Jump to content

Malé mapy

• Please log in to reply
21 replies to this topic

FaBiGen #1 Posted 30 March 2016 - 12:51 AM

Private

• Player
  • 7272 battles
  • 6
  • [C_P_D]

Měl jsem možnost porovnat mapy v Blitz a na PC v klasice.

Blitz by měl mapy zvětšit, přidat čas a vozidla.

Jinak grafika a zobrazení tanků je velmi fajn. Klasika na PC byla TOP, ale po uvedení Blitz je klasika podprůměr. Nejde o ovládání, ale zo razení vozů na mapě, odhalení apod. V Blitz vše funguje fajn. Na PC vás vidí tank, asi tak, jako je velká mapa Blitz. Což je nesmysl a hlavně, nezobrazí se vám po jeho výstřelu odhalení, což v Blitz je automaticky.

Jinak jsem spokojen. Jedna vítka by byla. V chrámu dali přes cestu balvan, a zamezili tak jedné, dosti využívané cestičce do chrámu. Škoda.

xxxFIREFOXxxx #2 Posted 30 March 2016 - 02:38 AM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Ďalšia lamka porovnavajuca wot a wotb. Aj sa bojím kuknut autorovi príspevku na štatistiku, lebo takéto posty väčšinou produkujú hraci zo sociálnych sietí.

Nepriatelov sa nebojim, na mnozstvo nehladim

Tuvoc #3 Posted 30 March 2016 - 05:49 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 726
  • [SCRY_]

Firefoxi ohledne map musim s FaBiGen souhlasit...Mapy by si zaslouzily alespon 800x800m...Kdyz jsem hral jen Blitz tak mi to moc neprislo,ale v pondeli jsem po vice jak roce zkusil PC WOT a ten rozdil v rozmanitosti hry jsem pocitil...Kdyz vemu na jak malem prostoru musi vyvojari vymyslet teren mozna se moc ani nedivim,ze se dostali do stereotypu,navic si sami na nekolika mapach rozlohu zmensili o 1/4 az 1/3...Pudorysu 800x800m odpovida napr PC verze mapy Himmelsdorf a tam je to luxusni mapa,to co vydali pro Blitz je paskvil...Navic pribyvaji do hry Lighty a kvuli nim by vetsi mapy byly potreba...

Co cert nechtel v poslednich dnech jsem na PC pricuchl i ke ,,konkurenci" a musim rict ze v Blitzu zacinam postradat jakkoukoliv znamku takticnosti (to samozrejme neni vina jen map,ale je v tom i uroven hracu Blitzu),prijde mi to porad furt to samy dokola (ale co muzu cekat od arkady ze?)...

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

DeltaIndiaDelta #4 Posted 30 March 2016 - 07:07 AM

First Sergeant

• Player
  • 14014 battles
  • 1,228
  • [SCRY_]

Já s váma v zásadě souhlasím, že mapy jsou malé, ale případné zvětšení map by s sebou na 100% přineslo nevýhodu v podobě dalších Androidích zařízení, na kterých to už nepůjde hrát pro jejich nedostatečný výkon.

Pokud bude chtít WG využívat ve WOTB stále stejný herní engine jako doposud, obávám se že zvětšení map se nedočkáme.

Aktuálně mě na tomto fóru ani v Blitzu nezastihnete. Dávám si pauzu v bláhovém očekávání, že třeba WG dokope tu hru opět do stavu, kdy mě bude bavit.

Leaderoftanks_2015 #5 Posted 30 March 2016 - 09:30 AM

Sergeant

• Player
  • 19069 battles
  • 320
  • [CZISK]
Tie mapy su extremne male, len sa rozbehnem s ru251 a uz som v protilahlom rohu, chcelo by to vacsie mapy

suchosucho #6 Posted 30 March 2016 - 09:36 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 75980 battles
  • 779
  • [CB-CZ]
ja suhlasim ale spawn pret28,t28p a t95 dat niekde blizsie k stredu:-):-) aby som niekam v buducnosti ked sa na nich odvazim aj dosiel do bitky:-):-):-):-)

xxxFIREFOXxxx #7 Posted 30 March 2016 - 09:48 AM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Už teraz je hra v perdeli čo sa týka použitého softvéru, ale aj použití hraci zo sociálnych sietí sa dostali na maximum svojich možností v taktike a spolupráce. Neviem si predstaviť zväčšenú mapu a na nej úplne zmatenych hracov snažiacich sa tváriť, že zvládajú niečo čo v konečnej fáze u mna znamená rutinné splachnutie záchoda.

Tuvoc #8 Posted 30 March 2016 - 01:32 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 18088 battles
  • 726
  • [SCRY_]
Mapy soucasne velikosti te nuti k rychle akci,musis vice tlacit na nepritele,coz znamena vetsi zatez na sikovnost hrace...Tim padem slabsi hrac dela navynuceny chyby nebo se zalekne a stahne...Postupem cadu zacne pro jistotu rovnou kempit...Vetsi mapy ti poskytuji vice casu na rozhodnuti,na zmenu postaveni atd...Tim padem slabsi hraci nejsou az takovou pritezi tem lepsim a naopak dokazou o neco lepe alespon supportovat...

Uznavam ze ten privlastek Blitz dobre vystihuje soucasny styl hry...Bylo by ale prijemne zahrat si i na vetsi mape...Argument ze vetsi mapa by znamenala vetsi naroky na zarizeni je sice pravdivy,ale ne uplne...Ono totiz zalezi jak ta mapa bude vypadat...Kdyz by mela vypadat ve stylu soucasnych novych map,tak by meli problemy snad i ty nejvykonnejsi zarizeni...Ono nutkani narvat na kazdych 10m nejaky objekt neco stoji...Kdyz vytvoris mapu,ktera bude vychazet z realne krajiny byla by situace o hodne lepsi...Ono to jde videt uz na soucasnych mapach...Kdyz jedes v krajine je to v pohode,jakmile vlezes do necim zastavene oblasti,nastava problem...Je to jen o prwmysleni vyvojaru...

Edited by Tuvoc, 30 March 2016 - 01:33 PM.

Máš zájem vyhrávat bitvy spolu s jinými česky nebo slovensky hovořícími hráči? Máš zájem se dále zdokonalovat v hraní WOT Blitz? Pokud ano, připoj se k nám do klanu StopCry! a zahraj si s hráči podobného smýšlení.

Leaderoftanks_2015 #9 Posted 30 March 2016 - 05:27 PM

Sergeant

• Player
  • 19069 battles
  • 320
  • [CZISK]
A problem s pamatou zariadeny? V dnesnej dobe vi vie kazdi kupit pamatouko do mobilu. S tym nestihanym hry nesuhlasim, nech prejdu na novsi engine a bude po probleme :D

xxxFIREFOXxxx #10 Posted 31 March 2016 - 04:38 PM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Novší engine nie je len tak. Ale zas je pravda, že už v časoch keď wotb vznikal, tak použiť engine Bigworld single core bol nápad za všetky drobné a zodpovedný vedúci pracovník bol zlanareny pravdepodobne zo sociálnych sietí.

Chillerist #11 Posted 11 August 2016 - 09:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8622 battles
  • 10
  • [RDW]
Já s vámi také souhlasím, protože jsem zvyklí z normálního WoT a myslím že větší mapy by dali větší příležitost TD s LT. Aktuální mapy ve WoTB jsou ideální pro HT a MT. A co se týče náročnosti tak já hraji WoTB na své Microsoft Lumia 532 na na max detaily, kromě stínů a mlhy.

arathorrn #12 Posted 12 August 2016 - 06:30 AM

First Sergeant

• Player
  • 25968 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostChillerist, on 11 August 2016 - 09:05 PM, said:

Já s vámi také souhlasím, protože jsem zvyklí z normálního WoT a myslím že větší mapy by dali větší příležitost TD s LT. Aktuální mapy ve WoTB jsou ideální pro HT a MT. A co se týče náročnosti tak já hraji WoTB na své Microsoft Lumia 532 na na max detaily, kromě stínů a mlhy.

Tvrdit, že mapy v současné podobě, jsou vhodné pouze pro heavy a medka je odvaha. Spíš jsi měl napsat pro medka. S heavy je to čím dál větší problém. Nevím co tě k tomu tvrzení vede. Mapy by si zasloužili zvětšit, ale hlavně trošku upravit rozmanitost krajiny. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

MadSkunk #13 Posted 14 August 2016 - 06:18 PM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

View Postarathorrn, on 12 August 2016 - 07:30 AM, said:

Tvrdit, že mapy v současné podobě, jsou vhodné pouze pro heavy a medka je odvaha. Spíš jsi měl napsat pro medka. S heavy je to čím dál větší problém. Nevím co tě k tomu tvrzení vede. Mapy by si zasloužili zvětšit, ale hlavně trošku upravit rozmanitost krajiny. 

To je mozna ted, ale cele jaro dominovaly tezke tanky malym mapam az hruza.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

arathorrn #14 Posted 14 August 2016 - 06:33 PM

First Sergeant

• Player
  • 25968 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostMadSkunk, on 14 August 2016 - 06:18 PM, said:

To je mozna ted, ale cele jaro dominovaly tezke tanky malym mapam az hruza.

Vzhledem k tomu, že jsi proti heavy zaujatý, tak nemá smysl to ani komentovat. Hlavně, že nával T62 je v pořádku. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

MadSkunk #15 Posted 14 August 2016 - 08:21 PM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]
Ten neregistruju. Mozna mam kliku na mm, ale tier deset porad dostavam vyvazenej. Spis se mi zda, ze budu brzo zaujatej proti td, podle toho, kolik se jich roji.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

Chillerist #16 Posted 17 August 2016 - 12:12 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8622 battles
  • 10
  • [RDW]
To já jsem zase rád že je více TD, už jenom čekám na Anglické TD s otočnou věž, jako Archer, nebo Challager.

xxxFIREFOXxxx #17 Posted 17 August 2016 - 04:26 AM

First Sergeant

• Player
  • 10892 battles
  • 1,314
Ved mas v hre americke td s otocnou vezou. A su v pohode. Ci hladas svoj vysnivany tank, s ktorym to vsetkym ukazes ?

Chillerist #18 Posted 17 August 2016 - 10:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8622 battles
  • 10
  • [RDW]
Americkou linii mám již relativně otevřenou. A zatím žádný problém, ale ve PC WoT mi to šlo za anglány prostě lépe než za amíky. :-)

arathorrn #19 Posted 18 August 2016 - 07:00 AM

First Sergeant

• Player
  • 25968 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostChillerist, on 17 August 2016 - 10:30 PM, said:

Americkou linii mám již relativně otevřenou. A zatím žádný problém, ale ve PC WoT mi to šlo za anglány prostě lépe než za amíky. :-)

Tak se vrať k WoT. Já doufám, že se spíš budou odstraňovať chyby než přidávat nový obsah. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #20 Posted 19 August 2016 - 04:21 AM

First Sergeant

• Player
  • 36413 battles
  • 4,679
  • [SCRY]

View PostChillerist, on 17 August 2016 - 12:12 AM, said:

To já jsem zase rád že je více TD, už jenom čekám na Anglické TD s otočnou věž, jako Archer, nebo Challager.

Čekat můžeš. Poradím ti 2 veci!

1. Nesrovnavej WOT a WOTB!

2. Měl by ses trochu zajímat o funkčnosti hry. Každý tu pláče chci tohle, chtěl bych tamto... kdy přijde tohle atd. Datový tok při hraní je minimální, protože hru máš uloženou v zařízení. Čím více tanků atd., tím více místa v paměti. Můžeš disponovat SD kartou, ale pak se vystavuješ, že ti hra nepoběží svižně.

WG přiznalo, že je schopný udělat Blitz tech. lepší, ale v tu ránu odpadne spousta hráčů, který mají stará či slabá zařízení!

Vypisuj si tu, co chceš za nové tanky, ale až ti to napíše, že nemáš podporované zařízení, nediv se! Kdyby jste raději křičeli, ať opraví chyby a udělají vyvážené týmy

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users