Jump to content

Angry Connor

• Please log in to reply
8 replies to this topic

arathorrn #1 Posted 01 April 2016 - 04:57 PM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

Tak jsem si pořídil do sbírky tento stroj. Bohužel jsem zjistil, že je to na hraní pravděpodobně nejsložitější tank. Jsem s ním úplná lama. Nemáte někdo rady jak s ním hrát? Že jezdí rychleji pozpátku jsem věděl. Tento stroj mi příjde jako stvořený pro campery, protože do první linie určitě nepatří a druhá linie asi taky ne. Když někde zakempím ( ač nerad) tak je to docela přesný stroj ale bez podpory je ztracen. Jestli máte někdo zkušenosti s tímto strojem prosím o rady. 

Myslím, že by potřeboval větší mapy. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Discord : arathorrn #5663          http://tankova-fronta.webnode.cz

Apsyrtos #2 Posted 01 April 2016 - 06:06 PM

Sergeant

• Player
  • 51641 battles
  • 493
  • [CB-CZ]

Tady je jedna rada, jezdim s nim pozpatku;)

Je to fakt sranda...vystrelit a rychle pryč, jinak te prostreli i sopel z nosu;)

arathorrn #3 Posted 01 April 2016 - 06:37 PM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View PostApsyrtos, on 01 April 2016 - 06:06 PM, said:

Tady je jedna rada, jezdim s nim pozpatku;)

Je to fakt sranda...vystrelit a rychle pryč, jinak te prostreli i sopel z nosu;)

Já taky jezdím pozpátku. Chce to trénink, je nezvyk hrát obráceně. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

esprit_cz #4 Posted 02 April 2016 - 12:16 AM

First Sergeant

• Player
  • 36063 battles
  • 4,619
  • [SCRY]
Tenhle tank je opravdu sranda. Vždy si ho vychutnám, když ho ničím

Edited by esprit_cz, 02 April 2016 - 12:17 AM.

arathorrn #5 Posted 02 April 2016 - 03:36 AM

First Sergeant

• Player
  • 25885 battles
  • 1,777
  • [TFCZ]

View Postesprit_cz, on 02 April 2016 - 12:16 AM, said:

Tenhle tank je opravdu sranda. Vždy si ho vychutnám, když ho ničím

No právě, vychutnavají si ho asi všichni. Není to špatný tank ale asi není vhodný na malé mapy. Vyžaduje takový typ strategie, že pokud ho chci hrát efektivně, musím kempit a dokážeš si představit ty reakce. Budu to občas zkoušet ale určitě nebude mou primární volbou v garáži. Je to spíš zajímavost než tank na vydělávání kreditů. Věřím, že časem mu přijdu na kloub, mám rád výzvy. 

VIRIBUS UNITIS 

Vae victis! 

Stoppen_Petr #6 Posted 08 July 2016 - 07:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19889 battles
  • 31

....často si s Archerem vychutnávám ty jež si mě chtěli vychutnat....WR 55% což na couvadlo a obecnou likvidaci map pro stíhače tanků myslím není zlé.

to je 1200 různých Luchsů, Leopardů ( pokud nejedou dva naráz není Archer vůbec bez šance jen se to musí trochu nacvičit ) a jiné verbeže. Proti KV 1 není problém stoupnout čelně neb než zaměří a přebije je v garáži. Doporučuji benzín ,adrenalin , maskáč ,Bino a nabiják ...pak už je to zabiják :-D. Penetrace děla by stačila bohatě i na 7 tier.

Je to můj opravdu nejoblíbenější tank...jediný problém je,že se často v týmu člověk dostane do velitelské pozice.Oslíci místo toho aby Archerovi rozsvítily mapu stojí a hledí jestli to bude dnes spíš Left nebo Hill...a opravdu útočit s hlavní na zádech jde hůř...nicméně i tak se občas zadaří...a takové vršky Kastílie :-D  tam už dohořelo nepřátel.... jediné co opravdu považuji za oříšek je naštěstí méně častá kv 2 tam je to na jedno škrábnutí,nicméně to je i kv1s.

Stoppen_Petr #7 Posted 30 July 2016 - 05:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19889 battles
  • 31

Doplneni....dnes znicen komplet nepratelsky team Dmg 2393 Kolobanova medaile a "M" ....myslim ze je to dobry stihac...

MadSkunk #8 Posted 30 August 2016 - 11:05 AM

First Sergeant

• Player
  • 20023 battles
  • 1,253
  • [TFCZ]

View PostStoppen_Petr, on 30 July 2016 - 06:07 PM, said:

Doplneni....dnes znicen komplet nepratelsky team Dmg 2393 Kolobanova medaile a "M" ....myslim ze je to dobry stihac...

Myslim, ze protivnik nemel schopny tym.

Any problem? Send me this form.

Máš problém? Pošli mi tento formulář.

migac #9 Posted 13 January 2017 - 05:33 PM

Sergeant

• Player
  • 24235 battles
  • 342
  • [VIVE]

Hodně zajímavý tank, rozhodně těžký na hraní. Papír, se kterým se musí couvat, má super dpm ale nízkou alfu, dobrý odměr... Krásné zpestřenímé garáže :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users