhodnúť bitku, musí byť na just ten najväčší kidonoob v zostave (cca wr40%), čo nevie čo má robiť

qlimax_andrej #91 Posted 14 July 2016 - 02:04 PM

Sergeant

• Player
  • 31921 battles
  • 256
  • [XERO]

nech mi nikto nepovie, že to je random? enemy čata ANGER a ja v teame hráčov s wr39-43%, Prečo mi tam random zase nedal do teamu čisto náhodne niekoho s  60% , aby sme to nejako dali. Prečo mi tam hodilo čerstvo regnutých hráčov proti totálne naexpeními hráčmi. Proste je to úmysel. :angry:

ked dostnem proti sebe LOCA, zase dostanem trubky do teamu.

ked hovoríme o randome, prečo nemôžem mať v teame  aspoň 5 hráčov s wr povedzme 57%, dosť divný random,  tie parametre sú tam nastavené, že ked mám určitý počet prehier, tak do dalších bitiek mi dá hráčov čo mali posledné bitky tiež prehry a potom nastane zmena. Je to prešpekulované velmi mazane.

Edited by qlimax_andrej, 14 July 2016 - 02:18 PM.

esprit_cz #92 Posted 14 July 2016 - 09:52 PM

First Sergeant

• Player
  • 43319 battles
  • 5,218
  • [SCRY]
Ono se nedá koukat jen na WR! Je to pouze jakési poměrové měřidlo. V první řadě se musí najít, jak hráče měřit. Nedávno jsem koukal na jednoho, který měl WR kolem 68. A  docela zajímavé. Do 7 tieru měl na každém tanku ojdetou jednu bitvu s výhrou! Takže do 7 tieru WR 100! A to WR mu padlo na Rudym a IS-6. Docela by mě zajímalo, jak bude jeho WR vypadat za měsíc? Možná, že to vezme znova od 1 tieru na jiný větvi zase po jedné hře. Zřejmě bude hodně bohatý

esprit_cz #93 Posted 17 July 2016 - 03:02 PM

First Sergeant

• Player
  • 43319 battles
  • 5,218
  • [SCRY]
Dnes jsem se teď po 2 za sebou přesvědčil, že opravdu noob aura existuje! Normálně totiž není možný, aby tým jehož průměr WR je cca 45 vyhrál nad týmem, který má průměr WR 52! Tři jsme bušili do jednoho Defendera, hráče s WR 40 a u mě prošla každá 3 rána. Ten hňup tam stál, ani se nehnul a nebylo možno prostřelil. Ale, kam se podíval on, to prostřelil. No, WG, jestli chcet tímto způsobem motivovat mě či jiné hráče, tak tu hru mažu. A pak, proč by se měli takový lopaty učit hrát, když nad nimi někdo drží ochranou ruku!

qlimax_andrej #94 Posted 18 July 2016 - 02:46 AM

Sergeant

• Player
  • 31921 battles
  • 256
  • [XERO]

ani nehovor, včera to bol masaker, dosť som jazdil z 9 tierom novej nemeckej lajny, is3 som nemohol prestreliť z boku HEAT, tak som namieril trochu vedla s AP, a nič, další tank T54, 3 strely som dal aj HEAT z predu aj 2x ap z boku neprešli,

dokonca SPIC mi odrazil 2 rany mojej su122-44, a bolo toho bohate, a hráči mali samozr. wr 42%. A jako klasika, proti čatám wr 60% som mal gibonov s wr 39%

arathorrn #95 Posted 20 July 2016 - 05:44 AM

First Sergeant

• Player
  • 29063 battles
  • 1,788
  • [-TFCZ]
Docela by mě zajímalo, jak to teda je s možností vyhrát bitvu. Včera večer a v noci jsme jeli četu t8, kolega expil KV 4. Já jsem vzal IS3. Následovala série brutálních proher ať jsme dělali co chtěli. Po nějaké chvíli jsem vyměnil IS3 za KV5 a když jsem už druhou bitvu nebyl schopen žádný tank penetrovat ani HEATem z boku měnil jsem za T32. Nic se nezlepšilo, navíc nás to házelo skoro pořád lowtier a proti nám hráči z Phnx, H4PKY,LGN atd. To už jsme za sebou měli sérii hezkých 20 proher. Pak nám to přidělilo hráče z H4PKY, co proti nám předtím hrál. Jel SU 122 54. Dostali jsme nakládačku. Tohle se dělo zhruba do 2:00 hod. Pak jsem ze zoufalství sedl do T26E4. Najednou, jako by se karta obrátila. Pořád jsme byli lowtier ale když jsem se potkal s T30 neprostřelil nic. Zkoušel to na mě všelijak, jeden odraz za druhým. Zboku do mě pálil Tiger II a taky nic. Vyjel jsem si na tu 30 a bez problémů jsem ji sundal ani nebylo potřeba goldit. V podobném gardu jsme dorovnali ty prohry a ještě si trochu polepšili. Ovšem pořád to nemůžu pochopit, do určité doby hraju jako idiot (i když si myslím, že hraju pořád stejně) a pak najednou střílím od boku, jsem nezničitelný. Pak mě ještě zarazilo, že jsem měl na konci bitvy podezřele malou dmg, jenže já ji ve hře počítal (bylo to snadné na ty tanky jsem střílel sám) a dělalo to rozdíl skoro 450 bodů dmg! Dějí se moc zvláštní věci. 

Edited by arathorrn, 20 July 2016 - 05:49 AM.

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

espritCZ #96 Posted 24 October 2016 - 05:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 3418 battles
  • 18
Ja bych si dovolil toto tema opet oprasit. Co jsem zazil za poslednich nekolik dni, me malem privedlo na cvokarnu. Uz opeavdu nevim, kde zacinaji chyby a kde noob aura? Strely zahadne prochazi tankem, domerena strela konci mimo tank atd. Kdyz se to stane 1 za bitvu, da se to prejit. Ale, kdyz s Typem 62 stojite za T-150 a bubnujete ji do motoru, jako by bylo z hury dano, "nesnaz se, toho nedostanes!" A nedostal. Ani goldem jsem se nechytal. Nakonec musel prijet Spic a sundat ho.
To nemluvim je o teto hre, ale o mnoho dalsich. A kdyz si pak otevrete detail hrace, kde jsou radoby tyto chyby, vsichni maji WR pod 48.
Stejne je to i opačně, kdy napr. stojite za kopcem, kouka vam pouze věž a chytate jednu ranu za druhou. Kdyz to chci udelat ja, vetsinou trefim krtka!
Proste si nemuzu pomoci, ze WG ridi nase kroky

Kayi4ek #97 Posted 24 October 2016 - 09:44 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 736 battles
  • 762

View PostespritCZ, on 24 October 2016 - 05:50 AM, said:

Ja bych si dovolil toto tema opet oprasit. Co jsem zazil za poslednich nekolik dni, me malem privedlo na cvokarnu. Uz opeavdu nevim, kde zacinaji chyby a kde noob aura? Strely zahadne prochazi tankem, domerena strela konci mimo tank atd. Kdyz se to stane 1 za bitvu, da se to prejit. Ale, kdyz s Typem 62 stojite za T-150 a bubnujete ji do motoru, jako by bylo z hury dano, "nesnaz se, toho nedostanes!" A nedostal. Ani goldem jsem se nechytal. Nakonec musel prijet Spic a sundat ho.
To nemluvim je o teto hre, ale o mnoho dalsich. A kdyz si pak otevrete detail hrace, kde jsou radoby tyto chyby, vsichni maji WR pod 48.
Stejne je to i opačně, kdy napr. stojite za kopcem, kouka vam pouze věž a chytate jednu ranu za druhou. Kdyz to chci udelat ja, vetsinou trefim krtka!
Proste si nemuzu pomoci, ze WG ridi nase kroky

Esprite, založíš si alt acc a jedna z prvních věcí, které na fóru uděláš, je to, že šíříš konspirace. Toto ber jako slušné připomenutí pravidel fóra.

Edited by Kayi4ek, 24 October 2016 - 09:45 AM.

anonym_QdgmCTMx64q6 #98 Posted 24 October 2016 - 11:05 AM

First Sergeant

• Player
  • 0 battles
  • 1,253
Z meho pohledu je tezke jezdit s ruskym nepresnym srotem a jeho cinskymi derivaty a pak od del chtit nemeckou presnost a penetraci.
Hracu pod 50% je podle wotbstars neumerna vetsina, takze narazit na nekoho kolem 60 je statisticka vyjimka.
Cokoliv zvlastniho se tedy stane, logicky padne na nekoho s 30-50% wr.
Jediny, co si i ja neumim vysvetlit, proc se rng troleni nezameri na jednotlivy vystrely, ale prijde hra, kde mi posedne klidne celou strelbu a hru na sedmickach koncim s udelenym 700 dmg.
I to se mi ale podarilo zkrotit s pantherem, ktery tim zase tak moc netrpi.

Kdyby se ale melo rict nejaky posledni slovo ke konspiracim, je firemni tajemstvi odhalit, v cem spociva ochrana novacku? Driv to bylo mm +/-1 do pateho tieru, co je to ted?
Prece jen se mi nezda pro engine unosny, aby novackum extra pocital vlastni rng s jednodussimi hodnotami.

ClearEvil #99 Posted 26 October 2016 - 10:44 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 401 battles
  • 515
OT je v OT

My si na tankisty jen hrajeme, ale někdo v tanku opravdu seděl a bojoval, aby my jsme si mohli hrát. :honoring: Děkujeme chlapi!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users